Lādzēnu dīķi

Mums uz diviem vakar 7 zemmeri. Mēģinājām atrast arī asari, bet nu.. kā vannā. Kopumā ļoti forši pavadīta diena. Daba skaista, kā vienmēr.
2.aprīlis 2024, 22:17 | links
 
Mums uz diviem vakar 7 zemmeri. Mēģinājām atrast arī asari, bet nu.. kā vannā. Kopumā ļoti forši pavadīta diena. Daba skaista, kā vienmēr.

sigi, 2.aprīlis 2024, 22:17


Asari tagad aizņemti ar citām padarīšanām. Manās bērnības vietās asari nārstoja maijā, bet tad ziemas bija bargākas un asari savādāki. Šeit, cik saprotu, pašlaik dod vaļā. Kad nodarīsies, atjēgsies, tad. Es uz asariem sākšu skatīties appmēram no maija otrās puses.
3.aprīlis 2024, 09:52 | links
 
Sveiki!
šodien no 8 līdz 14 bijām lādzēnos. Mētājām lielās gumijas rezultātā 3copes un viena brauc mājās. Kolēģi otrā laivā strādāja ar mazajiem mānekļiem , rezultātā 6 zemmēri un tikpat tukšo copju.
Copēt ir forši.
7.aprīlis 2024, 19:06 | links
 
Sveiciens copmaņiem.
Uz rītdienu visas laivas ir "aizsistas".
Pēc pieredzes, iespējams, ka ap plkst. 11 jau sāksies kustība uz krasta pusi.
Tātad atbrīvosies laivas.
Ja kādam ir vēlme uz pēcpusdienas un vakara copi rakstiet īsziņā m. 25951125
Ne asakas!
12.aprīlis 2024, 17:56 | links
 
Sveiciens copmaņiem.
Uz 1. Maija rītu visas laivas ir aizņemtas, bet kā pieredze rāda, tad ap plkst.11 jau var sākt interesēties, jo būs jau kāda laiva krastā.
29.aprīlis 2024, 13:15 | links
 

Šodien izgadījās dažas brīvas stundiņas, tādēļ nobraucu uz purvu. Dienas vidus, saule spēlējas, tādēļ neko lielu necerēju. Turklāt biju ierobežots laikā. Laukā izbrauca cienījams guvums.
29.aprīlis 2024, 16:02 | links
 

Bet ja par copi, tad sacakstināju piecas līdaciņas, no kurām viena bija mērā un viena uz robežas. Noķēru arī pirmos divus laivu sezonas asarus. Iznārstojuši ir, bet ļoti pasīvi. Man šķiet nav vēl atguvušies.
29.aprīlis 2024, 16:04 | links
 

Šis lielākais, apmēram uz gramiem 170-200. Nemēriju un nesvēru, bet palaidu vaļā. Vārdu sakot zivis šodien necieta. Ko nevar teikt par sevi. Kamēr šitajā vējā izairēju laukā, rokas līkas :))) Visiem ne asakas!
29.aprīlis 2024, 16:07 | links
 
einis [Vakar]: Sveiciens copmaņiem.
Uz 1. Maija rītu visas laivas ir aizņemtas, bet kā pieredze rāda, tad ap plkst.11 jau var sākt interesēties, jo būs jau kāda laiva krastā.
No cikiem 1. Maijā sākat strādāt???
29.aprīlis 2024, 17:40 | links
 
mirtins [Vakar]: Bet ja par copi, tad sacakstināju piecas līdaciņas, no kurām viena bija mērā un viena uz robežas. Noķēru arī pirmos divus laivu sezonas asarus. Iznārstojuši ir, bet ļoti pasīvi. Man šķiet nav vēl atguvušies.
Man vakar 5 laivā, no tiem 2 mēri 50 - 57 cm.
Asarus neatradu.
29.aprīlis 2024, 17:41 | links
 
Tajfun, asarus noķēru pilnīgās niedrēs, kur dziļums vardei līdz ceļiem. Ierastajās vietās nebija ne copes.
29.aprīlis 2024, 20:02 | links
 
mirtins [Vakar]: Tajfun, asarus noķēru pilnīgās niedrēs, kur dziļums vardei līdz ceļiem. Ierastajās vietās nebija ne copes.
Ta varētu būt, jo asaru sīkzivtiņas 2-3 cm., redzēju tieši niedres kur dziļums labi ja cm 30.
29.aprīlis 2024, 20:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager