Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
L200 [24.01.23]: Šodien tāds normāls bezkļovs. Kā pārējiem?
Ko tu runā 10g asari labākie , nekad neaizmirsīšu šodienu haha
24.janvāris 2023, 16:22 | links
 
Šodien tāds normāls bezkļovs. Kā pārējiem?
24.janvāris 2023, 15:46 | links
 
fish1 [24.01.23]: Jāpiebrauc būs Svenam pie laivas un jāsaka - privet mužik,ja tut ņemnogo paribaču :-)
man gari enkuru striķi nostiepti:)))
24.janvāris 2023, 14:19 | links
 
Jāpiebrauc būs Svenam pie laivas un jāsaka - privet mužik,ja tut ņemnogo paribaču :-)
24.janvāris 2023, 14:14 | links
 
Willy [23.01.23]: RaimisD [10m]: svens76 [54m]: atceries ka pārsvarā lielais asaris būs tieši seklākās vietāsAtceros, atceros. Bāc Sven ,,nopaļiji,, vietu :))
Tev ta ok , Tu ar savu optiku izej uz monstrālo zivi. Pelaģisko šaubos vai brauc tur medīt ;)

A ko darīt copmanim parstajam :))))Parastajam jāskatās kur Svens copē!;)tur būs...pārbaudīta lieta!
es mēdzu ar savu pellu arī baltiņā uz asari iebraukt, lielo laivu netriecu tur. nu kurš pazīst manu pellu ar benzīnnieku, tas zin:)
23.janvāris 2023, 20:48 | links
 
RaimisD [23.01.23]: svens76 [54m]: atceries ka pārsvarā lielais asaris būs tieši seklākās vietāsAtceros, atceros. Bāc Sven ,,nopaļiji,, vietu :))
Tev ta ok , Tu ar savu optiku izej uz monstrālo zivi. Pelaģisko šaubos vai brauc tur medīt ;)

A ko darīt copmanim parstajam :))))
Parastajam jāskatās kur Svens copē!;)tur būs...pārbaudīta lieta!
23.janvāris 2023, 20:44 | links
 
RaimisD [23.01.23]: svens76 [55m]: atceries ka pārsvarā lielais asaris būs tieši seklākās vietāsAtceros, atceros. Bāc Sven ,,nopaļiji,, vietu :))
Tev ta ok , Tu ar savu optiku izej uz monstrālo zivi. Pelaģisko šaubos vai brauc tur medīt ;)

A ko darīt copmanim parstajam :))))
ar optiku seklumos nelienu:)
23.janvāris 2023, 20:39 | links
 
svens76 [23.01.23]: atceries ka pārsvarā lielais asaris būs tieši seklākās vietās
Atceros, atceros. Bāc Sven ,,nopaļiji,, vietu :))
Tev ta ok , Tu ar savu optiku izej uz monstrālo zivi. Pelaģisko šaubos vai brauc tur medīt ;)

A ko darīt copmanim parstajam :))))
23.janvāris 2023, 20:37 | links
 
svens76 [23.01.23]: RaimisD [15m]: svens76 [59m]: man tur trāpījušies labi līdaku lomi , arī neslikts asaris starp lēpēm. dažādas tās copes dienasTieši tā, dienas dažādas, copmaņi dažādi.
Man nepaveicās, Tev labi lomi.
Ir jāmēģina, katram savs stāsts.es toreiz ar offsetniekiem ravēju grunti un ķēru arī ar chatterbaitiem
atceries ka pārsvarā lielais asaris būs tieši seklākās vietās
23.janvāris 2023, 19:44 | links
 
RaimisD [23.01.23]: svens76 [59m]: man tur trāpījušies labi līdaku lomi , arī neslikts asaris starp lēpēm. dažādas tās copes dienasTieši tā, dienas dažādas, copmaņi dažādi.
Man nepaveicās, Tev labi lomi.
Ir jāmēģina, katram savs stāsts.
es toreiz ar offsetniekiem ravēju grunti un ķēru arī ar chatterbaitiem
23.janvāris 2023, 19:41 | links
 
svens76 [23.01.23]: man tur trāpījušies labi līdaku lomi , arī neslikts asaris starp lēpēm. dažādas tās copes dienas
Tieši tā, dienas dažādas, copmaņi dažādi.
Man nepaveicās, Tev labi lomi.
Ir jāmēģina, katram savs stāsts.
23.janvāris 2023, 19:28 | links
 
RaimisD [23.01.23]: Jā, ,,kaiju sēklis" ir leģendārs, bet teiktu pārvērtēts.
Ja mērķis ir pastaipīt mazos asarīšus un zemmēra līdacenus tad jā, tur to pietiek.

Reljefs interesants, grunts laba, blakus i dziļums, i lēpenes viss kā zivei patīk, bet kkā tur neko ievērības cienīgu neesmu dabūjis.
Jāpiezīmē arī tukšā neesmu palicis.

Veca bilde un atskaite.

Saite uz lapu

https://www.copeslietas.lv/m/sarunas/topic/658/?sort=DESC&;p=4
man tur trāpījušies labi līdaku lomi , arī neslikts asaris starp lēpēm. dažādas tās copes dienas
23.janvāris 2023, 18:41 | links
 

Jā, ,,kaiju sēklis" ir leģendārs, bet teiktu pārvērtēts.
Ja mērķis ir pastaipīt mazos asarīšus un zemmēra līdacenus tad jā, tur to pietiek.

Reljefs interesants, grunts laba, blakus i dziļums, i lēpenes viss kā zivei patīk, bet kkā tur neko ievērības cienīgu neesmu dabūjis.
Jāpiezīmē arī tukšā neesmu palicis.

Veca bilde un atskaite.

Saite uz lapu

https://www.copeslietas.lv/m/sarunas/topic/658/?sort=DESC&p=4
23.janvāris 2023, 18:40 | links
 
Ezenbergs [23.01.23]: svens76 [19m]: Ezenbergs [15m]: svens76 [10:49]: netālu arī kaiju sēklis ar dziļummaiņāmSveicināti.
Daudz dzirdēts par šo vietu Lielajā Baltezerā.
Gan rakstos, gan runās.
Tik konkrēti kur tā vieta ir neviens vai nu nezin, vai negrib teikt.
Vai Jūs varētu lūdzu norādīt šī sēkļa aptuveno lokāciju.
Var PM būšu pateicīgs.
Paldies.tik tur iet tagad neriskētu, hvz kāds ledus tur. pats dzīvojos vairāk gar krasta līniju tagadPateicos Svens76 !
Jā tā ir laba vieta, vasarā ašukus tur esmu ķēris uz mikro džigu. Nezināju ka tie sēkļi ir divi, biju uz tās ,,pumpas" kas tuvāk Lielajai salai.
Ne asakas.
jā, arī mjigam laba vieta tā
23.janvāris 2023, 13:14 | links
 
svens76 [23.01.23]: Ezenbergs [15m]: svens76 [10:49]: netālu arī kaiju sēklis ar dziļummaiņāmSveicināti.
Daudz dzirdēts par šo vietu Lielajā Baltezerā.
Gan rakstos, gan runās.
Tik konkrēti kur tā vieta ir neviens vai nu nezin, vai negrib teikt.
Vai Jūs varētu lūdzu norādīt šī sēkļa aptuveno lokāciju.
Var PM būšu pateicīgs.
Paldies.tik tur iet tagad neriskētu, hvz kāds ledus tur. pats dzīvojos vairāk gar krasta līniju tagad
Pateicos Svens76 !
Jā tā ir laba vieta, vasarā ašukus tur esmu ķēris uz mikro džigu. Nezināju ka tie sēkļi ir divi, biju uz tās ,,pumpas" kas tuvāk Lielajai salai.
Ne asakas.
23.janvāris 2023, 13:09 | links
 
Ezenbergs [23.01.23]: svens76 [10:49]: netālu arī kaiju sēklis ar dziļummaiņāmSveicināti.
Daudz dzirdēts par šo vietu Lielajā Baltezerā.
Gan rakstos, gan runās.
Tik konkrēti kur tā vieta ir neviens vai nu nezin, vai negrib teikt.
Vai Jūs varētu lūdzu norādīt šī sēkļa aptuveno lokāciju.
Var PM būšu pateicīgs.
Paldies.

tik tur iet tagad neriskētu, hvz kāds ledus tur. pats dzīvojos vairāk gar krasta līniju tagad
23.janvāris 2023, 12:55 | links
 
Kāds rīt negrib pievienoties uz Lielo Baltezeru uz asariem? Divata vai 3jata tomēr drošāk, jo ledus hvz kāds tagad tur ir. Sūtiet pm.
23.janvāris 2023, 12:54 | links
 
svens76 [23.01.23]: netālu arī kaiju sēklis ar dziļummaiņām
Sveicināti.
Daudz dzirdēts par šo vietu Lielajā Baltezerā.
Gan rakstos, gan runās.
Tik konkrēti kur tā vieta ir neviens vai nu nezin, vai negrib teikt.
Vai Jūs varētu lūdzu norādīt šī sēkļa aptuveno lokāciju.
Var PM būšu pateicīgs.
Paldies.
23.janvāris 2023, 12:48 | links
 
Andis.B123 [23.01.23]: svens76 [Vakar]: L200 [Vakar]: svens76 [21:56]: Andis.B123 [19:01]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?tas daudzu iedomātais kuģu ceļš jau sen aizskalots ciet. kuģis jau vairākus desmitus gadu tur neiet.kaut kādas niecīgas relfefa pārmaiņas tik vietām palikušas. tur riktīgi esmu sānskatiem izbagarējis to rajonu. atceros netīšām ar 4tās paaudzes lowrance lejasskatos netālu no auzu salas atradu bedri, domāju varbūt ar bumbu kara laikā trāpīts, nu jau tā ar gandrīz aizskalota ciet. bet tāpat tajā ezerā ir daudz interesantu vietu, piemēram kad sūknēja bedres, barža kādus 400m no krasta uzbēra sēri ezerā, ap to vietu vietējie asari ganaStarp niedru salu (sala bez nosaukuma) un krastu ar ir normāls 4+m dziļums, man visu laiku likās ka tā saucamais kuģu ceļš ir pa otru pusi niedru salai, nevis gar Liepu salu?to salu sauc par meldru saluJā , biju redzējis , ka tur vīri sēdēja , bet pats tur ķēris nebiju
tas rajons nav slikts, netālu arī kaiju sēklis ar dziļummaiņām
23.janvāris 2023, 10:49 | links
 
svens76 [22.01.23]: L200 [Vakar]: svens76 [21:56]: Andis.B123 [19:01]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?tas daudzu iedomātais kuģu ceļš jau sen aizskalots ciet. kuģis jau vairākus desmitus gadu tur neiet.kaut kādas niecīgas relfefa pārmaiņas tik vietām palikušas. tur riktīgi esmu sānskatiem izbagarējis to rajonu. atceros netīšām ar 4tās paaudzes lowrance lejasskatos netālu no auzu salas atradu bedri, domāju varbūt ar bumbu kara laikā trāpīts, nu jau tā ar gandrīz aizskalota ciet. bet tāpat tajā ezerā ir daudz interesantu vietu, piemēram kad sūknēja bedres, barža kādus 400m no krasta uzbēra sēri ezerā, ap to vietu vietējie asari ganaStarp niedru salu (sala bez nosaukuma) un krastu ar ir normāls 4+m dziļums, man visu laiku likās ka tā saucamais kuģu ceļš ir pa otru pusi niedru salai, nevis gar Liepu salu?to salu sauc par meldru salu
Jā , biju redzējis , ka tur vīri sēdēja , bet pats tur ķēris nebiju
23.janvāris 2023, 10:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager