TV raidījumi


11.jūlijs 2013, 08:26 | links
 
11.jūlijs 2013, 08:26 | links
 

Viņa būvētie vobleri ir nopērkami Milo veikalā
11.jūlijs 2013, 08:25 | links
 
Protams.Palasot zandartu sadaļu,tagad jāmeklē Seces un Sērenes pagastu robeža:))
10.jūlijs 2013, 23:55 | links
 
Andis, es nojaušu, ka Tu nestrīdies. Es arī ne.
Daugavas posmā sapazīstamies klātienē? ;)
10.jūlijs 2013, 22:39 | links
 
Es nevienā brīdī neuztvēru to kā strīdu,tikai pierakstīju informācijai,jo tos somu ražojumus zinu jau daudzus gadus.Bet nopirku tikai šajā pavasarī pamēģināšanai.
10.jūlijs 2013, 22:10 | links
 
Andis, nestrīdos un nemaz. Vnk Rapalas reklāmas ar šādu formu redzēju agrāk. Kā jau teicu - Visu cieņu Jurijam ;)
P.s. Es vispābā nestrīdos, un skatos uz visu, it sevišķi uz saviem hobijiem, pozitīvi ;)
P.p.s. Ja kādām liekas, ka es strīdos, tad mani ar kādu ir sajaukuši, jeb mani viltojuši :)
10.jūlijs 2013, 21:58 | links
 
Pēc texta te, noskatījos interaktīvajā. Feins raidījums un Meistars. Visu cieņu!
Nu nezinu, kurš bija pirmais, Jurijs vai Rapala, bet laba reklāma voblera mēlītes formai trollingotājiem. Tā noteikti strādā, jo vnk vikšanu padara dažādāku. Es gan par Twitchu :)

Griezeejs, 10.jūlijs 2013, 21:45

Ne Jurijs,ne Rapala,bet somu makšķernieki-amatnieki.Viņi tādus jau ražo ilgi un Jurijs arī to pieminēja.
10.jūlijs 2013, 21:52 | links
 
Pēc texta te, noskatījos interaktīvajā. Feins raidījums un Meistars. Visu cieņu!
Nu nezinu, kurš bija pirmais, Jurijs vai Rapala, bet laba reklāma voblera mēlītes formai trollingotājiem. Tā noteikti strādā, jo vnk vikšanu padara dažādāku. Es gan par Twitchu :)
10.jūlijs 2013, 21:45 | links
 
grūti jau tais pārdesmit minūtēs ielikt visu to informāciju, kas no šī vīra nāk ārā :), esam ienojušies, ka iefilmēsim vismaz pāris raidījumus ar viņu par copi, kādu vēl neesam rādijuši, lašu trolings , mencu trolings, laši upēs uz vobleri...
10.jūlijs 2013, 21:38 | links
 
Kas tieši tur bija? Neredzēju...
10.jūlijs 2013, 21:03 | links
 
Es ar ,,sērfojot" pa ilgiem laikiem uztrāpīju uz raidījumu!PA SKAISTO!!!
10.jūlijs 2013, 20:55 | links
 
Nu to es saprotu,tas ir īsts meistars,ko parādīja šodien raidījumā.Visu cieņu.
10.jūlijs 2013, 20:34 | links
 
bija beidzies līgums ar Vimeo, pietam Edgars, attiecīgi arī kompji :) cītīgi strādā pie Krievijas raidījumu montāžas, bet izskatās, ka nākamās nedēļas sākumā viss būs kārtībā
5.jūlijs 2013, 13:38 | links
 
Kādēļ pēdējā laikā kavējas "Makšķerēšanas noslēpumi" video ievietošana portālā?
5.jūlijs 2013, 13:14 | links
 
...Kategorsiki piekrītu Morbidejam...
4.jūlijs 2013, 21:52 | links
 
Izmantoju vienkāršu stratēģiju - ko gribu, to skatos. Nepatīk, neskatos. :) Youtube`s pilns ar noderīgiem video. Ja zina angļu un krievu valodu, var skatīties tieši to, ko vēlas. Un var atrast ikviena vēlmēm kaut ko. Ja nepatīk Outdoors channel, MN, Zveja, Oltes riadījumi, ir vienkārša atbilde - neskatīties. :))) Sameklējiet Youtube to, kas patīk, negācijas atkritīs. :))))
4.jūlijs 2013, 15:55 | links
 
esu jau teicis ieprieksh,man to zivi raidijumos obligaati nevajag,bet tie visi sikie knifi kas atspoguloti raidijumos man loti noder,vienmer pielietoju un noproveeju
4.jūlijs 2013, 15:34 | links
 
Zini, man tomēr šķiet, ka vienkāršo mirstīgo tautiešu ieliktie video (arī tepat CopesLietu video sadaļā liktajos) tomēr ir pulka interesantāki par amurikāņiem emociju ziņā - ir tomēr dažādība. Vismaz pašmāju video man nerodas sajūta, ka spēju paredzēt nākošās 5 copmaņu izteiktās frāzes. Ar amurikāņiem tā ir... varbūt man ir gaišreģa spējas?
4.jūlijs 2013, 14:55 | links
 
Gan jau viņiem tas viss ir tā pieņemts un liekas gluži OK, bet no mana skatpunkta šķiet samērā truli.

Hotentots, 4.jūlijs 2013, 13:27


Nu paskatamies mūsu raidījumos, kas notiek, kad cilvēki izvelk lielu zivi? Vai kāds pauž prieku Andreja Upīša 3 lapušu garos teikumos? Nē! Pat Visu cienījamā Oltes, nemaz nerunājot par Zvejas raidījumiem, skan tikai Jess! Bļ..! Kruta..! Super! NU reizumis arī Jā!. Neesmu veicis izpēti un negraos to darīt. Bet man šķiet, ka pie līdzīga izvērsuma, mums, salīdzinot ar amīšiem, prieka izpausmes par lielu zivi, būtu vērtējamas kā vēl trulākas.

Nerunāju par kopējo raidījumu saturu, bet gan par emociju paušanu par zivs pieķeršanos un izvilkšanu. Tas ka amīšu raidījumos uz to tik likts uzsvars, tiesa. Bet reizēm jau gribētos, lai arī mūsu vietējos raidījumos tomēr zivi arī noķer, ne tikai atspoguļo procesu:)
4.jūlijs 2013, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager