Daugava pie Ikšķiles

Vieta kur padalīties ar pieredzi, pastāstīt par lomiem, sniegt vai jautāt kādu padomu par copi Daugavā Ikšķiles krastos, visdrīzāk no dambja!
Biju domājis nākošnedēļ aizbraukt pacopēt uz Daugavu. Doma ir tieši pretī Ikšķilei, Daugavas otrā pusē, tas ir nedaudz aiz Daugmales. Vai tur kāds ir bijis? Kā ir ar vietām?
28.maijs 2011, 00:38 | links
 
Un kā ar copi pie Saulkalnes, var cerēt uz plicīšiem/brekšukiem? :)
21.maijs 2011, 13:59 | links
 
Vakar (jeb nu jau aizvakar) ar ričuku nobraukāju dambi visā garumā, "veco ceļu" no peldētavas līdz Saulkalnei, visādas sānieliņas... Pie klostera piebraucu un pārkaitināju piegulošo māju aitu suņus...
Velns, ku tur ir smuki! Tīri vai žēl sametās, ka pirms 10 gadiem pametu šo miestu.

Mainu dzīvokli un superīgus kaimiņus Siguldā pret līdzvērtīgu komplektu Ikšķilē.
Pavisam nopietni!
21.maijs 2011, 01:14 | links
 
išķilē daudzs vietas. pat meklēt nevajag :D saulkalnes līcim ar var piebraukt tieši kāt :)
20.maijs 2011, 23:14 | links
 
Sveicināti,
Šogad ir doma pamēģināt fīdercopi.
Tā kā dzīvoju netālu no apvedceļa, tad vis tuvāk Daugavai piebraukt sanāk posmā starp Ikšķili un Salaspili. Iesakiet kādu vietu kur varētu daudz maz labi piebraukt un pacopēt(lai zivis ar varētu noķert:)) Un jautājums, kā ar doles salu - vai tur ir iespējams kur piebraukt, pacopēt?
20.maijs 2011, 21:09 | links
 
un visu vēro :DD
16.maijs 2011, 14:37 | links
 
zanderi ir visur :)
16.maijs 2011, 14:33 | links
 
Un kā ar Zanderu copēm pie Rīgas Hesa vai Nāves salas. Vai ir kādas labas bedres ar caurteci?
16.maijs 2011, 14:31 | links
 
vispār Daugavā ap Ikšķili Līdakas visvairāk esmu noķēris no krasta Ikšķilē :D
16.maijs 2011, 12:10 | links
 
pa kādam zīmulītim jau var dabūt, bet nu nevar teikt, ka tā būtu izcila līdaku vieta.
16.maijs 2011, 12:10 | links
 
Laivu bāzē teica, ka vīri kaut kur tur ķerot, pagājušo gadu vairākas reizes tur braucu, bet nekā. Tāpēc arī uzjautāju :)
16.maijs 2011, 12:06 | links
 
kā noskaidrojās MRK GP 2011 laikā tur līdaku nav. :D
16.maijs 2011, 11:11 | links
 
Interesē arī, kas ar līdakām Nāves salas rajonā.
16.maijs 2011, 11:06 | links
 
kas notiek ar brekšeļiem - portfeļiem? :D Nārsts jau cauri, vai brekši vēl punpaini un neņem?
16.maijs 2011, 09:18 | links
 
man tā bija pirmā pieredze Daugavā pavasarī, līdz šim biju lielupē kā jau teicu , tur ir ok ar 16 gr, max. - 25 gr. Vecuks , kas man mācīja vimbas makšķerēt savulaik vispār lietoja 5 gr. svinu, un 2 stundās pie 10 vimbām bija . Uz baltmaizi . Ar barotavām ir cita runa. Starp citu, man šopavasr vilabāk ķeras uz sistēmas kur ir barotava un galā vienkārš melns āķis ar sendvicu , visas mormiškas, kas citu gad deva labu rezultu kaut kā šogad nestrādā
19.aprīlis 2011, 22:34 | links
 
man domāt 20 gr barotava pie 3+m pat pie lēnas straumes klunkurēs kā kuģīts.
19.aprīlis 2011, 16:24 | links
 
labi labi Draiskuli, gan jau mēs vēl tiksimies. es būšu labāk sagatavojies :DD
19.aprīlis 2011, 16:23 | links
 
, ja gruntsmakshkjere tad 20g arii ir taads papiira kugjiitis vien ir
19.aprīlis 2011, 14:52 | links
 
vakar mēģināju tepat pie zaķusalas, pirmo reizi tik tuvu centram, nekur tālāk netiku, bija tikai stunda laika diemžēl un Zaķsala ir tuvu manam birojam. Kaut kas uzķērās , bet pēc 5 min cīņas norāva āķi un aizgāja (mono aukla 0,2). Parasti copēju lielupē vai pie Ikšķiles jo man nepatīk tupēt rīgas centrā, tapēc bija interesantas sajūtas . Bija kārtīgs vējelis bet galvenais straume tāda ka 20 g bļendaku ness prom kā papīra kuģīti, pie tam pret viļņiem. Nez kā ir Doles salā, tur vispār var kur pietikt krastam vai visur ir prihvatizēts ?
19.aprīlis 2011, 13:51 | links
 
:)
19.aprīlis 2011, 13:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager