TV raidījumi

Vēl divi fragmenti no zvejnieku dzīves;Bet viss jau ir ok,nevarēja pierādīt.............

http://www.tiesas.lv/files/AL/2010/07_2010/29_07_2010/AL_2907_raj_A-01566-10_3.pdf

http://www.tiesas.lv/files/AL/2012/02_2012/16_02_2012/AL_1602_apg_AA43-0109-12_8.pdf
18.aprīlis 2013, 21:52 | links
 
Neesmu redzējis raidījumu, bet manuprāt idealizēt kādu noteiktu grupu ir absurds. Jebkurā cilvēku grupā būs godīgi un negodīgi pārstāvji. Piemēram šis[nez kāpēc nav informācijas, kas par zivīm, kas piegādāja. Nokrita no gaisa?Ierobežotas pieejamības dokuments?]-

http://www.delfi.lv/news/national/criminal/vid-ludz-sodit-tris-personas-par-47-000-latu-pvn-nemaksasanu-zivju-tirdznieciba.d?id=43224246

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvalde Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajai prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījusi kriminālprocesu pret trim personām par izvairīšanos no 47 772 latu pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksāšanas un noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu.
Kriminālprocess sākts šā gada 18.februārī un VID tajā izmeklēja vienu no atzariem, kurā noziedzīgais grupējums, realizējot zivis, izvairījās no PVN maksāšanas un caur fiktīvu firmu shēmām legalizējis noziedzīgi iegūtus līdzekļus, portāls "Delfi" uzzināja VID.
Pamata kriminālprocesu VID bija ierosinājis 2012.gada martā un no tā šā gada sākumā izdalīts patlaban kriminālvajāšanai nosūtītais process, kurā lūgts saukt pie atbildības noziedzīgās shēmas organizatorus.
Divas personas jau iepriekš sodītas, proti, viena no tām - par līdzīga rakstura noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu, bet otra persona noziedzīgo nodarījumu izdarījusi laika periodā, kad citas tiesībsargājošās iestādes uzsāktā kriminālprocesā tai bija noteikts sods - nosacīta brīvības atņemšana ar pārbaudes laiku.
VID informē, ka patlaban vienai personai piemērota drošības nauda 30 000 latu apmērā, kā arī papildus drošības līdzeklis - aizliegums izbraukt no valsts un aizliegums tuvoties noteiktām personām.
Jau iepriekš ziņots, ka 2012.gada martā VID apturēja vērienīga noziedzīga grupējuma darbību, kas darbojies no 2011.gada janvāra un darbību turpinājis 2012.gadā, nodarot valsts budžetam kaitējumu nenomaksātā PVN veidā aptuveni pusmiljona latu apmērā.
Kriminālprocesa ietvaros tika aizturētas deviņas personas, tajā skaitā klienti, kas izmantojuši noziedzīgā grupējuma pakalpojumus.
Pirmstiesas izmeklēšana šajā kriminālprocesā turpinās.
18.aprīlis 2013, 21:29 | links
 
Piekritu, Suitam, lai parada, ar ko nodarbojas zvejnieki, velams bez ieprieksheja bridinajuma, lai netaisa "pakazuhu". Lai sagida krasta ar lomu.
18.aprīlis 2013, 13:27 | links
 
Vakar to interviju redzēju, nekādas aplamas demagoģijas tur nebija. Izskatās, ka te kādam sieva atkal nav iedevusi. Tā pat nebija īsti intervija. Jst doma bija šāda: kamēr visur sākušies pali un makšķerēšanā iestājusies nosacīti koma, tad ir īstais laiks pafilozofēt par un ap makšķerēšanas tēmu. Viņš mazliet informēja par gaidāmajiem makšķerēšanas sporta pasākumiem un tāpat izklāstīja arī makšķerēšanu uzraugošo un organizējošo instanču hierarhiju. Arī priekš manis tur bija šādi tādi interesanti jaunumi attīecībā uz organizāciju subordināciju un ietekmes sfērām. Tā kā līdz šai vietai es neredzu iemeslu cepties.
Attiecībā uz zvejnieku lietderību, es arī esmu no tiem, kas nepiekrīt Jst teiktajam, ka zvejnieki koriģē un nodrošina ūdeņos pareizo zivju struktūru. Arī es nesaprotu (es nesaku ka man ir taisnība) kāda ir zvejnieku interese smelt mazvērtīgās zivis, lai vērtīgās zivis varētu vairoties. Vienkārši nākamajā raidījumā vajadzētu nointervēt dzīvajā darbībā uz ūdeņiem, ko dara zvejnieki, kādiem rīkiem viņi zvejo, kādus lomus iegūst un kā veido "pareizo zivju resursu struktūru" mūsu ūdeņos. Un kad es redzēšu, ka zvejnieki ir makšķernieku labākie draugi un vispār ākūti nepieciešams ķēdes posms mūsu valsts zivjsaimniecībā, tad neviens makšķernieks muti vaļā netaisīs, nelamāsies un parakstus nevāks. Ko domā citi?
18.aprīlis 2013, 11:30 | links
 
Atliek tik sagaidīt raidijumu netā,lai zinātu par un ap ko lietas grozās. :)
Pagaidām lasu-Cik cilvēku tik viedokļu.Un tas ir tikai normāli. :)
18.aprīlis 2013, 10:38 | links
 
NG :))) kā es tevi saprotu... tagad arī Tu esi sliktais :) Tu taču ar Stikutu esi valdē kopā :))
18.aprīlis 2013, 10:03 | links
 
:):):):) Zvaigzne, nedirs, ja nezini, tad pazvani un uzprasi .....
MN ir 100 procenti mans projekts un tāds arī paliks, LMSF ir biedrība un ZF projektus drīkst iesniegt biedrības un līdzīgi veidojumi, es esmu LMSF valdes loceklis, par palīdzību nopirkšu biedrībai krūmgriezi, lai var labāk sagatavot sacensību sektorus
Bet.... izskatās, ka tev jau vienalga kurām vējdzirnavām uzbrukt .... Don Kihot tu mūsu :):):), droši vari kàdu laiku ķēzīt mani, man āda ir bieza :):):), tikai atkārtoju vēlreiz, īpaši atjautīgajiem, nemeklējiet sazvērestības tur kur to nav :):):)
18.aprīlis 2013, 09:33 | links
 
Pirmkart šāda intervija man ir jaunums, jo pats esmu vēl Zviedrijā, rīt raidījumu noskatīšos un pakomentēšu, bet nezinot par ko ir runa varu teikt
1. Stikutu ļoti cienu par daudziem labiem darbiem ko viņš savos 70 gados ir izdarījis, ticiet ir par ko viņu vismaz cienīt, esmu viņu nosaucis par vienu no saviem dzīves skolotājiem, kaut vai tas vien, ka viņš jau vairākus gadus ir vienkārši pensionārs bez jebkādas ietekmes uz jebkādu procesu, bet jūs no viņa baidaties, respektējat, neciešat utt jau pierāda, ka viņš ir cilvēks ar lielo burtu.
2. MN arī šogad, jau trešo gadu, saņem nelielu ZF līdzfinansējumu, aptuveni 1/3 no raidījumam vajadzīgās naudas un liels paldies viņiem par to, citādāk būtu smagi, šogad jau saņēmu pārmetumus, ka MN ir pa daudz makšķerēšanas :):), bet es negribu un nelīdīšu politikā ..... Nezinu ar ko un kā Edgars ir ņēmis interviju, ar Stikutu tai nebija jābūt noteikti, bet ZF viedokli par lietām pāris reizes gadā mums ir jāpauž pēc līguma un skatītājiem to būtu arī jāredz
3. Nekad neesmu slēpis, ka esmu pareizi organizētas LM piekritējs, LM ir domāta zivju auzsardzībai konkrētā vietā, makšķernieku skaita regulēšanai utt, bet savu viedokli nepopularizēju un neuzspiežu

MN bija, ir un būs raidījums par un ap makšķerēšanu, katram cilvēkam saprašana kas ir ar makšķerēšanu saistītas tēmas ir atšķirīga, dotajā mirklī gan Sigittario, gan Zaraza pauž savu, pilnīgi pretējo viedokli, bet patiesība, ja tāda vispār ir, tad ir kaut kur pa vidu :):):)
Par konkrēto interviju rīt, pagaidām braucu pa Zviedriju
18.aprīlis 2013, 09:23 | links
 
Sagi, sašutumam nav vietas.....NG nav vainīgs.
Naudu piešķir informatīvi izglītojošiem televīzijas raidījumiem (nav teikts, par ko jāizglīto vai par ko jāinformē). Personīgi 2013.gadā NG nav ZF pieteicis raidījumu un personīgi NG naudu no ZF nav saņēmis. Zivju fonda padomes 147.sēdes protokolā ( http://www.zm.gov.lv/index.php?sadala=2249&id=15162 ) skaidri un gaiši rakstīts, ka projekta pieteicējs un Ls 10 000 saņem biedrība „Latvijas Makšķerēšanas Sporta Federācija”.
JST ir Latvijas Makšķerēšanas Sporta Federācijas prezidents, attiecīgi savā raidījumā viņš var izpausties cik sirds viņam tīk, tai skaitā paust savu viedokli.
Pie tam, kā man skaidroja, ar Ls 10 000 nepietiek raidījumu izveidošanai gada garumā, tā kā par valsts naudu tevis informēšana un izglītošana notiek kaut kādā apjomā, pārējā ir reklāmas nauda. Attiecīgi notiekošajam piekrīt reklāmas devēji, savādāk viņi neatbalstītu notiekošo.
Kungi taču zina labāk par tevi, kas tev vajadzīgs. Atsevišķie izņēmumi, aptaujas un balsošanas ir fiktīvas, neobjektīvas un neskaitās. Tev tikai šķiet, ka LM ir slikta, patiesībā tā baigi foršā lieta.
Tā, kā pieņēmums ir kļūdains „Makšķerēšanas noslēpumi” nav NG raidījums, projekta iesniedzējs, naudas turētājs un raidījuma pasūtītājs ir LMSF.
18.aprīlis 2013, 09:16 | links
 
Ar interesi gaidīšu, kad raidījumu izliks webā.

Nespēju noticēt zarazas atstāstam ;)
18.aprīlis 2013, 08:38 | links
 
NG tur pilnīgi ņepričom... Bija intervija (pareizāk sakot gan monologs ar pāris retiem jautājumiem) ar jst kā LMSF vadītāju, kurā viņš meistarīgi uzspēja iespraust to, ka zvejnieki ir labi, vajadzīgi un ļoti kontrolēti, LM visu sakārto, un MOSP ir vienīgā visvarenā makšķernieku jumta organizācija...
Tendenciozs viedoklis, taču raidījuma veidotājs nu galīgi nav atbildīgs par to ko katrs vervelē intervijā, pie tam cenzēt jau pateikto viņš nedrīkst pēc Satversmes...
18.aprīlis 2013, 08:35 | links
 
man ar fantāzija neraisās, kaut sitiet, kā bračka zvejnieks tās mazvērtīgās (nezāles) nosmels un smukās atlaidīs :)
Vai nu mums tik pārapdzīvoti ūdeņi kā piemājas dīķi? Varbūt vienkārši līdaciņas ielaist?
17.aprīlis 2013, 23:27 | links
 
Labsvakars, a. god. NG-NG k-gs!
Tikko noskatījos Tavu TV raidījumu "MN"
Man radās jautājums- vai tik Tu šogad tos (raidījumus) netaisi par Zivju Fonda naudu, ko?
Ja tā, tad kādā sakarībā Jānis Stikuts (par kungu nesaukšu apzināti, ja!) izmanto Tavu raidījuma laiku kā savas platformas reklāmas placi, ko?
Atļaušos Tev, a. god. NG, atgādināt, ka LTV-7 ir apmaksātais raidlaiks uzņēmējiem, ko izmanto tie, kuri grib reklamēt savu produktu!!!... Tur stikutam būtu īstā vieta savu garadarbu popularizēšanai!

P.s. Vai tiešām JSt ir:

1. sačakarējis Tev prātu:
2. ir Tavs maizes tēvs;
3. jebšu, reklāmas rullītis par "labajiem zvejniekiem" iekšējos ūdeņos, ir Zivju Fonda akceptēta rīcība?

P.p.s. Žēl, ka neesmu afroamerikānis jebšu, latviski runājot, nēģeris, jo šajā brīdī esmu mainījis savu ādas krāsu uz zilu, vo!...
17.aprīlis 2013, 21:02 | links
 
uzliku cietāku, tad it kā sāka trīcēt, bet ... pagarš bija gan, tas tiesa

NG-NG, 4.aprīlis 2013, 10:26

Tā augšā izskatās ar tiem garajiem sardziņiem,ka trīc.Sardziņš ta trīc,bet kas notiek 6m dziļumā ar straumi?Labi, tai vietā tā straume bija nosacīti,bet vienalga ir baigā amortizācija.Man makšķerītēm retais sardziņš(darba posms sardziņam) ir garāks pa 40mm.Un plēsējam(asarim) tā mānekļa vibrācija ir baigi svarīga.Ir liela atšķirība,-celt trīcošu murmuli,vai principā nekustīgu.Tas tā pārdomām nākošajai sezonai....
5.aprīlis 2013, 08:07 | links
 
aakki,tur arī caurumu mainīšana nelīdzētu!
Man vakar ,kā NG!Apkārt vilka,es nē!
Jāmācās,koroče!
:)

avtt, 4.aprīlis 2013, 07:40

ak tad tomer VELC ! a to man darbs -man darbs !0_0 nu --nu! :D
4.aprīlis 2013, 10:55 | links
 
uzliku cietāku, tad it kā sāka trīcēt, bet ... pagarš bija gan, tas tiesa
4.aprīlis 2013, 10:26 | links
 
Vakar arī trāpīju uz Ivo meistarklasi, tīri viņa rokraksts.
Ng, man liekās, ka Tavs brekšu garais sardziņš iegāza - nevarēja dabūt frekvenci.
4.aprīlis 2013, 09:39 | links
 
beigu rezultāts bija man 14 asari Ivim ap 60+ :):):), tikko sāka nākt saprašana kā viss notiek, tā arī copei pienāca gals :):), bet bija ok, sapratu, ka pie straumes asara man nopietni jāpiestrādā nākamajā sezonā :):), citādāk esmu pieradis pie tā, ka barība - motilis savāc zivi un man atliek viņu tikai paņemt, šeit ir klasiskā cope, kur pirmā vietā ir spēle, vienkārši laicīgi smadzenes jāpārslēdz :):):)
4.aprīlis 2013, 09:35 | links
 
Negribās te daudz komentēt...,bet nebija tur nekas tāds īpašs tai driblā/spēlē,lai to neuzķertu pāris stundu laikā.Vēl vairāk visi savējie čomi,it kā noslēpumu nav!Mazi banāni,vībotnieki,aukla utt. visiem zināmi.Jā ,sardziņi pret mānekļa svaru pret katras rokas spēli,svārstību amplitūda un pacēluma temps.Neredzēju,ka uzceļot augšējā punktā mormišku,pēc tam palaistu asarim pretī uz leju...-kas tad notiek?Parasti maz aktīvam tas labi palīdz.Ai,labi pietiek...nākošziem uz citu spēli ņems!!D
4.aprīlis 2013, 08:22 | links
 
aakki,tur arī caurumu mainīšana nelīdzētu!
Man vakar ,kā NG!Apkārt vilka,es nē!
Jāmācās,koroče!
:)
4.aprīlis 2013, 07:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager