Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
L200 [22.01.23]: svens76 [21:56]: Andis.B123 [19:01]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?tas daudzu iedomātais kuģu ceļš jau sen aizskalots ciet. kuģis jau vairākus desmitus gadu tur neiet.kaut kādas niecīgas relfefa pārmaiņas tik vietām palikušas. tur riktīgi esmu sānskatiem izbagarējis to rajonu. atceros netīšām ar 4tās paaudzes lowrance lejasskatos netālu no auzu salas atradu bedri, domāju varbūt ar bumbu kara laikā trāpīts, nu jau tā ar gandrīz aizskalota ciet. bet tāpat tajā ezerā ir daudz interesantu vietu, piemēram kad sūknēja bedres, barža kādus 400m no krasta uzbēra sēri ezerā, ap to vietu vietējie asari ganaStarp niedru salu (sala bez nosaukuma) un krastu ar ir normāls 4+m dziļums, man visu laiku likās ka tā saucamais kuģu ceļš ir pa otru pusi niedru salai, nevis gar Liepu salu?
to salu sauc par meldru salu
22.janvāris 2023, 23:49 | links
 
L200 [22.01.23]: svens76 [21:56]: Andis.B123 [19:01]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?tas daudzu iedomātais kuģu ceļš jau sen aizskalots ciet. kuģis jau vairākus desmitus gadu tur neiet.kaut kādas niecīgas relfefa pārmaiņas tik vietām palikušas. tur riktīgi esmu sānskatiem izbagarējis to rajonu. atceros netīšām ar 4tās paaudzes lowrance lejasskatos netālu no auzu salas atradu bedri, domāju varbūt ar bumbu kara laikā trāpīts, nu jau tā ar gandrīz aizskalota ciet. bet tāpat tajā ezerā ir daudz interesantu vietu, piemēram kad sūknēja bedres, barža kādus 400m no krasta uzbēra sēri ezerā, ap to vietu vietējie asari ganaStarp niedru salu (sala bez nosaukuma) un krastu ar ir normāls 4+m dziļums, man visu laiku likās ka tā saucamais kuģu ceļš ir pa otru pusi niedru salai, nevis gar Liepu salu?
starp niedru salu un krastu kuģis negāja, bet tiesa, tur ir padziļinājums, kurš radies veicot krasta apbūvi
22.janvāris 2023, 23:47 | links
 
svens76 [22.01.23]: Andis.B123 [19:01]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?tas daudzu iedomātais kuģu ceļš jau sen aizskalots ciet. kuģis jau vairākus desmitus gadu tur neiet.kaut kādas niecīgas relfefa pārmaiņas tik vietām palikušas. tur riktīgi esmu sānskatiem izbagarējis to rajonu. atceros netīšām ar 4tās paaudzes lowrance lejasskatos netālu no auzu salas atradu bedri, domāju varbūt ar bumbu kara laikā trāpīts, nu jau tā ar gandrīz aizskalota ciet. bet tāpat tajā ezerā ir daudz interesantu vietu, piemēram kad sūknēja bedres, barža kādus 400m no krasta uzbēra sēri ezerā, ap to vietu vietējie asari gana
Starp niedru salu (sala bez nosaukuma) un krastu ar ir normāls 4+m dziļums, man visu laiku likās ka tā saucamais kuģu ceļš ir pa otru pusi niedru salai, nevis gar Liepu salu?
22.janvāris 2023, 23:44 | links
 
Šobrīd tikai ar vergu un nelīst pie Gaujas kanāla
22.janvāris 2023, 23:24 | links
 
Sveiki Vīri! Ir kāds info par ledu Mazajä Baltezerā-Alderu rajons!?
22.janvāris 2023, 23:06 | links
 
Aigars82 [22.01.23]: Andis.B123 [19:01]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?tas daudzu iedomātais kuģu ceļš jau sen aizskalots ciet. kuģis jau vairākus desmitus gadu tur neiet.kaut kādas niecīgas relfefa pārmaiņas tik vietām palikušas. tur riktīgi esmu sānskatiem izbagarējis to rajonu. atceros netīšām ar 4tās paaudzes lowrance lejasskatos netālu no auzu salas atradu bedri, domāju varbūt ar bumbu kara laikā trāpīts, nu jau tā ar gandrīz aizskalota ciet. bet tāpat tajā ezerā ir daudz interesantu vietu, piemēram kad sūknēja bedres, barža kādus 400m no krasta uzbēra sēri ezerā, ap to vietu vietējie asari gana

svens76, 22.janvāris 2023, 21:56
Ja tā ir tā pati sēre, ka manā galā, tad to šoziem tā arī nav sanācis apstrādāt dēļ štruntīgā/nevienmērīgā ledus.
nop, tas tuvāk maniem krastiem
22.janvāris 2023, 22:15 | links
 
Andis.B123 [19:01]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?tas daudzu iedomātais kuģu ceļš jau sen aizskalots ciet. kuģis jau vairākus desmitus gadu tur neiet.kaut kādas niecīgas relfefa pārmaiņas tik vietām palikušas. tur riktīgi esmu sānskatiem izbagarējis to rajonu. atceros netīšām ar 4tās paaudzes lowrance lejasskatos netālu no auzu salas atradu bedri, domāju varbūt ar bumbu kara laikā trāpīts, nu jau tā ar gandrīz aizskalota ciet. bet tāpat tajā ezerā ir daudz interesantu vietu, piemēram kad sūknēja bedres, barža kādus 400m no krasta uzbēra sēri ezerā, ap to vietu vietējie asari gana

svens76, 22.janvāris 2023, 21:56

Ja tā ir tā pati sēre, ka manā galā, tad to šoziem tā arī nav sanācis apstrādāt dēļ štruntīgā/nevienmērīgā ledus.
22.janvāris 2023, 22:05 | links
 
Andis.B123 [22.01.23]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?
tas daudzu iedomātais kuģu ceļš jau sen aizskalots ciet. kuģis jau vairākus desmitus gadu tur neiet.kaut kādas niecīgas relfefa pārmaiņas tik vietām palikušas. tur riktīgi esmu sānskatiem izbagarējis to rajonu. atceros netīšām ar 4tās paaudzes lowrance lejasskatos netālu no auzu salas atradu bedri, domāju varbūt ar bumbu kara laikā trāpīts, nu jau tā ar gandrīz aizskalota ciet. bet tāpat tajā ezerā ir daudz interesantu vietu, piemēram kad sūknēja bedres, barža kādus 400m no krasta uzbēra sēri ezerā, ap to vietu vietējie asari gana
22.janvāris 2023, 21:56 | links
 
Andis.B123 [22.01.23]: RaimisD [16:23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.Starp tām saliņām straume nav ja?
Nē, tur mierīgs . Vasara diezgan aizaudzis .
22.janvāris 2023, 21:23 | links
 
Paldies visiem par info , ceru otrdien varēšu jums parādīt ko būšu noķēris
22.janvāris 2023, 19:57 | links
 
RaimisD [22.01.23]: Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.
Starp tām saliņām straume nav ja?
22.janvāris 2023, 19:01 | links
 
Jā,tur kur straume,nu galīgi nebūtu jālien
22.janvāris 2023, 18:23 | links
 
RaimisD [22.01.23]: Andis.B123 [15:51]: Un vai varbūt kāds zin vai ledus uz šo vietu ir labs vai nē :)Dotajā situācijā tur neriskētu iet. Vecais kuģa ceļš, tur straume ir.
Ja nu vienīgi pirms tam iziet caur baznīcu..
22.janvāris 2023, 17:08 | links
 
Bišķi maliņā no norādītā, vairāk starp salām. Tur neliels dziļums. Asarītis tur dabūnams, bet vai ir tagad, vai tur pietiekoši labs ledus hvz.
22.janvāris 2023, 16:23 | links
 
Andis.B123 [22.01.23]: Un vai varbūt kāds zin vai ledus uz šo vietu ir labs vai nē :)
Dotajā situācijā tur neriskētu iet. Vecais kuģa ceļš, tur straume ir.
22.janvāris 2023, 16:20 | links
 
RaimisD [22.01.23]: Andis.B123 [12:27]: Sveiki vīri , nu kāda cope šodien jums? Kāds ledus?Uz lielo ūdeni nelīdu, bet mierīgākos līčos ledus normāls. Vismaz Bukultu galā.
Copmaņu nav, arī es bez pīckām. Par copi komentēt nevarēšu.

Paldies Raimi , varbūt kāds zin labu vietiņu , rekur kartē atzīmēju itkā +- normālu varbūt kur vel ir. Un vai varbūt kāds zin vai ledus uz šo vietu ir labs vai nē :)
22.janvāris 2023, 15:51 | links
 
Andis.B123 [22.01.23]: Sveiki vīri , nu kāda cope šodien jums? Kāds ledus?
Uz lielo ūdeni nelīdu, bet mierīgākos līčos ledus normāls. Vismaz Bukultu galā.
Copmaņu nav, arī es bez pīckām. Par copi komentēt nevarēšu.
22.janvāris 2023, 14:21 | links
 
Sveiki vīri , nu kāda cope šodien jums? Kāds ledus?
22.janvāris 2023, 12:27 | links
 
No muzeja puses pa laipām uzgāju.Ledus labs.
21.janvāris 2023, 21:25 | links
 
Es vēl dažas dienas nogaidītu
21.janvāris 2023, 15:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager