Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Pagaišnedēļ biju tur 2 reizes. Nu šis ezers ir ieņēmis stabilu vietu manā melnajā sarakstā.

Gvards, 17.septembris 2014, 10:23

Tukšums?Ir doma uz dzīvo patorčīt.
17.septembris 2014, 10:29 | links
 
Pagaišnedēļ biju tur 2 reizes. Nu šis ezers ir ieņēmis stabilu vietu manā melnajā sarakstā.
17.septembris 2014, 10:23 | links
 
Vai taisnība kad mazajā Baltezerā neesot ieteicams copēt?Runā kad tur kāds piesārņojums vai kas tāds.Varbūt kādam ir kāds ticams info...
17.septembris 2014, 10:11 | links
 
Sveiki.Kāds mazajā Baltezerā tagad ir bijis?Ir jēga braukt vai nefigā tur nav.
16.septembris 2014, 08:32 | links
 
Vakar biju aizbraucis līdz L Baltezeram.Gribēju apskatīties cik tālu jābrauc no apendicīta līdz ezeram. Nu nav tālu,interesanti tuvojoties ezeram majinjas paliek ar vien biezākas. Copes nebija ,bet nu tur kormoranu apsestas salas! Nu zdets. Ja tie tur apmetīsies tad vispār nodirsis visu un koki kaltis! Vejsh bija briesmīgs.
28.augusts 2014, 13:46 | links
 
mazajā ezerā ir ierobežojumi saistībā ar iekšdedzes dzinējiem

chainsaw, 7.maijs 2014, 17:07


Nezinu kā ar ierobežojumiem,bet laiž gan ar močiem, gan motorenēm visi kam nav slinkums
31.maijs 2014, 12:00 | links
 
ieraksti googlee "laivu noma baltezers" un tev izmetiis vairaakus variantus.
29.maijs 2014, 22:59 | links
 
Kāds nezin kur varētu izīrēt laivu baltezeros?
29.maijs 2014, 22:46 | links
 
mazajā ezerā ir ierobežojumi saistībā ar iekšdedzes dzinējiem
7.maijs 2014, 17:07 | links
 
Ar zveju es biju domājis spiningot.
Noteikumus kopumā par to, ka no 1.Maija var officiāli braukt ar laivu un Spiningot, kjert līdakas konkrētāk to es visu zinu, bet ar šiem visiem pierīgas ezeriem iespējams, ka ir kādi konkrētāki liegumi bet iekš likumi.lv itkā nemanīju tapē domāju pajautāt šeit.

Paldies!

Fluxss, 7.maijs 2014, 16:28

Baltezeros lieguma nav. Vienīgais ierobrežojums laikam sanāk Juglas ezers:

Publicēts RPP portalā.
Saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem, no 1.maija ir atļauta makšķerēšana no peldlīdzekļiem. Taču policija atgādina par izņēmumu saistībā ar ezerā ligzdojošo ūdensputnu aizsardzību, kas paredzēts šobrīd spēkā esošajos Rīgas domes saistošajos noteikumos „Juglas ezera apsaimniekošanas noteikumi” - Juglas ezerā visu gadu ir aizliegts izmantot motorizētos ūdens transportlīdzekļus - ūdens motociklus, motorlaivas, kuterus un katamarānus, kā arī laikā no 15.marta līdz 30.jūnijam Juglas ezerā ir aizliegta arī ūdens velosipēdu, vējdēļu, jahtu un airu laivu izmantošana.
7.maijs 2014, 16:52 | links
 
Ar zveju es biju domājis spiningot.
Noteikumus kopumā par to, ka no 1.Maija var officiāli braukt ar laivu un Spiningot, kjert līdakas konkrētāk to es visu zinu, bet ar šiem visiem pierīgas ezeriem iespējams, ka ir kādi konkrētāki liegumi bet iekš likumi.lv itkā nemanīju tapē domāju pajautāt šeit.

Paldies!
7.maijs 2014, 16:28 | links
 
Zveja Baltezerā ir aizliegta!! ..bet ja Tu formulētu precīzāk: makšķerēšana un tobiš spiningošana, tad jā - no 1.maija - gandrīz kā visur citur Latvijā.
p.s. palasi Makšķerēšanas noteikumus, viss taps skaidrāks!

Sveiki!

Vai kādam ir informācija par zveju L.Baltezerā ar personīgo gumijas laivu, ir atļauts vai nav?
Var tur jau ar 1. Maiju spininngot vai nevar?

Paldies!

Fluxss, 7.maijs 2014, 15:57
7.maijs 2014, 16:19 | links
 
Sveiki!

Vai kādam ir informācija par zveju L.Baltezerā ar personīgo gumijas laivu, ir atļauts vai nav?
Var tur jau ar 1. Maiju spininngot vai nevar?

Paldies!
7.maijs 2014, 15:57 | links
 
Sestdien mazājā atklāta sezona. Ledus pie sūknētavas kādi 6 cm bija. Zivis kaprīzas, bet pa kādai ķērās, standarta asarīši 80-100gr., bija kāds druknāks, lielkākais nedaudz virs 300 gr.. Visi uz mormeni, lai noķertu vajadzēja ar karmušku klapēt pa gultni, tad pienāca.
20.janvāris 2014, 09:10 | links
 
Gribētu uzzināt kāds un cik drošs ledus ir baltezeros,varbūt kādam ir informācija.

kukijs10, 19.janvāris 2014, 20:02



Šodien, 19.01.2014, ledus 7-10cm, melnais.
Kāpām virsū Alderu pusē, stabili 10cm.
Izdomājām pārvilkt pāri, tad gan vietām neganti brakšķēja un plaisāja, bet tie paši 10cm..Otrā krastā urbjot lunkas arī plaisās gāja uz visām pusēm, bet tie paši 7-10cm melnais.
Gribētu teikt, ka drošš -i, bet kad brakšķ un plaisā patīkami nav. :D
19.janvāris 2014, 21:05 | links
 
Uz mazā vakar sēdēj krietns bariņš,gan pie krasta,gan patālu uz vidu.
19.janvāris 2014, 20:38 | links
 
Gribētu uzzināt kāds un cik drošs ledus ir baltezeros,varbūt kādam ir informācija.
19.janvāris 2014, 20:02 | links
 
Šodien L.Baltezerā pirmajā pusstundā zaceps - tīkls uz 100m. Pizd... nodomāju.... Tīklā 8 brekši, 1 līdaka, 1 sapals, 1 rudulis, 1 rauda - visi peld tālāk, tīkls - sagriezts un miskastē! Kā teikt ne pa reglamentam, bet taisnīgi!
Visiem Laimīgu Jauno Gadu! :)
30.decembris 2013, 15:16 | links
 
Jā es jau par to domāju, tikai daugavā man ir viena liela problēma - laiva.

tomels, 10.decembris 2013, 10:28

Vecmīlgrāvis/Vecdaugava-Zvejas ielā izīrē laivas. ;)
10.decembris 2013, 10:46 | links
 
šeit rīgā to nav jēgas darīt, tā man šķiet. un nav jau arī daudz kur staigāt. daugavā virs hesiem gan esmu spiningojis no krasta.
10.decembris 2013, 10:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager