Lādzēnu dīķi

Labas vakars! Ņemot vērā, ka Jūrmalā zemledus copes vietā , var copēt vannā. Babīte ar, vismaz manuprāt, vairs nav tā vieta, kur ledus ir kaut cik, nolēmu 1. REIZI mēģināt Lēdzēnus.
Plāna šonedēļ braukt, dienu gan vēl nezinu.
Bet saistībā ar to, ka neesmu tur bijis, rodas jautājumi:
1. Stulbi, bet tomēr, no bāzes ejot uz kuru pusi, būtu IESPĒJAMI, kur neliela iespēja kādu strīpaini piemānīt?
2. Kādi ir aptuvenie dziļumi?
3. Kāds patreiz ir, aptuvenais, ledus biezums?
4. No cikiem var iegādāties licenci un cikos var iet virsū?
5. Zinu ka noslēpums, bet varbūt kāds var padalīties kāda krāsu gamma šajā vietā VĒLAMA šajā ūdenstilpnē? (ja nav žēl dalīties ar šāda veida info, var PM:)
Laikam viss.
Copēju TIKAI ar blansieriem un bļitkām.
Zivtiņas (ja nav BAIGI cietušas) atlaižu. Man process svarīgāks par vēdertiesu.
Copes kolēģi, ceru uz jūsu padomiem!
Visiem ne asakas un drīz jau pavasaris!!!!
27.februāris 2023, 18:44 | links
 
Asarus klapēt varēs, jautājums vai asari parakstīsies uz klapēšanu :DDDD
27.februāris 2023, 16:01 | links
 
mirtins [27.02.23]: Jautājums - Lādzēnos taču arī martā līdakām atpūta?
Jā, bet asarus klapēt domāju vel varēs.
27.februāris 2023, 13:45 | links
 
Jautājums - Lādzēnos taču arī martā līdakām atpūta?
27.februāris 2023, 13:21 | links
 
Vakar Cirītī veiksmīgi tika noslēgta līdaku sezona. Trīs zaļsvārces devās mājup. 1 kg 1.5 kg un 2 kg. Aktīvākas bija līdz pustdienām, pec tam pāri nerealizētas copes ap vakarpusi. Plus kaķiem paris kg sīkalu pieķeru.
27.februāris 2023, 06:54 | links
 

Šodien Lādzēnos, līdaku sezonas noslēgums.
Uz ūdām 9 gab., divi mēri.
Asaris arī bakstija, mājās 8 pannenieki un kaudze ar atlaistājiem zirgazobiem.
26.februāris 2023, 19:33 | links
 

:)
26.februāris 2023, 09:41 | links
 
mirtins [25.02.23]: Riktīgi nesapratu. Nobruka teksts, aiz svoločiem. Otrreiz vairs nerakstīšu. Līdz apmetās vējš, kaut ko varēja noķert. Pēc tam fsjo.
Ja raksta no telefona un ieliek telefona “smaidiņu”, tad tālākā ziņa pazūd.
25.februāris 2023, 22:04 | links
 

Šodien Ladzēnos, asars bij' pierunājams, līdaka diezgan pasīva ! Cope lieliska
25.februāris 2023, 21:15 | links
 
Mums dažas treknas raudas, viens līdakmēriņš un vairāki zemmēriņi. Asaris klusēja un pēc 12 viss cits arī apklusa
25.februāris 2023, 20:46 | links
 
Riktīgi nesapratu. Nobruka teksts, aiz svoločiem. Otrreiz vairs nerakstīšu. Līdz apmetās vējš, kaut ko varēja noķert. Pēc tam fsjo.
25.februāris 2023, 20:25 | links
 
Nu ko lai saka... Svoloči!!!
25.februāris 2023, 20:23 | links
 
Andis.B123 [24.02.23]: einis [18:48]: Nu teikšu atklāti un lai nošauj visus manus piecus bērnus un kaudzi mazbērnu!
Asari šodien ņēmās pa pilnu programmu!!! Mirtin, nu sory! :))))
Vismaz nedēļu pirms šodienas , bija smags klusums. Zemmēra līdakas kaudzēm, bet nekas jēdzīgs!
Iemesls arī. Ja naktī ir - 16 un jau no rīta +2
tad ko.........
Šodien asaru rūpnīca atvēra vārtus.
Līdakas aizvēra!!!
Ja nepieciešams, un nav man ticības, tad iemetīšu bildes, bet, bet, bet, cik zinu tad zivis nedomā kā cilvēki.
Ne asakas, un Lādzēnu dīķos līdaku cope pakārtota Latvijas MK noteikumiem. Tātad otrdiena ir pēdējā diena līdaku copei. Es personīgi to aizliegtu jau agrāk, jo mums ir tā saucamās "ledenes". Drīzāk varētu atsākt līdaku copi jau marta beigās.
Monitorings un atkal monitorings. Tā tas ir bijis visus gadus kopš esmu te uz vietas. Pēc līdaku lieguma, ja vien būs ledus un izskatās, ka būs, tad cope nebūs liegta! Asari patiesībā ir pamatzivs.
Tagad skatāmies Latvija - Turcija
Ne asakas!Ā nē , nepareizi sapratu sorry .....
24.februāris 2023, 19:50 | links
 
einis [24.02.23]: Nu teikšu atklāti un lai nošauj visus manus piecus bērnus un kaudzi mazbērnu!
Asari šodien ņēmās pa pilnu programmu!!! Mirtin, nu sory! :))))
Vismaz nedēļu pirms šodienas , bija smags klusums. Zemmēra līdakas kaudzēm, bet nekas jēdzīgs!
Iemesls arī. Ja naktī ir - 16 un jau no rīta +2
tad ko.........
Šodien asaru rūpnīca atvēra vārtus.
Līdakas aizvēra!!!
Ja nepieciešams, un nav man ticības, tad iemetīšu bildes, bet, bet, bet, cik zinu tad zivis nedomā kā cilvēki.
Ne asakas, un Lādzēnu dīķos līdaku cope pakārtota Latvijas MK noteikumiem. Tātad otrdiena ir pēdējā diena līdaku copei. Es personīgi to aizliegtu jau agrāk, jo mums ir tā saucamās "ledenes". Drīzāk varētu atsākt līdaku copi jau marta beigās.
Monitorings un atkal monitorings. Tā tas ir bijis visus gadus kopš esmu te uz vietas. Pēc līdaku lieguma, ja vien būs ledus un izskatās, ka būs, tad cope nebūs liegta! Asari patiesībā ir pamatzivs.
Tagad skatāmies Latvija - Turcija
Ne asakas!
Ā nē , eareizi sapratu sorry .....
24.februāris 2023, 19:45 | links
 
einis [24.02.23]: Nu teikšu atklāti un lai nošauj visus manus piecus bērnus un kaudzi mazbērnu!
Asari šodien ņēmās pa pilnu programmu!!! Mirtin, nu sory! :))))
Vismaz nedēļu pirms šodienas , bija smags klusums. Zemmēra līdakas kaudzēm, bet nekas jēdzīgs!
Iemesls arī. Ja naktī ir - 16 un jau no rīta +2
tad ko.........
Šodien asaru rūpnīca atvēra vārtus.
Līdakas aizvēra!!!
Ja nepieciešams, un nav man ticības, tad iemetīšu bildes, bet, bet, bet, cik zinu tad zivis nedomā kā cilvēki.
Ne asakas, un Lādzēnu dīķos līdaku cope pakārtota Latvijas MK noteikumiem. Tātad otrdiena ir pēdējā diena līdaku copei. Es personīgi to aizliegtu jau agrāk, jo mums ir tā saucamās "ledenes". Drīzāk varētu atsākt līdaku copi jau marta beigās.
Monitorings un atkal monitorings. Tā tas ir bijis visus gadus kopš esmu te uz vietas. Pēc līdaku lieguma, ja vien būs ledus un izskatās, ka būs, tad cope nebūs liegta! Asari patiesībā ir pamatzivs.
Tagad skatāmies Latvija - Turcija
Ne asakas!
Jauki , tad varēs atbraukt uz līdaciņu pēc nedēļas :)
Vajag kotletes!
Paldies par info Eini!
24.februāris 2023, 19:43 | links
 
Man šodien pa četrām stundām paveicās,seši asari un līdaka 76cm,vēl divi duncīši uz mormenes,kas tika atlaisti.
24.februāris 2023, 19:36 | links
 
Nu teikšu atklāti un lai nošauj visus manus piecus bērnus un kaudzi mazbērnu!
Asari šodien ņēmās pa pilnu programmu!!! Mirtin, nu sory! :))))
Vismaz nedēļu pirms šodienas , bija smags klusums. Zemmēra līdakas kaudzēm, bet nekas jēdzīgs!
Iemesls arī. Ja naktī ir - 16 un jau no rīta +2
tad ko.........
Šodien asaru rūpnīca atvēra vārtus.
Līdakas aizvēra!!!
Ja nepieciešams, un nav man ticības, tad iemetīšu bildes, bet, bet, bet, cik zinu tad zivis nedomā kā cilvēki.
Ne asakas, un Lādzēnu dīķos līdaku cope pakārtota Latvijas MK noteikumiem. Tātad otrdiena ir pēdējā diena līdaku copei. Es personīgi to aizliegtu jau agrāk, jo mums ir tā saucamās "ledenes". Drīzāk varētu atsākt līdaku copi jau marta beigās.
Monitorings un atkal monitorings. Tā tas ir bijis visus gadus kopš esmu te uz vietas. Pēc līdaku lieguma, ja vien būs ledus un izskatās, ka būs, tad cope nebūs liegta! Asari patiesībā ir pamatzivs.
Tagad skatāmies Latvija - Turcija
Ne asakas!
24.februāris 2023, 18:48 | links
 
eLkimY - Lādzēni ir pirmais ūdens, kurā esmu pārstājis bērt iekšā motili. Nestrādā! :) Otra lieta - izdomā, kuras zivis kapāsi un parunā ar Eini. Ja ej uz līdakām, tad viena lieta, ja uz asariem, tad pavisam cita. Es pārsvarā ķeru tikai asarus un līdakas ir tikai piezvejā. Viss atkarīgs no dislokācijas, otrs no izurbto āliņģu daudzuma, trešais no bļitkas un spēles. Ja ir āliņģī lūramais, tad jau pavisam cita lieta. Man nav, es pa veco modi:)
23.februāris 2023, 17:22 | links
 
Atskaite par šodienu. Ārā -12
Uz ledus ap 8:00 . Ledus biezums kanālos un tur, kur biju labajā pusē ir +- vienāds. (Pa labo pusi vīri mauca pa visu plakni ) .9-12 apgriezieni ( virs 10cm )

No 8-11 sabaroju ar motili vairākus āliņģus kanālā gar niedrām un 3h laikā neredzēju ne copes. Ne uz motili, ne balto , ne bļitku. Uz balansiera 2 zemmēri un 1 knap asars, kurš aizgāja uz dzīvo. Karodziņam viens šāviens - pa zobiem un atā. Copi beidzu 15:00 pēc 60 izurbtiem caurumiem beidzu skaitīt...
Ūdenstilpnē pabūts 3 reizes, pagaidām neesmu sapratis kā meklēt zivi. Ne asakas
23.februāris 2023, 16:59 | links
 
No cikiem laiž uz dīķas virsu ?
23.februāris 2023, 16:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager