TV raidījumi

Griezēj, labi, lai būtu pēc ģeometrijas;) Ja svarus nevelk katru uz savu galu(mēģinot izstiep zivi;)), bet tur vertikāli, tad toč sanāk. Jo spēku vektori(svēršanas, zps) pretēji vērsti. cienot Tavu autoritāti aizkliboju(esmu imobilizējis kāju uz savām 6 nedēļām) līdz garāžai lai veiktu experimentu: paņēmu copes el. svarus un virtuves mehāniskos. ar eletriskajiem nosvēru ričuku - 13.2kg. paņēmu vienā galā eletroniskos, otrā galā mehāniskos un cēlu vienlaicīgi. Kaut svaru rādījumi mainījās atkarībā no novietojuma pret ričuku to summa visu laiku bija tā pati 13.2kg(9.2 un 4, 8 un 5.2 utt). Vai vajag teorētiskāk?;) PC&R:)
17.jūlijs 2010, 21:03 | links
 
Mirtin, maliķi izmanto gan maiņstrāvu gan līdzstrāvu.
LR tikai 2 cilvēki māk makšķerēt - Jūrjas specs jūrjā un Žurakovskis iekšējos ūdeņos. Pārējie neko cienīgu nemāk noķert :):)
17.jūlijs 2010, 11:15 | links
 
usurs - ja nezini, tad nevajag rībināt bungas. Ar to aparātu ar kuru Vanems strādā, zivīm nenodara nekādu ļaunumu. Ar to aparātu zivs pati uzpeld un kā kompasa adata nostājas un tu viņu tai brīdī ar ķeseli caps. Aparātu izslēdz, zivs aizpeld. Taču ar to ir jāmāk strādāt. Maliķi izmato citu strāvu, ar kuru zivis nosit un ja nenosit, tad satraumē. Tas ir pavisam kas cits.
16.jūlijs 2010, 22:29 | links
 
palasiet rekordu pieteikumu nolikumu.ar kādiem svariem drīkst svērt,kādam zimodziņam jābūt un cik lieciniekiem!lieciniekus vnmēr var atrast par attiecīgui cepumu devu!:)))
16.jūlijs 2010, 21:53 | links
 
P.s. Ar vnk svaru saplusošanu, točna nesanāx ;)
16.jūlijs 2010, 21:51 | links
 
Aivisss, man jau liekas, ka pēc ģeometrijas nesanāk. Nu, bet neesu ģeogrāfs, nestrīdoss :)))))))
16.jūlijs 2010, 21:50 | links
 
susurs, lai rekordu apstiprinātu arī ar vnk svariem nepietiek;) Man, piem., būtu interesanti zināt cik tas samēns svēra, arī tādā veidā nosverot. Pietam, ja abi svari ir līdzsvarā(t.i. nešūpojas), tad rādījums ir precīzs. Elementārā fizika;)
16.jūlijs 2010, 21:46 | links
 
aiviss...
un protams ,ka pēc tādas svēršanas tev /citam/, rekordu apstiprinās...
15.jūlijs 2010, 23:36 | links
 
visu cieņu par šāda kustonīša atlaišanu. Starp citu, nosvērt var arī ar mazākas celtspējas svariem, ja tie pieejami vairāki (kaut aizņemoties no citiem makšķerniekiem). ar vieniem astes galu, ar otriem galvgali, vnk tas jādara reizē un brīdī, kad rādījumi nostabilizējušies, tie jāsasummē.
15.jūlijs 2010, 22:01 | links
 
Jā super cope čalim. Malacis, ka atlaida, riit jaalaizh uz samiem :D
15.jūlijs 2010, 22:00 | links
 
Noņemam cepures veču priekšā!
15.jūlijs 2010, 21:59 | links
 
njāa pamatīgs samiņš :)) un vēl tādu atlaist, super!!!
15.jūlijs 2010, 21:58 | links
 
Jāieslēdz teļuks un jānoskatās, ribnij djeņ! Kopš pieslēgta interaktīvā televīzija, problēmas ar atkārtojumu skatīšanos ir beigušās! :)))
13.jūlijs 2010, 12:06 | links
 
vobla nerulle
13.jūlijs 2010, 02:06 | links
 
mlg2...
E.Z. raidījumi redzami VOBLA LV.
mans 9.jūl. posts -nezinu no kura raid ., iespējams ,ka atkārtojums....,spec. nekad neskatos ,ieslēdzu tv kad jau viss notikās ...
Nu VANEMS no vecās ZIVEs tur labi nodirsa...
12.jūlijs 2010, 20:06 | links
 
ZVEJA
12.jūlijs 2010, 16:31 | links
 
kur pēdējo E.Z raidījumu redzēt,atsauksmes no visām pusēm:(
12.jūlijs 2010, 16:20 | links
 
nevienu līni filmēšanas laikā nenoķēra, tikai brekšus, tāka vari neiespringt :)
12.jūlijs 2010, 11:44 | links
 
Copmaņi,dzirdēju,ka rādīta līņu copēšana M.Oltes raidījumā.Kādas iespējas atrast internetā ,un noskatīties?Jau iepriekš paldies!
12.jūlijs 2010, 10:26 | links
 
...pilnīgs pipecs...
tikko noskatījos E.Z. raidījumu ...
VANEM-tā bija labākā reklāma akumuļatoršķikiem televīzijā...bļin...
es saprotu ,ka zinātne prasa upurus ,bet pateikt ,ka elektrozveja zivīm nodarītā ļaunuma ziņā ir pielīdzināma tīklu zvejai un arī / !!!!!!!!!!!/ praktiskajai makšķerēšanai...
JĀNI ,es zināju ka esi neslēpts tīklinieku draugs/aizstāvis/ ,bet šitā muldēt.../pīīīīīī/...
9.jūlijs 2010, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager