Liela,Maza Jugla

PIEREDZES APMAINA SAJAS ABAS UPES!!
Kā tās vaboles labāk pludināt, vienkārši uz āķa un ūdenī iekšā? Vajadzētu kādu reizi pamēģināt, nekad neesmu mēģinājis :) Āķis gan laikam liels vajadzīgs, jo vabole ir liela.
27.maijs 2012, 09:37 | links
 
nu pa augšu tādā ūdenī pludināt nav jēgas, es ar trešdien savu rekordu noķēru uz slīkstošas maijvaboles pie paša krasta aizstraumē. Šodien joka pēc pamēģināju papludināt vaboli pa leju, un biju uz mutes! Stundas laikā 3 sapali, lielākais 700 g.
26.maijs 2012, 22:37 | links
 
nuu, taadaa uudenii uz asari vai liidaku buus pagruuti... domaaju ka liidaka ar gulj kautkur krasta zaalees, a par ashukiem, hmm, pat nezinu, straumee diezvai, driizaak tur, kur daudz mazo zivju... taadad atsraume vai sraumes kants driizaak..
24.maijs 2012, 21:05 | links
 
Man prieks ka sapali ķeras, tikai tie nav mana mērķa zivs, un lejtecē tie nav tik bieži kā augšā. Es vairāk ar spiningu, kādu līdaku/asari izvlikt :)
24.maijs 2012, 21:02 | links
 
mhm dulkaina udeni paspinot ar nereal gruti
24.maijs 2012, 18:30 | links
 
Un taa! L.Jugla aizvakar! uudens liels, kraasaa gandriiz kaa kafija ar pienu, bet rezultaaats... mmmm, kas par paarsteidzoshu rezultaatu!
dazhs jau te piiksteeja ka taadaa uudenii nav ko dariit!
vopshim cope no apmeeram 13-17!
Rezultaataa ap 30 dazhaada izmeera sapaliem, mazaakie uz 15 cm, 26 gabali amnesteeti, 4 lielaakie panjemti kuupinaashanai!
eesma viens liels vai divi normaali naktenieku! ne pluda, ne svina nekaa, tik aukla aakjis un eeesma! zivis taadaa uudenii dziivojaas pa krasta zaaleem, vai ljoti tuvu krastiem kur daudz eedamaa! lielaako ap45cm garumaa dabuju starp kraaceem, metru no krasta mazaa atsraumee! pie normaala liimenja taadaa vietaa nekad nebuutu metis! cope forsha un izdevusies! bildi ar tiem 4 iemetiishu bik veelaak kad buushu maajaas!

taaka nav ko suudzeeties ka uudens liels un kraasa netaada, gatavojam shtrumus un uz copi peec lielajaam ziviim! :)
24.maijs 2012, 08:14 | links
 
Jā, un tā licencētā zona ir ļoti gara, sākot no tā Hesa pie Vites līdz vietai , kur upe šķērso Siguldas novada robežu . Nez vai šo posmu papildināja arī ar zivju krājumiem?
Ogres upē arī ieviesa licencētu zonu no Menģeles pagasta līdz Lēdmanes pagastam, bet šeit papildināja zivju krājumus un licences maksa arī tikai Ls1.
21.maijs 2012, 17:56 | links
 
Jāiedzen vēl kāda nagliņa LM zārkā - šie ir savā lapā http://www.malpilszivim.lv/sakums/licenceta-makskeresana-malpili-2012gada
ielikuši, ka licences 2012.g. var nopirkt ar sms, bet turpat ir vecais nolikums, kurš beidzas 2011.g.

A jaunu nolikumu viņiem nez vai kāds apstiprināja, jo viņi nav pārskatu iesnieguši...
21.maijs 2012, 16:53 | links
 
es ar tik pagājšgad uzzināju. bija šitāds:
http://www.malpils.lv/uploads/filedir/File/Padomes%20dokumenti/Saistoshie_noteikumi/2009/Par%20licenceto%20makskeresanu.pdf, kas beidzās 2011.g. 31. dec.

kas ir tagad hvz, bet var nākties tās zināšanas iegūt par maksu...
21.maijs 2012, 16:39 | links
 
Ņēmieni bija no 3 zemmēra līdaciņu un 1 asara puses... Tur copēju, jo tuvumā sanāca darba darīšanas. Licencētā zona norādīta makšķerēšanas noteikumos, kurus var atrast tepat, maksa laikam trīnītis, var samaksāt HES'ā vai kur citur. Nojaušu, ka zona ir līdz HES'am starp Mālpili un Viti, bet no kurienes tieši, nezinu, jo copēju citur. Licencētā zona ir arī kādā Sudas posmā pie Mālpils.
21.maijs 2012, 16:29 | links
 
daddy ,es pēdējos gadus Mergupi neesmu apmeklējis , tāpēc man ir pirmā dzirdēšana , ka Mergupē ir kāds licenzēts posms . Labi , ka pateici. Paldies. Jā, un no kurienes līdz kurienei tas licenzētais posms ir ?
21.maijs 2012, 12:53 | links
 
kraftinsh , uz kādu zivi bija copes ? Šorīt biju Pečorā , bet no spiningošanas nekas nesanāca , jo arī mani pērkona negaiss patrieca .
21.maijs 2012, 12:45 | links
 
augšā, tur kur beidzas licencētais posms.
21.maijs 2012, 12:39 | links
 
Tikko no Mergupes starp Mālpili un Viti. Copi ap 7.00 pārtrauca negaiss :( Tik vien kā pāris copītes paspēju sagrābstīt kā bija jāmet miers :(
21.maijs 2012, 12:27 | links
 
daddy, ja nav noslēpums, ap kuru vietu Mergupē biji un uz ko gāji ? Agrāk tā bija zivīga upe. Zivis tika izsistas gan ar strāvu , gan indētas ar amonjaku ( pie Nītaures piedzēries traktorists , braucot pāri upei apgāza mucu ar amonjaku) Tagad sabūvēti mazie HESi un zivis augšā vairs netiek . Viens aizsprosts ir lejpus Sidgundas tilta , otrs starp Mālpili un Viti . Tā lūk .
21.maijs 2012, 12:19 | links
 
Augstais līmeni būtu vēl nekas, bet tā duļķe man gan ne pārāk. Protam ja līdakai piemetīsi klāt pie deguna, visticamāk paņems. Lai jau veicas :)
21.maijs 2012, 11:31 | links
 
ehh, ceru ka daddy taisniiba! man tas zemais liimens ne visai patiik! labaakie lomi vienmeer ir tad kad liimens augshaa! :) tad ir gan daudz gan lieli! zhuve vnk tad droshaak juutas! :)
21.maijs 2012, 09:56 | links
 
Tas ir vismaz posmā zem Zaķumuižas līdz apvedceļam. Nu man tādai duļķei ticības nav, dažās perspektīvās vietās paspiningoju un metu mieru.
21.maijs 2012, 09:54 | links
 
sestdien mergupē bija vairāk kā pavasarī - pilna līdz malā, tā ka L juglā arī jābūt!
21.maijs 2012, 09:53 | links
 
KRUPIIT, a kuraa vietaa taads uudens? visaa upee>?
tas labi ka kapija ar pienu! buus lielais njeemiens! jo dzidraaks un zemaaks uudens, jo lielaakas puules jaapieliek, lai kautko apmaaniitu! :)
21.maijs 2012, 09:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager