Liela,Maza Jugla

PIEREDZES APMAINA SAJAS ABAS UPES!!
kaads var pateikt,cik metru ir dziljaakaa vieta Mazajaa Juglaa,te viens gudrinieks izteicaas,ka esot bedres ap 11 metriem...
14.novembris 2012, 01:11 | links
 
Mēģini, es pagājušogad mēģināju - pa tukšo, vietas ar diez ko labas man protams nebija, gan jau ka viņas tur ir, tikai jāatrod kur:)
22.oktobris 2012, 22:10 | links
 
L.Juglā lejasgalā vēdzeles dzīvo...??
vietas jau nu neslikas tur izskatās
22.oktobris 2012, 21:11 | links
 
es ari esmu tur abasupes spiningojis rudeni lidakas,un pat zinu to,ka lashveidigo tur nav iznjemot kkur pa retam kada forele,jo padoma lashiem tad jaiepeld daugava tad jatrapa pareizaja kanala pareizaja ezera un pari visam juglas ezeram un tad vel jatrapa juglu delta,nevos kkaadaa pikjurga,tad jau kjishezera langas gravi ari butu liegums:) ,betvarbut kads no augshas irsagudrojis katur iet lashi un narsto :D
22.oktobris 2012, 11:25 | links
 
Makšķerēt var, spiningot nedrīkst, ar mākslīgo ēsmu ķert. Es pats netālu no L.Juglas jau 5 gadus dzīvoju, un tikai šogad par tādu liegumu uzzināju :)
Spiningoju bieži, lašveidīgos ne reizi neesmu noķēris, nedz arī redzējis. Tas protams nenozīmē, ka tur tādi neparādās, bet ar liegumu iespējams nedaudz pāršauts pār strīpu....
21.oktobris 2012, 22:44 | links
 
Lielajā līdz Ropažu HESam, Mazajā - līdz Dobelnieku HESam ir liegums.

BTW..., 11.oktobris 2012, 23:29

A kur to var oficiāli izlasīt, ka Lielajā Juglā nevar makšķerēt?
21.oktobris 2012, 21:55 | links
 
Lielajā līdz Ropažu HESam, Mazajā - līdz Dobelnieku HESam ir liegums.
11.oktobris 2012, 23:29 | links
 
Sveiki, Vai mazajā, lielajā Juglā šobrīd drīkst spiningot un vai nav kādas speciālas licences?
11.oktobris 2012, 23:20 | links
 
Varu tikai padaliities ar to kas notiek Mazajaa Juglaa!Uz spini un dzivo viss notiekas ar lidakam,jameklee zaru cupas, lapaas!Protams no krasta sameera bezcerigi,bet ar laivinu var jedzigi pacopet gan zobainas gan asukus!
27.augusts 2012, 15:41 | links
 
Labs vakars. Kads pedeja laika ir ko dabujis uz spininga lielaja jugla? Iznemot zacepus un tadas lietas. Pedejas dienas metaju gan rotinu, gan gumijas zivtinas bet rezultati pasvaki- divas mazizmera lidacinas. Kada jusu pieredze seit tiesi uz spina un temejot uz lidakam?
27.augusts 2012, 00:43 | links
 
tur kur abas juglas satek kopaa, sakot no pieredzes labak ar grunteneem.ja lidakas tad protams uz dzivo un makskeri!
30.jūnijs 2012, 17:02 | links
 
kā upju sateces vietā ir makšķerēt uz pludiņa?:)
30.jūnijs 2012, 16:30 | links
 
sodien maza jugla,nolemu pekert asukus uz mailiitem,bet sie galigi satrakusi,labak nem tarpu nekaa mailites,taka sodien tarpi mailem ielika apmeram 6:1!Bet taa udens limenis okey,var makskereet,spiningot!
30.jūnijs 2012, 16:16 | links
 
biju m.jugla posms, pirms liciem ar laivinu!Udens limenis gandriz vietaa atgriezies,taka viss notiekas!Taaka Var brivi paspiningot un pamakskeret!
19.jūnijs 2012, 19:53 | links
 
Ūdens līmenim jābūt labam, vismaz Līčos ūdens līmenis un krāsa ir ok :)
18.jūnijs 2012, 22:12 | links
 
Ūdens līmenim jābūt labam, vismaz Līčos ūdens līmenis un krāsa ir ok :)
18.jūnijs 2012, 22:12 | links
 
Kas ar līmeni mazajā juglā pie Tīnūžiem, ūdens kādā krāsā?
18.jūnijs 2012, 19:36 | links
 
visaam eesmaam iznjemot maijvaboles es lieku parosto vienzhuburiiti :) principaa maijvabolei arii var vienzhuburi, bet taa jau gaumes lieta!
27.maijs 2012, 12:00 | links
 
Es pludināšanai sapaliem ,ālantiem lietoju tikai divžuburus!
27.maijs 2012, 11:51 | links
 
ideaalajaa variantaa neliels triiszhuburis :)
27.maijs 2012, 09:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager