Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
osscar [25.01.22]: ja vērtīgs boris gan jau ar to lielo magnētu striķī varētu izcelt pavasarī , ja vieta daudz maz precīzi zināma...teorētiski :)
Viņš nāks tad ar visu pannīti. Jo biju sataisījis kompaktu braucamo. :D neko darīt-līdz nedēļas beigām jau nokomplektēšu jaunu komplektu.
25.janvāris 2022, 16:00 | links
 
RaimisD [25.01.22]: Hedlefs [13:30]: Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .Vecīt, mana līdzjūtība par zaudēto inventāru, bet, kā jau teica, labi, ka pats dzīvs. Es saprotu, ja pie kanāliem, uz kuģa ceļa būtu plāns, bet tur pat neienāktu galvā. Otrā galā pie Auzu salas tur bija droši 13-15 cm ledus. Šaubos, ka kopš svētdienas baigi kas mainījies.
Tur vēl netālu no niedrēm kāds šodien bija sēdējis. Gāju apmēram 5-7m distancē gar niedrēm. Tik sāku just kad sāk viļņoties un kad ielūzu ledus apm.2cm bija... pannītei tā jau garš striķis bija,bet laikam tajā momentā krītot pierāvu visu sev klāt. Kādu 1min biju pa ūdeni. 3x mēģināju uzlīst kamēr sanāca. Tā pats ledus ezerā nebija omulīgs. Baltajos pleķos urbis gāja kā pa sviestu,kamēr sākās kaut cik ciets. Tā jau staigājams;bet nu es pagaidīšu lielākus mīnusus tam ezeram. Kaste šogad jauna,pirms divām dienām šeit biju ielicis kad tirgoju "veco" :D tā protams aizgāja. Urbis nu tā,3 sezona. 5 maksķerītes , viena no tām bļitkai. Bļitkas,balansieri mormiškas.
25.janvāris 2022, 15:58 | links
 
ja vērtīgs boris gan jau ar to lielo magnētu striķī varētu izcelt pavasarī , ja vieta daudz maz precīzi zināma...teorētiski :)
25.janvāris 2022, 15:43 | links
 
Hedlefs [25.01.22]: Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .
Vecīt, mana līdzjūtība par zaudēto inventāru, bet, kā jau teica, labi, ka pats dzīvs. Es saprotu, ja pie kanāliem, uz kuģa ceļa būtu plāns, bet tur pat neienāktu galvā. Otrā galā pie Auzu salas tur bija droši 13-15 cm ledus. Šaubos, ka kopš svētdienas baigi kas mainījies.
25.janvāris 2022, 15:40 | links
 
Nenobrīnīties!? Pie šaubīga ledus ņemu vergu, lai iztaustītu katru soli, dažs glābšanas vesti!
25.janvāris 2022, 14:42 | links
 
VDaži ,jau cepjami. Laiks labs var padarboties. Bļitku mēģināji ?
25.janvāris 2022, 12:34 | citēt | ziņot |

Vai nu bļitka, vai pirini ķikuru! Abi pasākumi nav apvienojami! Jāmeklē, kā ar vienu tā ar otru.
Ja neesi pārliecināts pa visiem 100% par savu bļitku un prasmēm, netērē lieki laiku un pirini ķikuru. Ja būtu pārliecināts, tad ķikura makšķerīte arsenālā nebūtu.
25.janvāris 2022, 14:38 | links
 
Tad tev otra Dzimsanas diena ! Labi ka pats dzivs ! Suds ar tiem kramiem,nopirksi jaunus !
25.janvāris 2022, 14:25 | links
 
Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .

Hedlefs, 25.janvāris 2022, 13:30
25.janvāris 2022, 14:22 | links
 

Šeit veči neejiet. Tikko tur ielūzu,labi kad bija veste virsū. Kaste ar urbi un pannu paliks baltezerā. Ledus 2cm biezs .
25.janvāris 2022, 13:30 | links
 
Hedlefs [25.01.22]: Pagaidām L.baltezers.mazie pagozējās bildē un jāatlaiž lai aug. Vēl jāpasēž
Daži ,jau cepjami. Laiks labs var padarboties. Bļitku mēģināji ?
25.janvāris 2022, 12:34 | links
 

Pagaidām L.baltezers.mazie pagozējās bildē un jāatlaiž lai aug. Vēl jāpasēž
25.janvāris 2022, 12:22 | links
 
Hedlefs [24.01.22]: Vienīgi labi kad atgādināji,jāaizskrien tumsā nolauzt pāris vībotņu lakstus.
Nav fakts, ka būs kāpuri. Bet, ja atrodi tā ir manta. Aprīļa beigās, martā super strādā. Pat atklātā ūdenī uz grunteni super. Agrāk varēja nopirkt, tagad tik mākslīgās, tas nav tas.
24.janvāris 2022, 20:46 | links
 
RaimisD [24.01.22]: Hedlefs [18:14]: Rīt doma aizbraukt,cerams zivs būs apradusi ar līmeņa maiņām.Iemet, kā būs gājis.
Es tā nedaru, urbjos uz labu laimi, bet barošana dod savus rezultātus. Daudzi uzskata, ka asari barot nav jēga. Mana nelielā pieredze rāda, ka tā nav. Strādājām praktiski blakus. Plato, bez izteikta reljefa, bez siekstām, bez sēklīšiem. Man ass urbis, es maucu tik ālinģus. Čoms izurbj alinģi , iemet šķipsnu motiļa un iet tālāk. Viņš 10 urbumus es 30. Es meklēju jaunā vietā, čoms dzen tik pa apli savus iebarotos. Rezultātā šams šo to salasīja, neko diži, bet vairāk ,kā man bija. Bijām 3h uz ledus.
Ja uz balto iesi, tad iesaku labāk barot. Sīkie vairāk traucēs, bet 200niece raudiņa ar nebūs retums.
Ok! No sākuma aiziešu nostāk no salām, vecās vietas apostīt-baltais vispār nebūs līdzi. Vienīgi labi kad atgādināji,jāaizskrien tumsā nolauzt pāris vībotņu lakstus.
24.janvāris 2022, 19:55 | links
 
Hedlefs [24.01.22]: Rīt doma aizbraukt,cerams zivs būs apradusi ar līmeņa maiņām.
Iemet, kā būs gājis.
Es tā nedaru, urbjos uz labu laimi, bet barošana dod savus rezultātus. Daudzi uzskata, ka asari barot nav jēga. Mana nelielā pieredze rāda, ka tā nav. Strādājām praktiski blakus. Plato, bez izteikta reljefa, bez siekstām, bez sēklīšiem. Man ass urbis, es maucu tik ālinģus. Čoms izurbj alinģi , iemet šķipsnu motiļa un iet tālāk. Viņš 10 urbumus es 30. Es meklēju jaunā vietā, čoms dzen tik pa apli savus iebarotos. Rezultātā šams šo to salasīja, neko diži, bet vairāk ,kā man bija. Bijām 3h uz ledus.
Ja uz balto iesi, tad iesaku labāk barot. Sīkie vairāk traucēs, bet 200niece raudiņa ar nebūs retums.
24.janvāris 2022, 19:39 | links
 
RaimisD [24.01.22]: Aizvakar vairāk zivju uzturējās pusūdenī un augšā. Bija daudz, bet ņēma ļoti švaki, pamatā baltā.
Rīt doma aizbraukt,cerams zivs būs apradusi ar līmeņa maiņām.
24.janvāris 2022, 18:14 | links
 

Aizvakar vairāk zivju uzturējās pusūdenī un augšā. Bija daudz, bet ņēma ļoti švaki, pamatā baltā.
24.janvāris 2022, 08:55 | links
 

Vakar pāris stundas paurbos asarīša meklējumos. Pa bēdīgo. Pat mazie nebakstīja. Tajā vietā kādi pieci garlaikojāmies, tobiš urbāmies bez rezūltāta. Baigi gribētos domāt, ka līdaka izdzenājusi :))) bet nav ko sevi mānīt. Pa vakaru, nakti ūdens līmenis būtiski nokrities, kas nav copi veicinošais faktors. Ehalotē regulāri, kkādu kustoni varēja saskatīt. Katrā ziņā mormene ar motili tam neinteresēja. Grūti saprast ,kad ir viens liels, kad ir sablīvējušies mazie.
24.janvāris 2022, 08:44 | links
 
Biju šodien lielajā. Tauta daudz, visi tā bez entuziasma migrēja pa ezeru. Asarīts ņēma švaki, pamatā nano izmērs. Pa retam kāds 100+. Pāris smukas raudas. Bļitku neņēma , bezēsmas ar nē (drīzākais ,ka nemāku driblu īstajā frekvencē dabūt) motils protams garšoja , bet kabināt virsū katras pāris minūtes nebija forši, sala knaģi, riebīgs vējš pūta. Kopbildi netaisīju, zivis nepaturēju. Vairāk, kā stundu ar iepriekšējo lomu cīnījos. Un tā štruntīgi ap dūšu bija pēc tā, ka nācās misenē izmest labu sauju ar ikriem. Mājinieki atteicās no šādas delikateses.
8.janvāris 2022, 13:11 | links
 
RaimisD [06.01.22]: Shakalis44 [15:13]: Sveiki, Vīri
Kā ar ledu M.Baltezerā?Šodien braucu garām Alderiem. Tauta pietiekoši. Tad jau ledus tur.
Paldies par info.
6.janvāris 2022, 18:56 | links
 
Shakalis44 [06.01.22]: Sveiki, Vīri
Kā ar ledu M.Baltezerā?
Šodien braucu garām Alderiem. Tauta pietiekoši. Tad jau ledus tur.
6.janvāris 2022, 18:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager