Lādzēnu dīķi

Sandrix [11.dec]: Andis.B123 [21:00]: Kāds ledus?
Uz kanāla droši,lielais uz paša atbildību,bet sniegs daudz sapūsts uz labās puses dīķaŠodien diezgan kūtri,divi zemmēri,51cm mājās,asars negrib ēst
Pastāsti?
Ko ar tādu 51.cm kroplītiti pasākt?
11.decembris 2023, 23:15 | links
 
Andis.B123 [11.dec]: Kāds ledus?
Uz kanāla droši,lielais uz paša atbildību,bet sniegs daudz sapūsts uz labās puses dīķa
Šodien diezgan kūtri,divi zemmēri,51cm mājās,asars negrib ēst
11.decembris 2023, 22:16 | links
 
Kāds ledus?
11.decembris 2023, 21:00 | links
 

Šodien diezgan kūtri,divi zemmēri,51cm mājās,asars negrib ēst
11.decembris 2023, 20:26 | links
 
Lādzēnu dīķi ir ok!
It sevišķi ja gribās izbarot mazās bļitkas un balansierus.
11.decembris 2023, 19:25 | links
 
Jūs jau Eini vaļā no 8 vai ne?
11.decembris 2023, 18:33 | links
 
Pēc pļūtīšanas,sākās aizcietējums.Nav jau variantu.Neviens neiespēra pa dirsu var gulēt.
11.decembris 2023, 13:53 | links
 
Nu kur atskaites?))
10.decembris 2023, 19:40 | links
 
Labu murgu šeit palasīju, bet ja palasa un iedziļinās bez cepšanās, tad viss oki!
Šodien biju Lādzēnos, copīte švaka, biju uz ūdām.
Vienu mēriņu dabūju, rīt meitiņai būs kotletītes.
Gaidām aktīvāku copi!
Bet diena pavadīta svaigā gaisā vien ir ko vērta, ne asakas visiem!!!
9.decembris 2023, 21:09 | links
 
Žēl 5cīša :)
8.decembris 2023, 20:02 | links
 
Enkurs40 [8.dec]: einis [16:41]: Tas maliķis Einis visu uzmanīgi lasa un kā jau žurnālistam pieprasa viņa arods, arī šo to piefiksē.
Taču jūs turpiniet, turpiniet kungi.....Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī. Nu vismaz pagaidām un cerams, ka šajā sakarā nekas nemainīsies.
Enkurs40 es tev zvanīju.....Vai man tevi arī kaut kā nosaukt?:))))Tātad, sazvanījāmies ar Eināru, visu izrunājām, noskaidrojām nianses.
Tas Velns nav tik melns kā viņu mālē.
Sadzīvosim.
Visiem ne asakas!
paldies dievam, šis beidzās :)))
8.decembris 2023, 19:39 | links
 

Asars 500nieks
8.decembris 2023, 19:20 | links
 
Šodien bij klusāk,šāvieni bija,visi bij mēri,3gb atlaidu vienu paņēmu 53cm,ja uztrāpija asarim uz galvas tad viņš bij dusmīgs,bļitku līdz astei ēda.
8.decembris 2023, 19:19 | links
 
Salīdzinoši ar vakardienu šodien lomi tādi gauži bēdīgi. Zivij mute bija ciet.
Bija mēra līdakas, bija pa asarim, bet uz to cilvēku daudzumu kas copēja varēja būt labāk.
Diena pār dienu nepārklājās, bet atšķirās.
8.decembris 2023, 18:32 | links
 
einis [8.dec]: Tas maliķis Einis visu uzmanīgi lasa un kā jau žurnālistam pieprasa viņa arods, arī šo to piefiksē.
Taču jūs turpiniet, turpiniet kungi.....Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī. Nu vismaz pagaidām un cerams, ka šajā sakarā nekas nemainīsies.
Enkurs40 es tev zvanīju.....Vai man tevi arī kaut kā nosaukt?:))))
Tātad, sazvanījāmies ar Eināru, visu izrunājām, noskaidrojām nianses.
Tas Velns nav tik melns kā viņu mālē.
Sadzīvosim.
Visiem ne asakas!
8.decembris 2023, 18:10 | links
 
Cik labi, kad cilvēki sazvanās un par visu izskaidrojas.
Vismaz man ar Enkurs40 ir atrunāts viss neskaidrais. Bija laba konstruktīva saruna.
Abi sapratām kā tas viss ap Lādzēnu dīķiem notiek.
Tiešām patīkami, ka pretī konstruktīvi un domājošs cilvēks.
8.decembris 2023, 18:08 | links
 
Tas maliķis Einis visu uzmanīgi lasa un kā jau žurnālistam pieprasa viņa arods, arī šo to piefiksē.
Taču jūs turpiniet, turpiniet kungi.....Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī. Nu vismaz pagaidām un cerams, ka šajā sakarā nekas nemainīsies.
Enkurs40 es tev zvanīju.....Vai man tevi arī kaut kā nosaukt?:))))
8.decembris 2023, 16:41 | links
 
ziemelis28 [8.dec]: Es neesmu neviena pusē...
Bet visa šī jezga liekas pārspīlēta un jau sāk traucēt.Lai Einārs tos 5 eiro iekasē par stāvvietu, par iebraukšanu dīķī no viņa puses un lieta atrisināta! Kas grib iebraukt dīķi no citas privātās teritorijas bez servisa un bez maksas- aiziet! Vai tas šīs tēmas ierisinātājam (enkurs40) derēs?
Par murdiem neko nezinu un tāpēc arī nekomentēšu. Kas redz, lai ziņo....
Par Eināra komentāriem, protams, nesmuku! Kungs nesavaldījās.
Na asakas un esam uzmanīgi, ledus vietām tiešām paplāns!
Ļoti labi uzrakstīji, tikai šo visu būtu jāraksta pašam Eināra kungam.
Lai šeit nepied....stu forumu, nosūtiju viņam savu mob. Un teicu, lai sazinās ar mani privāti, lai varam izrunāt sāpi... Klusums..... Lepns Kungs....
8.decembris 2023, 15:24 | links
 
Es neesmu neviena pusē...
Bet visa šī jezga liekas pārspīlēta un jau sāk traucēt.Lai Einārs tos 5 eiro iekasē par stāvvietu, par iebraukšanu dīķī no viņa puses un lieta atrisināta! Kas grib iebraukt dīķi no citas privātās teritorijas bez servisa un bez maksas- aiziet! Vai tas šīs tēmas ierisinātājam (enkurs40) derēs?
Par murdiem neko nezinu un tāpēc arī nekomentēšu. Kas redz, lai ziņo....
Par Eināra komentāriem, protams, nesmuku! Kungs nesavaldījās.
Na asakas un esam uzmanīgi, ledus vietām tiešām paplāns!
8.decembris 2023, 13:38 | links
 
Nesapratu? Kāds sakars ar to cik maz cilvēkam vajag, Kariņa valdības lamāšanu un Eiņa dīķiem?

Vēlreiz - tur tiek uzturēta infrastruktūra un tas kaut ko maksā. Ir starpība, vai atstāt auto hvz kur, vai tomēr sakoptā vietā, kur to kāds arī pieskata. To, ka tur ir LVM īpašums arī, to es pirmo reizi dzirdu. Neesmu interesējies. To vai Einis liek murdus LVM daļā es nezinu - vasarā neesmu bijis Lādzēnos. Bet ja kāds ir konstatējis likumpārkāpumu tur, tad droši vērsieties tiesībsargājošajās iestādēs, nevis klabiniet taustiņus forumā. Es nevienā brīdī neesmu teicis, ka aizstāvu iespējamos pārkāpumus. Jo es tādus neesmu novērojis.

Uhhh, cik gara diskusija!! Esmu bijis Lādzēnos un arī turpmāk braukšu.

Ja pareizi sapratu garo diskusiju, tad kopsavilkums sekojošs:
1) Einis ņem piecīti par copēšanu dīķos, no kuriem daļa pieder LVM un tāpēc tas kādam nepatīk.

Nu uzskatiet, ka Einis ņem piecīti par copēšanu SAVĀ dīķa pusē, par ko tam ir visas tiesības. Un cope LVM pusē ir bezmaksas. Tā neder? :)

2) tie kas grib par frai copēt LVM daļā, tad atstāj auto kaut kur ellē ratā, tad brien cauri džungļiem, nevis ērti atstāj auto pie bāzes ūdenskrātuves malā. Un copējot LVM bezmaksas akvatoriijā nešķēršo LVM robežu, jo tad var atrauties no Eiņa ar līdakas asti pa seju.

3) ja Einis, kāda ieskatā, nepamatoti un nelikumīgi izvieto krītiņus un murdus LVM akvatorijas daļā, tak ir visas tiesības sūdzēties uzraugošajās institūcijās, lai tās rīkojas un soda maliķi Eini pēc visas likuma bardzības.

Visādi citādi Lādzēnos ir normāli uzturēta infrastruktūra, ir ērta piebraukšana un tam man nav žēl piecīša.

jsvr, 8.decembris 2023, 09:20

Cik maz cilvēkam vajag, droši vien arī pašvaldību, valdību un Kariņu nelamā.

Bet tas ka varēja labāk, nu varēja, bet tagad ir piecītis nevis varbūt ceineris.

jegersz, 8.decembris 2023, 10:48
8.decembris 2023, 12:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager