Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
kaa izskataas baltezeri, briivdienas varees ar laivu braukt?

bezdarbnieks, 19.decembris 2014, 12:58

Mazais Baltezers viss ir vaļā. Lielais viss nebūs "kuģojams´".
19.decembris 2014, 23:55 | links
 
kaa izskataas baltezeri, briivdienas varees ar laivu braukt?
19.decembris 2014, 12:58 | links
 
uz jumta. izmaksas - sākas no 500EUR +-
4.novembris 2014, 11:59 | links
 
kā tu to kajaku uz jumta liec vai bagazniekā? cik tāds brīnums var izmaksāt?
4.novembris 2014, 11:55 | links
 
No plkst 7-13.rezultats 4-1 mana laba.
2.novembris 2014, 14:55 | links
 
šodien no 8 -11:30 - viena cope pašā sākumā uz velci..bet meģinot pārlikt otru kātu lai nesapinas, biku devu līdakai vaļu un pe laivas shods - uz aci biaj 2.5 - 3 kg...nu neko velcēju tālāk. 11 paņēma vēlviena - apm uz 3 kg- 78cm gara.Metu mieru - jāiet balsot :) Cit arī kaut ko vilka - laisk super.

4.oktobris 2014, 13:23 | links
 
A copes veikals veel dziivs?


Nafig.. ja kadreiz vēl būšu Baltezerā tad tikai ar dinamītu.. Esmu tur paris sezonas spiningojis.. bet pa švako.. :D varbū nemāceju un varbūt nebija īstais laiks.. nezinu.. Kādreiz jau iezogas doma tur aizbraukt.. par cik dzīvoju samēra netālu, turpat.. un kā reize, Baltezerā ir arī pirotehnikas veikals.. :D Takā džeki, pirms braukt copēt tur, iebraucat pirotehnikas veikalā, pēc Big Tiger :D :D

fish_a_man, 19.septembris 2014, 21:10
Ja nezināji, tad tas veikals jau kādu laiciņu ir slēgts.

urmaas, 19.septembris 2014, 21:19
25.septembris 2014, 11:15 | links
 
Ar spiningu es točna uz turieni vairs nebraukšu. Ar pludu, fīderīti gan labprāt vēl pamēģinātu tur laimi.

Gvards, 17.septembris 2014, 11:03


Nu nez, es uz baltajām zivīm (pluds, fīders) tur vairs nebraucu. Nepatīk tās zivis 1. kārt - netīras ar plankumiem, 2. kārt - tārpiņi vēderā mitinās lielam daudzumam.
25.septembris 2014, 10:28 | links
 
vienīgais izmērs nav nekāds lielais 250-350 gr. - lielāki reti trāpās:(
24.septembris 2014, 22:09 | links
 
ezers ipatnejs jo ir momenti kad dod zivis loti labi, piemeram kad zandartam sakas zhors tad njem uz visu, bet cik zinu ezers atveras dazas reizes gadaa
24.septembris 2014, 14:50 | links
 
Agros rītos var vilkt arī krasta rajonā.. nesen smuki pavilkām..
24.septembris 2014, 13:58 | links
 
L-Baltezerā uz microjig zināmā bedrē(dziļuma kante no 2,6m-6,8 m) asarus var vilkt uz nebēdu:)) jāzin tikai vietas. uz dullo braukt nav jēga
24.septembris 2014, 13:46 | links
 
Nafig.. ja kadreiz vēl būšu Baltezerā tad tikai ar dinamītu.. Esmu tur paris sezonas spiningojis.. bet pa švako.. :D varbū nemāceju un varbūt nebija īstais laiks.. nezinu.. Kādreiz jau iezogas doma tur aizbraukt.. par cik dzīvoju samēra netālu, turpat.. un kā reize, Baltezerā ir arī pirotehnikas veikals.. :D Takā džeki, pirms braukt copēt tur, iebraucat pirotehnikas veikalā, pēc Big Tiger :D :D

fish_a_man, 19.septembris 2014, 21:10

Ja nezināji, tad tas veikals jau kādu laiciņu ir slēgts.
19.septembris 2014, 21:19 | links
 
Nafig.. ja kadreiz vēl būšu Baltezerā tad tikai ar dinamītu.. Esmu tur paris sezonas spiningojis.. bet pa švako.. :D varbū nemāceju un varbūt nebija īstais laiks.. nezinu..
Kādreiz jau iezogas doma tur aizbraukt.. par cik dzīvoju samēra netālu, turpat.. un kā reize, Baltezerā ir arī pirotehnikas veikals.. :D Takā džeki, pirms braukt copēt tur, iebraucat pirotehnikas veikalā, pēc Big Tiger :D :D
19.septembris 2014, 21:10 | links
 
Vai taisnība kad mazajā Baltezerā neesot ieteicams copēt?Runā kad tur kāds piesārņojums vai kas tāds.Varbūt kādam ir kāds ticams info...

udo733, 17.septembris 2014, 10:11


:)
VVD par vides un ūdens kvalitāti Mazā Baltezera krastā
03.09.2014 Lielrīgas RVP
Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (Lielrīgas RVP) Mazajā Baltezerā nav konstatējusi ūdens piesārņojumu un ķīmisko vielu klātbūtni, kas varētu apdraudētu ūdens kvalitāti, atpūtniekus un vides drošību. Lielrīgas RVP kopš 2011. gada vairākkārt saņēmusi iesniegumus par ļaunprātīgiem mēģinājumiem apdraudēt ezera krastā dzīvojošā vīrieša īpašuma vides drošību un Mazā Baltezera ūdens kvalitāti. Lielrīgas RVP apliecina, ka visos gadījumos veikusi pārbaudes, pārrunas ar vīrieša kaimiņiem un Mazā Baltezera ūdens kvalitātes kontroli – iesniegumos minētā informācija nav apstiprinājusies un draudi videi nav novēroti.
Analizējot SIA „Rīgas ūdens” sniegtos ūdens kvalitātes mērījumus Mazajā Baltezerā Lielrīgas RVP norāda, ka kvalitātes rādītāji ir normā un videi bīstamu ķīmisku vielu klātbūtne ūdenī nav novērota. Atpūtnieku drošība un ūdens kvalitāte Mazajā Baltezerā nav apdraudēta. Lielrīgas RVP norāda, ka SIA „Rīgas ūdens” no Mazā Baltezera iegūst ūdeni, kas tiek izmantots, lai papildinātu pazemes ūdens slāņus.
Ezera krastā informāciju sniegušais vīrietis Lielrīgas RVP ar līdzīgiem iesniegumiem vērsies kopš 2011. gada. Ikreiz vīrieša sūdzības ņemtas vērā, veikta ezera apsekošana un pārrunas ar kaimiņiem, taču iesniegumos minētā informācija nav apstiprinājusies. Lielrīgas RVP no apkārtējiem iedzīvotājiem nav saņēmusi nekādus iesniegumus par vides piesārņojumu, kas varētu apdraudēt viņu veselību.
18.septembris 2014, 10:22 | links
 
Pagaišnedēļ biju tur 2 reizes. Nu šis ezers ir ieņēmis stabilu vietu manā melnajā sarakstā.

Gvards, 17.septembris 2014, 10:23

Nu ļoti slikti, esmu tur gandrīz katras brīvdienas (cope ar spiningu), zivju daudz un visas vietējās plēsīgās sugas, tukšā nav būts

A....sM, 17.septembris 2014, 12:41
Uz ko ķer?

udo733, 17.septembris 2014, 13:04

Ar spiningu, mānekļu dažādībai nav gala, skatoties kāda veida esat piekritējs.

A....sM, 17.septembris 2014, 15:28

Es uz visu ko var aizmest-D
17.septembris 2014, 19:19 | links
 
Pagaišnedēļ biju tur 2 reizes. Nu šis ezers ir ieņēmis stabilu vietu manā melnajā sarakstā.

Gvards, 17.septembris 2014, 10:23

Nu ļoti slikti, esmu tur gandrīz katras brīvdienas (cope ar spiningu), zivju daudz un visas vietējās plēsīgās sugas, tukšā nav būts

A....sM, 17.septembris 2014, 12:41
Uz ko ķer?

udo733, 17.septembris 2014, 13:04


Ar spiningu, mānekļu dažādībai nav gala, skatoties kāda veida esat piekritējs.
17.septembris 2014, 15:28 | links
 
Pagaišnedēļ biju tur 2 reizes. Nu šis ezers ir ieņēmis stabilu vietu manā melnajā sarakstā.

Gvards, 17.septembris 2014, 10:23

Nu ļoti slikti, esmu tur gandrīz katras brīvdienas (cope ar spiningu), zivju daudz un visas vietējās plēsīgās sugas, tukšā nav būts

A....sM, 17.septembris 2014, 12:41

Uz ko ķer?
17.septembris 2014, 13:04 | links
 
Pagaišnedēļ biju tur 2 reizes. Nu šis ezers ir ieņēmis stabilu vietu manā melnajā sarakstā.

Gvards, 17.septembris 2014, 10:23


Nu ļoti slikti, esmu tur gandrīz katras brīvdienas (cope ar spiningu), zivju daudz un visas vietējās plēsīgās sugas, tukšā nav būts
17.septembris 2014, 12:41 | links
 
Ar spiningu es točna uz turieni vairs nebraukšu. Ar pludu, fīderīti gan labprāt vēl pamēģinātu tur laimi.
17.septembris 2014, 11:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager