Lādzēnu dīķi

Mums cope no virsledus iet pilnā sparā. Ledus biezums tur arī mani, kaut gan šodien, kopā ar ezera īpašnieku nogājām pieklīgus kilometrus, jo drons parādīja, ka joprojām starp mums ir īpaši gudrie kam likumi rakstīti ar pirkstu un domāti to izdevējiem.
Kopumā, kopš atklāšanas šajā svētdienā, izņēmām 24 nelikumīgi ieliktas ūdas. Tas pie noteikuma, ka atļaujam copēt ar divām ūdām +makšķerīti.
Svētdien mana pensionāra roka atļāvās pārbraukt pār kāda copmaņa muti ar 30 cm garu līdaciņu.
Aizsteidzās cilvēks pēc policijas palīdzības, bet nez kāpēc neatgriezās.
Līdakas ir uz ēšanas takas un līdz ar to grūti noķert mazos. Asari šodien jau sāka aktivizēties, bet ja līdakas ir kanālos, tad asari ezera plačos.
Nu kaut kā tā, īsumā.
Kam aiz ādas kas nelāgs, tad labāk nebrauciet. Teritoriju pārvalda drons, notiek filmēšana un man patīk vazāties pa dīķiem....
Es neesmu labs cilvēks.....
Ne asakas!

einis, 19.janvāris 2021, 19:38


Ko var ņemties par vienu Eiņa gandrīz 3 gadus vecu ierakstu...

ar 30cm līdaciņas astīti nemaz nesāp, un pēdas nepaliek... tā drīzāk tāda "iniciācija" pieaugušo makšķernieku kārtā!! (nu kā ar zobenu pa plecu iesvētot par bruņinieku)...

pakalpojums bezmaksas (vismaz bija) :DDD
7.decembris 2023, 18:43 | links
 
Varbūt mēģināt ašuku dabūt pie paša ledus uz mormeni.
7.decembris 2023, 18:33 | links
 
MT9 [7.dec]: Nu vo!Svenam lec uz astes,gan ko ieteiks!;)...tas tagad izbadējies,uz dīķa vien tupès!:))

Willy, 7.decembris 2023, 18:21
Hren tas dakters savus spotus atklās, skopulis! :D
:)))
7.decembris 2023, 18:33 | links
 
Šodien apciemoju Lādzēnus, rezultāts kā parasti fantastisks :D Viens pāris cm garš asarītis :)

MT9, 7.decembris 2023, 15:50

7.decembris 2023, 18:33 | links
 
Nu vo!Svenam lec uz astes,gan ko ieteiks!;)...tas tagad izbadējies,uz dīķa vien tupès!:))

Willy, 7.decembris 2023, 18:21

Hren tas dakters savus spotus atklās, skopulis! :D
7.decembris 2023, 18:25 | links
 
MT9 [7.dec]: Laba daudz nevajag!:)bùtu biksēs iebāzis tiktu pie bonusa!;DD

Willy, 7.decembris 2023, 17:33
Paldies, nevajag man tādus bonusus! :P Jāsāk štukot, kur nākamreiz doties asarus meklēt. Varbūt tiešām uz Mazo Baltezeru, ja tur vēl nav liegums. Neko nezinu par šo ezeru, bet periodiski redzu, ka tur glītus asarus vīri ķer :)
Nu vo!Svenam lec uz astes,gan ko ieteiks!;)...tas tagad izbadējies,uz dīķa vien tupès!:))
7.decembris 2023, 18:21 | links
 
L200 [7.dec]: Jāaizbrauc bez licences jāpaskatās kas notiks. :Ddd
Kas, kas, nebūs šukura aste uz feisa jātetovē, un ficuks apčamdīts.. :D
7.decembris 2023, 18:16 | links
 
Palsīju visu šito jezgu... vēl piebildīšu, ka nebija normāla vēstījuma, ka zivju tur nav. Visam 100% piekrītu - ledus sūdīgs, licences nelikumīgas, kamēr neesi pa muti dabūjis, tikmēr uz ledus nelaiž, vēži apēduši visus līņus, murdu tik daudz, ka nav kur ledū ieurbt un vēl un vēl. Viss ir 100% taisnība, tādēļ visi brauciet uz Baltezeru. Pilns FB ar milzīgiem asariem. Babē arī pofig liegumam, pilna Spuņka ar copmaņiem - tur viss ir labi un pareizi.

Par licencēm - Bāze nav LVM. Laivas nav LVM. Licences nav LVM. Iekļūšana ezerā no bāzes ar laivu un licenci un no tās ezera daļas, kas nav LVM. Nu davaj. Mauciet visi apkārt ezeram uz Salzemniekiem, dīķu pretējā pusē. Tur īzī visus pieņems, kā parasti ap 20 - 30 mašīnām dienā, kā bieži vien ir bāzē. Un tad noteikti tie 1 - 1,2 kilometri līdz ezera seklajam galam arī būs notīrīti un nebūs jābrien pa šito sniegu līdz kulei pāri laukam, lai nokļūtu seklajā pļaņčkā, bet lai tiktu uz asariem, būs jātiek pāri pāris grāvjiem vai nu laužoties cauri niedrēm, vai riskējot iepi... iepērties neaizsalušajās caurtekās, lai ietaupītus 5 eiro. PIECUS EIRO KARL!!!! Es neaģitēju braukt uz Lādzēniem pie Eiņa. Es tikai mudinu ieslēgt smadzenes. Ja viens ir iespiedis pi... pirkstu stenderē un čakarē bobi, tas nenozīmē, ka visiem jājūk prātā. P.S. Es uz Lādzēniem kādu brīdi nebraukšu. Lai veči asumu noņem un sadod zobainajām pa šmauli. Kad līdakas paliks bez zobiem, es braukšu kratīt. Man Buma bļitku žēl. Pagājušajā ziemā padaudz apkoda :DDD
7.decembris 2023, 18:14 | links
 
MT9 [7.dec]: Laba daudz nevajag!:)bùtu biksēs iebāzis tiktu pie bonusa!;DD

Willy, 7.decembris 2023, 17:33
Paldies, nevajag man tādus bonusus! :P Jāsāk štukot, kur nākamreiz doties asarus meklēt. Varbūt tiešām uz Mazo Baltezeru, ja tur vēl nav liegums. Neko nezinu par šo ezeru, bet periodiski redzu, ka tur glītus asarus vīri ķer :)
labi tur šodien
7.decembris 2023, 17:57 | links
 
Laba daudz nevajag!:)bùtu biksēs iebāzis tiktu pie bonusa!;DD

Willy, 7.decembris 2023, 17:33

Paldies, nevajag man tādus bonusus! :P Jāsāk štukot, kur nākamreiz doties asarus meklēt. Varbūt tiešām uz Mazo Baltezeru, ja tur vēl nav liegums. Neko nezinu par šo ezeru, bet periodiski redzu, ka tur glītus asarus vīri ķer :)
7.decembris 2023, 17:36 | links
 
MT9 [7.dec]: Šodien apciemoju Lādzēnus, rezultāts kā parasti fantastisks :D Viens pāris cm garš asarītis :)
Laba daudz nevajag!:)bùtu biksēs iebāzis tiktu pie bonusa!;DD
7.decembris 2023, 17:33 | links
 
tajfun [7.dec]: Svetdien jābrauc ar bezmotilku asaros!!!
Šodien negribēja bezēsmas,tikai ar mazu salmo n.1
7.decembris 2023, 17:21 | links
 
Jāaizbrauc bez licences jāpaskatās kas notiks. :Ddd
7.decembris 2023, 17:18 | links
 
Svetdien jābrauc ar bezmotilku asaros!!!
7.decembris 2023, 17:05 | links
 
Ir ir,tik telefons neparāda izmēru,šogad laba atklāšana ir sanākusi
7.decembris 2023, 17:00 | links
 
Lūk

Sandrix, 7.decembris 2023, 16:33

Kura tur 1.6kg?
7.decembris 2023, 16:47 | links
 
MT9 [53m]: Šodien apciemoju Lādzēnus, rezultāts kā parasti fantastisks :D Viens pāris cm garš asarītis :)ar līdakas asti pa muti nedabūji? :)))

svens76, 7.decembris 2023, 16:38

Nē, šis bonuss man gāja secen :))
7.decembris 2023, 16:43 | links
 
MT9 [7.dec]: Šodien apciemoju Lādzēnus, rezultāts kā parasti fantastisks :D Viens pāris cm garš asarītis :)
ar līdakas asti pa muti nedabūji? :)))
7.decembris 2023, 16:38 | links
 

Lūk
7.decembris 2023, 16:33 | links
 
Kautka nesanāk ar to bildi
7.decembris 2023, 16:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager