Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Rastaman
ta jau kaut kādu vietiņu būsi atkodis :))
28.jūnijs 2011, 09:23 | links
 
Būtu vakar vakarā braucis iekšā,tad varētu kādam slēpotājam auklas galu poie ūziņām piesiet - uz velci tā sacīt jāsaka!!!Pašlaik veikalos ir pieejami kompresoriņi uz apaļo bateriju.cena biku virs 4Ls.Ar vienu bateriju pietiek copes reizei rīts&vakars.
:))
28.jūnijs 2011, 09:24 | links
 
Zivniek nu tā nedaudz. Man tur ir doma, ko meegjinaashu paarbaudiit šo ceturtdien. čuijņiks arī strādā par ko ir prieks :) kā arī protams tevis dotā teorija ir palīdzējusi saprast kas un kā. Vēl gan līdz galam nav atkosts, kas un kā bet bilde zīmējas skaidrāka. un ašuks izrādas ir 30 cm tikai ļoti slaids
28.jūnijs 2011, 10:11 | links
 
urmaas tnx painteresēšos
28.jūnijs 2011, 10:12 | links
 
zivniek, jā esmu pamanījis pāris lietas Baltezeram ļoti raksturīgas. Iespējams arī citos ezeros tā ir. bet to var pamanīt tikai tad, ja regulēri braukā un dažādos laikos. ir lietas, kas atkārtojas stiprāk vai vājāk, bet var manīt kurā mirklī monstri dodas sirot.
28.jūnijs 2011, 10:14 | links
 
urmaas
tajā veikalā vēl toč ir??? un kurš bija tas veikals?? tas, kas uz vienības gatves?? pludiņš ja nemaldos?? es kaut kad uz kaut ko tādu zvanīju, bet mani tik pasūtīja...
p.s.
baigi daudz jautājumi sanāca :DD
28.jūnijs 2011, 10:57 | links
 
Zivnieks
1.nezinu,
2.varētu būt,
3.neesmu pārliecināts,
4.ticu!!!
:)))
28.jūnijs 2011, 11:27 | links
 
paldies!!! izcili palīdzēji :DDD a ko čakarējies, ka nebrauc ūdeņos...zin kā zanderi tagad plosās :)))
28.jūnijs 2011, 11:31 | links
 
EHHHH.Šept ir šept.Labākajā gadijumā varēšu uz copp izrauties 1-2julijs.:((
28.jūnijs 2011, 11:33 | links
 
Būs jāpameklē to burbuļatoru. Varbūt kāds var padot ziņu, ja zin kur tādu var dabūt.
29.jūnijs 2011, 08:25 | links
 
Sodien ( tresdiena ) ar vienu aci redzeja ka ieks paraides, vakara "Tautas balss " bija sizets ka biezie ar zogiem norobezojusi pieeju Baltezeram.
Pat noblokjeeti ar akmenjeim pasvaldibai piederosi servituudes celji.
28.septembris 2011, 20:33 | links
 
Neko jau nevar padarīt tiem bagātniekiem, viņi samaksā tos 200 Ls par ko likumā pārkāpj un dzīvo tālāk un tā tas notiek visu laiku jeb tāda nu mums tā likumdošana ir, laiks tā kā būtu bargākas lietas piespriest...
29.septembris 2011, 01:26 | links
 
Kaadu laiku bija skaljs jandalinjs pat publisks kas Jurmala tomer sodija tos biezos un lika nojaukt nelikumigos zogus pie Lielupes beigu beigas.
Cik es sapratu tas bija rajona ap Lielupes jahtklubu.
P.S.Ka jau seit mineets, biezi seit pamatoti atziist ka musu bralis-zivju pieluudzeejs ir biezi smuciigs radijums, kas izraisa zinamu rezonansi. Un vispar.. pirmais sods 200 ls, nakamais 2000 ls, nakamais 5000 ij vis bus kartiibaa.
29.septembris 2011, 21:54 | links
 
nu ja pieņemtu tādu likumu par sodiem, tad jau kārtība ātri parādītos pie mūsu publiskajiem ezeriem...
29.septembris 2011, 22:51 | links
 
Kds nav bijis Baltezera spiningot vai uz dziivo? Kaa ar ziviim, keras? Doma rita aizbraukt
7.oktobris 2011, 21:58 | links
 
Ev dzeki, es no interneta mekletajiem numuriem, nevar sazvanit baltezera laivu bazi, varbut ir kadam sarga nr, jo cik es lasiju vins strada visu nakti..
7.oktobris 2011, 22:36 | links
 
vakar izbraukajos pa baltezeru, rezultaats nulle. 2 reize pec kartas kad tukshaa.
25.oktobris 2011, 05:06 | links
 
jap - pēdējas divas reizes pa sauso...man ar
25.oktobris 2011, 08:26 | links
 
osscar - gan jau driiz saaks nemt :)
25.oktobris 2011, 19:17 | links
 
Vakar aizbraucām uz mazo Baltezeru asarus trenkāt- līdzi pilns mikro džiga aprīkojums. No rīta līdz apm. 09:30 ūdens bija dzīvs un asari ņēma, nepilnā pusstundā bija gan zivis, gan vairākas copes, bet...tikko saule virs kokiem parādījās, tā apcirta kā ar nazi, ar kolēģi pavadījām laiku ezerā līdz pat 16:00, bet neredzējām vairs nevienu copi!!! Tā runā, ka bija mēness fāzes maiņa, bet iespējams kāda cita klizma, vai nu strīpainie vienkārši negribēja ēst! Ne asakas visiem!!!
27.oktobris 2011, 11:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager