TV raidījumi

Man īpaši patika spēja panākt neviltotas intervijas ar dalībniekiem. Kopumā izveidots vai sanācis sižets skatītājiem, nevis raidījuma dalībniekiem vai veidotājiem. Manas subjektīvas sajūtas, ka nav filmēts filmēšanas pēc, bet ir piedomāts ko grib parādīt un taisīts kā priekš sevis. Sajūta tāda, ka viss no pavisam cita, augstāka plaukta.
BET mana gaume/viedoklis var nesakrist ar vairākuma gaumi/viedokli.
19.maijs 2013, 21:03 | links
 
Zvaigzne, paldies! Mēs priecīgi, ka tev patīk! Ja tu pateiktu, kas tieši tev patika, mēs nakošreiz to ielikt vairāk, lai vēl vairāk patīk... :)

Iespējams, ka drīz, gan no citas šlakas, parādīsim vēl kaut ko.
19.maijs 2013, 20:40 | links
 
Gribētu pievērst uzmanību svētdienā (19.05.2013) rādītam raidījumam par Foreļu spiningošans čempionātu, iespējams man vienīgajam tas šķita labāk veidots nekā iepriekš redzētie. Komplimenti autoriem.
19.maijs 2013, 19:21 | links
 
mirtins,tas jāredz,tas jāiziet pirmos 5gadus dzīvajā!
Tikai tad nāks poņa par iemešanu,pieturēšanu...
Atbrauc vasarā!Parādīšu vasarā,kas un kā!
Tiesa,stāstu vēl lēnāk...:)
3.maijs 2013, 07:29 | links
 
Tikko noskatījos pēdējos "noslēpumus" ar Gunti Kārkliņu un Ventas vimbām.... ek kādu siekalu uzsita. Ļoti labs raidījums. Ja vajag kritiku, tad, vienīgais, man likās, ka ir par maz parādīts pats copes process - iemetiens, pludināšana, auklas pieturēšana... bet visādi citādi... ideāls raidījums no a līdz z. Guntis tāds palēns stāstītājs, bet tas tieši piedeva smeķi:) Ek... nebūtu tā Venta tik tālu... vai arī brīvu dienu būtu vairāk...

Paldies Guntim un operatoram!
2.maijs 2013, 19:04 | links
 
Ja Jūs tik pamatīgi analizētu katru raidījumu-un galvenais pa makšķerēšanas tehniku- īpatnībām,tad cepuri nost!! Bet šitā ir vienkārši...."neizlietotās seksuālās enerģijas izlāde"!!DD
20.aprīlis 2013, 22:10 | links
 
VANEMS...

Jebkuram ir tiesības uz viedokli! Tikai jādiferencē kā veidokli pauž un kādu autorizāciju... Teiksim Jūs kā virtuāls personažs "VANEMS" varat paust savu viedokli kur un kā vēlaties, ja tas nav pretrunā ar likumdošanu. Savukārt, ja tomēr pretendējat uz atpazīstamību kā BIOR Zivju resursu pētniecības departamenta laboratorijas vadītājs Jānis Birzaks, tad jau jāsāk filtrēt runātais, neatkarīgi no brīvdienu litrāžas pakāpes...
20.aprīlis 2013, 20:18 | links
 
Labprāt redzētu tādu pirkuma piedāvājumu :):):), vienmēr esmu teicis, ka mani var nopirkt, tas būs dārgi, bet var :):):), bet.... Gribētāji rindā nestāv :):):)
Cik gadus jau te maļam vienu un to pašu, bet mani vēl aizvien nebeidz pārsteigt mūsu tautiešu apķērība..... :):):)
20.aprīlis 2013, 20:17 | links
 
tiesības uz viedokli?
20.aprīlis 2013, 20:05 | links
 
NG-NG...

Paldies par konkrētu atbildi! Ar jst kā privātpersonu man pašam ir konkrēta viedokļu atšķirība až kopš zive.lv laikiem, lai gan cienu viņu par sportiskajiem sasniegumiem un visu, ko vinš savulaik darījis Salmo. Ar LMSF man toč nav ko dalīt :)
Es zinu, ka Tev nepatīk visādas formalitātes un birokrātija, bet nu plz palūdziet to sirmo viedo prezidentu tomēr diferencēt kad viņš kādā ampluā runā medijos. Nu jej bogu man cilvēki zvana un prasa, kā tad nu zvejnieki ir LMSF nopirkuši. Stulbi..
20.aprīlis 2013, 19:39 | links
 
Zaraza- raidījumā Stikuts vispirms pauda LMSF informāciju, pēc tam viņam tika uzprasīts ( piekrītu, ka labāk navajadzēja prasīt) viņa personīgais viedoklis, jo daudziem viņš tomēr ir autoritāte, ja skatījās un klausījās ko runā, tad to varēja ļoti labi dzirdēt, protams ... ja gribējās dzirdēt :):):)
Mana personīgā attieksme pret tīkliem un zvejniecību iekšējos ūdeņos ir kaut kur pa vidu, ar prātu saprotu, ka zivis ēst ir tiesības visiem valsts iedzīvotājiem,
ka ja pareizi un labi strādātu BIOR vai līdzīga organizācija, kas neatkarīgi novērtē zivju resursus un rēķina zvejas kvotas lielajos ezeros un upēs, lai zvejniecība un makšķerēšana nenodarītu dabai pāri, tad būtu ok
Ja zivju resursus tiešām kāds reāli sargātu un pētītu...., daudz ja...
Bet esmu reālists un lieliski redzu, kas notiek ūdeņos, tāpēc esmu pret tādu zvejniecību kāda tā ir tagad.
Bet uzskatu, ka arī tie cipari, kuri šurp tur figurē kā makšķernieku noķertās tonnas ir pilnīgi ačgārni, es tos dubultotu, tad tie tuvotos reālajiem cipariem, neticat, paskaitiet cik reizes gadā esat pārkāpuši asaru,salaku un citu zivju normas :):):):)
20.aprīlis 2013, 18:43 | links
 
V.S.O.P.- sorī, jau gadus 7 ar šito vairs nenodarbojos. Bija man pat tā karteļa nosaukums pierakstīts, vai nu tas pats, kas Lielo Baltezeru zvejoja, vai kaut kāda saistība ar to bija:) Ja atmiņa neviļ, tad pēdējo reizi kaut kad deviņdesmito gadu beigās. Savukārt kontrolzveja, lai konstatētu kāda šņaga palikusi, tika taisīta 2000 vai 2001. piedod, bet tiešām nespēju atcerēties:) Internetā atskaites var nemeklēt, jo tad tās vēl nelika, bet arhīvus digitalizēt neviens nesteidzas. Ja likumus ievēroja, tad BIORa priekšteču arhīvos vajadzētu būt... A ko tāda interese, gribi trehnuķ starinoj? :))) Ugungurs jau pateicīgs zvejai - izvelc cauri tai bļodai un miers mājā:D Ja kaut ko esmu sajaucis, piedod. Bet kaut kā palicis prātā, ka tas bija Ungurs.
20.aprīlis 2013, 14:05 | links
 
Mēs darām,mēs lemjam,mēs kontrolējam-Vai tik tas neizklausās pēc valdības solījumiem?Nu ja var redzēt cik labi viss ir sakārtots-varkaļu kanālā,lejpus Pļaviņu un Ķeguma hes!Pareizi vēl tik vajadzētu atļaut no laivām par papildus samaksu lai nav tik tālu jāmet!)))))
20.aprīlis 2013, 07:40 | links
 
Un galveno kārt ir pamanīt dēļ kašķa ar MRK :)
20.aprīlis 2013, 02:17 | links
 
MOSP galvenais saniegums, pēc viņu pašu domām ir tas, ka viņi ir pamanīti.
20.aprīlis 2013, 00:39 | links
 
Guntar-pirms zīmes Stop apstājies un trīs sekundes apdomā uz kuru pusi brauksi :))..citreiz labāk paklusēt...ja kaut ko vajag izlocīt vai pielabot,droši jautā :))..
19.aprīlis 2013, 23:44 | links
 
Šobrīd, uzsveru - šobrīd, zvejnieki netiek pienācīgi kontrolēti, tāpat kā makšķernieki. Ne jūrā, ne iekšējos ūdeņos. Vāja kontrole postsovjetikus nihilisma vidē praksē nozīmē visatļautību. Bet vienā dienā tas nerisinās. Un ar savas sāpes izkliegšanā forumā arī nekas nerisinās :)

V.S.O.P., 19.aprīlis 2013, 14:11


Man viens jautājums - ko M.O.S.P. ir darījis šajā virzienā ? Nu jau būs kā 2 gadi pagājuši... gana daudz lai kaut kas sāktu mainīties
19.aprīlis 2013, 23:16 | links
 
V.S.O.P.

Es gan teicu, ka neko locīt nevajag, par to coplietdraugs minēja ka kaut kas jāloca, paskaties tekstu...Bet idejiski kur ir problēma ar ņeržas locīšanu? Protams, ne jau garāža skrūvspīlēs ar kuvaldu bet uz attiecīgas aparatūras izlocīs kaut deviņapadsmit līkumos... Piemēram, rekur kantoris ar to professionāli nodarbojas http://www.protube.lv/lat/bending.html

zaraza, 19.aprīlis 2013, 22:15


Guntar nevajag... neko nesākšu..... atbrauc, parādīsu darbā, maxim paprasi.... par cenām nevajag... cenas ir tādas ko cilvēki maksā. Nevienam nav liegts taisīt "canopie" par 200 Usd... tirgus neierobežots...
19.aprīlis 2013, 22:19 | links
 
Izskatās, ka tie makšķernieku klubi, kas ir sapratuši MOSP virzību, izdarīs secinājumus.
MOSP varētu nodarboties ar diplomātisku zvejniecības lobēšanu iekšējos ūdeņos. Tad makšķerniekiem būs kāds labums no šādas organizācijas.

Alcans, 19.aprīlis 2013, 22:08


spīdoši... četri polši ezreā... apmēram pa vidu.....
19.aprīlis 2013, 22:15 | links
 
V.S.O.P.

Es gan teicu, ka neko locīt nevajag, par to coplietdraugs minēja ka kaut kas jāloca, paskaties tekstu...Bet idejiski kur ir problēma ar ņeržas locīšanu? Protams, ne jau garāža skrūvspīlēs ar kuvaldu bet uz attiecīgas aparatūras izlocīs kaut deviņapadsmit līkumos... Piemēram, rekur kantoris ar to professionāli nodarbojas http://www.protube.lv/lat/bending.html
19.aprīlis 2013, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager