Cabelas veikals

Shipping
Copiniek, tur jau tā lieta, ja vietējie tirgotu ar nelielu !!!!!!!uzcenojumu!!!!tad būtu ok!:) nu ja LV copes veikalos ir neliels uzcenojums, tad sorry!un ne tikai copes bodēs bet arī gandrīz visās bodēs!
Labi-Riga vēl +- ok ar cenām-pateicoties akcijam un izpārdošanām, bēt ārpus Rīgas visā Lv ir šaumīgi uzskrūvētas cenas! protams ir sīkumi copei vajadzīgie, kurus tepat ir izdevigak pirkt, bet jau kaut ko ne pa knopšiem cenas ziņā lielākoties atmaksājas vilkt no ārzemēm...ja mums visiem copmaņiem būtu algas VISMAZ kā tiem, kuri sēž "augšā", tad jau, protams, mēs pirktu tepatās visu, bet nu dižķibele un bezdarbs dara savu:( un copmani pērk tur, kur var atļauties-tur, kur ir izdevīgāk:)
+ visam-a kāda man jēga un labums, ka mana naudiņa paliks Lv copes veikalā???-da nekāda!veikala saimniekam , protams bus prieciņš, bet man no tā, pilnīgi, nekāda labuma!
Lai drusku "nosēžās uz zemes" copes veikaliņu saimnieki un pārdomā sevis izvelēto cenu politiku, iespējams, arī tad copmani pirks tepatās sev copei nepieciešamās lietas!:)
un ja kāds uzskata -vot pirksim tepat pie LV veikala-naudiņa paliks tepat Latvijā un sildīs ekonomiku un finansiālā situācija LV uzlabosies utt -ko tas viss dos? ja Valsts visu,visiem apgriež un cilvēkiem nav par ko iztikt???ja tā nauda, kuru mēs iztērētu,teiksim,copes bodēs tiktu lietderigi izlietota tad veel so so..... bet, ja nauda tiek izlietota piemeram Tilta, Bibleotēkas, privātas bankas uzturēšanai utt nevis primārām lietām, kuras ir daudz nepieciešamākas,tad nesaskatu jēgu pirkt LV veikalā preci, kuru varu nopirkt ārzemēs lētāk:)
31.oktobris 2010, 15:59 | links
 
Copiniek, gandrīz asaras acīs sariesās. Iešu uz veikalu nedaudz atbalstīt vietējos alus darītājus.
31.oktobris 2010, 15:50 | links
 
Kilka, protams, ka ārzemēs ir lētāk, taču, ja ir iespēja nopirkt tādu pašu preci Latvijā ar nelielu uzcenojumu, tad kāpēc gan to nedarīt tepat Latvijā? Padomāsim taču par savu valsti! Nopērkot preci Latvijā, mēs ne tikai atbalstam Latvijas uzņēmējus, bet arī palīdzam tiem paplašināties un uzturam savas valsts ekonomiku!
Ticiet man biedri, ja mums piederētu tāds gigants kā coca cola, kas būtu aizsācis darbību tepat Latvijā, tad noteikti, ka coca cola Latvijā būtu lētāka nekā ārzemēs!
P.s. Nedomājiet, ka nosodu cilvēkus, kas kaut ko pērk ārzemēs, es vienkārši aicinu Jūs domāt!
31.oktobris 2010, 15:08 | links
 
uniki
Uztaisam aptauju, teiksim, starp CL biedriem - cik cilvēkiem no 1000 vajag to jacksonu vai vision mušu vesti ;)))
Atsevišķas lietas ir ok, bet kopumā LV veikali galīgi nerullē...Spoles, kāti, auklas, mānekļi, piederumi, drēbes, apavi...
Pieblomā 50% atlaides ir laba lieta, bet uzcenojumi to visu brīvi nosedz... Jo cena salīdzinoši ir vairāk, kā 2x lielāka :(
Ko es te ņemos, īstenībā man vienalga, kur katrs sev nepieciešamās lietas pērk un cik par tām izdod :)))
31.oktobris 2010, 13:49 | links
 
Kilka-> Atsūti man lūdzu kaut vienu web adresi, kur var dabūt jackson liples trout tune ar visu šipingu zem 10LVL!?

Vēl viens piemērs: VISION mušiņmakšķerētāju vesti Salmo veikalā ar CL lasītāju karti var dabūt pa 36LV. Tasūti šai vestei izdavīgāku piedāvājumu!

Ja domā ar galvu un proti komunicēt, LV var gana normāli iepirkties, nejūtoties apbižots...

Es jau neteicu, ka neiepērkos netā, bet es teicu, ka LV ir gana daudz labu piedāvājumu. Aizej 11., 12. un 13.novembrī pastāvi rindā Bloma veikalā un dabūsi tādus ciparus, kādus Tev netā neviens nepiedāvāss!
31.oktobris 2010, 12:17 | links
 
Piekrītu Kilkam un protams arī Viepļam, jo jāskatās ar ABĀM acīm cik tas pasākums maksā līdz LV
31.oktobris 2010, 11:12 | links
 
Piekrītu vieplim, par to, ka viņš piekrīt man! :)
Paskatījos kabeļos, šis pasākums, kur šipings par brīvu virs 125$ līdz 9nov vēl nav īstais, bez tam tas tikai uz USA adresēm strādā. Tas bija par godu Pateicibas dienai un skolēnu brīvdienām (half-term holiday), kuras svin visi. Tās vēl nav Ziemsvētku atlaides, kas sekos vēlāk.
31.oktobris 2010, 10:26 | links
 
Piekrītu Kilkam! Vēl viena lieta. Ja gribi kāroto mantu zem eglītes, tad jāsūta laicīgi - īsi pirms Xmas sūtītās pakas atnāks janvāra beigās.
ps. $20 rebats nupat bija.
:)
31.oktobris 2010, 10:16 | links
 
Paul, nestreso.
Un nekalusi papsi, kas šim par daļu :DDD Ja esi sapņojis par topwater, tad topwater.
Sūti divas pakas. Otrajai, "nepilnajai" šeit pat pielasi dalībniekus, vienmēr kādam kaut ko no kabelām vajag.
Ja ne, tad pacieties līdz Ziemassvētkiem, tad noteikti būs promotion code par 20$ atlaidi katram sūtījumam, tā vismaz citus gadus bija.
Jau rakstīju, ka vajag censties, lai groza vērtība būtu ~85$.
Vispār, vai tad tagad nebija pakai ar 120$ preci šipings par brīvu?
Vēl - "umņik" uniķi - kur nez Rīgā tirgo copes lietas par USA cenām??? Tā nu gan būtu sensācija :DD
31.oktobris 2010, 10:13 | links
 
Hmm, Paul, tu tomēr izvērtē vai ir tik liela note to kātu un auklu pasūtīt.Manuprāt, topwater nav tik specifiska cope, lai šeit kaut ko nedabūtu. Ar mānekļiem ir bišķin savādāk, izvēle jau ir bet cenas tomēr sanāk augstāk nekā pasūtot.
31.oktobris 2010, 08:57 | links
 
Paul, sametieties ar kādu vai vairākiem copmaņiem tai pakai.
:)
31.oktobris 2010, 08:57 | links
 
Es gan Rīgā esmu uzgājis pāris veikaliņus, kuros parasti iepērkos, un droši varu apgalvot- tajos strādā profesionāļi savā jomā... Otrs jautājums ir- vai viņi ieteiks preci, kas nav atrodama viņu veikalā...

Netā pērku tikai lietas, kas nav atrodamas LV, bet baigi "vajag".
31.oktobris 2010, 07:41 | links
 
Paldies par info. Problematiski, jo es domaju nakamo sezonu veltit "topwater" makskeresanai. lidz ar to pasutijums sastav no auklas, manekliem un kata (1,80m)... Velns, es negribu maksat 50 latus par piegadi + PVN...

Varbut pasutit uz 1 personu maneklus un auklu, uz 2 - katu? :-)

P.S. Laudis, paliga. Man apnika tas nenormalas cenas musu valsti (par izveli un pardeveju kompetenci vispar neko labak neteiksu).

P.S.S. Paldies par atsaucibu. :-)
31.oktobris 2010, 05:55 | links
 
Jā, tie 20 vai 40$ ir kaut kur līdz ~85$ groza, tad jau sākās %.
30.oktobris 2010, 15:59 | links
 
Ja, piemēram, viengabala kāti 6...7', tad defaultā var tikai ar dārgo (vismaz 40$), bet toties 3 dienās un UPS-onkolis pieved pie durvīm, nobučo rokturi, piezvana un atdod preci.
Arī bazooku (kātu tubusu) sūtīja ar ļoteni.
Gan jau kautkādi citi lielie "itemi" arī nāk ar ātro. Pie "checkout" redzēsi - kādas iespējas piedāvā.
Un 150eur attiecās uz EU kopumā, ne tikai uz LV.
30.oktobris 2010, 15:58 | links
 
andzaanam taisniiba.
150 EUR
vai 200 $

saliec grozu, izdari visu kas jaadara un beigaas tev piedaavaas 3 veidus, aatro daargo, videejo normaalo, un leeto ilgo piegaadi. Ja tas buus kas no elektronikas, leeto nevarees izmantot, tikai videejo vai daargo suutiissanu.

cena parasti ir noteikti % no summas par kuru pasuuti. parasti no 25-45 % atkariigi ko peerc.
30.oktobris 2010, 15:50 | links
 
Ieteiktu uzmanīties ar tik lielu pasūtījumu, jo no ASV i-neta veikaliem uz Latviju var sūtīt preces, kuru kopsumma nepārsniedz 150 EUR, ja vērtība būs lielāka, nāksies maksāt PVN un muitas nodevas.
Izņēmums, protams, e-bay, kur ar pārdevēju visu var sarunāt.

Konkrēti pa cabelas nepateikšu, gan jau kolēģi zin labāk.
30.oktobris 2010, 15:19 | links
 
neesmu no Cabelas sūtījis, bet rakstīts tak ir gana skaidri
International Standard Air/Surface:

International Standard Surface shipping and handling is 25% of the total order amount or a minimum of $20.00.
International Standard Air delivery is 45% of the total order amount or a minimum of $40.00.
30.oktobris 2010, 07:32 | links
 
Neka nevaru saprast par to piegadi no Cabelas pie Mums, vai tas maksa 45% no visa pirkuma, vai pietiks ar 40 USD par shippingu?

http://www.cabelas.com/custserv/custserv.jsp?pageName=ShippingInfo


P.S. Saliku grozu uz 120 LVL, un nevaru saprast vai man vajadzes samaksat ap 50 par piegadi vai nu ap 20?

Kurs ir iepercies saja veikala, palidziet.

Paldies.
30.oktobris 2010, 04:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager