Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Andis.B123 [26.01.23]: svens76 [23m]: Andis.B123 [Vakar]: svens76 [Vakar]: Andis.B123 [39m]: svens76 [32m]: maza sporta volframene un nedaudz bezmotilka strādājaMēģināju ar bezmotilkām , ar raudu saucamajām disko bumbām , vienalga ņēma mazie zirga zobi , ņemot vērā , ka bezmotilka nevarēja pat viņiem mutē ielīstman ļoti maza mormene un viens motilis virsū, bezmotilka arī neliela, tieva aukla. tagad asaris kaprīzs, visu izšķir detaļas. aukla 0.076mm , bet zinu ka čaļi šodien uz tievākam vēl ķēraTā laikam arī bija vaina , aukla nebija smalkā lidzi 0.12 tāpēc njā , pats vainīgsnu apmēram šāds izmērs, arī mazākas kkur bij. baigi jau kaprīza tagad tā zivs:)Rekur šitā sanāca , sazvanijis , un sarunāju :)
nu šis jau cita lieta:)
26.janvāris 2023, 12:57 | links
 
svens76 [26.01.23]: Andis.B123 [Vakar]: svens76 [Vakar]: Andis.B123 [39m]: svens76 [32m]: maza sporta volframene un nedaudz bezmotilka strādājaMēģināju ar bezmotilkām , ar raudu saucamajām disko bumbām , vienalga ņēma mazie zirga zobi , ņemot vērā , ka bezmotilka nevarēja pat viņiem mutē ielīstman ļoti maza mormene un viens motilis virsū, bezmotilka arī neliela, tieva aukla. tagad asaris kaprīzs, visu izšķir detaļas. aukla 0.076mm , bet zinu ka čaļi šodien uz tievākam vēl ķēraTā laikam arī bija vaina , aukla nebija smalkā lidzi 0.12 tāpēc njā , pats vainīgsnu apmēram šāds izmērs, arī mazākas kkur bij. baigi jau kaprīza tagad tā zivs:)

Rekur šitā sanāca , sazvanijis , un sarunāju :)
26.janvāris 2023, 12:35 | links
 
Andis.B123 [25.01.23]: svens76 [Vakar]: Andis.B123 [39m]: svens76 [32m]: maza sporta volframene un nedaudz bezmotilka strādājaMēģināju ar bezmotilkām , ar raudu saucamajām disko bumbām , vienalga ņēma mazie zirga zobi , ņemot vērā , ka bezmotilka nevarēja pat viņiem mutē ielīstman ļoti maza mormene un viens motilis virsū, bezmotilka arī neliela, tieva aukla. tagad asaris kaprīzs, visu izšķir detaļas. aukla 0.076mm , bet zinu ka čaļi šodien uz tievākam vēl ķēraTā laikam arī bija vaina , aukla nebija smalkā lidzi 0.12 tāpēc njā , pats vainīgs

nu apmēram šāds izmērs, arī mazākas kkur bij. baigi jau kaprīza tagad tā zivs:)
26.janvāris 2023, 12:15 | links
 
Tu neredzēji labos spāņus pret favorītiem norgēm. Pēdējo sekunžu metieni, uzvara ar pēdējo metienu otrajā pagarinājumā, vārtsargu brīnumi utt. Šekspīrs stāv dziļi kaktā un nokaunējies trauš as'ras.
26.janvāris 2023, 04:34 | links
 
10 min skatījos, puika saka, roķene interesanta, tad nu nē pietiek, saka, pārslēdzu futeni, premjerligas komandas skatāmākas.
25.janvāris 2023, 23:15 | links
 
Ai, kamēr mēs par striķiem staipāmies, tikmēr ahūni laba rocene dimd - pč ceturtdaļfināli. Brītiņu atpakaļ spāņi otrajā pagarinājumā milzu kapiņā vinnēja norges, tagad spranči ar doičēm villojas. Tāda līmeņa rocene reizēm ir labāka par nba vai nhl.
25.janvāris 2023, 22:29 | links
 
O, paldies, es arī ieskrāpēju telefonā. Zem titula (tā es viņu saucu) - Jumta Jānis (Kriš - jānis) :)))
25.janvāris 2023, 22:23 | links
 
andreiko [25.01.23]: Andi, piezvani Krišam uz bodi rīt (es tikko telefonu nomainīju, viņa nr. pazuda), (mājas lapā tel.nr. ir) un aprunājies. Ja nu tas prestons tiešām neatbilst razmēram, tad pārspēlē uz maver Smart SLR 50 mt. Arī anglis. Varbūt Džohansonam taisnība, baigi pārliecinoši visus brendus un ciparus sauc. Tik un tā vēl tā prece nebūs iepakota sūtīšanai.
20084538 Lisovskis
25.janvāris 2023, 22:20 | links
 
svens76 [25.01.23]: LB šodien uziešana laba, ledus galīgi ok, nu ezeram pa vidu nelīdu, nebij baigi vajadzības. Labākie lomi 0.9-1,5metros šodien. Trīs pannas bik vairāk kā stundā salasījās. Nenormāli daudz mikrobu pa vidu, bet paej uz malu un jau lielāks asars. Laikam tos mikrobus vaktē:)
Bija arī kāds bonusiņš, vai tik cepam standarts?
25.janvāris 2023, 22:20 | links
 
Nu, jā, man jau uz fīderiem ir pītenes. O,10 mm sezonas sākumā turēja arī 100,120 un pat 130 gr barotavas Melnajā Kolkā (un tas bez šoklīdera!). Tagad gan piepirku klāt jaunu spolīti daiwa ninja match feeder 6000 ss, tai ir jauna aukliņa - guru pulse 8 un 0,12. Sezonas atklāšanai tīšu virsā.
25.janvāris 2023, 22:15 | links
 
andreiko [25.01.23]: Andi, piezvani Krišam uz bodi rīt (es tikko telefonu nomainīju, viņa nr. pazuda), (mājas lapā tel.nr. ir) un aprunājies. Ja nu tas prestons tiešām neatbilst razmēram, tad pārspēlē uz maver Smart SLR 50 mt. Arī anglis. Varbūt Džohansonam taisnība, baigi pārliecinoši visus brendus un ciparus sauc. Tik un tā vēl tā prece nebūs iepakota sūtīšanai.
Pasūtiju gan prestonu , gan smart SLR 50 mt
Rīt zvanīšu , jautāšu
25.janvāris 2023, 22:11 | links
 
Jebkurā gadījumā Krišjānis gan jau savu sortimentu labāk par mani pārzina un no pieejamā varēs ieteikt, kas atbilst diametriem.
25.janvāris 2023, 22:09 | links
 
Tikai amazonī to Sunline Vip Plus atradu,
13,27 eur mūsu gliemežvākos.

https://www.amazon.co.jp/-/en/Sunline-Nylon-Power-Sweetfish-Natural/dp/B007JQI9AQ
25.janvāris 2023, 22:07 | links
 
Andi, piezvani Krišam uz bodi rīt (es tikko telefonu nomainīju, viņa nr. pazuda), (mājas lapā tel.nr. ir) un aprunājies. Ja nu tas prestons tiešām neatbilst razmēram, tad pārspēlē uz maver Smart SLR 50 mt. Arī anglis. Varbūt Džohansonam taisnība, baigi pārliecinoši visus brendus un ciparus sauc. Tik un tā vēl tā prece nebūs iepakota sūtīšanai.
25.janvāris 2023, 22:01 | links
 
Sunline Vip Plus ir ļoti laba aukla, ja var dabūt, bet dārga..
25.janvāris 2023, 22:00 | links
 
Es Krišam, kad būšu pie viņa bodē, paprasīšu.
Un tievie japoškini (ne tikai fļuriks Seaguar Super GM, tas starp citu, Krišam uzrādās, taču ne vienmēr mājas lapa atbilst plauktam)? Piemēram, Sunline? Jeb viņiem tik tievu monofīlo pie mums nav?
25.janvāris 2023, 21:56 | links
 
Teiksim tā, ka es neesmu redzējis nevienu auklu uz 100 vai 150m spoles, kura atbilstu norādītajam diametram. Ne Guru, ne Matrix, ne arī Milo (lai gan Ghost 50m atbilst) utt.. Varbūt aukla nav slikta vasarā priekš pavadām, bet ja grib precīzu 0.09 vai 0.08, tad tādu nav daudz. Ok copē Mavera SLR ir - tā šķiet atbilst norādītajiem diametriem.
Citos veikalos lv : Milo Ghost ir ok aukla.
Salmo veikalā Seaguar SUPER GM Ice arī šķiet diametri +- atbilda...
25.janvāris 2023, 21:46 | links
 
Krišam jau var piezvanīt. Un auklu samainīt, sūtīs ta, vienalga, rīt vai parīt. Kas tu domā, ka angļu prestons krāpjas? Viņi makšķerštrumus ražoja jau tad, kad japoškas zivi vēl nevienā acī nebija redzējuši... :)))
Man gan uz fīderiem stāv drusku labākas (Krišam nav šito)
GURU Pulse 8 Braid (trīs gabalas) un viena Matrix 8 dzīslu X Coated Distance Braid
25.janvāris 2023, 21:16 | links
 
T.i. biju domājis 0.09 protams...
25.janvāris 2023, 21:01 | links
 
Andis.B123 [25.01.23]: andreiko [19:43]: https://okcope.lv/products/preston-reflo-power-1?variant=43473147232504Tikko pasūtiju , paldies
Ļoti maz ticams, ka tā būs 0.9 . Parasti uz spolēm 100 un vairāk metri kalibrētas auklas nemēdz būt. Labākajā gadījumā tā būs 0.1 vai 0.11. Ne velti Svens sūtīja uz veikalu parunāties...
25.janvāris 2023, 21:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager