Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
kraftinsh [26.01.22]: Raimis gada cilvēks CopesLietas forumā, reāls rīcības cilvēks, paldies
Par to gan pievienošos, īsts copmanis. Mazajā krakšķeja visu dienu, ledus ap 25-30. Uziešana bez ūdens
26.janvāris 2022, 17:04 | links
 
Šodien mazajā tukšums, 7 asari pa 80 gramiem, dziļumā 4 brekši ap 200 gramiem, īsts bezkļovs.
26.janvāris 2022, 17:02 | links
 
Raimis gada cilvēks CopesLietas forumā, reāls rīcības cilvēks, paldies
26.janvāris 2022, 10:24 | links
 
V.Zandarts [26.01.22]: Esmu tur šogad gājis virsū kādas reizes piecas pa dažādām trajektorijām, pašam interesanti, cik tuvu/tālu biju no ziepēm.
Ejot virsū peldētavā, griež pa labi, garām vecajai laivu bāzei. Kreisajā pusē slidotava, krastā divas laipas. Tad sākās meldri. Starp meldriem taciņa no mājām. Jā, tur arī kāds bija ielūzis, kūlies ārā kādus 4 m. Nebija tīrīts no ledus, nebija domāts peldēšanai. Tad sākas meldru siena, tur. Bet principā no tām laipām kādus metrus 20 jau jāsāk uzmanīties. Sestdien , svētdien ,ja sanāks piebraukšu pa gaismu.
26.janvāris 2022, 10:06 | links
 
V.Zandarts [26.01.22]: RaimisD [8:27]: V.Zandarts [6:46]: RaimisD [Vakar]: V.Zandarts [Vakar]: Pēc kartes sanāk, ka ielūzi aptuveni tur kur ir slidotava?Aiz slidotavas. No baznīcas uz priekšu.
Es pat nezinu, kas tā par ezera anomāliju. Pieļauju, ka no piekrastes majām ir ierīkotas ,, lietus ūdeņu,, notekas.Tevis atzīmētajā vietā arī sanāk tas ziemas peldētāju izzāģētais āliņģis, tieši pretim pludmalei.Cik esmu tur šogad gājis, tas nekad nav bijis norobežots.Nē, nē tas nebija cirsts alinģis. Tuvojoties tai vietai, kur ielūza, jau kādus metrus 20 cirvis gāja ledum cauri ar vienu sitienu.Ja sanāk būt tur pa gaismu, iemet lūdzu čatā tās vietas foto.Esmu tur šogad gājis virsū kādas reizes piecas pa dažādām trajektorijām, pašam interesanti, cik tuvu/tālu biju no ziepēm.Respect par palīdzēšanu.

Domāju kad tāda tā zona varētu būt šāda. Gar pašu salu negāju ,bet neieteiktu vispār tur pagaidām iet.
Satiku Raimi-saņēmu visus instrumentus! Tiešām Paldies viņam-palieku parādā! Bet to mēs izlabosim!
26.janvāris 2022, 10:04 | links
 
RaimisD [26.01.22]: V.Zandarts [6:46]: RaimisD [Vakar]: V.Zandarts [Vakar]: Pēc kartes sanāk, ka ielūzi aptuveni tur kur ir slidotava?Aiz slidotavas. No baznīcas uz priekšu.
Es pat nezinu, kas tā par ezera anomāliju. Pieļauju, ka no piekrastes majām ir ierīkotas ,, lietus ūdeņu,, notekas.Tevis atzīmētajā vietā arī sanāk tas ziemas peldētāju izzāģētais āliņģis, tieši pretim pludmalei.Cik esmu tur šogad gājis, tas nekad nav bijis norobežots.Nē, nē tas nebija cirsts alinģis. Tuvojoties tai vietai, kur ielūza, jau kādus metrus 20 cirvis gāja ledum cauri ar vienu sitienu.
Ja sanāk būt tur pa gaismu, iemet lūdzu čatā tās vietas foto.Esmu tur šogad gājis virsū kādas reizes piecas pa dažādām trajektorijām, pašam interesanti, cik tuvu/tālu biju no ziepēm.Respect par palīdzēšanu.
26.janvāris 2022, 09:50 | links
 
Raimi, noņemu cepuri Tavā priekšā. Ņemot vērā visus čīkstētājus, negācijas, nolicējus šeit CL, tad Tu to visu negatīvo nodzēsi ar vienu varonīgu darbu. Paldies Tev, diena izdevusies! ;)
26.janvāris 2022, 09:48 | links
 
Raimi, respekts un cieņa!!! Ticība labajam vēl nav zudusi.
26.janvāris 2022, 09:35 | links
 
V.Zandarts [26.01.22]: RaimisD [Vakar]: V.Zandarts [Vakar]: Pēc kartes sanāk, ka ielūzi aptuveni tur kur ir slidotava?Aiz slidotavas. No baznīcas uz priekšu.
Es pat nezinu, kas tā par ezera anomāliju. Pieļauju, ka no piekrastes majām ir ierīkotas ,, lietus ūdeņu,, notekas.Tevis atzīmētajā vietā arī sanāk tas ziemas peldētāju izzāģētais āliņģis, tieši pretim pludmalei.Cik esmu tur šogad gājis, tas nekad nav bijis norobežots.
Nē, nē tas nebija cirsts alinģis. Tuvojoties tai vietai, kur ielūza, jau kādus metrus 20 cirvis gāja ledum cauri ar vienu sitienu.
26.janvāris 2022, 08:27 | links
 
Reti šeit ienāku, bet tik patīkami kaut ko tādu izlasīt. iemetīšu arī savas piecas kapeikas. Pie tās salas arī es pirms daudziem gadiem esmu iepēries. Tikai tad tas āliņģis bija ļoti biezā ledū un labā salā. Gāju virsū no baznīcas puses. Naktī labs saliņš bija, neliels sniedziņš uzsnidzis. Eju, domāju par copi, pēkšņi padomāju, ko tas sniegs šeit tāds dzeltenīgs... opā... bet tā kā apkārt bija biezs ledus, uzspiedos ar rokām uz malas un ar pirmo tiku ārā. Sākumā domāju, ka bebrs ložņājis un caurumu uzturējis, bet tagad skaidrs kas par štelli. Ceru, ka tā arī paliks vienīgā reize mūžā, kad esmu ielūzis. Ledus tajā reizē bija ļoti labs. Ņirdzīgākais šajā stāstā bija kā pliku pakaļu braucu mašīnā atpakaļ uz mājām. Uz ceļa bija policistu postenis. Domāju, ja būtu apturēši, nez vai nesašņorētu, kā maniakālu virinātāju :DDD

Paldies, ka ir vēl uz pasaules tādi cilvēki, kas spēj palīdzēt viens otram!
26.janvāris 2022, 06:57 | links
 
RaimisD [25.01.22]: V.Zandarts [Vakar]: Pēc kartes sanāk, ka ielūzi aptuveni tur kur ir slidotava?Aiz slidotavas. No baznīcas uz priekšu.
Es pat nezinu, kas tā par ezera anomāliju. Pieļauju, ka no piekrastes majām ir ierīkotas ,, lietus ūdeņu,, notekas.
Tevis atzīmētajā vietā arī sanāk tas ziemas peldētāju izzāģētais āliņģis, tieši pretim pludmalei.Cik esmu tur šogad gājis, tas nekad nav bijis norobežots.
26.janvāris 2022, 06:46 | links
 
Aigars82 [38m]: Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)

RaimisD, 25.janvāris 2022, 20:05

pievienojos teiktajam, visu cieņu, super


Arī dzīvoju blakus L Baltiņam un šad tad mēdzu tur pacopēt.

Hedlefs - vispirms apsveicu Tevi ar to, ka esi dzīvs un vesels.

RaimisD - vārdos neizsakāma cieņa un respekts par tavu atsaucību un palīdzību.

P.S. Ziemā pamatā copēju pa Baltezera kanāla un Auzu salas galu un cerams, ka kādreiz copē izdosies saskrieties ar kādu no jums.pie tam Raimis pats riskēja ielūzt. Vīrs uz goda!

svens76, 25.janvāris 2022, 20:40

Godīgi sakot, tas ko paveica Raimis bija labākais ko vispār pēdējo gadu laikā šajā CL forumā biju redzējis un lasījis. Visu cieņu vēlreiz. Prieks, ka tādi cilvēki un makšķernieki ir mums apkārt.

Aigars82, 25.janvāris 2022, 21:15

indi, 25.janvāris 2022, 23:11


pievienojos teiktajam, visu cieņu, super
25.janvāris 2022, 23:12 | links
 
Aigars82 [38m]: Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)

RaimisD, 25.janvāris 2022, 20:05

pievienojos teiktajam, visu cieņu, super


Arī dzīvoju blakus L Baltiņam un šad tad mēdzu tur pacopēt.

Hedlefs - vispirms apsveicu Tevi ar to, ka esi dzīvs un vesels.

RaimisD - vārdos neizsakāma cieņa un respekts par tavu atsaucību un palīdzību.

P.S. Ziemā pamatā copēju pa Baltezera kanāla un Auzu salas galu un cerams, ka kādreiz copē izdosies saskrieties ar kādu no jums.pie tam Raimis pats riskēja ielūzt. Vīrs uz goda!

svens76, 25.janvāris 2022, 20:40

Godīgi sakot, tas ko paveica Raimis bija labākais ko vispār pēdējo gadu laikā šajā CL forumā biju redzējis un lasījis. Visu cieņu vēlreiz. Prieks, ka tādi cilvēki un makšķernieki ir mums apkārt.

Aigars82, 25.janvāris 2022, 21:15
25.janvāris 2022, 23:11 | links
 
Maariss [25.01.22]: Kā tu to paveici?
Atvedu mazo gumijas laivu. Gāju ar vergu, kad ledus palika bīstams. Iegūlos laivā un ar cirvi cērtot vilkos klāt. Tad ar samu āķiem aizcemerēju un izvilku. Izvilku ragavas, kaste pati uzpeldēja.Viss bija kompakti sapakots.
25.janvāris 2022, 22:43 | links
 
Kā tu to paveici?
25.janvāris 2022, 22:28 | links
 
Visu cieņu, iespaidīgi un negaidīti, RaimiD! Vairāk tādu copmaņu!
25.janvāris 2022, 22:28 | links
 
V.Zandarts [25.01.22]: Pēc kartes sanāk, ka ielūzi aptuveni tur kur ir slidotava?

Aiz slidotavas. No baznīcas uz priekšu.
Es pat nezinu, kas tā par ezera anomāliju. Pieļauju, ka no piekrastes majām ir ierīkotas ,, lietus ūdeņu,, notekas.
25.janvāris 2022, 21:48 | links
 
Respekts , super
25.janvāris 2022, 21:25 | links
 
RaimisD [25.01.22]: Paldies vīri. PALDIES TEV!
Rīt satikšu Raimi un varēšu ne tikai pateikt paldies,bet arī parmīt šo to ar Labu cilvēku!
25.janvāris 2022, 21:23 | links
 
Paldies vīri.
25.janvāris 2022, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager