Lādzēnu dīķi

Sveiki. Šodien biju,ledus staigājams droši. Asari neatradu. Tikai 4 gab. pa visu dienu. Dažiem bija līdakas uz ūdām.
5.februāris 2021, 17:23 | links
 
Biju šodien, sākumā spiedu ar mormeni uz asari pa plačiem, bet tā arī neatradu. Citiem tas pats cik redzēju.Uz ūdām gan man 7 epizodes. Viena 2.1kg vakariņām un pārītis 45-48cm paaugsies. Citiem ari labi šāva karodziņus šodien. Pāris asarus pēcpusdienā atradu seklajā kanālā.
5.februāris 2021, 19:43 | links
 
Tad beidzot saņēmos noprovēt to Lādzēnu mistēriju. Biju gan sestdien, gan svētdien. No rītiem sals nepajokam. Mērķzivs asaris. Pirmajā dienā mazliet aplauziens. 3 simpātiski asari un 5 nopūdelētas copes. Asaris kā aizmidzis, ņem bez grābiena.. Tik jūti, ka pēkšņi galā smagums. Otrā dienā gluži pretēji. Asars dusmīgs un teš ar pilnu jaudu. Copju gan daudz nebija. Kopsummā 4 tiešām skaisti asari un pāris mazie. Divi lielākie tādi jau puskilo + svarā. Principā ar rezultātu esmu apmierināts, nekādi pēterlomi nebija, bet laba daudz nevajag. Einis saka taisnību, asars tiešām medīgs.. Tik ķeršanas vaina. 95% veču sēž pa niedrēm cerībā uz līdakām. Pirms tam esot labi ņēmušas, tagad gan neredzēju, ka kaut kas baigi uz ūdām notiktos.
Tiem, kas plāno braukt, ieteiktu nepaslinkot un pakustēt apkārt. Tik lieli ūdeņi un visi saspiedušies vienā punktā. Zivs ir aktīva, tik jāmeklē.
7.februāris 2021, 21:51 | links
 
Klau , uz ko coppēji , mormeni vai bļitku,balansieri ?
Būs man arī jaizlaiž kādu dienu ;) ! Es arī gribu 500 gr asari ;)) !
7.februāris 2021, 23:12 | links
 
Jolantaartis, pārsvarā ar mazu bļitkiņu. Mazliet pamēģināju ar motili un balansieri, bet nekādas copes nedabūju. Man liekas tur vairāk borēšanas jautājums, lai trāpītu virsū. Sajūta tāda, ka nav īsti baros, bet pa vienam klaiņo pa klajumiem. Par cik pats pirmo reizi tur biju, tad neesmu lietas kursā par pareizajām ēsmām un taktikām
8.februāris 2021, 09:28 | links
 
Tā jau domāju ka uz bļitku tādi lieli asari ;) !
Paldies , būs jābrauc baudīt ziemu un coppi ;) !
8.februāris 2021, 10:29 | links
 
Vai tur japerk licence?
8.februāris 2021, 17:18 | links
 
Jap , 5 eu ;) !
8.februāris 2021, 18:02 | links
 
Sākot ar 17. aprīli Lādzēnu dīķi
( ūdenskrātuve) atklāj pilnu copes sezonu.
Tātad arī spiningošanu no laivām un līdaku copi.
Pieteikties vēlams laicīgi pa tālruni 25951125.
Uz 17 un 18 aprīli lielākā daļa laivu ir jau aizņemtas.
Ne asakas!
9.aprīlis 2021, 21:10 | links
 
Šogad atklājām sezonu par 2 nedēļām vēlāk. Viss normāli, jo līdakas nebija iznārstojušas un kurš gan zāģē zaru uz kura pats sēd?
Šodienas lielākās līdakas Krasiļņikovu pārim, bet tas jau nav nekāds jaunums.

Runa ir par citu lietu.

Es iedevu 21 perfekti tīru laivu........
Var minēt cik saņēmu atpakaļ laivas kuras nebūtu jātīra no benčikiem, pudelēm, maisiņiem, dažādu preču iepakojumiem.....
Es te neizplūdīšu garās runās, bet zvēru pie savu piecu bērnu un sešu mazbērnu galvām, ka ja kāds atvedīs man no ezera piecūkotu laivu, tad........:(((( es ne par ko nerunāšu un neko neskaidrošu.
17.aprīlis 2021, 20:01 | links
 
Iekļauj nomas maksā depozītu par laivas tīrīšanu,ja laiva tīra atgriez atpakaļ.....
18.aprīlis 2021, 09:56 | links
 
einis [17.04.21]: Šogad atklājām sezonu par 2 nedēļām vēlāk. Viss normāli, jo līdakas nebija iznārstojušas un kurš gan zāģē zaru uz kura pats sēd?
Šodienas lielākās līdakas Krasiļņikovu pārim, bet tas jau nav nekāds jaunums.

Runa ir par citu lietu.

Es iedevu 21 perfekti tīru laivu........
Var minēt cik saņēmu atpakaļ laivas kuras nebūtu jātīra no benčikiem, pudelēm, maisiņiem, dažādu preču iepakojumiem.....
Es te neizplūdīšu garās runās, bet zvēru pie savu piecu bērnu un sešu mazbērnu galvām, ka ja kāds atvedīs man no ezera piecūkotu laivu, tad........:(((( es ne par ko nerunāšu un neko neskaidrošu.
Ko tad tu izdarīsi tiem cilvēkiem? Bietē dosi, vai? Tādi tukši draudi diezgan bērnišķīgi skan.
18.aprīlis 2021, 10:01 | links
 
Labāk lai benčiki, maisiņi un pudeles paliek laivā nekā pār bortam...
18.aprīlis 2021, 11:13 | links
 
Te jau redzams cilveka kultūras līmenis,ja nau mans tātad var piedirst ,aiz sevis nesavākt uttt. Eini tavā vietā es vienkārši piefiksētu sviņķu tel un laivas vairs nedotu...
18.aprīlis 2021, 11:20 | links
 
Einis nekad nav tukši runājis. Sankcijas sekos, tas ir skaidrs.
18.aprīlis 2021, 21:20 | links
 
Ne par laivām, bet vispar jau ir dīvaina sajuta.. It kā nomaļa vieta un loti skaista daba, bet krasti pilni ar skardenem un citu drazu.. Gan jau tie cukotaji atkartoti braucot pat nepamanis, ka tā skardene tur vel metajas un metasies ntos gadus.

Ja par copi, tad sodien tā bija izdevusies pieklajigi, par spiti spozajai saulei cauru dienu.
18.aprīlis 2021, 21:22 | links
 
sigi [18.04.21]: Ne par laivām, bet vispar jau ir dīvaina sajuta.. It kā nomaļa vieta un loti skaista daba, bet krasti pilni ar skardenem un citu drazu.. Gan jau tie cukotaji atkartoti braucot pat nepamanis, ka tā skardene tur vel metajas un metasies ntos gadus.

Ja par copi, tad sodien tā bija izdevusies pieklajigi, par spiti spozajai saulei cauru dienu.
Nekad neesmu mēslojis, bet pieļauju, ka gadījies ko atstāt neapzināti aiz sevis. Vai tas bijis korķītis, vai kāds iepakojuma plastmas materiāls, ko neesmu pamanījis. Zvērēji pie saviem cilvēkiem, ko tagad darīsi?
18.aprīlis 2021, 23:07 | links
 
einis [17.04.21]: Šogad atklājām sezonu par 2 nedēļām vēlāk. Viss normāli, jo līdakas nebija iznārstojušas un kurš gan zāģē zaru uz kura pats sēd?
Šodienas lielākās līdakas Krasiļņikovu pārim, bet tas jau nav nekāds jaunums.

Runa ir par citu lietu.

Es iedevu 21 perfekti tīru laivu........
Var minēt cik saņēmu atpakaļ laivas kuras nebūtu jātīra no benčikiem, pudelēm, maisiņiem, dažādu preču iepakojumiem.....
Es te neizplūdīšu garās runās, bet zvēru pie savu piecu bērnu un sešu mazbērnu galvām, ka ja kāds atvedīs man no ezera piecūkotu laivu, tad........:(((( es ne par ko nerunāšu un neko neskaidrošu.
Par to, ka laivas jānod tīras nav šaubu, bet ja reiz piekopj tādu biznesu, ir jāsaprot, ka būs arī kāds kas aiz sevis nesavāks. Bet ir monētai arī otra puse, biju pagājušo rudeni 2reizes, enkuriem striķi zem katras kritikas, laivām joprojām nebija ieliekamās grīdas, un uznākot lietum visas mantas mirkst ūdenī. Takā, braucu tagad uz otru bāzi, laivas tīras, grīdiņas krastā saliktas, laivas vienmēr tīras, kaut gan bāzē sargā nav, varbūt tur brauc apzinīgāki copmaņi....
18.aprīlis 2021, 23:42 | links
 
Ja tu piedāvā laivas, tad tas ir tavs bizness tad rūpējies, lai laivas ir tīras, arī tad kad atstāj tīras izskalo, jo lai kā censtos copmans paliks kāda zālīte utml. un ja tādas saskaitām tad beigās ir dubļu vanna.
Protams atkarīgs no situācijas, bet es varētu būt diezgan skarbs atbildot uz tekstu - cits copmanis neiztīrīja, tāpēc brauc netīra laivā, bet maksā ...
visdrīzākais izvērtētu vai vajag vēlreiz braukt.
19.aprīlis 2021, 00:07 | links
 
Tikai viedoklis, nepretendējot uz taisnibu pirmajā instancē.
Privāts dīķis, un tjip dara, kā grib un grib noslaukt krējumu, kad citur nevar bet šeit lūdzu.. un ir jārēķinās ar pisnesa netīro pusi !
Man spiningi gaida 1 jūniju, kad drīkst ķert visas spiningojamās zivis. Manu zivi neviens cits neizķers :b
19.aprīlis 2021, 07:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager