TV raidījumi

kilka
to es jau esmu provējis, bet ja spole man nav priekšā - virs kāta, jūtos tā it kā ar kreiso roku rakstītu :DDD pats nesen noskatījos raidījumu- liels paldies jāteic montētājiem, kas to visu tik smuki ir salikuši kopā un arī NG par iespēju pirmo reizi parunāt kamerai :))) pašam raidījums ar patikās, tas laikam galvenais
6.augusts 2010, 14:41 | links
 
Zivniek,a es,a es...jā,ko tad es varu?
ā,a es varu parādīt,kā tā feini var atkorķērt aliņu!Varu ari Tavā vietā izdzert!A ko,kas ta man grūti,vai?Varu kādu šļuku arī laivā izliet(Tavu alu,protams),nu tā,mierīgi!
Visi mēs kaut ko varam!
;)))
6.augusts 2010, 14:39 | links
 
Zivniek, labi padarīts darbs - sīki, smalki, detaļās.
6.augusts 2010, 14:36 | links
 
Zivniek - es, savukārt, varu ierādīt, kā spolei rokturīti uz otru pusi aplikt, lai nav tik jancīgu jābalansē spole uz augšu :)) nav jau muļķiks :))
P.S. tere Urmaas ;)
6.augusts 2010, 14:28 | links
 
urmaas
ak Tu domā par griezuli pie pavadiņas.....
to posmu, kad teicu, ka slinkuma pēc neesmu uzlicis griezuli un āķi sienu pie pamatauklas, neparādīja :( bet arī ar visu to, ka griezuli nelieku nav tik traki....bet gan jau, ka Tu man gribi ko citu parādīt :))) Tu labāk atbrauc no Austrumiem un jaunnedēļ jābrauc zanderos....p.s. zanders jau no ezera sāk nākt ārā, tā kā ilgi viņi tur vairs ezerā nebūs :((( tad tik daugaviņa :))
6.augusts 2010, 14:22 | links
 
pie tikšanās mēģināšu po čelovečeski paskaidrot.mans tur obizateļna būtu licis griezulīti.jo izmetot no spoles aukla savērpjas.tāpat savērpj ari živčiks skraidot utt.:)
6.augusts 2010, 14:16 | links
 
urmaas
no tā tava pirmā punkta daudz ko nesapratu, bet otrais punkts man patika :DDDD
līdz šim copējos ar slīdošajiem mezgliem(var nopirkt gatavus iekš bodes), kad esmu slinks un tie mezgli beigušies - uzveru parasto silikona stoperi, kas mēdz aizķerties metot kātu iekšā, vēl var siet arī tā kā iekš raidījuma darīju - ar auklu!!!
6.augusts 2010, 14:12 | links
 
tere zivnieks:)
raidijumā iemetu lūriņu.tik radās pārs jautājieni,vai kā to nosaukt:
1.kāpēc nelieto olīvītes stopora vietā griezulīti?
2.ja nezinī kādi izskatās un ko tie ziemā ēd,varu bikucīti iešķiņķot!:DDD
6.augusts 2010, 14:03 | links
 
 
urmas mi vsjo vidaļi ;)))))))))
6.augusts 2010, 13:25 | links
 
Bums:)
Tu,ar kā no jauna piedzimis.vaitad nezināji kas ir slīdošais pluds???
:)))
6.augusts 2010, 13:18 | links
 
Vells var kaklu nolauzt, neatradu šito raidījumu internetā :) Nu nekas, palūkos dzīvajā.
6.augusts 2010, 13:13 | links
 
Tieši tā,caurulītei jābūt taisnai,citādi pie slodzes neslīd.Vēl starp pludu un atdures mezglu vajag plastmasas skrotīti slīdošu,tad mezgls var būt mazāks un nekad ne ieķersies pludiņa caurulītē.Es lieku starp pludu un svinu amartizātoru un vēl dažus sīkumus.Raidījums tiešām pat ļoti labs,teikšu ka pat labākais šajā sērijā,ne jau tāpēc ka zandartu copi rādīja.Tak djeržaķ!!!!
6.augusts 2010, 11:21 | links
 
bums
velkot bez zivs pluds noslīd līdz svinam jau vilkšanas procesā :))))
6.augusts 2010, 10:35 | links
 
jā, nu re ieradās gudri cilvēki un visu paskaidroja :)))))
6.augusts 2010, 10:34 | links
 
Velkot bez zivs pluds nesprūs nemaz ???
6.augusts 2010, 10:33 | links
 
kamērr zīmēju sienāzis bija jau apskaidrojis :DDDDDDD
6.augusts 2010, 10:31 | links
 
Atbilde ir ļoti vienkārša ja pludam auklas vadīkla būtu taisna -labajā zīm.tad nekas nenosprūstu Ja vadīkla ir līka kā tavā gadījuma -auklai nostiepjoties -tā līkumā sprūdīs un jo lielāka būs zivs jo grūtāk pludam būs pārvietoties par auklu.
6.augusts 2010, 10:27 | links
 
Raidījums tiešām labs, naakamo ar savu klasisko ''roku uz auklas'' bet ssito uzparikti es ar pameegginaassu pie saviem zonderiem.

Pludinnsh drossvien taapeec, ka nav voenaa liinijaa cauruliite, liidzko otraa galaa smagums, taa aukla nostiepjas un noblokkeejas tajaa pluda caurumaa. Vajag pludu ar pilniigi taisnu caureju :))))))
6.augusts 2010, 10:15 | links
 
kola; blutt
es par to visu laiku esmu domājis, jo iemetot, viņš smuki slīd, bet velkot ārā kad zivs ir galā viņš neslīd! katrā ziņā pludi nav pirmā svaiguma tiem jau gadi 4 vismaz un varbūt ir kāds kriksītis iekšā, kas neļauj perfekti slīdēt!
6.augusts 2010, 10:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager