Lādzēnu dīķi

renars25 [01.01.23]: mirtins [18:01]: Nu nez... Ja 507 gr nav asaris, tad es nezinu... Tad uz Lādzēniem braukt nevajagnu neizskatās tik liels.
Tavas asakas 17kg.Peipī izskatās varenas!:DD
Cilvēks ieliek bildi un aprakstu!nepretendējot uz Top 10!
1.janvāris 2023, 22:07 | links
 
mirtins [01.01.23]: Nu nez... Ja 507 gr nav asaris, tad es nezinu... Tad uz Lādzēniem braukt nevajag
nu neizskatās tik liels.
1.janvāris 2023, 21:58 | links
 

Nu nez... Ja 507 gr nav asaris, tad es nezinu... Tad uz Lādzēniem braukt nevajag
1.janvāris 2023, 18:01 | links
 
mirtins [01.01.23]: Žēl, ka ciet. Ledus vēl labs. Šodien izstaigāju ar vergu, visur ciets, stingrs. Virskārta pāris centimetri lietū mīksta,bet apakšā pietiekami biezs ledus. Nu centimetri 10,vietām 12. Šodien atkal līdaciņas ārdījās. Plēsa nost bļitkas ka prieks. Bet beigās izdevās no viņām aizmukt. Drusku salasīju arī asari. Pa vienam no āliņģa.Ar baigo mocīšanu un lūgšanos. Tā arī nesapratu,ne kur viņi ir, ne ko grib. Bet bija interesanti :)
Nez vai to es nosauktu par Asari:)
1.janvāris 2023, 16:17 | links
 

Žēl, ka ciet. Ledus vēl labs. Šodien izstaigāju ar vergu, visur ciets, stingrs. Virskārta pāris centimetri lietū mīksta,bet apakšā pietiekami biezs ledus. Nu centimetri 10,vietām 12. Šodien atkal līdaciņas ārdījās. Plēsa nost bļitkas ka prieks. Bet beigās izdevās no viņām aizmukt. Drusku salasīju arī asari. Pa vienam no āliņģa.Ar baigo mocīšanu un lūgšanos. Tā arī nesapratu,ne kur viņi ir, ne ko grib. Bet bija interesanti :)
1.janvāris 2023, 14:09 | links
 
Sveiciens copmaņiem.
Ar rītdienu 2. janvāri copi no Lādzēnu dīķu ledus, uz kādu laiku, slēdzam.
Pēc prognozēm izskatās, ka varētu atsākt nākamajās brīvdienās, bet sekojiet info kas būs piektdienas pēcpusdienā.
1.janvāris 2023, 13:10 | links
 
Sveiki.
Šodien bija padsmit copmaņu.
Lomos galvenokārt līdakas. Ledus ok.
Rīt strādājam, bet viena būtiska izmaiņa ar 2023 gada 1. janvārī.
Dzīvās zivtiņas jāķer uz vietas!
Ar svešiem dzīvajiem turpmāk copēt būs liegts!
Es redzēju šodien ar kādām karūsiņām viens copmanis gāja uz ledu....:(
Šo "operu" beidzam.
Laimīgu, veselīgu un mierpilnu Jauno 2023 gadu!
Ne asakas!
31.decembris 2022, 17:38 | links
 
Visiem sveiciens Jaunajā gadā! Vai šodien lāds bija virsū un tika arī nost? Vai rīt vēl būs staigājams ledus?
31.decembris 2022, 14:49 | links
 
Bija līdzi karusiņas, bet arī sīko asari uz momeni varēja saķert pie niedrēm lielā klajumā.
30.decembris 2022, 19:57 | links
 
Nu ko, pirmā reize man un čomam Lādzēnos. Uz karogiem ļoti daudz copju. Kopā uz diviem 15 līdakas, divas lielākās precīzi 49cm. Ķerot dzīvos ēsmai piezvejā 4 smuki asari. Mājās atbraucām tukši. Mēğinājām gan gar plačiem, gan mazajos līčos, gan lielajos grāvjos. Visur viens un tas pats, ja ir tad paņem 2 min laikā no karoga uzlikšanas un galā zemmers. Visas līdaciņas ļoti kārnas, varētu būt nesen ielaistas
Lielām ,kas jau iedzīvojušās, mutes bija ciet, cik jautāju citiem, visiem tas pats. Ledus ļoti biezs vēl.

whoops, 30.decembris 2022, 18:49


Super! Tad jau process bija jautrs:) Tās līdakas nav tikko ielaistas. Viņas vienkārši kādu laiku nav ēdušas. Man visas līdaciņas ko esmu izvilcis 100% bija ar dēlēm. Arī daži asari tādi. Ēsmas zivtiņas ķēri grāvjos?
30.decembris 2022, 19:53 | links
 
Nu ko, pirmā reize man un čomam Lādzēnos. Uz karogiem ļoti daudz copju. Kopā uz diviem 15 līdakas, divas lielākās precīzi 49cm. Ķerot dzīvos ēsmai piezvejā 4 smuki asari. Mājās atbraucām tukši. Mēğinājām gan gar plačiem, gan mazajos līčos, gan lielajos grāvjos. Visur viens un tas pats, ja ir tad paņem 2 min laikā no karoga uzlikšanas un galā zemmers. Visas līdaciņas ļoti kārnas, varētu būt nesen ielaistas
Lielām ,kas jau iedzīvojušās, mutes bija ciet, cik jautāju citiem, visiem tas pats. Ledus ļoti biezs vēl.
30.decembris 2022, 18:49 | links
 
Asakukaudze, kas tevi mulsina manā tekstā? Ja vārds "ķera", tad tas ir no vecajiem "zives" laikiem, kad zāle bija zaļāka, zives lielākas un ķera aktīvāka. Kad ar Vimpli garajos ziemas vakaros varēja izvilloties par asaru izmēru gradāciju un vienoties ka Daiva ir sūc... Pēc viņa un Gārņa gradācijām, Lādzēnos kimlaku nav. Taču es esmu Lādzēnos redzējis vismaz divus asarus, kuri Alūksnes lumpja kimlakus apēstu kā uzkodu pie puskilo līdakas :D
30.decembris 2022, 18:37 | links
 
mirtins [30.12.22]: Paldies!

Eini, tikai neaizmisti, ka es esmu vismaz tik pat svarīgs kā tu :D

Ceru uz turpmākiem ziņojumiem par ledus stāvokli. Kā copē, neinteresē. Šodien ķera ir, rīt nav un otrādi :D
Tu kaut pats izlasīji ko izrakstīji.
30.decembris 2022, 17:35 | links
 
Paldies!

Eini, tikai neaizmisti, ka es esmu vismaz tik pat svarīgs kā tu :D

Ceru uz turpmākiem ziņojumiem par ledus stāvokli. Kā copē, neinteresē. Šodien ķera ir, rīt nav un otrādi :D
30.decembris 2022, 17:24 | links
 
Turēs, turēs.:)
30.decembris 2022, 16:57 | links
 
Pie manis līst kā pa jāņiem. Kas notiek Lādzēnos? Baigi interesē, vai līdz 1.janvārim ledus izturēs.
30.decembris 2022, 13:02 | links
 
Sveiciens copmaniem.
Neesmu darba divas dienas un rakstu no dela datora kuram viss ir anglu termina. Tatad bez garumzimem un visiem citiem latviesu burtu pribambasiem. :))))
Protams, esmu kontakta ar ezeru :)))).
Protams, visu zinu. Vismaz daleji visu....
Ledus stabils. Mazliet pa virsu ir udens. Zonu, kur kristu cauri nav ja vien kads nemegina taisnu sliedi caur niedrem. To nevajag darit.
Vakardien bijusi lielo lidaku diena. Kas vinam notika, nezinu. Laikam tomer vajag kaut kad ari est. Par sodienu nezinu. Rit busu pats. Brivdienu mums ezeram nav ja vien var kustet pa ezera ledu vai braukt ar laivu.
Motila patreiz vairs nav.
Starp citu linis vel nenem.....:)))
29.decembris 2022, 16:48 | links
 
Esmu bijis divreiz šajā ziemā. Līdakas ir visur un ēd visu. Es, ja lieku karodziņu, tad tikai uz asarīti, jo pats copēju uz bļitku un dzenāju ašukus. Ja noķeru atbilstoša izmēra, lieku uz ūdas. Man vienkārši citu zivtiņu nav. Ļoti labi strādā, gan rauda, gan rudulītis, gan plicītis, gan kaūsiņa. Nezinu kā citiem, bet ja gribas jautrāku procesu, es izvēlētos maziņas ēsmas zivtiņas. Jā... citi teiks, ka lielo tā nenoķert, bet ... tepat zemāk redzamā mēra līdaciņa, ko izvilku Ziemassvētkos uz asarīti, bija pilna ar ļoti mazām zivtiņām. Saskaitīju 14 gab. Pārsvarā raudiņas un plicīši, viens rudulītis un divi spidiļķi. Vēl bija dažas asakas, kuras nespēju identificēt. Visas bija mazākas pa 5cm. Laikam viena raudiņa bija špičkastes garumā. Esmu bijis abos lielajos dīķos. Dzirdēju, ka veči ņēmās arī tālāk, pa mazajiem. Klusāks ir kreisās puses dīķis, kur pārsvarā visi gaida asari. Bet tieši tur, skatoties no bāzes gar kreisās puses niedrēm pagājušajā ziemā izvilka lielāko līdaku. Neatceros vai nu 7 vai 8kg. Vārdu sakot - saurb āliņģus gar niedrēm, citu tālāk, citu tuvāk un ik pa laiciņam pārnēsā ūdas. Es neieteiktu gaidīt baigi ilgi. 10 - 15 minūtes jau ir daudz. Ja līdaka ir, viņa paņems uzreiz. Vismaz visas tās, kas nokoda bļitku pieteicās pirmajā minūtē :D Galvenais strādāt un domāt - meklēt attālumu no niedrēm, skatīties dziļumu u.c. Neanalizē, kādēļ neķeras, bet mēģini saprast, kādēļ bija cope. Un tad no tā tālāk spēlē!
29.decembris 2022, 15:09 | links
 
Mērķa zivs*
29.decembris 2022, 14:21 | links
 
Rīt doma braukt. Mēram zivs līdaka. Braucu tur pirmo reizi dzīvē, verga noteikti līdzi būs. Kāds var ieteikt kādu stratēğiju, kur meklēt līdaku,kādā dziļumā, ko likt kā dzīvo? Paralēli varbūt pakacināšu kādu asari,par asari ir skaidrs,ka nevienam nav nekas skaidrs.
29.decembris 2022, 14:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager