Lādzēnu dīķi

Neliela korekcija - 16 sāku 19 beidzu :D Un jā - ledus nav. Īsti nesaprotu vai vairs nav, vai vēl nav:DD
20.jūnijs 2023, 10:07 | links
 
Pirmdien sanāca ieskriet purvā burtiski uz dažām stundiņām. Četros sāku, faktiski 7 beidzu. Ja ņem vērā, ka kaut kādu pusstundu - 40 minūtes negaisa laikā cope vispār izbeidzās, tad faktiski visu sakapāju divās stundās. Kopējais rezultāts 20 asarīši un 2 līdakas. Asarīši mazi, līdz 200 nu varbūt 250 gr. Nemērīju un nesvēru, nebija laika. A līdakas viena 100% zemmērs, otra uz robežas, bet kā jau vienmēr, līdakas mani neinteresē, līdz ar to peld tālāk. Ņemot vērā skaņu un gaismas efektus, ko nodrošināja negaiss, bija jautri, jestri un interesanti. Vējš pa negaisa laiku apmetās reizes četras. Negaiss aizgāja pa vienu pusi un tad pa otru atnāca atpakaļ.

Visiem ne asakas!
20.jūnijs 2023, 10:06 | links
 

Šodien no 11 līdz 15. Domāju nav slikti šiem laikapstākłiem, līdakas 8 gab, viena mēra.
16.jūnijs 2023, 16:08 | links
 
Meitenes, meitenes... beidziet strīdēties. Zivju tur nav točna... vai tad tās ir zivis? :D Es tur ļoti regulāri ganos jau gadus piecus vai sešus. Šajā laikā neesmu Lādzēnos noķēris nevienu foreli, ne strauta, ne varavīksnes, ne arī pāliju, ne lasi, ne taimiņu. Butes arī sen nav manītas. Salakas pat veci vīri vairs neatmin, kad tīklos bijušas. Tālajā galā melš, ka pirms gadiem 20, redzēta vimba, bet es neticu. Nav arī alatu, nav grunduļu, ne jūras, ne vietējo. Nēģi it kā upītē esot, bet ej tu zini... Upes maile ne reizi nav pieķērusies. Liela bēda, ka nav samu. Stores pilnīgi izzudušas. Ālantu nav. Sapali kopā ar zandartiem, kaut kur aizmigrējuši, meženes sit citos dīķos.... Un šitā varētu turpināt un turpināt. Vai tiešām vēl kādam te ir doma, ka Lādzēnos ir zivis? :D

Jautājums ir par līņiem... bet Bebra kungs jau atbildēja. Viņš gan ir no tiem, kas līni izvilks arī no sievas gultapakšas februāra spelgonī un viņš nav rādītājs. Tā ka ej nu zini... būs laikam kaut kad tomēr jāpamēģina :D
1.jūnijs 2023, 12:13 | links
 
Tādā ūdenstilpnē zivis nevar izķert pat ar tīkliem.
31.maijs 2023, 17:25 | links
 
Mjā.....:))))
Jo mazāka ūdenskrātuve, jo vairāk sargu.:)))
31.maijs 2023, 16:37 | links
 
Nezinu, kā tur ar zivīm, bet zinu skaidri vienu - man tur neķeras ne ziemā, ne vasarā :)) Gan jau, ja braukātu reizi nedēļā, kādu dienu izšautu.
30.maijs 2023, 20:34 | links
 
vilnis111 [30.mai]: ladzenu dikis ir tukss veltiga naudas skedesana!!!
Mirtins pierāda pretējo. Regulāri atrāda smukus asaru lomus.
Labi līdakas nav Willy ķerto zivju izmēros, bet ir. Pie kam, tā nav mērķa zivs.
Līnīši smuki bijuši.

Te jāsaka šī triviālā frāze- kas māk, tam nāk.

Pats sen tur neesmu bijis, savu viedokli neizteikšu.
30.maijs 2023, 20:07 | links
 
ladzenu dikis ir tukss veltiga naudas skedesana!!!
30.maijs 2023, 18:59 | links
 
Līnis ķerās visos 12 mēnešos, vienīgi janvārī švakāk. Kad mainās temperatūra vai laika apstākļi, cope pārsvarā paliek švakāka, bet arī nārsts nav prātā, kas dažviet jau bija sācies. Laid tik copēt, būs.
30.maijs 2023, 18:29 | links
 
Tā kā no līņiem un karaušiem neko nesaprotu, var kāds pateikt, vai iestājoties šitam aukstajam laikam, līnis pavisam aizveras, vai tomēr pa bišķim sūkā?
30.maijs 2023, 10:51 | links
 

Šis ar ir purva līdaks. Tas gan laikos kad terminu zemmērs vēl nezināju! Un ja toreiz būtu atlaidis, tagad točna būtu metrs!!!
26.maijs 2023, 21:39 | links
 

Es te kaimińu dīkjī ieskrēju vienu vakaru. Trīs līdacēni, ašuki čupińa. Kad strādājošais rotińš palika celmā, cope beidzās…
26.maijs 2023, 21:19 | links
 

Neizturēju;)
26.maijs 2023, 20:49 | links
 
arvis5 - neesmu eidžists un pašam vairs nav pirmā jaunība, bet ja tava profila bilde atbilst kaut nedaudz realitātei, tad tie jaunekļi par kuriem runāju, bija mazliet citi un jaunāki :DDDD Lai kā tu negribētu to atzīt, tev noteikti ir vairāk piedzīvojumu aiz muguras nekā viņiem :DDD
24.maijs 2023, 13:45 | links
 
Vienkārši informācijai!
Vēži ir aizlīduši mainīt "kažoku" un tas nozīmē, ka līdz aptuveni Jāņiem tie ārā nelīdīs.
Tas savukārt nozīmē, ka līņu un lielo karūsu tīkotājiem iebarojot būs ar lomiem viss ok. To es varu garantēt. Protams, būs kauja ar ruduļiem kas var sasniegt pat kilogramu, bet pats galvenais, ka līnis šeit ķeras arī pa dienas gaišo pusi un to jau es ar Olti pierādījām 2011 gada raidījumā. Tāpēc, ja gribi līni, tad tagad līdz aptuveni jūnija beigām ir īstais laiks. Kurp braukt parādīšu kā Mirtinam, zvērinātam spiningotājam. Noķer savu līni jebkurš.
24.maijs 2023, 13:21 | links
 
Svētdien mēs ar divi jaunieši peldējām pa visu labo baseinu, pa vecajām vietām, pa jaunajām utt.
Iebraucām pusdienslaikā uz dažām stundām izrauties no ikdienas steigas.. :)
Einārs jau tad uz sauli norādija.. :)
Uz diviem trīs mazi ašuki, trīs zemmēra līdaciņas. Mēģinājām visu kas kastēs līdzi, pa zālēm, pa seklumiem, pa plačiem.
Bet ne jau par zivīm ir stāsts, bet par labi pavadītu laiku!
Ne asakas!
Iemetīšu tikai vienu novērojumu. Ja kaut ko nesaproti, nu parunā. Svētdien divi jaunekļi laidās pa vējam pāri placim vietās, kur, ja es brauktu pirmo reizi, man pat prātā neienāktu mēģināt kaut ko noķert. Es neesmu baigais spečuks pa zvērādām, bet vienu lietu esmu sapratis - vajag turēt ausis un acis vaļā. Un var taču parunāt ar cilvēkiem. Vakar biju līņos... nu vispār cerēju vairāk uz karūsu, bet sanāca tomēr ka līņos :) Es pirms tam gatavojos, saplānoju, domāju taktiku, pētīju karti, kur braukt, kurus punktus barot.Tak tik un tā Einim prasīju, kas un kā un kur labāk. Protams, precīzu punktu nepateica, bet visas točkas, ko biju galvā iezīmējis, noraidīja uzreiz. Rezultāts uz sejas. Neraugoties uz to, ka līņos biju bijis nu pirms gadiem desmit un ne reizi Lādzēnos, šoreiz viss salikās - četrās stundās 8 līņi, viena karūsa un brekšuks. Breksītis mazs. Šķiet, ka lielie varētu būt nārstā. No līņiem mazāko uzreiz atlaidu. Īsti lielu nebija, bet visi stingri pāri mēram. Divi lielākie kilo + Mājās atbrauca trīs. Ruduļi toties bija smuki un lieli. Tos patiesībā nav mazāka luste vilkt, nekā līņus. Ja vēl šosezon tikšu uz balto zivi, domāju paņemšu mahu un paštepselēšu ruduļus. Uzķērušies uz āķa, iet kā dulli. Galvā, protams idejas rodas kā mājas, bet laikam tagad uz dīķi vismaz pāris nedēļas netikšu. Tiem, kas tiks - ne asakas!

mirtins, 22.maijs 2023, 13:55
22.maijs 2023, 20:05 | links
 
Iemetīšu tikai vienu novērojumu. Ja kaut ko nesaproti, nu parunā. Svētdien divi jaunekļi laidās pa vējam pāri placim vietās, kur, ja es brauktu pirmo reizi, man pat prātā neienāktu mēģināt kaut ko noķert. Es neesmu baigais spečuks pa zvērādām, bet vienu lietu esmu sapratis - vajag turēt ausis un acis vaļā. Un var taču parunāt ar cilvēkiem. Vakar biju līņos... nu vispār cerēju vairāk uz karūsu, bet sanāca tomēr ka līņos :) Es pirms tam gatavojos, saplānoju, domāju taktiku, pētīju karti, kur braukt, kurus punktus barot.Tak tik un tā Einim prasīju, kas un kā un kur labāk. Protams, precīzu punktu nepateica, bet visas točkas, ko biju galvā iezīmējis, noraidīja uzreiz. Rezultāts uz sejas. Neraugoties uz to, ka līņos biju bijis nu pirms gadiem desmit un ne reizi Lādzēnos, šoreiz viss salikās - četrās stundās 8 līņi, viena karūsa un brekšuks. Breksītis mazs. Šķiet, ka lielie varētu būt nārstā. No līņiem mazāko uzreiz atlaidu. Īsti lielu nebija, bet visi stingri pāri mēram. Divi lielākie kilo + Mājās atbrauca trīs. Ruduļi toties bija smuki un lieli. Tos patiesībā nav mazāka luste vilkt, nekā līņus. Ja vēl šosezon tikšu uz balto zivi, domāju paņemšu mahu un paštepselēšu ruduļus. Uzķērušies uz āķa, iet kā dulli. Galvā, protams idejas rodas kā mājas, bet laikam tagad uz dīķi vismaz pāris nedēļas netikšu. Tiem, kas tiks - ne asakas!
22.maijs 2023, 13:55 | links
 

Līdakas nevienas
21.maijs 2023, 18:19 | links
 

Ledus nav
21.maijs 2023, 18:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager