TV raidījumi

reizēm ir vajadzīgi arī šādi raidījumi, es domāju, ka mums nevar pārmest pārlieku reklāmas raidījumu taisīšanu :), bet tā maizīte raidījumam kaut kā ir jānopelna, pietam ... tie puikas tiešām ar tiem mazajiem vobleriem ķer zivis, pietam labi ķer...
18.septembris 2014, 08:55 | links
 
Laikam palieku vecmodīgs, jo šīs dienas raidījums mazliet krita uz nerviem.. Reklāma un vēlreiz reklāma!!! nezinu kā ir ar to patiesību mazi voblerīši utt, bet nu spraust ekrānā vienu un to pašu vobleru pusraidījumu!?
17.septembris 2014, 22:31 | links
 
Isti nesapratu Bandito par ko ir cepiens?
Reāli uzvelkot plāno termoveļu paliek siltāk,
uzvelc viņu iztabā sēžot... Tas pats ar flīsi.
Nu un pa virsu aizsargkārta no vēja un nokrišņiem, kas ir kostīms.

Ko, kas izvada, neizvada ir tehniskas lietas un var atšķirties. Piemēram SoftShell mīkstais aiztur no vēja arī. Nez neko nepareizu nesaskatīju Ingusa teiktajā, pats jau gadiem tādās kārtās ģērbjos.

kraft, 11.septembris 2014, 10:38

Kārtas un to izkārtojums (izņemot t-kreklu pa vidu, ir pareizs! Nepareizs bija apraksts, ko katra kārta dara!
Es arī pateicu, ka man šis iedūrās acīs tādēļ, ka šo esmu papētījis un likās galīgi nepareizi izstāstīts! Ja cilvēks reklamē drēbes, tad tas jādara pareizi!
11.septembris 2014, 13:06 | links
 
Vakar skatījos MN!

Pirmkārt, termoveļa NESILDA!

Bandito, 11.septembris 2014, 08:59


Dārgais draugs, drēbes vispār nesilda. Ja tās sildītu, mēs varētu radiatorus nest uz tolmetu un istabas stūrī nokraut džemperu kaudzīti. Drēbes aiztur rumpja radīto siltumu un tikai. Un termoveļa taisni to arī dara. Nezinu kā ir teorētiski, bet pilnīgi piekrītu KRAFTam par praksi - apģērbju tās termodrēbes un man nudien ir silti.
11.septembris 2014, 11:48 | links
 
Isti nesapratu Bandito par ko ir cepiens?
Reāli uzvelkot plāno termoveļu paliek siltāk,
uzvelc viņu iztabā sēžot... Tas pats ar flīsi.
Nu un pa virsu aizsargkārta no vēja un nokrišņiem, kas ir kostīms.

Ko, kas izvada, neizvada ir tehniskas lietas un var atšķirties. Piemēram SoftShell mīkstais aiztur no vēja arī. Nez neko nepareizu nesaskatīju Ingusa teiktajā, pats jau gadiem tādās kārtās ģērbjos.
11.septembris 2014, 10:38 | links
 
:)))
No manis kā aizbēga 26 kilo mana svara, arī sviedrētājs kaut kur pats pazuda. It sevišķi laivā sēžot salīdzinošā mierā tas mani liek pilnīgā mierā. Līdz ar to manai termoveļai izvadīt nav ko :))) Cits stāsts ir pārgājieni un fiziskā piepūle. Kas attiecas uz flīsi, jā, Tev taisnība, viņa pamatbūtība ir sildīt nevis vēju gaiņāt. Taču manā gadījumā to sev izmantoju kā variantu, kas mani nepūstu cauri. Norfin Pro Dry kostīms kopā ar flīsīti un plāno veļu šim gadalaikam ir tieši tas, kas vajadzīgs. Nevienu brīdi netiku ne caurpūsts, nedz arī saldēts, lai arī deguns pašā rītā sala. Runāju no savas pieredzes :)

jerk, 11.septembris 2014, 10:06

Viss ok, tikai es pats vienu brīdi šo pētīju (rakstīju medību žurnālā), tāpēc arī zinu! Pareizi ģērbties ir ļoti svarīgi! Un, ja to nezinās (piemēram, paklausoties Tevi, uz vējaino piekrasti paņems flīsi (lai vējš nepūš cauri)), tad nosals ragā!

Par termoveļu. Sviedri jau nav viss mitrums. Kustoties, mitrums izvadās arī tvaika veidā. Ja nav termoveļa, tad tas uzsūcās un paliek tuvumā pie ādas. Un tad salst pat "ne no kā", bet faktiski ir auksti, jo esi mitrs!
11.septembris 2014, 10:30 | links
 
:)))
No manis kā aizbēga 26 kilo mana svara, arī sviedrētājs kaut kur pats pazuda. It sevišķi laivā sēžot salīdzinošā mierā tas mani liek pilnīgā mierā. Līdz ar to manai termoveļai izvadīt nav ko :))) Cits stāsts ir pārgājieni un fiziskā piepūle. Kas attiecas uz flīsi, jā, Tev taisnība, viņa pamatbūtība ir sildīt nevis vēju gaiņāt. Taču manā gadījumā to sev izmantoju kā variantu, kas mani nepūstu cauri. Norfin Pro Dry kostīms kopā ar flīsīti un plāno veļu šim gadalaikam ir tieši tas, kas vajadzīgs. Nevienu brīdi netiku ne caurpūsts, nedz arī saldēts, lai arī deguns pašā rītā sala. Runāju no savas pieredzes :)
11.septembris 2014, 10:06 | links
 
Vakar skatījos MN!

Dukaļskis, acīmredzot, ļoti daudz zin par copi un mānekļiem, bet ne sūda nesaprot par apģērbu!
Nu kā lai tic cilvēkam par mānekļiem, ja viņš atklāti melo (vai ne sūda nezin) par apģērbu, bet runā??

Pirmkārt, termoveļa NESILDA! Tai nav funkcijas sildīt! Jā, tā nedaudz aizkavē siltuma izdalīšanos, BET... Termoveļa tikai novada mitrumu uz ārējiem slāņiem, lai ķermenis būtu sauss.

Flīss no vēja NEPASARGĀ! Tas aiztur siltumu. Tā ir flīsa būtība!

Jaka ar membrānaudumu (piem. GORE-TEX) aiztur vēju un nokrišņus, bet izvada lieko siltumu un "elpo"!
11.septembris 2014, 08:59 | links
 
tas, tapat ka uzskatu ka nevajag nekadas kompensacijas uznemumiem kam biznes ar krieviju. vini pasi apzinajas risku. ja ta nemam, tad katrs uznemejs var atrast iemeslu kamdel vinam pienakas kompensacija. ir tikai viena nianse- mes tik augstu nestavam lai to iegutu. ir citi kas uzskata ka viniem vajag vairak part visiem. ar miljonu kabata, amatu valdiba un truciga statusu.::::)))
6.septembris 2014, 20:06 | links
 
Vēl paraudat līdzi arī nabaga zemniekiem, kuri ar saviem 10-15 hektāriem zemes un 2-3 govīm nevar galus savilkt....

Atceraties filmu Zvejnieka dēls, šīs dok. Filmas varoņiem vajadzētu to filmu dažas reizes noskatīties..., ledus pagrabi, zivju pārstrāde u.t.t., nekas jau nav mainījies

Mani piemēram izbrīna, ka pa to ceļu garām Užavai braucot nav kārtīga zivju tirgus, ceļš ta diezgan dzīvs, bet zivju nav, viņiem arī ne Liepājas ne Ventspils tirgū savas tirdzniecības vietas nav.... Nu ja, tas jau ir jādara....

Es lielāko dzīves daļu esmu nodzīvojis laukos un gana daudz esmu redzējis šādus, it kā sakarīgus džekus, kuri iedomājas sevi par zemnieku ( zvejnieku) un uzskata, ka viņam kaut kas pienākās..., nekas viņam nepienākās....

Vasarā daudzi tūristi gribētu par naudu piedalīties zvejā, visos laikos cilvēkus ir pievilkusi svaigi kūpinātu zivju smarža, un nevajag stāstīt, ka uzcelt mazo žāvētavu vajag lielu naudu, tirgojot zivis tirgū arī nevajag "stigros " papīrus

Cilvēks ar darbu var panākt jebko un ir gana daudz labu piemēru

Piedodiet, ja manas domas nesakrīt ar jūsu, bet es čīkstētājus nekad neesmu cienījis, nav jau īsti par ko....

Par Zivju fondu...., kas Latvijas Zivju fondam kopīgs ar Rīgas vai citas pašvaldības budžetu???, cilvēks muld tukšu pat nemēģinot saprast ar kura instance nodarbojas, jo... Tas taču ir jādara....

NG-NG, 10.jūnijs 2014, 20:16
6.septembris 2014, 20:01 | links
 
toties Oltes raidijumi galigi garaam
5.septembris 2014, 21:13 | links
 
"Makšķerēšanas noslēpumi" pēdējie trīs raidījumi 5 ar + vai pa jaunam 10 balles. Reportāžas no sacensībām var skatīties ar interesi, arī par fīderi noderīgi. Ja neviens neraksta, laikam man vienam šķiet ka sacensības kaut kā pavisam savādāk, labākā nozīmē atspoguļo.
5.septembris 2014, 15:29 | links
 
Pēdējā "Makšķerēšanas noslēpumi" raidījumā bija sižets par laivas aprīkojumu un interesanta lieta bija tie kātu turētāji. Par kuriem diemžēl nestāstija... Kur tādus var nopirkt?
29.jūlijs 2014, 10:00 | links
 
Vakar "Makšķerēšanas noslēpumi" bija padevies tīri labs raidījums. Ainārs labi parādīja, kā tvičojot var pavilkties zivtiņu pie kantēm.
10.jūlijs 2014, 08:44 | links
 
atkal viens interneta raudātājs un spečuks visās jomās :)
cilvēki LV domā, ka kāds kādam kko ir parādā un nezin ko gaida. .
vislabāk, LV sabiedrību raksturo lauksaimnieku protesti. pirms protestiem-nabaga lauksaimnieki, lauksaimniecība palaista pa reni, utml. atbrauc uz Rīgu normālos traktoros- lohi, buržuji, saimniekot nejēdz... :))
10.jūnijs 2014, 22:00 | links
 
Vēl paraudat līdzi arī nabaga zemniekiem, kuri ar saviem 10-15 hektāriem zemes un 2-3 govīm nevar galus savilkt....

Atceraties filmu Zvejnieka dēls, šīs dok. Filmas varoņiem vajadzētu to filmu dažas reizes noskatīties..., ledus pagrabi, zivju pārstrāde u.t.t., nekas jau nav mainījies

Mani piemēram izbrīna, ka pa to ceļu garām Užavai braucot nav kārtīga zivju tirgus, ceļš ta diezgan dzīvs, bet zivju nav, viņiem arī ne Liepājas ne Ventspils tirgū savas tirdzniecības vietas nav.... Nu ja, tas jau ir jādara....

Es lielāko dzīves daļu esmu nodzīvojis laukos un gana daudz esmu redzējis šādus, it kā sakarīgus džekus, kuri iedomājas sevi par zemnieku ( zvejnieku) un uzskata, ka viņam kaut kas pienākās..., nekas viņam nepienākās....

Vasarā daudzi tūristi gribētu par naudu piedalīties zvejā, visos laikos cilvēkus ir pievilkusi svaigi kūpinātu zivju smarža, un nevajag stāstīt, ka uzcelt mazo žāvētavu vajag lielu naudu, tirgojot zivis tirgū arī nevajag "stigros " papīrus

Cilvēks ar darbu var panākt jebko un ir gana daudz labu piemēru

Piedodiet, ja manas domas nesakrīt ar jūsu, bet es čīkstētājus nekad neesmu cienījis, nav jau īsti par ko....

Par Zivju fondu...., kas Latvijas Zivju fondam kopīgs ar Rīgas vai citas pašvaldības budžetu???, cilvēks muld tukšu pat nemēģinot saprast ar kura instance nodarbojas, jo... Tas taču ir jādara....
10.jūnijs 2014, 20:16 | links
 
pazistu zvejnieku no Pavilostas,turigs cilveeks.uzceelis maaju,jauna mashina.vieniigie ienaakumi zveja un lomu tirgoshana.takaa ne visiem zvejniekiem ir gruuti
10.jūnijs 2014, 18:41 | links
 
Nofilmēts sakarīgs džeks,ir vēl zelta graudi,tikai maisam pārāk lieli caurumi.Ir mums mērķa naudas,tikai nozelē obšakā.Ceļa naudas- netur. Medicīnas-netur.Netur-netur.
10.jūnijs 2014, 14:58 | links
 
Skiesta, tas "pipec" bija adresēts nevis večiem, bet dīvainajam veidojumam "Latvija", kurā, izrādās, viss ir iespējams.
Par zvejniekiem runājot - cepuri nost tādu vīru priekšā, kuri cīnās un nepadodas, nenodzeras, kā liela daļa citu cilvēku.
10.jūnijs 2014, 14:40 | links
 
VSOP, es nodoklus maksaju no 16 gadus vecuma, 20 gadu garuma, ij kas........... njekas.
Atdeves njekadas.
Pendziem var iztuksot ierednji "pensiju uzkrajumu 'lai nozagtu 1,2 miljardi ls, un pazinot, ij njekas........... jus taks stradajat svesa vairs neeksistejosa valsti...........
Pillnjigi njekas.
10.jūnijs 2014, 14:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager