Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Viens tagad sēž no Alderu puses.
21.janvāris 2023, 14:50 | links
 
Varbūt kāds zin kas notiek ar ledu m-baltezerā ,
21.janvāris 2023, 14:40 | links
 

Biju uzkāpis uz lielā. Asarīšu daudz, bet sīki un neaktīvi :(
Baigi ar neurbos. Staigāt strjoms bija, ledus nu stipri šaubīgs.
14.janvāris 2023, 14:32 | links
 
RaimisD [14.01.23]: Lielajā ledus sūdīgs. Ļoti nevienmērīgs. Daudz izskalojumu. Kādos mierīgākos līčos ledus ap 7cm. Klajumos esat baigi uzmanīgi. Verga ar vieglu sitienu krīt cauri.
Uz Auzu salu neieteiktu iet.
Tas Bukultu galā.
tas gan, jāzin kur var iet
14.janvāris 2023, 13:02 | links
 
Lielajā ledus sūdīgs. Ļoti nevienmērīgs. Daudz izskalojumu. Kādos mierīgākos līčos ledus ap 7cm. Klajumos esat baigi uzmanīgi. Verga ar vieglu sitienu krīt cauri.
Uz Auzu salu neieteiktu iet.
Tas Bukultu galā.
14.janvāris 2023, 11:33 | links
 
Edixxx [13.01.23]: Varbūt kāds var ieteikt kur var pie Lielā Baltezera piebraukt lai var atstāt mašīnu un droši uzkāpt uz ledus,jo cik sapratu ka vēl ledus ir..... mūsu galā ledus nav bet uz copi gribās.... jautāju jo jābrauc 2 st un tā būs pirmā reize Baltezerā
lielajā tiek virsū vismaz kur es eju no baltvillas puses, arī mazajā laba uziešana no alderu pludmales
14.janvāris 2023, 11:14 | links
 
Edixxx [13.01.23]: Varbūt kāds var ieteikt kur var pie Lielā Baltezera piebraukt lai var atstāt mašīnu.

Pie Lielā ar to piebraukšanu tā ir kā ir.
Brauc uz ziemeļu galu. Atstāj auto pie kapiem.
Un mīci salas virzienā. Pastrādā gar kreiso malu. Pa labi var iet, bet tur no mājām skalo iekšā ,, lietus ūdeni" var iepisnīties, kā to izdarīja mūsu kolēģis.
Ja galīgi tas gals neuzrunā, raksti PM paskaidrošu kā piebraukt otrā galā.
Par ledus stāvokli infas nav.
13.janvāris 2023, 19:07 | links
 
Labdien!
Varbūt kādam ir info par ledus stāvokli Mazajā Baltezerā (pie salas)?
Paldies.
13.janvāris 2023, 18:48 | links
 
Varbūt kāds var ieteikt kur var pie Lielā Baltezera piebraukt lai var atstāt mašīnu un droši uzkāpt uz ledus,jo cik sapratu ka vēl ledus ir..... mūsu galā ledus nav bet uz copi gribās.... jautāju jo jābrauc 2 st un tā būs pirmā reize Baltezerā
13.janvāris 2023, 17:18 | links
 
svens76 [13.01.23]: Gangsteris [12m]: Sveiki vīri, vai uz L balčuka rīt vēl varētu tikt virsū?var
Paldies!
13.janvāris 2023, 15:37 | links
 
Gangsteris [13.01.23]: Sveiki vīri, vai uz L balčuka rīt vēl varētu tikt virsū?
var
13.janvāris 2023, 15:33 | links
 
Sveiki vīri, vai uz L balčuka rīt vēl varētu tikt virsū?
13.janvāris 2023, 15:25 | links
 
Pirmā pieredze M Baltezerā.
Bijām ar čomu 1x M Baltezerā, ap salu ganījāmies.
Mēģinājām izmanīt uz bļitkas un motiļa.
Priekš nezināma (man ar čomu) ezera tukšā nepalikām, bet nekas grandiozs. Balto zivi priekš ūdas savilkt nav grūti. Beigās zupiņai sanāca baltā zivs, asari pāris, bet mikrobi.
Noteikti mēģināšu vēl kādu reizi izmēģināt savu laimi L vai M Baltezerā.
Paldies tiem, kas sniedz info par šiem ezeriem gan copes, gan necopes reizēs.
9.janvāris 2023, 21:16 | links
 
Hedlefs [08.01.23]: V.Zandarts [17:50]: Arī bijām LB.Strādājām tikai ar mormiškām un motili.Sākām pie vienas no salām, čoms mani apvilka ar aptuveni 1.5kg un lielāko ap 400gr.Pēc 12:00 nomainījām vietu pie citas salas.Turpinājumā jau dadzinu čomu ar aptuveni līdzīgu kg rezultātu un lielāko ap 250gr.Man strādāja mazas sudraba un zelta sporta mormiškas ar vienu motili.Abos gadījumos darbojāmies 2-2.7m dziļumos.Dīvaini tas asars uzvedās šodien, vidējo aritmētisko no Praktikā redzētā būs grūti izvilkt. :)Ja nemaldos,tad šodien arī viens otru satikām!
Jā, laikam kopīgi uzgājām un pēc tam atpakaļejot, kolēģis motili atdeva.
8.janvāris 2023, 20:13 | links
 
V.Zandarts [08.01.23]: Arī bijām LB.Strādājām tikai ar mormiškām un motili.Sākām pie vienas no salām, čoms mani apvilka ar aptuveni 1.5kg un lielāko ap 400gr.Pēc 12:00 nomainījām vietu pie citas salas.Turpinājumā jau dadzinu čomu ar aptuveni līdzīgu kg rezultātu un lielāko ap 250gr.Man strādāja mazas sudraba un zelta sporta mormiškas ar vienu motili.Abos gadījumos darbojāmies 2-2.7m dziļumos.Dīvaini tas asars uzvedās šodien, vidējo aritmētisko no Praktikā redzētā būs grūti izvilkt. :)
Ja nemaldos,tad šodien arī viens otru satikām!
8.janvāris 2023, 19:18 | links
 
RaimisD [08.01.23]: Hedlefs [13:46]: izgāju uz bļitku, saķēru normāli.Ļoti pat ,,normāli,,
Jacer nedusmosi, ka iemetu Tavu lomu.
Galīgi nē,mēģināju šodien 3x bildi ielikt,kkas nesanāca!
8.janvāris 2023, 19:17 | links
 
Lielajā. Es mazajā nemāku, man tur tikai zirga zobi nāk.
8.janvāris 2023, 18:42 | links
 
L200 [08.01.23]: Es arī biju šodien. 3 kuprainie iznāca un čupa ar tā saucamajiem panneniekiem. :)
Mazajā vai lielajā ?
8.janvāris 2023, 18:41 | links
 

Es arī biju šodien. 3 kuprainie iznāca un čupa ar tā saucamajiem panneniekiem. :)
8.janvāris 2023, 18:39 | links
 
V.Zandarts [08.01.23]: Mums šādi, viena čupiņa līdz 12iem, otra pēc 12iem.
Super.
Man tā stūlbi šodien sanāca. Aizspēros uz mazo baltiņu un nosūkāju čupačupu :))). Kādu stundu sanāca pacopēt. Baigās atziņas par šo copi neguvu.
8.janvāris 2023, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager