Daugava pie Ikšķiles

Vieta kur padalīties ar pieredzi, pastāstīt par lomiem, sniegt vai jautāt kādu padomu par copi Daugavā Ikšķiles krastos, visdrīzāk no dambja!
Nestrīdaties ar mani...
2.septembris 2010, 12:12 | links
 
neredzu vajadzību pēc 70cm garām pavadiņām.vismaz Daugavā točna ne!!!
:DDD
2.septembris 2010, 12:06 | links
 
barotava nogrimst pirms pavadas, un kamēr stiep grimst pavada ar ēsmu, un ja tajā brīdī paķer, tad visticamāk, ka tā ir grimstoša. Mana loģika ir šāda :)
Es copēju ar 70 cm pavadām, pēc īsākas neredzu vajadzību.
2.septembris 2010, 11:56 | links
 
eerglis
varbūt neprecīzi izteicos.nevis grimstošu,bet tiko nogrimušu!
:)))
2.septembris 2010, 11:51 | links
 
aa, ko Tu dumjam padarīsi :D

Eholotē bieži ir redzēti bari pusūdenī, ir arī dabā novērots skats, kā šie pārvietojas pa ūdens augšu, izbāž galvu pačolē un nirst atpakaļ, skats iespaidīgs, kad tāds bars veļas garām :)

Man nav gadījies, ka ķertu grimstošu ēsmu breksis, man likās ka tie ir pliči kas plosās :D
2.septembris 2010, 11:43 | links
 
eerglis
es runāj par brekšiem.kad tikko nogrimušo paiku pajem breksis ne plicis!
:)
2.septembris 2010, 11:38 | links
 
urmass mana versija no manas pieredzes, tie ir pliči, kas plēš ēsmu, kamēr pavada grimst un liekas uz grunts. Pličiem jau patīk ēsma kas ir virs grunts, tāpēc kamēr grimst šie plosās, kā nostājās tā klusums. Bet vispār tas varbūt arī tāpēc, ka breksis pienāk un pliči paceļas nedaudz augstāk.
2.septembris 2010, 11:36 | links
 
eeglis
varu pamatot savu domu par pusūdeni.ir salīdzinoši bieži bijuši gadijumi,kad iemet grunteni&pīderi.novelkot auklu jau ir cops.ja pastāv tad naf.acīmredzot barotava ar paiku grimstot kādu no bariņa tomēr piesauc pie grunts.bet diža uzturēšanās prieka 'pie grunts tajās dienās šamiem navā!tās tik manas domas.uz apsolūto taisnību nepretendēju.
:)
2.septembris 2010, 11:31 | links
 
urmass, daļēji Tev var piekrist. bet brīvdienās, kad HESu nekurbulē, ar ir dzirdēts par fantastiskiem lomiem, un man domāt, ka šamie papeld citur, prom no straumes (vecās gultnes) uz apludinātajām teritorijām un tur tie būtu jāmeklē. Bet tās parasti ir aizaugušas ar zāli un tur pacopēt nevar :D
2.septembris 2010, 11:27 | links
 
eerglis
par straumi itkā pareizi.bettt.manas domas ir apm šādas:tajās dienās kad nekurbulē HESu,zivis nekur neaiziet.viņas vnk paceļas pusūdenī,tāpat kā uz laika maiņu.un mēģināt šamām piespiest kko iepaikot ir biku sarežģītāk.tuvāk ziemai šamie gan kkur nolien.vairs neuzturās vasaras vietās.vismaz ne tādā kvantumā.
:)
2.septembris 2010, 11:24 | links
 
Guntars - Kāpēc citreiz ņem, un citreiz ne? Manuprāt pārāk plaši ūdeņi, ķipa kur gribu, tur peldu:)))))

šim es piekrītu, bet dziļi dvēslē es negribu tam ticēt. Gribu ticēt, ka es varu šamo iesiet :DD
2.septembris 2010, 11:24 | links
 
Ir labi Poļu makaroni bundžiņā, jau gatavi lietošanai, ar dažādām smaržām. Viegli uzvērt, labi turās.
Ja runā par sliekām, tad man vilabāk patīk "hamburgers" divi baltie, divas mēslu slieciņas, divi baltie. Ja kāds pirdaks pieskrien un rausta slieciņu, tad paliek varbūtība ka āķis nav galīgi pliks, un ja breksis tur ir, tad šis paņems pat ar aprautām sliekām.
Kāpēc citreiz ņem, un citreiz ne? Manuprāt pārāk plaši ūdeņi, ķipa kur gribu, tur peldu:)))))
2.septembris 2010, 11:21 | links
 
lietus, vot brīvdienas un darbadienas Rīgas HES ir pilnīgi dažādas lietas, vismaz pēc maniem novērojumiem. Darbadienās HES vairāk strādā un ir straume uz leju, un brekši attiecīgi reaģē. Brīvdienās straumes parasti nav (gadās ka ir pilnīgi uz otru pusi) vai ir neliela un brekši pārvācās citur ņammāt.

Man domāt, ka copes rezultātus Rīgas HES ūdenskrātuvē visvairāk ietekmē straumes stiprums un virziens, kas attiecīgi pieregulē viņu atrašanās vietu. Kā es tiešām nezinu, bet viens ir fakts, ja parādās straume, tad tajā vietā cope uzlabojas, no tā izrietoši loģiski it kā būtu, ka tajā vietā kur tajā pašā laikā straume nav, copēm vajadzētu aptrūkties, jo zivis ielien straumē baroties, bet vai tā tiešām ir neesmu pārbaudījis.
2.septembris 2010, 11:15 | links
 
Brauns:
NU nezinu kā ta sanāk Tev tā ... man kkā visu laiku makaroni ko lieku pat ja copes nav un velc ārā un pārmet vēl visss kā pienākas nekas nekrīt nost ....

paskaties kādu raidījumu NG vienā ar stāstīja kādus izmanto ... uttt

pats izmantoju zvaigznītes .... (citreiz makaronus nostopēju ar kādu sliciņu)
2.septembris 2010, 11:00 | links
 
lietus
pie vainas var būt gan līmenis gan citi faktori.ir reizes kad nekas netraucē.pēdējā copes reizē bij pat tā-pirmajā dienā vilkām brekšus tīri labi.pēc loģikas otrajā dienā turpat vajadzēja jemt vēl labāk.kā nekā iebarota vieta.bet nekā!!!
:)
2.septembris 2010, 10:59 | links
 
Par tiem makaroniem Daugavā es arī vairākkārtīgi esmu dzirdējis, bet pašam īsti tā makaronu cope nesanāk: man liekas kā iemet, tā tie nokrīt... Vai pa daudz apvāru, vai ne tādi makaroni, bet rezultāti švaki. Uz āķa arī esmu mēģinājis likt dažādi, gan uzverot, gan uzdurot, bet nekā...
2.septembris 2010, 10:55 | links
 
eerglis, mans koments no brekshu diskusijas

shodien aiz riigas hes pilniigs aplauziens :( 6 h noseedeeju un redzeeju tikai vienu nozheelojamu copi i sjo. acis kubaa no luureshanas uz feedera spici. baroju i taa i shitaa, copeeju gan kants lejasdaljaa gan augshdaljaa, uz aakja makaroni, sliekas, baltie dazhaadaas kombinaacijaas un viss velti... kaa vannaa :( Kas tam vareetu buut par iemeslu?!?!?! ir info, ka briivdienaas esot brangi kjeeries
1.septembris 2010, 21:49
2.septembris 2010, 10:53 | links
 
lietus Rīgas HES ūdenskrātuvē ar brekšiem ir dīvaini, vienā un tajā pašā vietā rezultāti var būtiski atšķirties pa dienām. Viņi tur ir un kuplā skaitā, ar labu barošanu var pievilināt, bet jarēķinās ar 6 h copi vismaz, ja iet ar fīderi. Ar klasisko grunteni, kā paveicas, var paveikties ļoti, var vispār nepaveikties.
Var trāpīt uz pličiem, un tad atkautis nevarēsi.

ūdens līmenis ietekmē viņu staigāšanu, bet kur viņi dodas un kad tas ir visnotaļ neprognozējami.

lietus svarīgāk ir uz ko Tu copē, jo Daugavas breksim ļoti patīk makarons un slieka. Ar baltajiem es tikai pličus un kādu raudu esmu sakacinājis, brekši ir bijuši tikai uz slieku vai makaronu.
2.septembris 2010, 10:26 | links
 
kaa uudens liimenis virs riigas hes vareetu iespaidot brekshu copi? vakar bijas lielaakais izgaaziens shogad copee vispaar un gribaas saprast tam iemeslu...
2.septembris 2010, 10:17 | links
 
Lai nav jātaisa jauna tēma - Daugava pie Ķeguma:

pirmdien uz brekšiem - 0
vakar uz meženēm - 1 gab.
2.septembris 2010, 08:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager