TV raidījumi

1:1 tas ir tavs budrības auglis
29.jūlijs 2010, 01:08 | links
 
Bonza: ja Tu esi tik gudrs tad papūlies pielietot savu gudrību darot zināmu kam tieši Tu raksti savus tekstus. Ārpus saprāta robežām ir Tavi "piepist visus jūs - esmu dienējis, nāciet 1:1" :D
29.jūlijs 2010, 01:06 | links
 
Bonza tu tak esi pamuļķis.
29.jūlijs 2010, 01:06 | links
 
Man vienkārši cilvēki ir žēl Latvijas dabas.

Zajebala jau rakstīt tik un tā neviens nesapratīs, pakonsultējieties ar LDF un M.Olti, var būt tiem noticēsiet, bet šaubos.

Maz mums to kroku, maz.
29.jūlijs 2010, 01:04 | links
 
Nu es nevienu nesaucu te par orangutāna ģimi - ja kāds ko tādu grib pateikt lai atbrauc un acīs skatoties pasaka.
Nedomā, ka vari būt gudrāks par mani :D Nesanāks.

Kam man brīvan cilvēkam, brīvai būtnei uz pasaules te kādam kas jāpierāda? Var būt tev?

Vot Zvejas kunga raidījumi piemēram ir super, cienu cilvēku. A kas pelnījis kritiku, lai saņem

+ vēl visam šie kundziņi tak neprot (nav gatavi) saņemt objektīvu kritiku. Ja nav gatavi, tad sorry, tad nav ko taisīt raidījumu. Ja rādies pasaulei ir jābūt tādām lietām gatavam.

Komentāri ārpus saprāta robežām jums.
29.jūlijs 2010, 01:02 | links
 
Bonza , uzraksti privāti Aldee , jūs viens otru sapratīsiet , būs tev jauns draugs , varēsit apķerties un kopā gaudot .
29.jūlijs 2010, 00:59 | links
 
Bonza: pierādi ka neesi bērnudārs. Ar copi. Nākošajā raidījumā. Savādāk tiešām Tavi teksti bērnišķīgi izklausās copes forumā aicinot uz tikšanos 1:1 mājas pagalmā :)))
29.jūlijs 2010, 00:56 | links
 
Tik neņem ļaunā, ka nākamreiz uz upes piebrauc laiva un ar neizmet caur tavu laiveli enkuru.
Nu psc bērnudārzs te ne copmaņi.

Skat, ka nepaiet gadi un te neparādās bildes vēl ar elektrozvejas aparātiem :D

Piepist man ta jūs, tik pa vienam pie manis brauciet, jo palīgā jau nevienu nesaukšu, pats varu, kam gribi, ko gribi salauzt, dienestē esmu bijis atšķirībā no tirlaka sarkanā kreklā.
29.jūlijs 2010, 00:49 | links
 
BONZA: tas nav grūti Grabovskim uzrakstīt ka gribi būt nākošā raidījuma zvaigzne un parādīt kā zivis jāķer un kā jāatlaiž.
29.jūlijs 2010, 00:49 | links
 
vai tik sienāzi pašu tai raidījumā nevar redzēt? ko?
Kā ir kurš tad Donalds te ir :D
A par ģimi lūdzu atbrauc pie manis Olaine, Zemgales 12, t 28657429
Uzzvani piebrauc iziešu parunāsim. Droši nebaidies.
29.jūlijs 2010, 00:43 | links
 
Sienāzis: neķer kreņķi. Katram forumam atradīsies kāds trollis kuram gribās pieķēzīt visus pārējos kaktus kas nav viņējais.
29.jūlijs 2010, 00:32 | links
 
Bonza, ņemot vērā, ka tavu strupo orangutāna ģīmi nevar lāga redzēt, pieļauju ka esi kārtīgs mīzējs, kurš aizkadra prot ļurināt, un šoreiz ne par taviem tukšpaura uzbraucieniem (kritiku visiem vajag), bet par visu kopumā palasot tavus orangutāna komentus jau kādu laiku.

Donalds, būtu tavs īstais niks.

Un vieta kur dzīvot, kāda attāla Sibīrijas mežmala.
Sametīsim tev biļetei, tik pasaki.
29.jūlijs 2010, 00:26 | links
 
grozs, man gan liekas ka raidijumu ir par maz !
vismaz man gribetos biezhak paskatiities!
29.jūlijs 2010, 00:08 | links
 
Šodien līdz pusei noskatījos raidījumu "Makšķerēšanas noslēpumi", līdz pusei jo vairāk nervi neturēja - tādi loši - velk siļķītes un mēra vēl ar lineālu, kuru tad var uzsēdināt uz kukakna (+ vēl visam kukans ir aizliegts). Runa iet par zandartu ķeršanu - kauna nav raidījumu taisīt, kur zivis slepkavo. Psc tur vēl dižais experts piedalās - man kauns, ka man jādzīvo šai valstī.
Ja cilvēkiem nav sajēgas, kas un kā, tad vismaz paskatītos ārzemju raidījumus.

Un ziniet kāpēc mēs nevaram savos raidījumos parādīt to, ko var citas valstis - vot tāpēc, ka mums ir tāda stulba mentalitāte, katru siļķi stiept mājās; katru akmeni, kuram pārčurāt pāri nevar saukt par dižakmeni un katru hokeja spēli teikt - galvenais piedalīties.

Žēl, ka esmu dzimis šeit un žēl, ka daudzi par manis teikto smiesies, vai nesapratīs.

Mēs būsim nožēlojama tauta un zeme tik ilgi - kamēr nožēlojami dzīvosim.

ĶERSIM TAK UN LAIDĪSIM VAĻĀ, BEIDZOT!
28.jūlijs 2010, 23:57 | links
 
Šovakar NG atkal atkārtojums :((((
28.jūlijs 2010, 23:42 | links
 
Paldies , jā es meklēju to lielo samu , kuru pirms 2 nedēļām izvilka , nomērīja un atlaida .
24.jūlijs 2010, 13:01 | links
 
>gintsgg Ja tu domā to Jaunjelgavas samu, tad meklē šeit http://www.nomad.lv/?cat=4 ,bet vēl nav ievietots.
24.jūlijs 2010, 10:10 | links
 
Nu par līdakām tā, gastranomiski ne visai, var arī atlaist:)
23.jūlijs 2010, 22:49 | links
 
Nu lai būtu pa godīgo, Gunča, tad vakar noķēru 4trus zanderus (3zemmēra, 1nu mēra) un 1nu asari (35cm, šodien momērīju). Mēra zanderi un asari šodien iscepu :)))))
Bet līdakas, tas ir cita attiexme no manas puses, patiešām. Tu taču zini ;) Arī vakar, copeskolēģim, kas 60-65cm ščuku noķēra, pajautāju, vai tiešām grib ...
Un līņi, starp citu, aug pat lēnāk nekā līdakas. Lai kg svaru sasniegtu, 5ci gadi pie lapvēlīgiem apstākļiem LV ir nepieciešami. Tās nav karpas, kas pa ātro aug. Ja dīķa saimniex grib, lai lielie būtu daudz pie viņa, tad lielu "cepšanas" intensitāti nevar atļauties ilgtermiņā. Nu man tā šķiet. Nestrīdos. Ne manc dīķis, ne mana mērķazivs :)))))
23.jūlijs 2010, 22:41 | links
 
Vai varat palīdzēt , nekādi nevaru atrast kur lai noskatos to raidījumu par to samu .
23.jūlijs 2010, 22:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager