TV raidījumi

Trešdienas MN raidījumā rādīja,ka Buļļupē stāv murdi visu ziemu. Vai tā drīkst būt?
7.marts 2014, 15:57 | links
 
Paldies, NG, par raidījumu, beidzot viens raidījums noskatīts, pēc ilgiem laikiem, ar prieku.
Patīk spinis utt, bet tomēr vairāk laikam esu pludotājs.
Paldies par smuku raidījumu un procesu...
10.oktobris 2013, 20:58 | links
 
Es pēc ilgāka laika labprāt noskatījos šo :D:
http://video.yandex.ru/users/vkempo/view/7960/?cauthor=vkempo&cid=221#
8.oktobris 2013, 14:49 | links
 
Tāds gada vecs gabaliņš...
8.oktobris 2013, 09:20 | links
 
ne bez tā :):):), bet tā viš i, man izstātīja cik saņem par vienu copes raidījumu Krievijas TV, pat , ja starpniekam jāatdod 70 %, tad es būtu ar mieru jau šovakar atgriezties tur :):), bet mums tas nedraud :):):)

kā izteicās visa tele koncerna Strim prezidents, tad nākošgad viņš vairāk pievērsīsies BAltijas valstīm un Baltkrievijai, tieši par kanāla pieejamību
tā, ka cerības, ka kanāls varētu atgriezties Lattelekomā ir :):):)

NG-NG, 5.oktobris 2013, 00:05



Viss kārtībā! Prieks par jums un par to, ka atīstaties profesionāli :) Lai kā arī negribētos to atzīt, Krievija šovbizā ir mums lokālā holivuda un iespēju zeme. :) Zinu vēl dažus producentus, kas nu jau pa 90% strādā krievijas tirgum. Tā nu tas ir... Galvenais neizmirst mājas un no kurienes nāc :)
7.oktobris 2013, 12:15 | links
 
Ievēroju tv reklāmu - translāciju nodrošina kaukādas saulespuķu sēkliņas, copes raidījums tas nezkāpēc nebija:)
6.oktobris 2013, 23:04 | links
 
Ja es nepārskatījos,tad Zveja šorīt pa dīvāniem mīcījās! Ā,no sākuma sienas špaktelēja! Bet brekši jau smukāk izskatītos!!D
6.oktobris 2013, 17:19 | links
 
trešdien MN būs tāda sirsnīga rudens brekšošana :), šodien pa diviem četrās ar astīti stundās brekšukus 50 + pierunājām, izmērs gan tāds rudenīgs, līdz 1,5 kg lielākie, pamat masa 400-500 grami, bet tik un tā bija dikti ok, GAuja , klasiskais velkonītis
vakar to pašu iefilmējām Krievijai, bija cits laiks un zivīšu garākā laikā bija biki mazāk,ap 30 galvām, bet bija tik un tā
6.oktobris 2013, 17:07 | links
 
Laikam būšu redzējis visus kurus taisījāt Krievijai /Ribolovam/ Patika :)) it sevišķi par līņiem :DDDDDDDD mazais Grabēns ielika papum vienā setā :DDDD

bums, 5.oktobris 2013, 00:13


buģis, es gaidīšu, kad beidzot Latvijā kādā kanālā beidzot retranslēs iepriekšejo sezonu.
5.oktobris 2013, 00:39 | links
 
Laikam būšu redzējis visus kurus taisījāt Krievijai /Ribolovam/ Patika :)) it sevišķi par līņiem :DDDDDDDD mazais Grabēns ielika papum vienā setā :DDDD
5.oktobris 2013, 00:13 | links
 
ne bez tā :):):), bet tā viš i, man izstātīja cik saņem par vienu copes raidījumu Krievijas TV, pat , ja starpniekam jāatdod 70 %, tad es būtu ar mieru jau šovakar atgriezties tur :):), bet mums tas nedraud :):):)

kā izteicās visa tele koncerna Strim prezidents, tad nākošgad viņš vairāk pievērsīsies BAltijas valstīm un Baltkrievijai, tieši par kanāla pieejamību
tā, ka cerības, ka kanāls varētu atgriezties Lattelekomā ir :):):)
5.oktobris 2013, 00:05 | links
 
-Un apetīte rodas ēdot...:)
4.oktobris 2013, 23:56 | links
 
tikko atgriezos no Maskavas, galvenais vizītes mērķis bija sarunas ar Ohota i Ribalka kanālu, viņus mūsu sadarbība ļoti apmierina, mūs ar Edgaru arī, tā, ka nākamgad raidījumu skaitu Krievijai palielinam, attiecīgi Latvijai samazinam, tagad pavisam droši varu teikt, ka ar jauno fgadu arī mēs Latvijā pāriesim uz vienu raidījumu divās nedēļās
krievi ir ar mieru , ja mēs taisam iknedēļas raidījumu, bet vēl gadu uz to neiesim, jo tad LV būtu jālikvidē, patriotisms, protams ir laba lieta, bet ..... ēst arī gribās :):)
4.oktobris 2013, 23:42 | links
 
Man rāda abus, gan ohota i ribalka nu un arī ohotnik i ribolov. tas gan caur satelītu.
4.oktobris 2013, 22:03 | links
 
Baltcom digitālajā TV ir Ohota i Ribalka. Gan jau vēl kāds piedāvā....

Headhunter, 4.oktobris 2013, 13:06

ТОРРЕНТ-ТВ arī piedāvā.
4.oktobris 2013, 16:59 | links
 
Man ir Baltcom. Viņi pašlaik vēl piedāvā OiR. Zinu, ka kāds variants no Izzi arī piedāvā OiR.
Lattelecom atslēdza mazās popularitātes dēļ. Tā vismaz viņi paši teica.
Vispār jau daudzi raidījumi tur atkārtojas, taču šad tad ir arī labi. Kaut vai tas anglis Green, laikam. Viņam bija labas sērijas ar asariem, līņiem, karpām, brekšiem. Tagad NG ir ieņēmis vietu :) Paši krievi taisa labas pārraides "Kļovoje mesto", piemēram. Tikai es vairāk esmu praktiķis, tāpēc nesanāk daudz laika skatīties.
4.oktobris 2013, 16:29 | links
 
Baltcom digitālajā TV ir Ohota i Ribalka. Gan jau vēl kāds piedāvā....

Headhunter, 4.oktobris 2013, 13:06



Balticom ar
4.oktobris 2013, 13:49 | links
 
 
Baltcom digitālajā TV ir Ohota i Ribalka. Gan jau vēl kāds piedāvā....
4.oktobris 2013, 13:06 | links
 
Cencer- tev pa kabeli rāda Ohota un Ribalka kanālu, vai arī tev ir kkāda spec pakete????
4.oktobris 2013, 12:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager