Mūsa, Mēmele

Nu jā, ar tiem padzērieniem pa rokai dienā vairāk par 15-20 km nebūtu kaifīgi.....
29.maijs 2014, 16:14 | links
 
Sorry, ... līdz 35 km, lai "jaunoiešiem" ir prieks par atpūtu!!
29.maijs 2014, 16:07 | links
 
no manas pieredzes, 50km 2 dienās jau ir sportisks pasākums!!! Uz divām dienām es ieteiktu
29.maijs 2014, 16:06 | links
 
danke, otinj! Bet....
Šite jānoskaidro termins "laivošanas piedzīvojums":)) Manā gadījumā tas būs 40gadīgu jauniešu (~30 gab.)divu dienu airējiens 3-4 vietīgās kanoe laivās, turot pa rokai viegli alkoholiskus padzērienus un uzkodas:))) Gribas apjaust vai pa šo upi iespējams nopeldēt 50km kādās 15...20 stundās. Baigi iespringt cīnoties par katriem 100metriem, protams, negribētos.
29.maijs 2014, 14:28 | links
 
Ahoi! Man ir doma jūlija vidū nolaisties ar laivām pa Mēmeli no Dienvidsusējas līdz Anmēmelei. Campo vīri saka, ka tā ir viena no retajām upēm ar labu tecējumu arī vasarā. Bet mosties.org mājaslapā kāda dāma vaimanājot zinājās teikt, ka pasākums līdzinoties airēšanai pa rīsu lauku. Kā ta tu isti varētu būt? Dziļš izklupiens par kādu sakarīgu info!
P.S. Laivojis esmu ar 4vietīgām kanoe laivām pa Irbi mazūdens periodā, Abavu, Ventu.

juliuss, 29.maijs 2014, 12:35



Es tur laivojos kur 5 gadus atpakaļ. Dziļa vilšanās. Tas tiešām nav pateicīgākais posms airēšanas piedīvojumu meklētājiem. Ir posmi, kas sekli un aizauguši un ir dziļi bez straumes praktiski.

Ta jau labāk skaties uz: Enguri (no dzirnavām kur), Svētupi (no Lauvām kur), Braslu (no Satlbes kur vai arī no Mārkulīciem līdz Siguldai (sanāks biku pa Gauju)) vai Pededzi (no Litenes kur), tā pati Ogre (ap Lēdmani), vai arī mēģinat to pašu Mēmeli, bet augstāk - ap Kurmeni kur.

Ja vajag kādu detalizētāku izklāstu vai padomu, jautā!

o.
29.maijs 2014, 13:01 | links
 
Ahoi! Man ir doma jūlija vidū nolaisties ar laivām pa Mēmeli no Dienvidsusējas līdz Anmēmelei. Campo vīri saka, ka tā ir viena no retajām upēm ar labu tecējumu arī vasarā. Bet mosties.org mājaslapā kāda dāma vaimanājot zinājās teikt, ka pasākums līdzinoties airēšanai pa rīsu lauku. Kā ta tu isti varētu būt? Dziļš izklupiens par kādu sakarīgu info!
P.S. Laivojis esmu ar 4vietīgām kanoe laivām pa Irbi mazūdens periodā, Abavu, Ventu.
29.maijs 2014, 12:35 | links
 
Šodien 5 vimbas un kaudze smuku raudu ar fīderi.Zemmēra līdaks uz džiga peld tālāk.
18.maijs 2014, 14:11 | links
 
Šo vīkendu jābrauc vēl vimbās,pārmaiņas pēc Ķīšezeraasarīšiem....
15.maijs 2014, 08:54 | links
 
...njāaa es nezinu kā jums, bet man visas pilnas ar ikriem un pat baltās trāpijās;) Tas sestdien un svētdien. Svētdien atkal bīja razdāča...nevaru vēl rimties:D Ķēru bedrē starp krācēm, bedre ap 2,5-3metri..... Ļoti patīk kad baro....ēsma klasika motilis plus baltais...tas ap Kurmeni;)
14.maijs 2014, 20:03 | links
 
Man ņem uz paštaisītu vobleri , kurš nokrāsots ar koku marķējamo krāsu sestdien dabūju pašreizējo rekordu , arī uz paštaisīto.1,8 kg līdaka.
12.maijs 2014, 22:15 | links
 
Jā mēmelē lidakas ķeras labi,bet tikai uz dzīvo!Cik esmu staigājis ar spinigu neko nesmu nokēris!Varbūt kads var ieteikt kādus mānekļus uz kuriem ņem tieši mēmelē?
12.maijs 2014, 18:08 | links
 
Aizvakar un vakar mazliet saķēru vimbas,kas interesanti,divas vēl nebija nārstojušas.Tas Kurmenes tuvumā. Ņēma ātrajā straumē pie bedres.
11.maijs 2014, 08:42 | links
 
Vakar pēc hoķa stundiņu biju pametat roterīti. Divas lidakas krastā dabuju viens zemmērs viena stabils 1kg.
11.maijs 2014, 07:48 | links
 
Sveiciens!

Esam iegādājuši lauku mājas Mēmeles tuvumā, dodamies copēt uz Budbergu un Mēmeles ciemu, bet īsti netiekam skaidri kādas īpatnības ir šajā upē, upes posmā, varbūt vietā. Līdz šim tik sīkuļi saķerti kaķim un viena līdaka spiningojot. Iesakiet lūdzu ko labāk, kad labāk, ar ko labāk ķert, kādu ēsmu, un galu galā uz ko šajā upē vispār var cerēt utt. ;) Arī laižoties ar laivu lejā no Mēmeles līdz Budbergai pilnīgi nekā. Kā ne aizbraucam tā tukšums, i ne copes...

seamaid01, 7.maijs 2014, 10:50


Mēmelē lidaku ir ļoti daudz
10.maijs 2014, 11:05 | links
 
Seamaid, panem alinu un mēmelē sameklē vietējo taku zini "Muhu". Viņš zinās visas vietas no Gricgales līdz Krastiem. Kā reiz uz sapaliem un alantiem viņš arī profs.
9.maijs 2014, 20:07 | links
 
Seamaid, pats turpat vien dzīvoju, netālu no Mēmeles ciema. Nav tā vieta tik izmirusi, no jebkuras mājas var vēl pāris mājas redzēt... Un makšķernieki arī pie upes visu laiku apgrozās... Tas tā.....
9.maijs 2014, 10:40 | links
 
Pavasaris - Vimbas. Pēc vimbu nārsta, jāatrod kur viņas tusē un arī var turpināt pa bišķim ķert, tikai jāpiemeklē ēsmas. Šis faktiski ir cauri. Arī raudas.

Vasara - uz visādiem kukaiņiem (sienāži, spāres, maijvaboles) sapali. Uz dzīvo - asari, līdakas.

Rudens - raudas ar iebarošanu. ēsma - grūbas, mušu kāpuri, motiils, maize.

Ziema - pirmais ledus - asari.


Galvenais skaties un mācies lasīt upi. Zivis sevi atrāda. Es uzaugu pie līdzīgas upeles, neviens neko nerādīja un nemācīja. Pats mēģināju saprast un atrast, kurā brīdī ko un uz ko ķert. Tolaik ķēru bez barošanas. Tajā upē vimbu nebija. Pavasaros ķēru uz mailēm līdakas. Uz maksteņiem raudas un sapalus. Pēc tam vasarā iestājās tukšais laiks. Pārsvarā ķēru uz sliekas un grunduļiem asarus, uz visādām sīkajām zivtiņām - līdakas. Kad sākās sienāžu laiks, tad ķēru sapalus uz sienāžiem. Arī raudas. Rudenī atkal asarus un līdakas uz dzīvo. Nekādi dižie lomi nebija, bet bez zivs paliku reti. Pamazām jau biju iemācījies kuros upes posmos uz ko un kā ķert. Taču gandrīz katru gadu bija jāievieš korekcijas, jo upe ir dzīva un visu laiku mainās. Līdz ar to, nestrjomī, ka sākumā neko nevari noķert. Baudi dzīvi un upi. Ja kaut kur kaut ko noķer, piefiksē. Nākamreiz tajā vietā piestrādā mērķtiecīgi.

Domāju, ka tavā gadījumā problēma ir mailes, kas neļauj normāli copēt. Tādēļ iesaku mēģināt copēt pirms saules no rīta un pēc saules vakarā. Vai arī spinings un dzīvā:))
9.maijs 2014, 10:33 | links
 
Nu tad varu ieteikt,mekē tukšās vimbas agrā rītā pa krācēm un raudas bedrēs ar iebarošanu,neaizmirsti salasīt ūdenstārpus(maksteņus).Sāks lidot maijvaboles,salasi un ej uz sapaliem,bedrēs var mēģināt līdaku uz dzīvo...Nu kaut kā tā,kā tagad mēdz runāt....
9.maijs 2014, 10:27 | links
 
Arvids8 - Tur ir tik izmirusi vieta, ka praktiski nav kaimiņu, nav kam jautāt. Tas viss jau sen noskaidrots!
Paldies par atsaucību!
9.maijs 2014, 09:14 | links
 
Seamaid- ieraksti tepat meklētājā albūms Mūsa vai albūms Mēmele un nedaudz vizuālas informācijas iegūsi.
7.maijs 2014, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager