Liela,Maza Jugla

PIEREDZES APMAINA SAJAS ABAS UPES!!
nu baigi sekla un diezgan aizaugusi pirms gada nogāju gar upi no dobelniekiem līdz apvedceļam virs dobelniekiem ir perspektīvākas vietas vismaz pa retam kada līdaka un asarīši trāpās
16.jūlijs 2013, 08:13 | links
 
Varbut kads ir laivojis vai makskerejis posmaa no dobelniekiem uz rigas apvedcela pusi?intresee cik lielaa meraa upe ir aizaugusi un vai ir iespeja paspiningot?Un vai ir verts attekaas kas ir pa celam palukot kadu lini,breksi?Posms Lici sateka ar l.juglu ir gan laivojams gan spiningojams.So to nokert var,bet jau tas posms piegriezies 2-3x nedelaa laivojot!
15.jūlijs 2013, 18:26 | links
 
Bijām divatā ar spiningiem Lielajā Juglā aiz Zaķumuižas. Nogājām līdz Ērgļu celam - ne copes. Tad pabraucām uz augšu pa meža celiņu gar upi uz Ropažu pusi. Redzēju vienu foreles izgājienu pēc mušām, bet uz maniem vobleriem nebija pierunājama. Beigās noķērām trīs mazus sapaliņus un vienu asarīti.
12.maijs 2013, 21:55 | links
 
m.jugla pa brivdienaam cope sameraa sakariga,ar vimbinam sausaa palikt nevar,bet normu 5gab. par paris stundam izpildit ari nevar!priecee sameera pieklaajigs izmers!
7.maijs 2013, 10:51 | links
 
Šodien no 10.15 līdz 14.00 pabūts pie Lielās Juglas kaut kur starp Zaķumuižu un Bajāriem ~1km pirms Ērgļu ceļa. Nekā, ja neskaita pāris plicīšus un raudiņas, uz kurām skatoties, pat kaķis apraudātos.
Ne uz pludiņu ar balto tārpu/slieku/mīklu, ne uz spini.
5.maijs 2013, 17:36 | links
 
Beidzot es to sezonu atklāju :) Un te nu maza atskaitīte..
Kā jau kungi te minēja, ūdens normāls, gan līmenis, gan krāsa...
Man pašam ķērās raudiņas, skaita ziņā, es domāju, voblai pietiks. Cik es gar krastu pastaigājos un citiem copmaņiem apjautājos, tas pats, tikai krietni mazāk, iebarot vajag, tad jau ķersies :) Redzēju vienam noķertu vimbu. Līdakas gan aptrakušas, viena krastā, viens nokosts āķis un divas pie paša krasta palaida raudiņu vaļā. Tā kas tika izvilkta krastā, izskatījās ka varētu būt pat mērs, pēc skata bija iznārstojusi...
Labi, lai visiem ne asakas, jāiet sālīt vobla ;)
5.maijs 2013, 15:16 | links
 
Sestdien m.juglā pie Līčiem tautas bija diezgan daudz, kā šiem gāja - nezinu :)
Ūdens pašlaik jau ir labs, duļķu nav, līmenis arī tikai nedaudz augstāks par parasto (vasaras) līmeni.
2.maijs 2013, 11:56 | links
 
vakar biju m.juglaa,limenis un udens ok!var ari so to sakert!ja brauc uz tevis mineto posmu,tad iemet kadu atskaiti ka gaja tur,jo pats makskereju m.juglaa!
2.maijs 2013, 11:20 | links
 
Labvakar pātagu vicinātāji! :)
Vai nevarētu kāds zinošs cilvēks padalīties ar informāciju par ūdens līmeni un krāsu Juglas upē, posmā no satekas līdz ietekai.
1.maijs 2013, 21:07 | links
 
 
Sveetdien vakaraa biju. Liimenis normaals, tik uudens bruuns. Satiku arii pirmos pludinu peldinaataajus, nekaa laba. Pats veel liiciiti uzliidu uz ledus paaris asariisu izvilku pa pusstundu.
17.aprīlis 2013, 21:46 | links
 
Kas tad nu nav bijis neviens?
17.aprīlis 2013, 20:28 | links
 
Kas tagad notiekas šajās upītēs? Ir kāds bijis?
1.aprīlis 2013, 19:22 | links
 
gadus desmit atpakaļ ropazos pie damja personīgi novēroju leca,m pāri dambim, laikam metrīgas strautenes:)
6.februāris 2013, 19:57 | links
 
es ari esmu tur abasupes spiningojis rudeni lidakas,un pat zinu to,ka lashveidigo tur nav iznjemot kkur pa retam kada forele,jo padoma lashiem tad jaiepeld daugava tad jatrapa pareizaja kanala pareizaja ezera un pari visam juglas ezeram un tad vel jatrapa juglu delta,nevos kkaadaa pikjurga,tad jau kjishezera langas gravi ari butu liegums:) ,betvarbut kads no augshas irsagudrojis katur iet lashi un narsto :D

cimus, 22.oktobris 2012, 11:25
6.februāris 2013, 19:54 | links
 
Biju aizbraucis, nu riktīgs sports, mazie viens pēc otra, fgadījās pa starpai arī lielāki.
5.februāris 2013, 12:27 | links
 
'Paldies par atbildi, būs jāpamēģina, tad, kad slinkums kaut kur tālāk braukt un gribās sportu. :-)
24.janvāris 2013, 15:20 | links
 
tur kur abas satiekas, tajaa liiciiti un ap to mazos asariisus var pakert. Loti reti traapas kas lielaaks.
23.janvāris 2013, 22:39 | links
 
Laba diena.
A vai ir ko noķert Lielajā Juglā ziemā? Doma ir aizbraukt, bet vai ir vērts?
23.janvāris 2013, 15:58 | links
 
Pie hesa mosh ir ap 11m, bet ap 2.5 videji
14.novembris 2012, 01:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager