Lādzēnu dīķi

Maza atskaite,asars kūtrs,līdakas kanālā šāva karogus,divas mājās 1un 1.6kg,arī divi ašuki 200 un 150 uz mazo salmo nr1.
Izskatijās ka liels asars ņema dzīvo,daudz copes pa tukšo ar netraumētu zivtiņu.
Ps.Paldies Einim par auto izvilkšanu un foto.
7.decembris 2023, 16:28 | links
 
Šodien apciemoju Lādzēnus, rezultāts kā parasti fantastisks :D Viens pāris cm garš asarītis :)
7.decembris 2023, 15:50 | links
 
einis [7.dec]: Patiesībā ir tā, ka pagaidām ir nonākuši no ledus tikai trīs cilvēki. Asaris nav bijis atsaucīgs, bet līdakas ķeras kanālos ļoti labi.
Ja atļaus, tad nofočēšu un iemetīšu kādu bildi.
Daudzi zvana un prasa vai būs motils. Uzreiz saku, ka šonedēļ noteikti, ka nē, bet nākamnedēļ ( aptuveni no ceturtdienas) motils būs.
Okey , skaidrs , paldies par atbildi , sestdien tad jāmēģina kādu asarīti izvilināt!
7.decembris 2023, 14:27 | links
 
Patiesībā ir tā, ka pagaidām ir nonākuši no ledus tikai trīs cilvēki. Asaris nav bijis atsaucīgs, bet līdakas ķeras kanālos ļoti labi.
Ja atļaus, tad nofočēšu un iemetīšu kādu bildi.
Daudzi zvana un prasa vai būs motils. Uzreiz saku, ka šonedēļ noteikti, ka nē, bet nākamnedēļ ( aptuveni no ceturtdienas) motils būs.
7.decembris 2023, 13:51 | links
 
Kā asarītis šodien atsaucās?
7.decembris 2023, 13:42 | links
 
Viss tur ir čotka, sestdien braukšu !
7.decembris 2023, 13:39 | links
 
Godīgi sakot,pēc šīm sarunām,ar draudiem sariebt,apgrābstīt,policiju,VVD un kautiņu.Īstenībā es braucu atpūsties un pacopēt.Bet šeit var nonākt ķīlnieka lomā.Ir jāpadomā divreiz,vai uz tādu vietu braukt.Protams ja neprasās ekstrīms.
7.decembris 2023, 13:04 | links
 
:)))))
Nu labi..., būs jau labi.
Nevienu šeit nedauza ne ar vai bez līdakas astes:)))). Vakardien uzcepāmies un salīgstam mieru. Ja kādu aizvainoju, tad atvainojos. Es tā ātri uzcepos, jo patiesībā ir jau arī pa šiem gadiem bijuši iemesli.
Arī šodien, visi tie kas ir atbraukuši, ir dzīvi un veseli.:))))
Pats svarīgākais ir ievērot noteikumus un viss būs ok.
Ne asakas un veiksmīgu ziemas copes sezonu!
7.decembris 2023, 13:02 | links
 
Forši, šogad tieši domāju uz izslavētajiem lādzēnu dīķiem aizbraukt, tad ieraugu šo diskusiju, godīgi sakot man būtu PO - nu pat ja tas einis ieliek kādu murdu tajā valsts teritorijā, visi jūs tādi bez grēka laikam esat.

Nošokēja kas cits - tas neadekvātums ko īpašnieks sāka rakstīt - es tagad nesaprotu, braucot uz turieni man pa seju dos ar kulaku un līdakas asti vai kas? Izklausas pēc ļoti neadekvātām atbildēm, es tagad jau šaubos ka uz šo iestādi vispār došos - jo nevar saprast, te copmaņiem pa galvu tiek piedāvāts vai kas ja viņam nepatiks, un vel kautkāda draudēšana ar inspektoriem? Man MK karte ir vienmēr bijusi un licenzi ja vajag pērku, bet kas te sanāk, neko vairs nesaprotu.
7.decembris 2023, 11:51 | links
 
Neiedziļināšos visā tajā licenču padarīšanā, bet nekādi nevaru saprast kāpēc ir tik milzīgs satraukums par MK nepieciešamību?! Tur tiešām ir tik milzīgs daudzums "klientu", bez tām? Kaut kā neticas...Turklāt 15€ uz gadu itkā nevar sakasīt, bet 5€ par reizi mierīgi. Kaut kā tā galvenā argumentācija šķiet tāda pašķidra. Bet nu tas tā - tikai nesaistīta cilvēka no malas pārdomas :)
7.decembris 2023, 11:00 | links
 
Tātad, Einis šeptējas valsts īpašumā kā savā privātīpašumā - liek murdus, utt un tajā pat laikā citiem liedz iespēju bez maksas piekļūt valsts īpašumam un nav spējīgs paskaidrot uz kāda pamata viņš to dara. Varēja jau "sakārtot papīrus" kā čaļi Alūksnē un visiem būtu skaidrība un miers.
7.decembris 2023, 10:38 | links
 
Lai arī man ir pilnīgs poho, bet te jau pēc komunikācijas stila ir skaidrs, kam ir taisnība. Nebiju domājis, ka Einis ir tik neadekvāts histēriķis..
7.decembris 2023, 09:52 | links
 
Jau labu laiciņu lasu šo "diskusiju", nenoturējos...

Jā, aizbraucu uz to "purvu" pāris reizes gan ziemā, gan vasarā. Kāpēc? Tāpēc, ka nav tālu no Rīgas, vienmēr kāda zivs pieķeras, nav baigais kolhozs, bet galvenais - attieksmes dēļ, jūtos gaidīts, ar Eināru vienmēr var aprunāties, tārpiņus iepirkt u.c.

Par ko cepiens?? Par licenci pa 5eur? Bet par to ir a)telefoniski sniegta info par ledu, b)iztīrīta stāvvieta, c)konsultācijas uz vietas, d)elementāru noteikumu uzraudzība (rīki, lomi)...

Salīdzinājumam LVM "apsaimniekotais" Kaņieris - ziemā bāzes vārti ciet, liec auto kur gribi, kontroles nekādas, badakāši saliek padsmitiem ūdu...ak, jā 2eur licences naudiņu kautkur interneta dzīlēs iemetiet...

Latvietim mīļākais ēdiens latvietis, un saldajā valsts iestādes :) tāpēc esam pārbirokratizējušies tā, ka dzīvot nav iespējams, kur nu vēl biznesu taisīt...

Jā, pagājšgad par tārpiņiem kases aparāta kvīti neiedeva (es gan arī neprasīju), LVM droši vien nav rīkojusi savas dīķu daļas nomas tiesību izsoli, vēžiem nav VVD, PVD un CE sertifikātu (viens maita pirkstā ieknieba), kā arī svariņiem nebija LATAK verifikācijas uzlīmes...

veči, jūs ko??!
7.decembris 2023, 09:07 | links
 
Cik saprotu,tas ir kopīpašums,tātad jādalās,jāatskaitās,jāvienojās.Ja vienoties,nav vēlme,risinājumu veido,nospēka pozīcijām.Par Eiņa līdzdziedātajiem,var nojaust,ka kkas atlec.Jo no kurienes,tāda glaimošana,un enkura40 aplikšana.Cilvēks paziņoja,savas tiesības.Un ne vairāk.
7.decembris 2023, 08:58 | links
 
Jāatzīst, ka Eiņa uzvedība ir diezgan neadekvāta. Šī diskusija sākās gana pieklājīgi, apspriežot iespēju no LVM īpašuma ķert par velti.
Ja Einis nepiekrita, tad varēja argumentēti izklāstīt, kapēc viņa ieskatā par copi jāmaksā, ko vienojušies/nevienojušies ar LVM u.t.t. Tā vietā sekoja histēriska "ja jūs tā, tad es šitā!". Ja sludinies internetā, tad esi gatavs, ka visi komentāri nebūs pozitīvi, bet būs jāatbild arī uz negatīviem.

Neesmu šajos ūdeņos bijis, neplānoju būt, personīgās intereses vai naida nav, vien neizprotu tos, kas šeit Eini atbalsta. Var jau būt, ka dzīvē viņš ir foršs čalis, bet vien internetā uzvedas histēriski.
7.decembris 2023, 08:21 | links
 
Apraksts tāds,ka prokuroram darbs nodrošināts.Man gada MK vienmēr bijusi,nemaz nezināju,ka varēja nepirkt.To ka tagad pa biksēm grābstīsies mazliet mulsina. Bet,nu labi,katram sava orientācija,uz šodienu,tas laikam ir pieņemami,kādam.Nelikumības,cik var saprast,šeit ir biezā slānī.Skaidrojumi notiekošajam,būtu jābūt.
7.decembris 2023, 07:22 | links
 
Lasu un nesaprotu vienu, kāda vella pēc baida te ar Makšķerēšanas karti?
1) Lai copētu publiskos ūdeņos tā karte tā pat ir nepieciešama.
2) Nemaksā tā karte kosmosu - gadam 15€, trīs mēnešiem 7.50€, mēnesim 5€ un vienai dienai 1.5€.

Tiešām šīs summas ir tāds kosmoss priekš copes? Samaksāt 5€ par vienu copes reizi purvā var, bet samaksāt 15€ uz gadu nevar? :))))
Vai lētāku karti uz mazāku termiņu :))))

Vienīgais izskaidrojums šai baidīšanai ir tas, ka pats dīķu biznesa turētājs nekad nav šīs kartes pircis un nezin to izcenojumus :))))
7.decembris 2023, 00:31 | links
 
Willy [6.dec]: Enkurs40 [24m]: einis [7m]: Lasu un man ir doma atbildēt, bet veči zvana un saka: Eini beidz. Tur plānprātiņi sevi pasniedz, jo esot vēlams, ka kāds viņus ievēro.
Nu tad katram sava taisnība. Ne asakas, un lai veicas copē!Atgādina nedaudz Kariņa izteikumus, par iztērēto naudu ,privāto lidmašīnu izmantošanā....
Es tak nekoNekas labs jau tai purvā neizklausās!...loms biksēs jābāž!ja nebāzīsi,pat līdakas asti purnā nedabūsi!:))nekāda ekšena!...bet kam biksēs kkas būs!!tam ziemassvēki toč nebūs!:))
Labs....:⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠)
6.decembris 2023, 23:53 | links
 
Strausa metode izskatās, ka strādā.
It kā vairs nav bērnudārza laiks, bet pieauguši veči.
Tak saliekat punktus uz i, savādāk tāda muļļāšanas Jums te savā starpā.
6.decembris 2023, 23:52 | links
 
einis [6.dec]: Enkurs 40.
Burtiski tiko saņēmu info, ka gan LVM teritorijā, gan Lādzēnu dīķi teritorijā licenci varēs nopirkt tas makšķernieks kam ir attiecīga laika Makšķerēšanas karte.
Es domāju, ka daudzi Jūs cienītais " apsveiks".:((((
Atkal Tu mal savu...
Man nav jāpērk licenci, ja gribu copēt LVM teritorijā, es Tev skaidroju , man Einār ir pieeja no citas puses ezeram... Caur zemes īpašnieku, kam zeme robežojas ar LVM zemes teritoriju...
Nesatraucies ,Tavā dārziņā nelīdīšu.
6.decembris 2023, 23:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager