Lādzēnu dīķi

BAigars [02.02.23]: Gan jau ka nebūtisks viedoklis un ļoti nepopulārs, bet.. tīri tāda skatītāja no malas viedoklis.
Tā iemesla dēļ, kas notiek šajā dīķī, es nekad uz to nebrauktu, ar visu to, ka līdakas tur ir ļoti daudz. Nu jopcik, jūs nopietni? Izskatās ka daudzi uz līdaku kaušanu tur brauc kā uz darbu. Cik desmitus līdaku tur izved katru dienu? Ja ne simtus. Kaut kāda kautuve. Slikti paliek no šiem komentāriem “piecas mēra paņēmu, vēl 10 atlaidu”, vai bildes ar 30 mēra līķiem tieši pirms paša nārsta..
Bizness pāri visam?

Un davaj, slimie gaļinieki, nepārprotiet. Zivis ir jāēd, nekas veselīgāks par briedi un zivi Latvijā nav, bet nu vai tiešām katru dienu jāpatur 5, pat ja saimnieks ļauj? Ar divām ģimene nepaēdīs?

Viedoklis noteikti ļoti nepopulārs un 99% nepatiks, bet neticu, ka esmu vienīgais, kas šī iemesla dēļ tur nebrauktu. Ja noteikumi pieļautu 2-3 līdakas un 60cm+, noteikti domātu citādāk.
Nu nebrauc arī, ko tad lieki jākladzina, piedirst forumu ar visādam mulķībām.
Einis labu gribēdams, ielika bildi un te sākās: to pa daudz, to par maz, īsa pamacība cik katram ir jāķer un ka vadīt biznesu.
Bizness paliek bizness.
Te ir jāpasāka paldies dīķu īpašniekam un Einim, par ieguldīto darbu.
2.februāris 2023, 22:53 | links
 
Gan jau ka nebūtisks viedoklis un ļoti nepopulārs, bet.. tīri tāda skatītāja no malas viedoklis.
Tā iemesla dēļ, kas notiek šajā dīķī, es nekad uz to nebrauktu, ar visu to, ka līdakas tur ir ļoti daudz. Nu jopcik, jūs nopietni? Izskatās ka daudzi uz līdaku kaušanu tur brauc kā uz darbu. Cik desmitus līdaku tur izved katru dienu? Ja ne simtus. Kaut kāda kautuve. Slikti paliek no šiem komentāriem “piecas mēra paņēmu, vēl 10 atlaidu”, vai bildes ar 30 mēra līķiem tieši pirms paša nārsta..
Bizness pāri visam?

Un davaj, slimie gaļinieki, nepārprotiet. Zivis ir jāēd, nekas veselīgāks par briedi un zivi Latvijā nav, bet nu vai tiešām katru dienu jāpatur 5, pat ja saimnieks ļauj? Ar divām ģimene nepaēdīs?

Viedoklis noteikti ļoti nepopulārs un 99% nepatiks, bet neticu, ka esmu vienīgais, kas šī iemesla dēļ tur nebrauktu. Ja noteikumi pieļautu 2-3 līdakas un 60cm+, noteikti domātu citādāk.
2.februāris 2023, 21:56 | links
 
einis [02.02.23]: Andis...es tev atbildēju.
Šodien līdakām Lādzēnu dīķos akcijas diena. Ieliku bildi pie bildēm.:))))
Jā , izlasiju , paldies!
2.februāris 2023, 19:53 | links
 
Andis...es tev atbildēju.
Šodien līdakām Lādzēnu dīķos akcijas diena. Ieliku bildi pie bildēm.:))))
2.februāris 2023, 19:32 | links
 
einis [01.02.23]: Ledus ir un copmaņi arī.
Ja sinoptiķi nekļūdās, tad šodien un rītdien pa dienu būs pēdējie minimālie plusi.
Tālāk, vismaz līdz pirmdienai, labi mīnusi.
Tātad cope no ledus turpināsies arī nākamajā nedēļā.
Es jums privātajā uzrakstiju , atbildēsiet ludzu :)
Paldies!:)
1.februāris 2023, 11:12 | links
 
Ledus ir un copmaņi arī.
Ja sinoptiķi nekļūdās, tad šodien un rītdien pa dienu būs pēdējie minimālie plusi.
Tālāk, vismaz līdz pirmdienai, labi mīnusi.
Tātad cope no ledus turpināsies arī nākamajā nedēļā.
1.februāris 2023, 11:09 | links
 
2 daddy
Pilnīgi piekrītu!
Arī CR būtu jābūt normālai parādībai makšķerēšanā.

fish1, 1.februāris 2023, 08:18


Par CR piekrītu, kamēr tā ir brīvprātīga, t.i. "likums" ļauj zivi paturēt, bet es kautkādas augstākas morāles vārdā laižu valā (ar buču vai bez)...
1.februāris 2023, 08:43 | links
 
2 daddy
Pilnīgi piekrītu!
Arī CR būtu jābūt normālai parādībai makšķerēšanā.
1.februāris 2023, 08:18 | links
 
Ja godīgi - nesaprotu ar ko atšķirās līdakmamma, kura paturēta decembrī, (Ok, pat augustā) no tās, kura paturēta 28. februārī (ķip laulību priekšvakarā)... tapat 1 mamma-nārstotāja mīnusā.

Līdaku ikri ir garšīgs un veselīgs produkts, un jā - uz Lādzēniem pāris reizes gadā braucu tieši dēļ līdakām.

Var aizvērt līdaku copi ziemā (ķip ar spiningu "sportiskāk"), paliks vairāk vasarai. Var aizvērt arī vasarā - paliks vairāk mazbērniem, nekā personiska :) var vispār šlagbaumu aizvērt...bet kur bizness?? :)

Es drīzāk apsvērtu paturamā līdaku skaita samazināšanu - līdz 3, jo pat 3 knapmērnieces kopsvarā būs pār 3 kg, kas vakariņām + bagātīgai zivju zupai ir pietiekami.
1.februāris 2023, 07:08 | links
 
http://www.ladzenupurvs.lv/

https://www.google.lv/maps/place/L%C4%81dz%C4%93nu+purvs+Mak%C5%A1%C4%B7er%C4%93%C5%A1ana+Vecumniekos+ezers+d%C4%AB%C4%B7i/@56.57527,24.3667993,11z/data=!4m5!3m4!1s0x46e8d9f75ec294a9:0xa74ea2014912048e!8m2!3d56.57527!4d24.506875?hl=lv
31.janvāris 2023, 21:56 | links
 
Einis (Einārs Siliņš) tak tur galvenais, lasi, ko šis raksta un prasi viņam, ja kādas neskaidrības.
31.janvāris 2023, 21:54 | links
 
Andis.B123 [31.01.23]: andreiko [23m]: /blockquote>Sveiks , neesmu tur bijis , karē dīķus tur neredzu , tur ir privatais vai jāmaksā? Un vai kā domājat uz brīvdienām būs vēl ledus?

Andis.B123, 31.janvāris 2023, 18:57

Maksas dīķi, bet summas mizerīgas.
Cenas jau tā , nebiedē , galvenais vai būs ledus , kāds tagad tur ledus :)
Un vai arī kāds kompānijas pēc brauks brīvdienās ?[/quote]Un vēl gribējās pajautāt , kā tur , 1 ūda 1 makšķere ja?
31.janvāris 2023, 21:17 | links
 
andreiko [31.01.23]: /blockquote>Sveiks , neesmu tur bijis , karē dīķus tur neredzu , tur ir privatais vai jāmaksā? Un vai kā domājat uz brīvdienām būs vēl ledus?

Andis.B123, 31.janvāris 2023, 18:57


Maksas dīķi, bet summas mizerīgas.[/quote]Cenas jau tā , nebiedē , galvenais vai būs ledus , kāds tagad tur ledus :)
Un vai arī kāds kompānijas pēc brauks brīvdienās ?
31.janvāris 2023, 21:04 | links
 
/blockquote>Sveiks , neesmu tur bijis , karē dīķus tur neredzu , tur ir privatais vai jāmaksā? Un vai kā domājat uz brīvdienām būs vēl ledus?

Andis.B123, 31.janvāris 2023, 18:57[/quote]

Maksas dīķi, bet summas mizerīgas.
31.janvāris 2023, 20:54 | links
 
tajfun [31.01.23]: einis [18:49]: Sveiciens copmaņiem!
Pie mums cope no virsledus pozīcijas turpinās. To rakstu tāpēc, ka ir daudz zvanu ar jautājumiem par ledus stāvokli. Ir ok.
Protams, brist caur niedrēm un mēgināt ledu metru no krasta vai niedru joslām es neieteiktu.
Labums, ka nav dziļš. :)))
Ledus biezums joprojām no 8 - 15 cm un tas nav sasalis sniegs. Mani, ar 130 + ekipējums tur droši. Kur nevar iet es visiem saku konkrēti parādot vietas, posmus, rajonus, bet ne novadus. Pat brāļu tauta Lietuvieši jau brauc ciemos. Viņiem ar ledu ir traki....:(
Par copi kā tādu.
Līdakas ir ļoti aktīvas, bet es jau sāku aizdomāties, ka par cik mums ir ledus līdakas, kas nārsto februārī un to rāda noķerto zivju vēderu iekšējie orgāni, tad praktiski tās ķert un paturēt vajadzētu aizliegt. Tēviņus ok, bet mammas nē. Šis lēmums vēl nav pieņemts, bet rokas un kājas lauž tas kurš sēž uz sava koka zara. Es mēģinu uz viņa nesēdēt un nedomāt par vienu vai trim gadiem uz prieķšu. Mani interesē ilgāks laika posms....Tā lai paliek arī maniem mazbērniem.
Asaris ir vieglāk prognozējams un atrodams, bet jautājums vai viņš grib ēst. Džeki ar eholotēm ir stāvā sajūsmā par to ko redz ekrānā, ka bļitku var kustināt bez raustīšanas, jo asaris.....nāk
līdzi, bet neņem.
Ne jau katru dienu, bet tā tas ir.
Pārsvarā visi uz Lādzēnu dīķiem dodas copēt plēsīgās zivis. Pagājušo sestdien atradās viens copmanis kuru iesēdināju ezera sazarēs, vienā no dīķiem un minimāli lielākā padziļinājumā. Teikšu atklāti, ka pašam bija interesanti kas viņam sanāks, jo man nesanāk laika izsēdēt brekšus, raudas vai pličus patreiz ziemā. Rezultātā kopējais svars 4,8 kg baltā zivs.
Izrādās, ka :)))) šeit arī tādas ir!:))))
Ne asakas vīri un būs jau labi.
Te zivju nav :))))Pār līdakām, ja jau ir ierosinājums ierobežot līdaku (mammas) ķeršanu, pēc manām domām, loğiskāk būtu samazināt paturāmo līdaku skaitu, piemērām līdz 3 gab. Jo man visas līdakas,kurās bija lielākās par 1.5kg. 90% gadījumos bija ar ikriem.
Vel jāņem vērā to, kā tēviņi aug lēnak, neka mammas, līdz ar to, mēru līdaku ( tēviņu) grūtāk arī dabūt...
Ja būs tas ierobežojums, tad teoretiski makškernieku skaits varētu arī samazināsies, jo lielāka daļa brauc uz Lādzēniem pēc līdakām.
Es daru tā , ja līdaka virs 1.5 ir apaļa( ar ikriem) vienmēr laižu atpakaļ , vienkārši žēl , cik daudz līdaku mazu neradīsies:(
31.janvāris 2023, 20:05 | links
 
einis [31.01.23]: Sveiciens copmaņiem!
Pie mums cope no virsledus pozīcijas turpinās. To rakstu tāpēc, ka ir daudz zvanu ar jautājumiem par ledus stāvokli. Ir ok.
Protams, brist caur niedrēm un mēgināt ledu metru no krasta vai niedru joslām es neieteiktu.
Labums, ka nav dziļš. :)))
Ledus biezums joprojām no 8 - 15 cm un tas nav sasalis sniegs. Mani, ar 130 + ekipējums tur droši. Kur nevar iet es visiem saku konkrēti parādot vietas, posmus, rajonus, bet ne novadus. Pat brāļu tauta Lietuvieši jau brauc ciemos. Viņiem ar ledu ir traki....:(
Par copi kā tādu.
Līdakas ir ļoti aktīvas, bet es jau sāku aizdomāties, ka par cik mums ir ledus līdakas, kas nārsto februārī un to rāda noķerto zivju vēderu iekšējie orgāni, tad praktiski tās ķert un paturēt vajadzētu aizliegt. Tēviņus ok, bet mammas nē. Šis lēmums vēl nav pieņemts, bet rokas un kājas lauž tas kurš sēž uz sava koka zara. Es mēģinu uz viņa nesēdēt un nedomāt par vienu vai trim gadiem uz prieķšu. Mani interesē ilgāks laika posms....Tā lai paliek arī maniem mazbērniem.
Asaris ir vieglāk prognozējams un atrodams, bet jautājums vai viņš grib ēst. Džeki ar eholotēm ir stāvā sajūsmā par to ko redz ekrānā, ka bļitku var kustināt bez raustīšanas, jo asaris.....nāk
līdzi, bet neņem.
Ne jau katru dienu, bet tā tas ir.
Pārsvarā visi uz Lādzēnu dīķiem dodas copēt plēsīgās zivis. Pagājušo sestdien atradās viens copmanis kuru iesēdināju ezera sazarēs, vienā no dīķiem un minimāli lielākā padziļinājumā. Teikšu atklāti, ka pašam bija interesanti kas viņam sanāks, jo man nesanāk laika izsēdēt brekšus, raudas vai pličus patreiz ziemā. Rezultātā kopējais svars 4,8 kg baltā zivs.
Izrādās, ka :)))) šeit arī tādas ir!:))))
Ne asakas vīri un būs jau labi.
Te zivju nav :))))
Pār līdakām, ja jau ir ierosinājums ierobežot līdaku (mammas) ķeršanu, pēc manām domām, loğiskāk būtu samazināt paturāmo līdaku skaitu, piemērām līdz 3 gab. Jo man visas līdakas,kurās bija lielākās par 1.5kg. 90% gadījumos bija ar ikriem.
Vel jāņem vērā to, kā tēviņi aug lēnak, neka mammas, līdz ar to, mēru līdaku ( tēviņu) grūtāk arī dabūt...
Ja būs tas ierobežojums, tad teoretiski makškernieku skaits varētu arī samazināsies, jo lielāka daļa brauc uz Lādzēniem pēc līdakām.
31.janvāris 2023, 20:01 | links
 
einis [31.01.23]: Sveiciens copmaņiem!
Pie mums cope no virsledus pozīcijas turpinās. To rakstu tāpēc, ka ir daudz zvanu ar jautājumiem par ledus stāvokli. Ir ok.
Protams, brist caur niedrēm un mēgināt ledu metru no krasta vai niedru joslām es neieteiktu.
Labums, ka nav dziļš. :)))
Ledus biezums joprojām no 8 - 15 cm un tas nav sasalis sniegs. Mani, ar 130 + ekipējums tur droši. Kur nevar iet es visiem saku konkrēti parādot vietas, posmus, rajonus, bet ne novadus. Pat brāļu tauta Lietuvieši jau brauc ciemos. Viņiem ar ledu ir traki....:(
Par copi kā tādu.
Līdakas ir ļoti aktīvas, bet es jau sāku aizdomāties, ka par cik mums ir ledus līdakas, kas nārsto februārī un to rāda noķerto zivju vēderu iekšējie orgāni, tad praktiski tās ķert un paturēt vajadzētu aizliegt. Tēviņus ok, bet mammas nē. Šis lēmums vēl nav pieņemts, bet rokas un kājas lauž tas kurš sēž uz sava koka zara. Es mēģinu uz viņa nesēdēt un nedomāt par vienu vai trim gadiem uz prieķšu. Mani interesē ilgāks laika posms....Tā lai paliek arī maniem mazbērniem.
Asaris ir vieglāk prognozējams un atrodams, bet jautājums vai viņš grib ēst. Džeki ar eholotēm ir stāvā sajūsmā par to ko redz ekrānā, ka bļitku var kustināt bez raustīšanas, jo asaris.....nāk
līdzi, bet neņem.
Ne jau katru dienu, bet tā tas ir.
Pārsvarā visi uz Lādzēnu dīķiem dodas copēt plēsīgās zivis. Pagājušo sestdien atradās viens copmanis kuru iesēdināju ezera sazarēs, vienā no dīķiem un minimāli lielākā padziļinājumā. Teikšu atklāti, ka pašam bija interesanti kas viņam sanāks, jo man nesanāk laika izsēdēt brekšus, raudas vai pličus patreiz ziemā. Rezultātā kopējais svars 4,8 kg baltā zivs.
Izrādās, ka :)))) šeit arī tādas ir!:))))
Ne asakas vīri un būs jau labi.
Te zivju nav :))))
Sveiks , neesmu tur bijis , karē dīķus tur neredzu , tur ir privatais vai jāmaksā? Un vai kā domājat uz brīvdienām būs vēl ledus?
31.janvāris 2023, 18:57 | links
 
Sveiciens copmaņiem!
Pie mums cope no virsledus pozīcijas turpinās. To rakstu tāpēc, ka ir daudz zvanu ar jautājumiem par ledus stāvokli. Ir ok.
Protams, brist caur niedrēm un mēgināt ledu metru no krasta vai niedru joslām es neieteiktu.
Labums, ka nav dziļš. :)))
Ledus biezums joprojām no 8 - 15 cm un tas nav sasalis sniegs. Mani, ar 130 + ekipējums tur droši. Kur nevar iet es visiem saku konkrēti parādot vietas, posmus, rajonus, bet ne novadus. Pat brāļu tauta Lietuvieši jau brauc ciemos. Viņiem ar ledu ir traki....:(
Par copi kā tādu.
Līdakas ir ļoti aktīvas, bet es jau sāku aizdomāties, ka par cik mums ir ledus līdakas, kas nārsto februārī un to rāda noķerto zivju vēderu iekšējie orgāni, tad praktiski tās ķert un paturēt vajadzētu aizliegt. Tēviņus ok, bet mammas nē. Šis lēmums vēl nav pieņemts, bet rokas un kājas lauž tas kurš sēž uz sava koka zara. Es mēģinu uz viņa nesēdēt un nedomāt par vienu vai trim gadiem uz prieķšu. Mani interesē ilgāks laika posms....Tā lai paliek arī maniem mazbērniem.
Asaris ir vieglāk prognozējams un atrodams, bet jautājums vai viņš grib ēst. Džeki ar eholotēm ir stāvā sajūsmā par to ko redz ekrānā, ka bļitku var kustināt bez raustīšanas, jo asaris.....nāk
līdzi, bet neņem.
Ne jau katru dienu, bet tā tas ir.
Pārsvarā visi uz Lādzēnu dīķiem dodas copēt plēsīgās zivis. Pagājušo sestdien atradās viens copmanis kuru iesēdināju ezera sazarēs, vienā no dīķiem un minimāli lielākā padziļinājumā. Teikšu atklāti, ka pašam bija interesanti kas viņam sanāks, jo man nesanāk laika izsēdēt brekšus, raudas vai pličus patreiz ziemā. Rezultātā kopējais svars 4,8 kg baltā zivs.
Izrādās, ka :)))) šeit arī tādas ir!:))))
Ne asakas vīri un būs jau labi.
Te zivju nav :))))
31.janvāris 2023, 18:49 | links
 
Šodien arī pabūts uz dīķiem.
Asaris ņēma, bet izmērs nekāds, 6 pannas asari un kaudze ar zirgazobiem.
Līdakas arī visnotaļ aktīvas, uz ūdam četras copes - četras ārā, lielāka 62cm.
29.janvāris 2023, 19:59 | links
 
Ledus labs? Visur var iet.
28.janvāris 2023, 20:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager