Lādzēnu dīķi

Enkurs40 [6.dec]: einis [7m]: Lasu un man ir doma atbildēt, bet veči zvana un saka: Eini beidz. Tur plānprātiņi sevi pasniedz, jo esot vēlams, ka kāds viņus ievēro.
Nu tad katram sava taisnība. Ne asakas, un lai veicas copē!Atgādina nedaudz Kariņa izteikumus, par iztērēto naudu ,privāto lidmašīnu izmantošanā....
Es tak neko
Nekas labs jau tai purvā neizklausās!...loms biksēs jābāž!ja nebāzīsi,pat līdakas asti purnā nedabūsi!:))nekāda ekšena!...bet kam biksēs kkas būs!!tam ziemassvēki toč nebūs!:))
6.decembris 2023, 23:47 | links
 
Enkurs 40.
Burtiski tiko saņēmu info, ka gan LVM teritorijā, gan Lādzēnu dīķi teritorijā licenci varēs nopirkt tas makšķernieks kam ir attiecīga laika Makšķerēšanas karte.
Es domāju, ka daudzi Jūs cienītais " apsveiks".:((((
6.decembris 2023, 23:41 | links
 
einis [6.dec]: Lasu un man ir doma atbildēt, bet veči zvana un saka: Eini beidz. Tur plānprātiņi sevi pasniedz, jo esot vēlams, ka kāds viņus ievēro.
Nu tad katram sava taisnība. Ne asakas, un lai veicas copē!
Atgādina nedaudz Kariņa izteikumus, par iztērēto naudu ,privāto lidmašīnu izmantošanā....
Es tak neko
6.decembris 2023, 23:27 | links
 
Lasu un man ir doma atbildēt, bet veči zvana un saka: Eini beidz. Tur plānprātiņi sevi pasniedz, jo esot vēlams, ka kāds viņus ievēro.
Nu tad katram sava taisnība. Ne asakas, un lai veicas copē!
6.decembris 2023, 23:23 | links
 
jegersz [6.dec]: Tā bez abidas.
Ja viss sakārtots, lai tak Einis ieliek pārskatu ar nodokļa maksājumiem no licencēm, no nomas, no zivju un vēžu tirgošanas, papildus izmaksas uzturēšanai, zivju pavairošanai un ka beigās nefiga nepaliek un pasuta uz vienu vietu Enkurs40.

Bet ja tas viss lielākoties ir pa melno, tad loģiski ka kā minimums ir publisks nopēlums un ieteikums visu sakārtot un tad nevajag klupt krāgā trauksmes cēlējam.

Fascinē tas, ka Einis neko pa nopietnam neatbild Enkurs40.

Tad kā, kas ir?
Jo teikt jau īsti nav ko....
6.decembris 2023, 23:16 | links
 
Andis.B123 [6.dec]: Njā jebal veči , ziemas sezona sākusies , un atkal hu*ņa , nav pie kā piekasīties!
Katru reizi viens un tas pats , kāda daļa enkur tev no tā kas notiek šajā tilpnē?
Pierādījumu tev nekādu nav ko tu tur piespried Einim , tāpēc iebāz savu internet Rembo atpakaļ sev pakaļā un klusē!
Latvietis parastais, lietas būtību nezin ,bet savu korķi pudelē jāiebāž... Tā arī dzīvojam....
6.decembris 2023, 23:12 | links
 
Tā bez abidas.
Ja viss sakārtots, lai tak Einis ieliek pārskatu ar nodokļa maksājumiem no licencēm, no nomas, no zivju un vēžu tirgošanas, papildus izmaksas uzturēšanai, zivju pavairošanai un ka beigās nefiga nepaliek un pasuta uz vienu vietu Enkurs40.

Bet ja tas viss lielākoties ir pa melno, tad loģiski ka kā minimums ir publisks nopēlums un ieteikums visu sakārtot un tad nevajag klupt krāgā trauksmes cēlējam.

Fascinē tas, ka Einis neko pa nopietnam neatbild Enkurs40.

Tad kā, kas ir?
6.decembris 2023, 23:11 | links
 
Njā jebal veči , ziemas sezona sākusies , un atkal hu*ņa , nav pie kā piekasīties!
Katru reizi viens un tas pats , kāda daļa enkur tev no tā kas notiek šajā tilpnē?
Pierādījumu tev nekādu nav ko tu tur piespried Einim , tāpēc iebāz savu internet Rembo atpakaļ sev pakaļā un klusē!
6.decembris 2023, 23:00 | links
 
Tam purvam ir mājaslapa, interesanti paliek, nekas nav minēts par paturamo zivju skaitu, izmēru, mk nepieciešamību, ko tur darit inspektoriem, ja privāts, ko tur rakties biksēs, ja nav minēts izmērs, rakstīts ielaiž katru gadu1-2 tonnas lidaku. Biju pirms gadiem n, bija inspektori, pārbaudīja lomus, kartes.
Licenšu naudas iekasētājs izrubijies uz vakaru, kko inspektori teica par licensēm kuras neiedeva, neatceros, nebin tur kkas labi. Gan jau tagad viss puslidz oficiāli, tik ar asti pa muti neoficiāli.
6.decembris 2023, 22:54 | links
 
einis [6.dec]: Drausmas.
No viena gala laiž iekšā, no otra smeļ ārā,
Nu veči/maliķi tā pa nopietnam.
Es noķeršu pie rokas būs smags gadījums bez jautājumiem.
Es ciest nevaru to tukšo diršanu! Katru dienu būs pārbaudes vai uz ezera vai izejot krastā!
Un nebāziet lūdzu tās zemmēra līdaciņas biksēs, kā citus gadus.
Atkal būs ar līdakas asti pa muti, un tad jau policija, un visas pārējās ekstras ieskaitot manu "roku" Es tiešām brīdinu!!!
Mēs jau tā atļaujam ar divām ūdām + makšķerīte. Tak ķeriet uz nebēdu!:))))
Cilvēks neievērojot likumu, vajās citus likuma pārkāpējus...
Gandrīz kā filmā.....
Bet ja nopietni, tad kāpēc tāds sašutums, par kartēm, tā naudiņa papildina zivju fonda krājkases tilpumu... Tātad zivju mazuļi utt .... Viss atpakaļ tautai
...
6.decembris 2023, 22:33 | links
 
jurciks66 [6.dec]: Es ar šito nekad neesmu sapratis - ar kādām tiesībām šis kungs valsts īpašumā uzvedās tā, it kā tas būtu viņa privātīpašums. Tad jau es varētu noskvotot kādu valsts ezeru un prasīt visiem naudu par atrašanos pie/uz tā.
Noskvato. Tev kāds liedz? Alja Alūksnes ezeru arī ir noskvatojusi un kas tur sūdīgāk kļuva? Nē, tavu brīnumu, kļuva labāk!

Galvenais, lai skvaterim pašam zivis "negaršo", jo nevar laist āzi par dārznieku.

Un kam vispār rūp kaut kādi tur padomjlaika skābie purva dīķi. Atraduši tad nu gan par ko vaimanāt.
6.decembris 2023, 22:22 | links
 
KMagone [6.dec]: Enkur40 ! Pastāsti kas tevi satrauc ? Kad pie ezara no čoma jāiet 15min, vai caur Eini ? Mmm pastāsti, pastāsti vēl kur ir tad tie tavi aktīvisti ? Kuriem šausmīgi interesē pēkšņi udenstilpņu teritorija, kur var izpausties ? Kapēc nepiemini to kad zivju resursi tiek atjaunoti ? Kas tev KAIŠ TIPISKAIS LATVIET ?
Kur tiek atjaunoti zivju resursi? Kur varu iepazīties ar ielaisto zivju daudzumu un sugām. Kur?
6.decembris 2023, 22:21 | links
 
Enkur40 ! Pastāsti kas tevi satrauc ? Kad pie ezara no čoma jāiet 15min, vai caur Eini ? Mmm pastāsti, pastāsti vēl kur ir tad tie tavi aktīvisti ? Kuriem šausmīgi interesē pēkšņi udenstilpņu teritorija, kur var izpausties ? Kapēc nepiemini to kad zivju resursi tiek atjaunoti ? Kas tev KAIŠ TIPISKAIS LATVIET ?
6.decembris 2023, 22:13 | links
 
Kāpēc tāds uztraukums par VVD zivju inspektoru klātbūtni?

einis, 6.decembris 2023, 21:54


Tāpēc, ka nepamatoti un pretlikumīgi tiks tērēta mana un pārējo Latvijas nodokļu maksātāju nauda!
Un ne cita pēc. Mani Jūsi pīļu dīķis neinteresē ne tik, cik melns aiz naga. Vienīgi priecē, ka savu rūpalu attīstat ne publiskajā ūdenstilpē, kā tam būtu būt visā valstī.
6.decembris 2023, 22:10 | links
 
MT9 [6.dec]: Atkal būs ar līdakas asti pa muti, un tad jau policija, un visas pārējās ekstras ieskaitot manu "roku" Es tiešām brīdinu!!!
Mēs jau tā atļaujam ar divām ūdām + makšķerīte. Tak ķeriet uz nebēdu!:))))

einis, 6.decembris 2023, 21:52
Ar likumpārkāpumu mēģinām ierobežot likumpārkāpumu... Neloģiski.
Fiziska izrēķināšanās tas ir Eināra stilā, līdz brīdim kad satiec kādu kas fiziski iedod atpakaļ.... :⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠)
6.decembris 2023, 22:02 | links
 
BrunoL [6.dec]: Kādā sakarā VVD inspektori tērēs nodokļu maksātāju naudu, uzraugot privātu dīķi?
Nav nemaz tik privāts...
6.decembris 2023, 21:59 | links
 
Atkal būs ar līdakas asti pa muti, un tad jau policija, un visas pārējās ekstras ieskaitot manu "roku" Es tiešām brīdinu!!!
Mēs jau tā atļaujam ar divām ūdām + makšķerīte. Tak ķeriet uz nebēdu!:))))

einis, 6.decembris 2023, 21:52

Ar likumpārkāpumu mēģinām ierobežot likumpārkāpumu... Neloģiski.
6.decembris 2023, 21:56 | links
 
Kāpēc tāds uztraukums par VVD zivju inspektoru klātbūtni?
6.decembris 2023, 21:54 | links
 
Drausmas.
No viena gala laiž iekšā, no otra smeļ ārā,
Nu veči/maliķi tā pa nopietnam.
Es noķeršu pie rokas būs smags gadījums bez jautājumiem.
Es ciest nevaru to tukšo diršanu! Katru dienu būs pārbaudes vai uz ezera vai izejot krastā!
Un nebāziet lūdzu tās zemmēra līdaciņas biksēs, kā citus gadus.
Atkal būs ar līdakas asti pa muti, un tad jau policija, un visas pārējās ekstras ieskaitot manu "roku" Es tiešām brīdinu!!!
Mēs jau tā atļaujam ar divām ūdām + makšķerīte. Tak ķeriet uz nebēdu!:))))
6.decembris 2023, 21:52 | links
 
Kādā sakarā VVD inspektori tērēs nodokļu maksātāju naudu, uzraugot privātu dīķi?
6.decembris 2023, 21:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager