TV raidījumi

Abi ar veco ar lielu interesi noskatījāmies raidījumu...jāpiekrīt gintsgg...viss ir saprotami un normāli parādīts...nav jau Ridlijs Skots un mākslas filma no Goļivudas:):):) Aci priecēja pazīstamās dabas ainas..posmu no Gātes līdz Spuņkas līcim esam izaruši krustām šķērsām....Jurģis ar uz upes ir manīts dzīvajā:):):) Šovakar arī brauksim..lietus it kā nesolās...tik tas vējš nedaudz biedē...bet tā jau vecajam uzsita asinis..šamajs jau trin āķus un pats trinās....mēģinu šo nedaudz piebremzēt ,ka jābrauc ārā ap 16...šovakar paredzēts apmeklēt Gātes galu...:)
Visiem ne asakas...un lai veicās ar nākamajiem raidījumiem:)
8.jūlijs 2010, 12:39 | links
 
gintsgg - tur jau tā lieta, ka tu zini un saproti. Ne jau visi ir tādi meistari, kas no pusvārdiem visu saprot. Es arī vairākkārt noskatījos to raidījumu un katru reizi atklāju citas nianses... piemēram apstiprinājumu tam, ka zivis pieķeras tieši tad,kad vismazāk to gaida... piemēram Sienāzis pie zivs izvilkšanas kaut ko mēģināja klārēt ar pilnu muti :D Laikam brokasti :DDD Žēl ka skaņa bija noņemta :DD
8.jūlijs 2010, 12:37 | links
 
vo piesējās niedrēm, tas jau bija JOKS. Man lielupe ir tālu un absolūti nezināma upe, es pat nezinu kur laivu ielaist. Mani interesē tehnika, kuru esmu noskaidrojis, un nu varēs kautko štukot, kā to izmantot Daugavā.
8.jūlijs 2010, 12:36 | links
 
Nezinu kas tur kurām nepatika , manuprāt ļoti labs raidījums , tikai uzmanīgi jāskatās , parādīts ir viss , gan kā mailes saķēr , gan kā sistēmu sasiet , gan kā ar kātu jādarbojās , gan kā maili likt uz āķa , gan uz kāda āķa , gan kā sečokā uztvert , neparādīja tikai kā to zivi izcept . Jā uzmanīgi skatās tur ir pilnīgi viss , jā kaut ko palaidāt garām , noskatieties vēlreiz , es noskatījos 4 reizes . Tas , ka Sienāzis neiekrāsoja niedres , neko darīt , jāzin upe , es varu ar 10 metru precizitāti parādīt to vietu .
Sienāzi , LIELS PADIES , labs un pamācošs raidījums .
8.jūlijs 2010, 12:30 | links
 
Bums, viss ok, nevienu brīdi neņemu, tikai ieklausos, nākamreiz vienk, jāiemet info šepat par ko būs, tad redzēs kas tautai interesē un redzēs vai kameras priekšā sanāks.

Tikai tas viss jādara draudzīgāk.

Starpcitu, tu man zuti dolžen :))))
8.jūlijs 2010, 12:08 | links
 
zušot varat tieši ar tādu pašu bumbošanas sistēmu tikai spēlei jābūt līganai un lēnākai kā uz zandartu.To varat mēģināt ar krēslas iestāšanos.Un vēl viens -parasti zušiem izvēlos mazāka izmēra mailes.Ar bumbošanu iegūtie 12 m dziļumā
8.jūlijs 2010, 11:28 | links
 
kāts: www.prontube.com skaties uz zuti.

otra opcija ir pašam parādīt savas zināšanas un pieredzi un padalīties ar citiem uzaicināt operatorus ciemā un parādīt, kas un kā.

ja nepatīk ne viens ne otrs, tad atliek vien gaidīt, kad bums piekritīs parēgoties par šo tēmu ka'merā :D
8.jūlijs 2010, 11:25 | links
 
Kad būs par zuti...
8.jūlijs 2010, 11:17 | links
 
ielikšu bildi albūmā.
8.jūlijs 2010, 11:09 | links
 
sienāzi bija jau ok, man jau domāt, tas tāpat prasīt, kad jāpiecērt makšķerējot ar pludu :DDD Tas ir jāsāk darīt un tad jau būs ok. JAUTĀJUMS - svaru kabināji griezulim sānā, vai kā turpināumu pamatauklai?

Lai saprastu manu (domāju, ka arī mana vārda brāļa mirtina) nostāju, tad NG un pārējiem, kas iesaistījušies lielumliels PALDIES par paveikto, vienkārši šis raidījums tāds neizteiksmīgāks, salīdzinot ar citiem, un ne jau raidījuma veidotāju dēļ. tā gadās ir kad izdodas ļoti labi un ir kad vienkārsi izdodas :D
Galvenās lietas jau parādīja, kāda izskatās sistēma, ka nav ko satraukties par līdakām, kā mailes ilgāk paturēt dzīvas, kur vispār meklēt zivis, ka makšķerē līdzīgi kā ar dropštu vai soļojošo grunteni (džīgu) utt, pārējais jau ir jādara pašam un gan jau sapratīs. Raidījumu vajadzētu piešaut šova elementus, lai pats raidījums ir bauda, (protams, neaizmirstot par galveno - makškerēšanu).

Ja mēs zinātu tēmu iepriekš vismaz 2 dienas, tad varētu meģināt sarakstīt šeit vai iekš NG lapas, ko vēlētos par šo tēmu redzēt un tad jau atliktu tikai atsijāt un apvienot jautājumus un parādīt raidījumā.
Nepieciešamības gadījumā, es varētu uzrkastīt īsu scenāriju, nekad to neesmu darījis, bet pacīnīties jau varētu. :DDDDDDDD
8.jūlijs 2010, 10:48 | links
 
Vecci, ku tik liels cepiens?

Nejau pirmais un ne pēdējais zanderu raidījums, sezona gara. Paspēs i zanderu, i asari i breksi, i līdaku vēl noķert.

Ja ir kļūdas, tad nākamreiz pielabos. Jūsu ieteikumi jau nenāk par ļaunu, ja ir plāns, tad to droši varat dot NG (bez pārspīlējuma), viņš tikai priecāsies, jo vienam pašam visu saplānot, sadarīt, saorganizēt nav nemaz tik viegli. Aktieris, režisors, vienā personā ....

Par copes brīdi un pieciršanu, diemžēl ne šinī reizē, jo ar šo veidu copi sajūt pārsvarā pārceļot, tas ir smagums otrā galā , kas automātiski liek piecirst, vienalga, gliemeži, vai zandarti tur sēž.

cope praktiski norit pie pašas laivas, respektīvi piecērtot un pietinot pirmos metrus, jau sanāk turpat zem laivas, un nekas cits kā sečoks vairs neder.

Tie nav tālmetieni, kur pieķeras 30-.... m no laivas un tad smuki šaujot kadrus velc zivi uz savu pusi.

Še nebūtu vietas attaisnoties, bet pilnīgā nopietnībā, ja jums ir idejas, vai scenārijs, sazinieties ar NG.

Ja kas nebij skaidrs par šo copes veidu, jautājiet.
8.jūlijs 2010, 10:30 | links
 
Manuprāt, nebij labs! Tad jau varēja ielikt bildi ekrānā un tad tik rādīt kā ar sačoku jāstrādā! Domāju, ka Mirtins norāda papildus mīnusus raidījumam, bez tā ka neparādija, pat pašu pamatu, kā ta īsti notiek bumbošana ar kāta palīdzību un copes brīdi - jo labāk vienreiz redzēt nekā dzirdēt! Tak paši atdzina, ka copes TIK daudz, Zivju TIK daudz, bet rāda tikai sačoku darbībā!
8.jūlijs 2010, 09:54 | links
 
urmas tas viss atkarīgs no ūdens tilpnes man Usmā ķerot zanderus 12-14 meetros ir pilnīgi pofig ir vai naf saule .Šajā dziļumā valda mūžiga krēsla pareizākāk sakot tumsa .Esu ķēris gan saulē gan vējā rezultātā nācu pie secinājuma ,ka Usmā zanderi ņem visu dienu ar mazāk vai vairāk aktivitātes uzplūdiem.
8.jūlijs 2010, 09:18 | links
 
noskatijos ielikto video.nekāda vaina raidijumam!:)
par saulaino laiku 100punktov jāpiekrīt.labāka cope dienās kad ir nomācies.:)))
8.jūlijs 2010, 09:08 | links
 
sienāzi, respect un uvažuha, par raidījumu, riktīgs copmans, ar labām runas un deklamācijas spējām, raidījums bija interesants tikai Tevis dēļ, nebūtu Tevis raidījums, galīgi izgāztos, jo nebūtu ne maiļu ne laivas :DDD
varēji iekrāsot niedres lai zina kur atrodies a tā niedres vien fonā nevar nojaust kur Tu atrodies :DDDD

p.s. nu ti poņal, ja? kopā ar mirtinu ja, ok? :DDDDD
8.jūlijs 2010, 08:18 | links
 
Bet raidījums tomēr bija labs!
Tiem žurnālistiem jau vienmēr kaut kas nepatī:)
8.jūlijs 2010, 08:10 | links
 
piekritīšu mirtinam, ka ne jau ķeramā zivs nosaka raidījuma kvalitāti. Šoreiz bija visai dīvaini. Nebija raidījuma scenārija, tāpēc arī nesaprast kur sākums kur gals.

Man čaiņika jautājums, svinu karina pie tās trijnieka gala, kas novirzās sāņus?

un mirtin, nepielien sienāzim, neuzdāvinās viņš Tev savu vietu uz laipas :DDD
8.jūlijs 2010, 08:00 | links
 
zivgarnis - nav runa par runasvīriem, bet par raidījuma veidošanu. Es jau teicu, ka Sienāzis raidījumā bija vienīgais kas bija ok. Jo viņš centās visu izstāstīt, ko un kā dara - ja tas būtu Radio raidījums, tad tas būtu perfekti, jo Sienāzis runā par to, ko viņš saprot. Taču šis bija TV raidījums un raidījuma veidotāju darbs bija izdomāt, kā lai parāda to, ko zina un izstāsta Sienāzis. Ja veči vienkārši laiž copēt, safilmē copi un parāda, īpaši nepiedomājot pie tā, kā to visu pasniegt. Tad ir ok. Tad tiešām, tu vari ņemt fočiku, safilmēt mani, kā es nemāku ķert un rādīt :DDD Mans mērķis nebija nolikt kādu. Es zinu, ka pašlaik NG ir labākais copmanis Latvijā, vismaz tāds, kurš makšķerēšanas sportā ir sasniedzis visaugstāko līmeni. Sienāzis ir vietējais takuzinis, kura viedoklī gan par laiku, gan līmeņa izmaiņām, gan straumēm u.t.t. es vienmēr ieklausos, jo viņa teiktajam vienmēr ir pamatojums... Taču kopā tas viss nebija salikts ok. Vienkārši nebija...

Man te nevienam nav jātaisnojas. Es visticamāk neuztaisītu ne uz pusi tik labu raidījumu, kāds bija šis. Un es nekritizēju kritizēšanas pēc... Es tikai paudu savu viedokli kā skatītājs.... un centos savu viedokli pamatot... kādēļ man šķita ka nebija ok un kas man šķiet nebija riktīgi. Varbūt sarežģīti izsakos, bet pats galvenais, kas man domāt tajā visā pietrūka - nebija plāna - ko, kā un kādēļ rādīt. Radās iespaids, ka veči vienkārši aizlaida uz copi. Es saprotu, ka uztaisīt labu raidījumu bez finansējuma uz pliku entuziasmu, papildus tam visam kas ir pamatdarbs, sabiedriskās aktivitātes un privātā dzīve nav viegli... es to visu saprotu... Taču tas nemaina manu viedokli par šo konkrēto raidījumu :DDD
8.jūlijs 2010, 07:59 | links
 
Griezeejs - tu neko nejēdz!!!!!! Es nesaku, ka vajadzēja rādīt, kā maisa barību maiļu ķeršanai, bet ja tu būtu redzējis, ar kādu barību NG darbojas, kad mačos drīkst ķert mailes, tad par to vien varētu uztaisīt atsevišķu raidījumu.

Negrasos nevienam neko pierādīt, paudu tikai savu, skatītāja vērtējumu. Piemēram, iepriekšējie raidījumi bija daudz vairāk ok.
8.jūlijs 2010, 07:50 | links
 
ai,nu izbeidziet:)))))))))) kaa maili nokjert,Lielupe jau taa nav probleema,ja daudzmaz var aizmest biskji aiz zaaleem ,vismazaakais aakjiits,vismalkakaa auklinja,un tikpat viegls un nieciigs pluds,pusbaltais,jeb nu vispaaar pinks virsu,un attiet zuziit..var likt arii veselu balto,vai miiklu..un pamet tik biskji kaadu saldu veikala bariibu,un viss notiek:)var jau jaaties ar setku,bet jaanjem veeraa,ka mailes ir gana zhiglas,un parsvaraa taadas siikalajas traapaas...
8.jūlijs 2010, 07:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager