TV raidījumi

Raidījums Makšķerēšanas noslēpumi tomēr pastāvēs :):):):), pārceļamies uz OTV, raidījums būs ceturtdienās 20.30, ar 2 atkārtojumiem kaut kad pa nedēļu, pirmais raidījums 8. janvārī.
Pagaidām, kamēr atrisināsim dažādus finansiālus jautājumus, oriģinālraidījums iznāks reizi divās nedēļās, mijoties ar kādu no vecajiem MN raidījumiem, bet nu pa gadu būs ne mazāk par 25-30 jauniem raidījumiem, ja atradīsies vairāk finanses, tad raidījumu būs vairāk :):):)

Cik zinu, tad arī Māris ir kaut ko atradis un viss turpināsies :)
20.decembris 2014, 17:33 | links
 
Izskatās ka ltv7 pāries uz ru auditoriju, lai neskatās zomby kanālus.
20.decembris 2014, 14:13 | links
 
 
Nupat mūziķis Guntis Veits labi izjokoja TV3,ar tārpiem mutē....Tikai sevišķi aprobežoti žurnālisti varēja to palaist gaisā...
9.decembris 2014, 19:48 | links
 
Ja rausta pēc izjūtām ,neskatoties uz kāta galu ,cietais gals labāk novadīs copes piesitienu uz roku,bet diemžēl dažreiz cope ir tik maiga, ka to ar roku sajust grūti.Tādēļ,manuprāt,kāta galiņu labāk aprīkot ar īsu un pastingru sardziņu,tad copi var redzēt uz aci,kā sardziņa pacēlienu vai piespiedienu.Arī krītošā bļitka tad mīkstāk un dabīgāk 'nosēžās'....
5.decembris 2014, 09:59 | links
 
Vakar čalis ar mikstu kātiņu, tapoja visus cietraustītājus. tā bija vienīgā vērā ņemamā atšķirība, ko redzēju. Ķērās viņam labāk. Varbūt nemaz nevajag tos cietos kātus tiem kimlakiem, šiem patīk, ka mīkstais kātiņš laidenāk nospēlē balansieri un nošūpina to vēl mazās amplitūdās pēc pacēliena.

Tas par Oltes TV.

kadmijs, 5.decembris 2014, 09:00


Ar šķersenēm , manuprāt, cietais kātiņš dod vairāk izspēles iespējas, proti, jo ar cietu vienmēr var strādāt tāpat kā ar mīkstu, bet otrādi ir grūtāk ;) Kā konkrētajā laikā un vietā copmaņiem izdodas atrast pieeju "būdīgajiem" - tas jau ir cits stāsts.
5.decembris 2014, 09:16 | links
 
Vakar čalis ar mikstu kātiņu, tapoja visus cietraustītājus. tā bija vienīgā vērā ņemamā atšķirība, ko redzēju. Ķērās viņam labāk. Varbūt nemaz nevajag tos cietos kātus tiem kimlakiem, šiem patīk, ka mīkstais kātiņš laidenāk nospēlē balansieri un nošūpina to vēl mazās amplitūdās pēc pacēliena.

Tas par Oltes TV.
5.decembris 2014, 09:00 | links
 
Tāpēc,ka visu var redzēt šeit
http://ltv.lsm.lv/lv/dokumentalie/makshkjereshanas-noslepumi/
28.novembris 2014, 23:00 | links
 
Yotube ir plānā, bet ...... es to varu darīt intereses pēc un tāpēc ka man tas patīk, bet puikiem kas filmē un montētas ir darbs, bet par darbu vajag saņemt atalgojumu....,to es pavilkt nevaru, abet kāds gads -divi vajadzīgi līdz iekustēsies kanāls un kādu reklāmdevēju tas ieinteresēs ....

Bet domas ir, tiesa vispirms jānostiprinās iknedēļas raidījumam :):):)

NG-NG, 28.novembris 2014, 20:10


Kāpēc Edgars vairs neliek video CL mājas lapā? Šorīt noskatījos ar skumju seju pēdējo sēriju.
28.novembris 2014, 20:21 | links
 
Yotube ir plānā, bet ...... es to varu darīt intereses pēc un tāpēc ka man tas patīk, bet puikiem kas filmē un montētas ir darbs, bet par darbu vajag saņemt atalgojumu....,to es pavilkt nevaru, abet kāds gads -divi vajadzīgi līdz iekustēsies kanāls un kādu reklāmdevēju tas ieinteresēs ....

Bet domas ir, tiesa vispirms jānostiprinās iknedēļas raidījumam :):):)
28.novembris 2014, 20:10 | links
 
Oltes raidijumus jau sen nevar nosukt par makshkernieku raidijumiem,varaak par zinaatniski izgliitojoshiem.NG bij palicis vieniigais,tagad arii taa vairs nebuus.tieshaam tik zemi reetigi bij?
28.novembris 2014, 17:45 | links
 
Kādēļ NG & Co makšķerēšanas noslēpumus nevarētu pārcelt uz nākotnes TV un izveidot savu youtube kanālu? Domājams, ja veidotu krievu valodā, auditorija ar laiku būtu lielāka nekā šobrīd ltv7 raidījumam.
28.novembris 2014, 17:22 | links
 
LTV 7 tiek pārviedots līdzīgi kā ir LTV1, ziņas, sarunas, spēles u.t.t., bet viss pamatā krievu valodā...

LTV nekad nevienam mazajam producentam neko nav maksājuši :), tāpēc nekāda nodokļu nauda netika tērēta :):):)

nav ko cepties puiki :):):), kaut kas jau bija jāmaina tik un tā :):):), citādāk sākām jau stagnēt :):)

NG-NG, 28.novembris 2014, 08:32


Es jau to arī saku. Vietējiem nevar samaksāt, bet kaut kādu poļu vai kādu tur pavāru laiž divas sērijas trīs reizes dienā. Nu tos tak neviens pa brīvu nedod. Nauda jādod vietējiem producentiem, bet tas vienmēr ir mūsu klupšanas akmens.
28.novembris 2014, 11:20 | links
 
LTV 7 tiek pārviedots līdzīgi kā ir LTV1, ziņas, sarunas, spēles u.t.t., bet viss pamatā krievu valodā...

LTV nekad nevienam mazajam producentam neko nav maksājuši :), tāpēc nekāda nodokļu nauda netika tērēta :):):)

nav ko cepties puiki :):):), kaut kas jau bija jāmaina tik un tā :):):), citādāk sākām jau stagnēt :):)
28.novembris 2014, 08:32 | links
 
sabiedriskā televīzija atkal jau izvēlas, par nodokļu maksātāju naudu nevis uzturēt kādu vietējo autorraudījumu, bet daudz vienkāršāk protams ir nopirkt kaut kādu Deuche welle vai kaut kādu pavāru ārzemnieku kuru var vienkārši ar kompi palaist un nevienam nav bēdu,
Interesanti kāds tad būs tas NG pieminētais LTV jaunais formāts? Atkal jau valsts naudas šķērdēšana!!!!!!!
28.novembris 2014, 07:53 | links
 
Var būt NG un Co ar savu raidījumu MN ir vērts aiziet ciemos pie Ufo un mēģināt saglabāt raidījumu BOOM FM piedāvātajā formātā?!?...
protams, ja ir vēlme un iespējas un ja ir abpusēja interese...
28.novembris 2014, 07:20 | links
 
"Ohota i ribalka" ...NG atkal brauc vējenes trenkāt!!
27.novembris 2014, 17:18 | links
 
"Ohota i ribalka" ļoti reti kādu jaunu materiālu palaiž.Kad uzslēdz -griež vecās plates i pa medībām,i pa copi.Vakar NG ķēra vējenes un medības rādija manā novadā...Un bez šaubām jau nevienu dienu viņi neiztiek bez V.Strujeva(NG saka "ONKA") filmēto-tos griež un griež uz riņķi.Kā jau visi TV kanāli-grib labi pelnīt ar maziem izdevumiem. Kamēr ir internets, var atrast un skatīties pēc savas patikas!
27.novembris 2014, 16:50 | links
 
Archey,viss ok ;).. Es tik izteicos, man patik MN latviešu val.. :))
27.novembris 2014, 16:37 | links
 
Eh, Archey es ir gatavs pakašķeties pie vārdiem..
"Miljoni cilvēku skatās "how to" instrukcijas youtube angļu valodā un neviens neuzskata, ka tādējādi viņi zaudē savu "bagātību" ... "
Cik jauki, ja tu zini ko domā miljons cilvēku un kas ir viņu bagātība.. :)))
""Bagātība" ir nevis dzimtā valoda, bet valodu skaits, ko cilvēks pārvalda! "
Redz šeit tu interpretē to, kas, tavuprāt, ir bagātība..
Anekdote: Divi brāļi latgalieši strāda siena talkā..
Pie tīruma piebrauc biezais džips, tūrists un vienam brālim jautā ceļu.
-Englesh, Espaniol, Italiano!? Brālis tik krata galvu, nesaprotu..
Tūrists aizbrauc prom.. Brālis saka otram, vajadzēja klausīties māti un mācīties svešvalodas.. Otrs saka, redzi cik viņš zināja!? Noderēja!?
Ok, ne parto stāsts.. Dīvaini,ja Tu neuzskati, kad Latviešu valoda tev nav bagātība..

mjuniors, 27.novembris 2014, 16:18


Es neteicu, ka Latviešu valoda man nav bagātība! Konkrēti mana bagātība ir latgaļu, latviešu, angļu un krievu valodas ... Lab, beidzam cepties, peace :)
27.novembris 2014, 16:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager