Lādzēnu dīķi

mirtins [14.jan]: Šodien nevis asariem, bet man korķus izsita. Līdakas vienkārši prātā sajukušas. Nespēj sniegt jaunas bļitkas. Klasiskais variants, izvelc asarīti, fiksi met bļitku āliņģī un hujaks kā ar nazi pa olām... Rezultātā septiņas bļitkas un viens balansieris tu tū... Nu i nah šodienu tikai lamuvārdi vien...
ja ņem no tilpnes, tad kaut kas arī jāziedo atpakaļ:)
14.janvāris 2024, 16:33 | links
 
Vakar cope ļoti laba. Smuki asari + viens bonuss 800.. Šodien pilnīgi pretēji..
14.janvāris 2024, 16:06 | links
 

Cat, visu mākat. Es vienkārši jau entos gadus faktiski tikai Lādzēnos copēju. Līdz ar to kaut kāds čujs radies. Šodien gan izdarīju nepareizu izvēli. Asari bija baigi negribīgi, lai neteiktu, ka vispār necopēja. Aizgāju uz vietu, kur iepriekš copēju, asari tur bija arī šodien, bet nu dikti knapi. Kaut kur piebaksta, kaut kur uzelpot... Noejot pa 20 āliņģiem kādu vienu mazu ašuku varēja sakasīt. Man apnika, tādēl nolēmu pārbaudīt vietas, kas citās ziemās strādāja. Gāju urbu un saurbu. Izvelc vienu asarīti un kādas 7 līdaku copes. Un tā visu laiku. Kaut kas nenormāls. Laikam trāpīju uz tām rudenī ielaistajām. Pārsvarā zemmēri, bet viena bija laba mamzele. Ilgi valsējām, bet beigās tik un tā bļitku noplēsa. Ja būtu palicis tur kur no rīta biju, gan jau kaut ko pa visu dienu sakasītu. Vārdu sakot, šodien bija totāla necope. No rīta neķērās, bet vakarā vispār pārstāja :)
14.janvāris 2024, 14:46 | links
 
Pabūds šodien Lādzenos. 2vatā bijām.. 200 ālinģi kopā 1asaris un 1 zemmera līdaka... Skumji. Aprunājos ar citiem. Nekā spoža. Kautgan zinu ka tur asari ir daudz un labi.. :) Mirtiņ saki ko mēs nemākam :D
14.janvāris 2024, 14:03 | links
 

Šodien nevis asariem, bet man korķus izsita. Līdakas vienkārši prātā sajukušas. Nespēj sniegt jaunas bļitkas. Klasiskais variants, izvelc asarīti, fiksi met bļitku āliņģī un hujaks kā ar nazi pa olām... Rezultātā septiņas bļitkas un viens balansieris tu tū... Nu i nah šodienu tikai lamuvārdi vien...
14.janvāris 2024, 12:19 | links
 
Dancis1 [9.jan]: Šodien ladzeņos klusums 4h ne piesitiena .
Jāturpina meklētt!!!
Laika maiņa.....tāpēc arī nekož.
9.janvāris 2024, 12:20 | links
 
Šodien ladzeņos klusums 4h ne piesitiena .
Jāturpina meklētt!!!
9.janvāris 2024, 12:14 | links
 

...
7.janvāris 2024, 22:35 | links
 
Tiešām šodien neviens nebija?
7.janvāris 2024, 21:50 | links
 
mirtins [6.jan]: Super! Es lielos neatradu. Kopā 26 asari, lielākie tikai 250 gr. Es tikai vienu lietu nesapratu. Nu netrāpīju uz asaru rijienu. Visu laiku bija jāizstellējas un jasatracina. Bet kad mājās tīriju, gandrīz visi ašuki pilni pierijušies. Vienam 100gr asarītim kuņģī 4 mazās zivtiņas. Bet reāli žoru nepiedzīvoju, A visi asari pilni.??? Vakar? No agra rīta? Vot ir domā pēc t
Man asari arī pilni ar sīkzivtiņam, pie tām diezgan svaigām, domāju, kā rijamais viņiem bija vakar-aizvakar.
6.janvāris 2024, 17:48 | links
 
Super! Es lielos neatradu. Kopā 26 asari, lielākie tikai 250 gr. Es tikai vienu lietu nesapratu. Nu netrāpīju uz asaru rijienu. Visu laiku bija jāizstellējas un jasatracina. Bet kad mājās tīriju, gandrīz visi ašuki pilni pierijušies. Vienam 100gr asarītim kuņģī 4 mazās zivtiņas. Bet reāli žoru nepiedzīvoju, A visi asari pilni.??? Vakar? No agra rīta? Vot ir domā pēc tam.
6.janvāris 2024, 17:32 | links
 

Šodien, arī biju Lādzēnos.
Drusku salasīju asarus, lielākais ap 500gr.
Sāka ņemt kad saule parādijās.
6.janvāris 2024, 17:03 | links
 
Ledus drošs. Pāris straumes atradu kur švakāks, bet plači droši.

mirtins, 6.janvāris 2024, 14:09


straumes...
...čurāt vajag niedrēs, ja!! tur zināms, ka nevajag līst :)
6.janvāris 2024, 15:33 | links
 
Ledus drošs. Pāris straumes atradu kur švakāks, bet plači droši.
6.janvāris 2024, 14:09 | links
 
Ka ar ledu? Pa placiem ar normali?
6.janvāris 2024, 14:04 | links
 

Finišēju... Bilde nesmukā, bet negribas rokas saldēt... Zivju nav, tikai pāris ašuki, un viena liela aste. Ledus labs. Ja būtu izvēle, brauktu rīt, jo šodien bija nekļovs:)
6.janvāris 2024, 13:41 | links
 

Vēl viens mēriņš, bet asaris faktiski ir aizvēries, neatveroties ..
6.janvāris 2024, 11:54 | links
 

Šitā atpakaļ
6.janvāris 2024, 10:46 | links
 

Ha Ha Ha Ha... Piektā cope. Izšāva un stāv uz vietas. Gaidu kad sāks stiept prom
6.janvāris 2024, 10:45 | links
 

Ceturtā cope :)))
6.janvāris 2024, 10:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager