Lādzēnu dīķi

MT9 [6.dec]: Ar šo arī paziņoj, ka iepriekš makšķerēšanas kartes nebija nepieciešamas, bet pateicoties dažiem fruktiem tās tagad būs obligātas.

einis, 6.decembris 2023, 21:23
Interesanti, ir kāds forumietis, kuru tas uztrauc?
Jā, apaļa 0 !!!
6.decembris 2023, 21:30 | links
 
Ar šo arī paziņoj, ka iepriekš makšķerēšanas kartes nebija nepieciešamas, bet pateicoties dažiem fruktiem tās tagad būs obligātas.

einis, 6.decembris 2023, 21:23

Interesanti, ir kāds forumietis, kuru tas uztrauc?
6.decembris 2023, 21:29 | links
 
Nu traka padarīšana! Es te lasu un domāju, ka konkrēti sviestā esmu sagājis tieši pats. Tādu debīlisku attieksi tiešām neesmu redzējis.
Būtībā zinu, ka to izlems VVD zivju inspektoru protokoli. Būs jautri, un daudzi varēs atzīmēties, atverot maciņus. Ar šo arī paziņoj, ka iepriekš makšķerēšanas kartes nebija nepieciešamas, bet pateicoties dažiem fruktiem tās tagad būs obligātas.
6.decembris 2023, 21:23 | links
 
Njā,interesanta ir šī vajadzība apspriest šādu tēmu šeit,varbūt godīgāk būtu apjautāties personīgi Klātienē(aci pret aci),citādi tāda attālināta "vemšana"vien sanāk.Varoņi.
6.decembris 2023, 21:11 | links
 
Bebrs [35m]: Par maliķošanu(murdiem) jau ir nopietns apvainojums.Ja ir pierādijumi - liec galdā. Es Eiņa vietā to anonīmiķi papurinātu pa instancēm un piedzītu morālo kompensāciju materiālā izteiksmē.Izlasi kārtīgi, manis rakstīto...
Savā teritorijā, viņš var darīt ko grib, bet šeit ir runa par viņam nepiederošu teritoriju, ko pats ļoti labi apzinās ..

Enkurs40, 6.decembris 2023, 20:30

Izklausās, tas enkurs dziļi rīkle iesprūdis.
Esmu vairāk ķā 100km attālumā no Lādzēniem( taisnā līnijā), neesmu tur bijis un arī neplānoju.
Mūsu pusē ir ūdens krātuve +- 40ha kam apkārt ir privātie, kā arī pašvaldības zeme( 100 daļa no visa) tātad arī publiskais. Cilvēciņš ( no privātajiem) iekasē 2eur. Bet , ir viens bet, šeit ir kārtība , maliķi nebūs un ir kontrole.
6.decembris 2023, 21:04 | links
 
Beidzot kas interesants, un ir ko palasīt.. :D
6.decembris 2023, 20:54 | links
 
Nu nopērc no LVM to purva daļu un arī varēsi vēžus ķert. Tu apgalvoji, ka Einis ķer vēžus pārkāpjot likumu. Ja nav pierādijumu, tā ir vistīrākā apmelošana un neslavas celšana. Jāapskatās kartē, kur vispār tas purvs ir.

Bebrs, 6.decembris 2023, 20:28

Lasīt iemācies!

jegersz, 6.decembris 2023, 20:31

Tas nebij Tev domāts, bet tam "cīnītājam pat taisnību"
6.decembris 2023, 20:42 | links
 
Nu nopērc no LVM to purva daļu un arī varēsi vēžus ķert. Tu apgalvoji, ka Einis ķer vēžus pārkāpjot likumu. Ja nav pierādijumu, tā ir vistīrākā apmelošana un neslavas celšana. Jāapskatās kartē, kur vispār tas purvs ir.

Bebrs, 6.decembris 2023, 20:28


Lasīt iemācies!
6.decembris 2023, 20:31 | links
 
Bebrs [6.dec]: Par maliķošanu(murdiem) jau ir nopietns apvainojums.Ja ir pierādijumi - liec galdā. Es Eiņa vietā to anonīmiķi papurinātu pa instancēm un piedzītu morālo kompensāciju materiālā izteiksmē.
Izlasi kārtīgi, manis rakstīto...
Savā teritorijā, viņš var darīt ko grib, bet šeit ir runa par viņam nepiederošu teritoriju, ko pats ļoti labi apzinās ..
6.decembris 2023, 20:30 | links
 
Nu nopērc no LVM to purva daļu un arī varēsi vēžus ķert. Tu apgalvoji, ka Einis ķer vēžus pārkāpjot likumu. Ja nav pierādijumu, tā ir vistīrākā apmelošana un neslavas celšana. Jāapskatās kartē, kur vispār tas purvs ir.
6.decembris 2023, 20:28 | links
 
Par maliķošanu(murdiem) jau ir nopietns apvainojums.
Bebrs, 6.decembris 2023, 20:16


Tā nav publiska ūdenskrātuve, var tur likt murdus un krītiņus, ja īpašnieki ir savā starpā vienojušies.
6.decembris 2023, 20:28 | links
 
Bebrs [6.dec]: Par maliķošanu(murdiem) jau ir nopietns apvainojums.Ja ir pierādijumi - liec galdā. Es Eiņa vietā to anonīmiķi papurinātu pa instancēm un piedzītu morālo kompensāciju materiālā izteiksmē.
Ja neesi lietas kursā, tad skaidroju, Eināram visu vaļējo ūdeņu laikā ezerā stāv murdi, krītiņi, vai kas nu zin ko viņš tur liek vēžu ķeršanai un tirdzniecībai. Nekas nav izdomāts...
Vispār ļausim izteikties pašam Eināra kungam...
6.decembris 2023, 20:24 | links
 
Bebrs [6.dec]: Par maliķošanu(murdiem) jau ir nopietns apvainojums.Ja ir pierādijumi - liec galdā. Es Eiņa vietā to anonīmiķi papurinātu pa instancēm un piedzītu morālo kompensāciju materiālā izteiksmē.
Tieši tā, bez pierādījūmiem tukša muldēšana.
6.decembris 2023, 20:22 | links
 
Par maliķošanu(murdiem) jau ir nopietns apvainojums.Ja ir pierādijumi - liec galdā. Es Eiņa vietā to anonīmiķi papurinātu pa instancēm un piedzītu morālo kompensāciju materiālā izteiksmē.
6.decembris 2023, 20:16 | links
 
tajfun [6.dec]: Enkurs40 [18:24]: rkr [14:28]: einis [12:25]: Kaut kas nenormāls
...:(((
Lasu un mēģinu saprast no kurienes tas vējš pūš un ar KĀDU DOMU VAI IDEJU.
Gaidu datoram " barotavas vadu", jo savu aizmirsu mājās Ogrē. Neko darīt, vecums nenāk viens.
Ja nederēs, tad bakstīšu telefonā kur mans mazais pirkstiņš jau paņem 4 burtus, bet šito sviestu, ko te lasu, ir jāizkausē.
Starp citu rīt atklājam, Pilnīgi Oficiāli, ziemas sezonu.
Sardeles un šķovēti kāposti nebūs, bet pirmā diena bez licences cenas!
Par pārējo, iepriekš rakstītāju " sacerēto" gan pacepšos.
Ir taču jābūt taisnībai un godprātībai lai cik liela skaudība nebūtu, vai ne?
Lādzēnu dīķos te peldās naudā un "Man......?:((("
Gaidu vadu.:(Plutizeri vienmēr būs. Mazāk ņemt tādus galva!
Priekš manis nav problēmas samaksāt to naudu ko prasa. Serviss, kad vienmēr var uzzvanīt un paprasīt kāds ledus utt. Un kā cilvēks noparkot auto.Kāpēc man būtu jāpērk licence, ja man pieejams ezers no pavisam citas puses. Un varu copēt nepārkāpjot likumu, copēju LVM TERITORIJĀ, par ko cepiens? Man no paziņas mājām 15 min un esmu uz ezera...Cepiens piecīša dēļ, nu pi...dec :)))))
Nē, nē nav cepiens 5 dēļ. Ir cepiens par to, ka likums visiem viens, un punkts.
6.decembris 2023, 20:13 | links
 
jegersz [6.dec]: Ja skatās no kadastra, tad spoguļlaukums sastāv no pieciem īpašumiem, kur viens ir jau pieminētajam LVM un pārējie četri fiziskai/ām personām + kur laivas stāv ir vēl cits gabals.
Ja visi īpašnieki ir vienojušies savā starpā, tad tur var veikt saimniecisko darbību, likt murdus, ļaut makšķerēt vai aizliegt utt., bet protams ar attiecīgu uzskaiti un grāmatvedību.
Tā "verbālā" vienošanās ar LVM ir faktiski bez juridiska spēka, jo pēc būtības šādā gadījumā lietošanas noteikumus jāsaskaņo pie notāra un jāieraksta zemesgrāmatā.
Ja sāksies kāda juridiska kasīšanās, tad visdrīzākais Einis dabūs par mici.
Bet patreiz tur ir karalis.
LVM vēl ieteica, lai sazinos ar ieņēmumu dienesta darbiniekiem, jo ar tām licencēm ar vēl var būt brīnumi....
6.decembris 2023, 20:11 | links
 
Enkurs40 [6.dec]: rkr [14:28]: einis [12:25]: Kaut kas nenormāls
...:(((
Lasu un mēģinu saprast no kurienes tas vējš pūš un ar KĀDU DOMU VAI IDEJU.
Gaidu datoram " barotavas vadu", jo savu aizmirsu mājās Ogrē. Neko darīt, vecums nenāk viens.
Ja nederēs, tad bakstīšu telefonā kur mans mazais pirkstiņš jau paņem 4 burtus, bet šito sviestu, ko te lasu, ir jāizkausē.
Starp citu rīt atklājam, Pilnīgi Oficiāli, ziemas sezonu.
Sardeles un šķovēti kāposti nebūs, bet pirmā diena bez licences cenas!
Par pārējo, iepriekš rakstītāju " sacerēto" gan pacepšos.
Ir taču jābūt taisnībai un godprātībai lai cik liela skaudība nebūtu, vai ne?
Lādzēnu dīķos te peldās naudā un "Man......?:((("
Gaidu vadu.:(Plutizeri vienmēr būs. Mazāk ņemt tādus galva!
Priekš manis nav problēmas samaksāt to naudu ko prasa. Serviss, kad vienmēr var uzzvanīt un paprasīt kāds ledus utt. Un kā cilvēks noparkot auto.Kāpēc man būtu jāpērk licence, ja man pieejams ezers no pavisam citas puses. Un varu copēt nepārkāpjot likumu, copēju LVM TERITORIJĀ, par ko cepiens? Man no paziņas mājām 15 min un esmu uz ezera...
Cepiens piecīša dēļ, nu pi...dec :)))))
6.decembris 2023, 20:09 | links
 
Ja skatās no kadastra, tad spoguļlaukums sastāv no pieciem īpašumiem, kur viens ir jau pieminētajam LVM un pārējie četri fiziskai/ām personām + kur laivas stāv ir vēl cits gabals.
Ja visi īpašnieki ir vienojušies savā starpā, tad tur var veikt saimniecisko darbību, likt murdus, ļaut makšķerēt vai aizliegt utt., bet protams ar attiecīgu uzskaiti un grāmatvedību.
Tā "verbālā" vienošanās ar LVM ir faktiski bez juridiska spēka, jo pēc būtības šādā gadījumā lietošanas noteikumus jāsaskaņo pie notāra un jāieraksta zemesgrāmatā.
Ja sāksies kāda juridiska kasīšanās, tad visdrīzākais Einis dabūs par mici.
Bet patreiz tur ir karalis.
6.decembris 2023, 19:42 | links
 
jurciks66 [6.dec]: Es ar šito nekad neesmu sapratis - ar kādām tiesībām šis kungs valsts īpašumā uzvedās tā, it kā tas būtu viņa privātīpašums. Tad jau es varētu noskvotot kādu valsts ezeru un prasīt visiem naudu par atrašanos pie/uz tā.
Kas vēl trakāk, Siliņa Kungs ļoti labi apzinājās, ka pārkāpj likumu liekot murdus LVM teritorijas ūdeņos, bet viņš tak mums paraug pilsonis...viņam drīkst... Sekosim vasarā, kas un kā, būs aizdomas par nelikumīgām darbībām ziņosim atiecīgām iestādēm...
6.decembris 2023, 18:29 | links
 
rkr [6.dec]: einis [12:25]: Kaut kas nenormāls
...:(((
Lasu un mēģinu saprast no kurienes tas vējš pūš un ar KĀDU DOMU VAI IDEJU.
Gaidu datoram " barotavas vadu", jo savu aizmirsu mājās Ogrē. Neko darīt, vecums nenāk viens.
Ja nederēs, tad bakstīšu telefonā kur mans mazais pirkstiņš jau paņem 4 burtus, bet šito sviestu, ko te lasu, ir jāizkausē.
Starp citu rīt atklājam, Pilnīgi Oficiāli, ziemas sezonu.
Sardeles un šķovēti kāposti nebūs, bet pirmā diena bez licences cenas!
Par pārējo, iepriekš rakstītāju " sacerēto" gan pacepšos.
Ir taču jābūt taisnībai un godprātībai lai cik liela skaudība nebūtu, vai ne?
Lādzēnu dīķos te peldās naudā un "Man......?:((("
Gaidu vadu.:(Plutizeri vienmēr būs. Mazāk ņemt tādus galva!
Priekš manis nav problēmas samaksāt to naudu ko prasa. Serviss, kad vienmēr var uzzvanīt un paprasīt kāds ledus utt. Un kā cilvēks noparkot auto.
Kāpēc man būtu jāpērk licence, ja man pieejams ezers no pavisam citas puses. Un varu copēt nepārkāpjot likumu, copēju LVM TERITORIJĀ, par ko cepiens? Man no paziņas mājām 15 min un esmu uz ezera...
6.decembris 2023, 18:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager