Lādzēnu dīķi

Sveiki rīt plānoju aizlaist izmēģināt laimi uz ašukiem. Kā ar ledu?
10.janvāris 2023, 12:53 | links
 
Veči un arī saimnieks stāstija,ka atkusnī esot labi gājis,nezinu par līdakām,bet asari ēduši labi,jācer ka sestdien neaizslēgs,tad varētu atkusnī pameklēties,un karodziņu paņemt.

Sandrix, 9.janvāris 2023, 18:02


tur vienkārši "tresīt" vajag, t.i. būt aktīviem - ūdas pāvietot, 15min nav copes, nes tālāk... man no tās "dejas ar pietupieniem" nākamā dienā visas maliņas sāp :)
9.janvāris 2023, 18:21 | links
 
mirtins [09.01.23]: Sandrix - 800 ir labs! Es savu lielo sestdien neizvilku. Pat nav nojausmas, cik liels bija. Trešajā reizē pievilku pie āliņģa un šamais nokabinājās. Pēc inerces iebāza drusku galvu āliņģī un prom bija. Toties viena līdaciņa pati izleca no āliņģa. Ievilku āliņģī un šī nokabinājās, bet sāka tirināties un iztirinājās uz ledus :D

Bet nu asari baigi kūtrie un negribīgie. Īsti nesaprotu, ko viņiem vajag. Dabū vienu no āliņģa un viss. Ja divi, tad tas jau daudz. Visu laiku urbinies kā tāds kurmis pa ezeru :D Laikam būs jāmet miers Lādzēniem uz kādu laiku. Kā sāk nākt ar elektroniskām ierīcēm čaļi, tā tas asaris paliek baigi tramīgs. Ar sentēvu metodēm kļūst arvien grūtāk sadzenāt :)
Veči un arī saimnieks stāstija,ka atkusnī esot labi gājis,nezinu par līdakām,bet asari ēduši labi,jācer ka sestdien neaizslēgs,tad varētu atkusnī pameklēties,un karodziņu paņemt.
9.janvāris 2023, 18:02 | links
 
Man vēl divi zīmuļi ar trāpijās,uz topašu salmo, veiksme ka nenorāva bļitku,bet diena tiešām necope,lielāko dienas daļu klejoju pa kreiso dīķi,tikai sīkie ašuki priekš dzīvās(es bez ūdas),kas dīvaini,jo visi saka ka nevarot dabūt dzīvo

Sandrix, 9.janvāris 2023, 16:05


Jā, sīkie ašuki ir gandrīz visur. Es parasti ņemu līdzi kādu karodziņu un iekarinu, lai gan skraidot ar bļitku, tas karogs tikai kā bremze un laika šķērdētājs. Un tie zīmuļi arī ir gandrīz visur. Šogad ļoti daudz bļitku tiem esmu izbarojis... Dabūju sūtīt jaunas no meistara. :)))
9.janvāris 2023, 17:01 | links
 
Man vēl divi zīmuļi ar trāpijās,uz topašu salmo, veiksme ka nenorāva bļitku,bet diena tiešām necope,lielāko dienas daļu klejoju pa kreiso dīķi,tikai sīkie ašuki priekš dzīvās(es bez ūdas),kas dīvaini,jo visi saka ka nevarot dabūt dzīvo
9.janvāris 2023, 16:05 | links
 
Sandrix - 800 ir labs! Es savu lielo sestdien neizvilku. Pat nav nojausmas, cik liels bija. Trešajā reizē pievilku pie āliņģa un šamais nokabinājās. Pēc inerces iebāza drusku galvu āliņģī un prom bija. Toties viena līdaciņa pati izleca no āliņģa. Ievilku āliņģī un šī nokabinājās, bet sāka tirināties un iztirinājās uz ledus :D

Bet nu asari baigi kūtrie un negribīgie. Īsti nesaprotu, ko viņiem vajag. Dabū vienu no āliņģa un viss. Ja divi, tad tas jau daudz. Visu laiku urbinies kā tāds kurmis pa ezeru :D Laikam būs jāmet miers Lādzēniem uz kādu laiku. Kā sāk nākt ar elektroniskām ierīcēm čaļi, tā tas asaris paliek baigi tramīgs. Ar sentēvu metodēm kļūst arvien grūtāk sadzenāt :)
9.janvāris 2023, 08:59 | links
 

Uz Salmo nr.2 sudrabs ar ķēdīti
8.janvāris 2023, 17:33 | links
 
Divi kimlaki,500 un 840gr.
8.janvāris 2023, 17:28 | links
 
Šodienas necope
8.janvāris 2023, 17:26 | links
 
Šodienas necope
8.janvāris 2023, 17:25 | links
 
mirtins [07.01.23]: Jābrauc uz Babīti, tur ir asari. Šitie nav asari...
100% Piekrītu
7.janvāris 2023, 22:40 | links
 
mirtins [07.01.23]: lucio208 [14:54]: mirtins [14:17]: Jābrauc uz Babīti, tur ir asari. Šitie nav asari...Kā ar uziešanu, kā ledus? Vai līdakas klusē? Rīt doma braukt uz līdakām. Dzīvo noķert var?Ledus labs. Līdakas šodien bija mierīgākas, lai gan trīs svilpastes izvilku, viena noplēsa pēdējo pareizo bļitku un vēl viena cope bija. Karogs 2 reizes izšāva, bet abas garām. Sīkās saķert gan jau var. Es copēju tikai uz bļitku, līdz ar to, kad mazais asarītis uzlec, tad ir. Ja neuzlec tad nav. Vīri pa grāvjiem sīkās bija saķēruši. Bet nu cik sapratu, šodien nebija līdaku diena.
Liels tev paldies par informāciju.
7.janvāris 2023, 16:24 | links
 
lucio208 [07.01.23]: mirtins [14:17]: Jābrauc uz Babīti, tur ir asari. Šitie nav asari...Kā ar uziešanu, kā ledus? Vai līdakas klusē? Rīt doma braukt uz līdakām. Dzīvo noķert var?
Ledus labs. Līdakas šodien bija mierīgākas, lai gan trīs svilpastes izvilku, viena noplēsa pēdējo pareizo bļitku un vēl viena cope bija. Karogs 2 reizes izšāva, bet abas garām. Sīkās saķert gan jau var. Es copēju tikai uz bļitku, līdz ar to, kad mazais asarītis uzlec, tad ir. Ja neuzlec tad nav. Vīri pa grāvjiem sīkās bija saķēruši. Bet nu cik sapratu, šodien nebija līdaku diena.
7.janvāris 2023, 15:33 | links
 
mirtins [07.01.23]: Jābrauc uz Babīti, tur ir asari. Šitie nav asari...
Kā ar uziešanu, kā ledus? Vai līdakas klusē? Rīt doma braukt uz līdakām. Dzīvo noķert var?
7.janvāris 2023, 14:54 | links
 

Jābrauc uz Babīti, tur ir asari. Šitie nav asari...
7.janvāris 2023, 14:17 | links
 
Viss ok!
Ar rītdienu ejam un copējam.
Motils gan nebūs, un kā jau iepriekš rakstīju, tad ar savām, līdzi ņemtajām dzīvajām zivtiņām ūdām, uz ledus nedrīkst iet! Saķert raudiņas, pličukus kanālos nav nekādu problēmu. Man tas ir 4 zivis minūtē.
Sniega sega, virs ezera ledus, ir plāna un līdz ar to pārvietošanās ideāla.
Ne asakas!
6.janvāris 2023, 14:50 | links
 
Informāciju studijā lūdzu!

Bet nu šorīt salīdzinoši netālu no Lādzēniem bija mīnus 15 - mīnus 18, atkarībā no tā, kurā mājas pusē termometrs.

Līdz ar to būtu apgrēcība neatvērt dīķus :D

Es gan šaubos, ka šajā laika maiņā zobainās būs aktīvas... bet ej nu sazin. Viņām savi apsvērumi :D
6.janvāris 2023, 11:01 | links
 
Willy [01.01.23]: renars25 [Vakar]: mirtins [18:01]: Nu nez... Ja 507 gr nav asaris, tad es nezinu... Tad uz Lādzēniem braukt nevajagnu neizskatās tik liels.Tavas asakas 17kg.Peipī izskatās varenas!:DD
Cilvēks ieliek bildi un aprakstu!nepretendējot uz Top 10!
Protams ka varenas:D Jo tur jau neko citu prātīgu nevar noķert :)
2.janvāris 2023, 09:24 | links
 
mirtins [02.01.23]: Da viss ok. Neizskatās, bet ir. Esmu šoziem sācis visus ašukus mērīt un svērt, lai var vasarā laist vaļā, nemokot. Varu ielikt pilnu sarakstu ar garumiem un svaru. Svari ar precizitāti līdz gramam. Tajā ezerā ir arī daudz lielāki.
Labais! Nu tā turpini:) Ne asakas..
2.janvāris 2023, 09:21 | links
 
Da viss ok. Neizskatās, bet ir. Esmu šoziem sācis visus ašukus mērīt un svērt, lai var vasarā laist vaļā, nemokot. Varu ielikt pilnu sarakstu ar garumiem un svaru. Svari ar precizitāti līdz gramam. Tajā ezerā ir arī daudz lielāki.
2.janvāris 2023, 08:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager