Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Aigars82 [25.01.22]: Aigars82 [38m]: Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)

RaimisD, 25.janvāris 2022, 20:05

Arī dzīvoju blakus L Baltiņam un šad tad mēdzu tur pacopēt.

Hedlefs - vispirms apsveicu Tevi ar to, ka esi dzīvs un vesels.

RaimisD - vārdos neizsakāma cieņa un respekts par tavu atsaucību un palīdzību.

P.S. Ziemā pamatā copēju pa Baltezera kanāla un Auzu salas galu un cerams, ka kādreiz copē izdosies saskrieties ar kādu no jums.pie tam Raimis pats riskēja ielūzt. Vīrs uz goda!

svens76, 25.janvāris 2022, 20:40

Godīgi sakot, tas ko paveica Raimis bija labākais ko vispār pēdējo gadu laikā šajā CL forumā biju redzējis un lasījis. Visu cieņu vēlreiz. Prieks, ka tādi cilvēki un makšķernieki ir mums apkārt.
Rīt satikšu Raimi un varēšu ne tikai pateikt paldies,bet arī parmīt šo to ar Labu cilvēku!
25.janvāris 2022, 21:19 | links
 
Aigars82 [25.01.22]: Aigars82 [38m]: Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)

RaimisD, 25.janvāris 2022, 20:05

Arī dzīvoju blakus L Baltiņam un šad tad mēdzu tur pacopēt.

Hedlefs - vispirms apsveicu Tevi ar to, ka esi dzīvs un vesels.

RaimisD - vārdos neizsakāma cieņa un respekts par tavu atsaucību un palīdzību.

P.S. Ziemā pamatā copēju pa Baltezera kanāla un Auzu salas galu un cerams, ka kādreiz copē izdosies saskrieties ar kādu no jums.pie tam Raimis pats riskēja ielūzt. Vīrs uz goda!

svens76, 25.janvāris 2022, 20:40

Godīgi sakot, tas ko paveica Raimis bija labākais ko vispār pēdējo gadu laikā šajā CL forumā biju redzējis un lasījis. Visu cieņu vēlreiz. Prieks, ka tādi cilvēki un makšķernieki ir mums apkārt.
precīzi
25.janvāris 2022, 21:17 | links
 
Aigars82 [38m]: Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)

RaimisD, 25.janvāris 2022, 20:05

Arī dzīvoju blakus L Baltiņam un šad tad mēdzu tur pacopēt.

Hedlefs - vispirms apsveicu Tevi ar to, ka esi dzīvs un vesels.

RaimisD - vārdos neizsakāma cieņa un respekts par tavu atsaucību un palīdzību.

P.S. Ziemā pamatā copēju pa Baltezera kanāla un Auzu salas galu un cerams, ka kādreiz copē izdosies saskrieties ar kādu no jums.pie tam Raimis pats riskēja ielūzt. Vīrs uz goda!

svens76, 25.janvāris 2022, 20:40


Godīgi sakot, tas ko paveica Raimis bija labākais ko vispār pēdējo gadu laikā šajā CL forumā biju redzējis un lasījis. Visu cieņu vēlreiz. Prieks, ka tādi cilvēki un makšķernieki ir mums apkārt.
25.janvāris 2022, 21:15 | links
 
Visu cieņu Raimi!;)
https://youtu.be/ofYNbN0Tl4U
25.janvāris 2022, 21:04 | links
 
RaimisD respect
25.janvāris 2022, 20:42 | links
 
Aigars82 [25.01.22]: Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)

RaimisD, 25.janvāris 2022, 20:05

Arī dzīvoju blakus L Baltiņam un šad tad mēdzu tur pacopēt.

Hedlefs - vispirms apsveicu Tevi ar to, ka esi dzīvs un vesels.

RaimisD - vārdos neizsakāma cieņa un respekts par tavu atsaucību un palīdzību.

P.S. Ziemā pamatā copēju pa Baltezera kanāla un Auzu salas galu un cerams, ka kādreiz copē izdosies saskrieties ar kādu no jums.
pie tam Raimis pats riskēja ielūzt. Vīrs uz goda!
25.janvāris 2022, 20:40 | links
 
Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)

RaimisD, 25.janvāris 2022, 20:05


Arī dzīvoju blakus L Baltiņam un šad tad mēdzu tur pacopēt.

Hedlefs - vispirms apsveicu Tevi ar to, ka esi dzīvs un vesels.

RaimisD - vārdos neizsakāma cieņa un respekts par tavu atsaucību un palīdzību.

P.S. Ziemā pamatā copēju pa Baltezera kanāla un Auzu salas galu un cerams, ka kādreiz copē izdosies saskrieties ar kādu no jums.
25.janvāris 2022, 20:37 | links
 
Svētdien tieši pa turieni gāju virsū, ja precīzāk, no pludmalītes, kur nogāzusies priede.Vienīgā nianse, no kuras tur jāuzmanās, bija zemledus peldētāju āliņģis, kas iestiepās kādus metrus no krasta, visādi citādi ledus bija 100% drošs, ko pārbaudīju ar kontrolurbumiem.
25.janvāris 2022, 20:15 | links
 
svens76 [25.01.22]: RaimisD [5m]: Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)Labais:) vot tas ir vecis! Respect!!!
Šeit vārdu nav. Pats šodien netiku vakarā,bet cilvēks ar Lielu degsmi un sirdi,cīnījās un meklēja.
25.janvāris 2022, 20:12 | links
 
V.Zandarts [25.01.22]: Hedlefs [13:30]: Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .Pēc kartes sanāk, ka ielūzi aptuveni tur kur ir slidotava?
Nu precīzi es Tev nemācēšu teikt,bet nu tālu viņa nebija. Es gan biju tuvāk krastam
25.janvāris 2022, 20:08 | links
 
RaimisD [25.01.22]: Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)
Labais:) vot tas ir vecis! Respect!!!
25.janvāris 2022, 20:08 | links
 
Domāju, braukt pakaļ.
25.janvāris 2022, 20:06 | links
 

Diena šodien bija sūdīga. Man nav tālu, vakars brīvs. Izštukoju. Palīdzēšu cilvēkam, moš arī pašam garīgais uzlabosies. Ledus tur tiešām ļoti plāns, brīnos, ka tik tālu bija aizgājis. Bet nu viss ok, mantas izvilktas. Rīt vari braukt atpakaļ. Asarīšus gan izlaidīšu :)
25.janvāris 2022, 20:05 | links
 
Hedlefs [25.01.22]: Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .
Pēc kartes sanāk, ka ielūzi aptuveni tur kur ir slidotava?
25.janvāris 2022, 19:57 | links
 
Nu ja to vietu atceras, un ja ledus līdz tam neizkūst un ir redzams, kur ielūzis un ja uznāk sals tad jau var arī tad ar to magnētu padarboties. Bet nu labi, ka pats dzīvs, mantas var arī nopirkt, pat labākas un modernākas.
25.janvāris 2022, 18:32 | links
 
svens76 [25.01.22]: svens76 [16:55]: RaimisD [15:40]: Hedlefs [13:30]: Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .Vecīt, mana līdzjūtība par zaudēto inventāru, bet, kā jau teica, labi, ka pats dzīvs. Es saprotu, ja pie kanāliem, uz kuģa ceļa būtu plāns, bet tur pat neienāktu galvā. Otrā galā pie Auzu salas tur bija droši 13-15 cm ledus. Šaubos, ka kopš svētdienas baigi kas mainījies.sūds par inventāru, to nopirks jaunu. man ar pagājušogad, kad ķīša vidū laivai motors uzsprāga, vairāk pārdzīvoju par eļļas pleķi ūdenī, nekā par to ka trīs caurumi karterī:)))tak galvenais ka pats dzīvs, labi ka tiki ārāstāsts par to. Ka nevajag pārdzīvot par mantiskām vērtībām
Jā precīzi! tās mantas šoreiz nebūs tik svarīgas!
25.janvāris 2022, 18:19 | links
 
svens76 [25.01.22]: RaimisD [15:40]: Hedlefs [13:30]: Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .Vecīt, mana līdzjūtība par zaudēto inventāru, bet, kā jau teica, labi, ka pats dzīvs. Es saprotu, ja pie kanāliem, uz kuģa ceļa būtu plāns, bet tur pat neienāktu galvā. Otrā galā pie Auzu salas tur bija droši 13-15 cm ledus. Šaubos, ka kopš svētdienas baigi kas mainījies.sūds par inventāru, to nopirks jaunu. man ar pagājušogad, kad ķīša vidū laivai motors uzsprāga, vairāk pārdzīvoju par eļļas pleķi ūdenī, nekā par to ka trīs caurumi karterī:)))tak galvenais ka pats dzīvs, labi ka tiki ārā
stāsts par to. Ka nevajag pārdzīvot par mantiskām vērtībām
25.janvāris 2022, 16:58 | links
 
RaimisD [25.01.22]: Hedlefs [13:30]: Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .Vecīt, mana līdzjūtība par zaudēto inventāru, bet, kā jau teica, labi, ka pats dzīvs. Es saprotu, ja pie kanāliem, uz kuģa ceļa būtu plāns, bet tur pat neienāktu galvā. Otrā galā pie Auzu salas tur bija droši 13-15 cm ledus. Šaubos, ka kopš svētdienas baigi kas mainījies.
sūds par inventāru, to nopirks jaunu. man ar pagājušogad, kad ķīša vidū laivai motors uzsprāga, vairāk pārdzīvoju par eļļas pleķi ūdenī, nekā par to ka trīs caurumi karterī:)))tak galvenais ka pats dzīvs, labi ka tiki ārā
25.janvāris 2022, 16:55 | links
 
Hedlefs [25.01.22]: Par pašu copi- aizgāju uz savu punktu no pirmā āliņģi 4 asari 25 ,23 un 2 mazāki iznāca. Likās nu tik būs. Pēc tam sāku urbties,meklēt. Ap pus 12 sāka saulīte spīdēt,tad no viena āliņģa aizgāja cope. Līdz 12 pavilku. Apzletīta Diskobumba bija un 2 motiļi.
Pēc tam mazliet paraustīju-0
Izlasi pm
25.janvāris 2022, 16:25 | links
 
Par pašu copi- aizgāju uz savu punktu no pirmā āliņģi 4 asari 25 ,23 un 2 mazāki iznāca. Likās nu tik būs. Pēc tam sāku urbties,meklēt. Ap pus 12 sāka saulīte spīdēt,tad no viena āliņģa aizgāja cope. Līdz 12 pavilku. Apzletīta Diskobumba bija un 2 motiļi.
Pēc tam mazliet paraustīju-0
25.janvāris 2022, 16:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager