Lādzēnu dīķi

Sveiciens copmaņiem.
Paldies par atskaitēm, jo tās dod informāciju tiem kas bieži, vai retāk, vai nekad pārdomā par copi Lādzēnu dīķos. Mans uzdevums ir maksimāli garantēt lai kāds no jums, kaut ko no zivju sugām, noķer. Neesmu ieinteresēts lai aizbrauktu kāds tukšā, un tam ir loģisks izskaidrojums, bet par copi.
24 mēra līdakas šodien aizbrauca uz copmaņu pannām. Asari ķērās tikai tiem kas darbojās ar mūsu pašdarbnieku izgatavotajām bļitkām. Uzreiz piebildīšu, ka iepriekšējās 2 - 5 dienas asaris bija ļoti kūtrs! Laiks nostabilizējās un viss notiek.
Tagad par ledu uz rītdienu.
Pa kanāliem ledus ir vismaz 20 cm biezumā. Uz plačiem ledus biezums ir no 7 - 20 cm. Redzi priekšā melnu laukumu, neej!!!!!
Gaišais pleķis, ok!
Rītdien strādājam, bet rēķināmies ar mašīnas novietošanu, jo pēdējo auto es tikai tiko izvilku no māla dubļiem.
Tātad pa kanāliem pilnībā droši, bet ejot uz plačiem domājam ar to galvu, vai galviņu, kas ir uz pleciem!
Ne asakas!
14.janvāris 2023, 18:46 | links
 
Ledus vietām švaks,gāju uz mašīnu,vietām var redzēt ka ir tikai 4 ,5 cm
14.janvāris 2023, 18:10 | links
 

Šodien tikai šitā,viena ūda aizgāja zālēs,asaru nebija,toties no viena cauruma breksēni,tāpēc arī tur sēdēju
14.janvāris 2023, 18:07 | links
 
mirtins [14.01.23]: Taifūns,tu varbūt biji tas čalis sarkanajā komberī pie salas?
Es tas biju
14.janvāris 2023, 18:05 | links
 

Piestāju Vecumnieku tirdziņā...
14.janvāris 2023, 17:37 | links
 
mirtins [14.01.23]: Taifūns,tu varbūt biji tas čalis sarkanajā komberī pie salas?
Ne, es tas nebiju.
Man ir tumši zaļais kostīms.
14.janvāris 2023, 17:27 | links
 
Taifūns,tu varbūt biji tas čalis sarkanajā komberī pie salas?
14.janvāris 2023, 17:12 | links
 
mirtins [14.01.23]: Ņemot vērā, ka nevienam un JRSSS atskaites nevajag, tad nerakstīšu. Ziņoju par ledu. Ledus ir un copmaņi stulbi arī. No rīta mēģināju vilkt pāri placim labajā pusē. Metri 30 no niedrēm verga izkrīt cauri. Pamēģināju vēl divās vietās - tas pats. Pusdienlaikā divi gudrie sip pāri bez vergas un bēdu nezina. Cilvēki mīļie, ledus kūst, neesiet stulbi. Pa grāvjiem un gar malām ir droši. Bet prāts ir jāpieslēdz.
Tieši tā, ledus nekāds plačos, es šodien knapi pārgaju labo pusi, ejot visu laiku taustot ar vergu...
Par copi: divi zemmēri uz ūdām, uz bezmotilku asari bija, bet baigi kutri, priekš pannas ir, lielos nebija...
14.janvāris 2023, 15:56 | links
 
Ņemot vērā, ka nevienam un JRSSS atskaites nevajag, tad nerakstīšu. Ziņoju par ledu. Ledus ir un copmaņi stulbi arī. No rīta mēģināju vilkt pāri placim labajā pusē. Metri 30 no niedrēm verga izkrīt cauri. Pamēģināju vēl divās vietās - tas pats. Pusdienlaikā divi gudrie sip pāri bez vergas un bēdu nezina. Cilvēki mīļie, ledus kūst, neesiet stulbi. Pa grāvjiem un gar malām ir droši. Bet prāts ir jāpieslēdz.
14.janvāris 2023, 13:53 | links
 
Biju ar šodien, mērķis līdaka, copes ap 15 un 4 zemmēri uz ledus, diemžēl nevienu mēru neredzēju :(
ledus kanālos ok, bet nu āliņģu vietām skalo pamatīgi. Pie šim prognozēm rīt varētu būt pēdēja diena pagaidam no ledus !
P.S. viens vīrs bija azigājis uz "labajām točkām" un tur ledus max 5 cm, tā ka uzmanīgi!!!
13.janvāris 2023, 21:11 | links
 
Loms labs,protams. Par to aktivitāti,nu parasti uz vienu mēru ir 4-5 brīvlaistie:) šodien laikam kopā kādas trīs mazās šņorītes trāpījās, tāpēc tāds secinājums:). Iespējams,ka pa grāvjiem zemmēri arī aktīvāki bija. Man ir tāds iespaids,ka ezeros tomēr lielāka varbūtība mērus dabūt ,tāpēc pārsvarā darbojos pa plačiem.
13.janvāris 2023, 18:59 | links
 
Lauris50 [13.01.23]: Labs vakars. Iemetīšu mazu atskaiti. Šodien biju ar domu mēģināt pierunāt Lādzēnu asari. Nu ko lai saka... nesanāk man. Pēc triju stundu cīņas un diviem sprīža asarīšiem metu mieru un pārgāju uz to, ko protu-uz līdakām. Jāteic, ka tās arī šodien nebija pārāk aktīvas, bet nu četrus mērus salasīju. Daudz visādu piebakstījienu, uzšūpojienu, vienu ļoti smuku sitienu kaut kā notizlojos un nepiecirtu. Darbojos tikai ar vizuļiem. Laiciņš,protams, super, bet ,ja ir pareizā drēbīte mugurā ,tad viss bumbās. No ledus nonācu pēdējais, Einis jau sēdēja mašīnā, gaidīja. Cerams, ka neaizkavēju:).
4 mēri ziemā uz mānekli un nebija pārāk aktīvas ...

Labs loms manuprāt
13.janvāris 2023, 18:44 | links
 
Par ledu-nu pagaidām puslīdz normāls, bet nu ja šitā kusīs, tad, man šķiet, ka ilgi vairs nebūs drošs. Vietām ir izskaloti palieli āliņģi un arī starp niedrēm ,pārejot starp dīķiem, vietām ir izskalojumi.
13.janvāris 2023, 18:31 | links
 
Labs vakars. Iemetīšu mazu atskaiti. Šodien biju ar domu mēģināt pierunāt Lādzēnu asari. Nu ko lai saka... nesanāk man. Pēc triju stundu cīņas un diviem sprīža asarīšiem metu mieru un pārgāju uz to, ko protu-uz līdakām. Jāteic, ka tās arī šodien nebija pārāk aktīvas, bet nu četrus mērus salasīju. Daudz visādu piebakstījienu, uzšūpojienu, vienu ļoti smuku sitienu kaut kā notizlojos un nepiecirtu. Darbojos tikai ar vizuļiem. Laiciņš,protams, super, bet ,ja ir pareizā drēbīte mugurā ,tad viss bumbās. No ledus nonācu pēdējais, Einis jau sēdēja mašīnā, gaidīja. Cerams, ka neaizkavēju:).
13.janvāris 2023, 18:27 | links
 
mirtins [13.01.23]: Ziniet ko gudrinieki, izejiet cauri forumam, un paskatieties, cik daudz informācijas par dīķi jūs esat ielikuši. Meklētāji, ipio! Es godīgi ierakstu atskaites pa copi, daddy arī ir atskaitījies par savu vizīti dīķos. Kur ir viss pārējais? Katru dienu čupa ar mašīnām stāv pie bāzes, bet atskaišu nav. Tad nu sākas tukšdiršana. A ko darīt?

Eini, jā, par ledu lūdzu gan derētu. Paldies!
Bet, Tu pajautāji tieši to pašu, ko jautā visi pārējie - kāds ledus stāvoklis... :D
Es tik tā :D
13.janvāris 2023, 14:55 | links
 
Sveiciens copmaņiem. Šodien, kas atbraukuši, iet pa visu ezeru.
Rītdien strādājam, bet par svētdienu jāsecina rītdien.
Šodien plosās zem mērā līdaciņas. Tie kas uz asariem vēl cīnās.
13.janvāris 2023, 14:30 | links
 
mirtins [12:11]: Mirtin,nevajag.Vienīgo reizi biju 22.decembrī.Ir absolūti pilna atskaite.Apskaties un pasaki,ja kas trūkst.

Bjorgvins, 13.janvāris 2023, 12:06

Es te par citiem indivīdiem drusku :DTak visiem pie .... Tavas atskaites, kurš mācēs tas noķers, kurš nemācēs nenoķers... cilvēkiem reāli interesē vai uz ledus tiks virsū, nevis Jūsu draudzīgie dialogi.

JRSSS, 13.janvāris 2023, 13:09


Paldies! Ņemšu vērā :)
13.janvāris 2023, 13:30 | links
 
mirtins [13.01.23]: Mirtin,nevajag.Vienīgo reizi biju 22.decembrī.Ir absolūti pilna atskaite.Apskaties un pasaki,ja kas trūkst.

Bjorgvins, 13.janvāris 2023, 12:06

Es te par citiem indivīdiem drusku :D
Tak visiem pie .... Tavas atskaites, kurš mācēs tas noķers, kurš nemācēs nenoķers... cilvēkiem reāli interesē vai uz ledus tiks virsū, nevis Jūsu draudzīgie dialogi.
13.janvāris 2023, 13:09 | links
 
Mirtin,nevajag.Vienīgo reizi biju 22.decembrī.Ir absolūti pilna atskaite.Apskaties un pasaki,ja kas trūkst.

Bjorgvins, 13.janvāris 2023, 12:06


Es te par citiem indivīdiem drusku :D
13.janvāris 2023, 12:11 | links
 
Mirtin,nevajag.Vienīgo reizi biju 22.decembrī.Ir absolūti pilna atskaite.Apskaties un pasaki,ja kas trūkst.
13.janvāris 2023, 12:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager