TV raidījumi

vot to es ar nesapratu .... nafig tas pludins pie spices , ja ir slidoshais!
6.augusts 2010, 09:56 | links
 
Man tikai nepieleca, kāpēc slīdošais pludiņš Tev ārā velkot sitās pret spici:)
6.augusts 2010, 09:48 | links
 
sagittario
Paldies, par labajiem vārdiem :) Ko lai saka centos! šorīt skatījos ir jau iekš fishing.lv ielikts, vēlāk būs pašam jānoskatās :))) interesanti, ko tur operators būs sagraizījis :) pagaidām pašam liekas, ka žurnālā rakstu uzrakstīt būtu vienkāršāk un varētu vairāk informācijas pasniegt, bet nu....
6.augusts 2010, 09:38 | links
 
Vakardienas raidījums bija foršs. Pat puika sāka atcerēties, ka vajadzētu braukt spiningot ;))) Veidotājiem - paldies !!!!
6.augusts 2010, 07:58 | links
 
Tikko pa divi lāgi noskatījos raidījumu.
Nu, Zivniek! Būtu tu meitene, dabūtu no manis buču!!! Bet, tā kā esi tas, kas esi, varētu ņemt tevi par znotu! Patiesībā tomēr nēēē, jo tad mums nāktos kopā copēt un tu mani pamatīgi apķertu, un to es nespētu pārdzīvot!!! :DDD
Vispār- man raidījums nepatika!!!!!!!!! Vienkārši ir ļoti nepieklājīgi būt tik jaunam un tik gudram un nemaz nebūt lecīgi iedomīgam!!!!!!!!!!! :DDD
Ja nopietni, tad tev ir apskaužams talants izklāstīt savas zināšanas!!!
Lai tev veicas arī turpmāk! Ne asakas!!!
6.augusts 2010, 07:23 | links
 
jaa es ari nopriecajos :) vareni
5.augusts 2010, 22:02 | links
 
Kaut spiningošana vispār neinteresē par asariem sižets labs. BET katra makšķernieka noķertās zivis jāuzglabā atsevišķi :D
5.augusts 2010, 22:01 | links
 
Kurzemniekam jau tuvāks Užavnieks :))
5.augusts 2010, 15:23 | links
 
Zivniek, es tevi nepazīstu, bet tu i zvārs :D Pilnīgi asini uzsiti :D
5.augusts 2010, 14:53 | links
 
andris56
šamām ezera vidū netīk uzturēties, jo domāju, ka parasti tāds pārlidojums viņām beidzās ar peldi :)))
5.augusts 2010, 11:40 | links
 
Ar aliņu jāuzmanās, jo lapseni var dabūt pagaršot!!! Pēdējā laikā daudz lapsenes redz. Aliņu lietojiet no slēgtiem traukiem!
5.augusts 2010, 11:29 | links
 
gintsgg
apgāzās, apgāzās, to parasti grūti nepamanīt - parasti kāds mātes vārds no manas puses izspļaujās :DDD
akm
10g pludiņš, svins 7g
5.augusts 2010, 11:29 | links
 
Zivniek, cik grami? (pludiņš, ne alus:)
5.augusts 2010, 11:24 | links
 
Vai tad vakar apgāzi ? Nepamanīju .
5.augusts 2010, 11:20 | links
 
man liekas, ka man vēl nav bijusi cope, ka aliņš laivā neapgāztās :)))) bet tas tik tiešām notiek netīšām - tinkš ar kāju netīši uzšauj un tek tā manta ārā :))))) :DDD
5.augusts 2010, 10:56 | links
 
Brālīti , protams ka alus mums bija līdzi , es paņēmu Brengulīti , Zivnieks Tervetnieku un viss notikās , bet iznāk ka Tevi ir bīstami ņemt uz copi līdzi , izliesi visu alu , ko tad ? Kā ezera vidū novērsīsi šito skādi ?
5.augusts 2010, 10:28 | links
 
Gintsgg cope bij tāpēc ka noteikti ielējāt laivā aliņu -ja tas smaķis Z laivā nav tad cope ir švaka....vēl var maili iemērkt alutiņā...tad ar labāk ņem :))) Par cik es nedzeru aliņu -parasti tikai izgāžu kāda nolikto pudeli -copes ir retāk.
5.augusts 2010, 10:22 | links
 
Es esmu tas , kurš vakar iztraucēja Zivniekam noskatīties savu TV debiju . Vakar tika pielietoti abi paņēmieni , gan ar pludiņu , gan ar grunteni , un abi rezultatīvi , bet ar pludiņu man patika vairāk . Ar pludiņu var redzēt katru kustību , kā viņš paņem , kā velk , kad apstājās , kā ierij , pēc pludiņa trīcēšanas man pat likās ka var redzēt kā viņš to mailīti kožļā , precīzi zini kad jāpiecert . Uz gruntenes tas vairāk notiek uz minēšanu . No sākuma mēģināju džigot , rezultāti izpalika , vēl viens kolēģis uz drop šota vienu dabūja gan . Man vakar 5 kaulaģimi , 2 skaistuļi , 3 zemmēri .
Paldies Zivniek , par skaisto copi !
5.augusts 2010, 10:12 | links
 
LBruno
Tā ar ir darīts (tā īstenībā arī sāku dzīvā copi uz enkura) bet pludiņš man tīk labāk un copes ir krietni rezultatīvākas....katrai ūdenstilpnei savi knifi....man tā cope notiek diezgan ilgi un pēc pluda ieraugu pareizu mirkli, kad dot pa šmauli, a ar to lociņu ir tā, ka pašu copi neredzi, bet redzi tikai to vai viņš velk, vai nevelk - a tas man neder.... bieži vien cope notiek tā, ka šis nemaz nekur nevelk (vilks vilks, nevilks nekur ēdīs tepat) :DDDD un ēd uz vietas ar pludu to redzēt var a ar to gruntenes principu nifiga :))) un protams, arī estētiskais baudījums, nu ļoti man patīk kā tā copīte uz pluda izskatās :)))
5.augusts 2010, 09:16 | links
 
To Zivnieks
Tere!
Kāda mārutka dēļ lieto pludu?Lieka pretestība,lieks piņķeris.Tici,bez pluda rez. krietni uzlabosies.Spoles loks atvērts.Auklas iztīšana signalizē copi.
Za ribalku!
5.augusts 2010, 09:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager