Lādzēnu dīķi

Liels lūgums, katru dienu uz dīķiem iet vairāki copmaņi... kaut vai sīku sausu atskaitīti - biju, neko nenoķēru. Arī tas ir rādītājs. + cik strauji ledus kūst un kā ar uziešanu?

Paldies!
29.decembris 2022, 12:44 | links
 
Kāpēc gan nē?
28.decembris 2022, 20:51 | links
 
Labs vakars, rīt Lādzēni cerams vēl šancē?

pusdienlaiks, 28.decembris 2022, 18:02


Arī interesē.
28.decembris 2022, 20:47 | links
 
Labs vakars, rīt Lādzēni cerams vēl šancē?
28.decembris 2022, 18:02 | links
 

Šodien viens aplauziens pēc otrā. Biju pārliecināts, ka būšu vienīgais ezerā. Bet, kad piebraucu, mašīnu bija pilns. Otrs aplauziens trešajā āliņģī - vispirms uz bļitku mazais zīmulītis. Kamēr atkabināju, aiznesu uz citu āliņģi un atlaidu, laižu bļitku iekšā un bams - otrā līdaciņa -gandrīzmērs... Tā arī visu dienu pavadīju mukdams no līdakām. Neizdevās - izvilku sešas. Vēl bija daudz copju. Lielākā protams norāvās. Gāja kā zemūdene, cēli un mierīgi. Piektajā reizē, kad pievilku pie āliņģa, šķita, ka varēšu paņemt. Bet līdaka pirmo reizi papurināja galvu un prom bija ar visu bļitku. Vēl viena nolauza āķi citai bļitkai. Vēl bija entās līdaku copes... Bet es meklēju asari. Taču līdz ko pieurb par tuvu niedrēm, tā līdaka uzreiz visu sabojā. Nevarētu teikt, ka pa visam asari neatradu, bet nebija tas izmērs uz kuru cerēju un ar baigo strādāšanu un urbšanu. Turklāt tiem vajadzēja īpašu driblu. Vārdu sakot, ja nebūtu tās līdakas, būtu interesantā cope :)))) Ķeriet atkušni, kamēr ir ledus. Iesaku nestaigāt pa kanāliem, kas savieno dīķus, es šodien ar vergu vēl izgāju, bet pāris dienas un tur viss viļņosies. Visādi citādi grāvjos un plačos ledus labs. Ceru ka izturēs gadu mijas +7
27.decembris 2022, 17:10 | links
 

Bilde nokrita jau kuri reizi :)
26.decembris 2022, 16:29 | links
 
Nobraucu uz Lādzēniem. Mērķa zivs asaris. Sanāca konkrēti aplauzties. No rīta pa kādam kaut kur varēja izbakstīt, bet no plkst.11 kā līdakas pamodās, tā fsjo.... Rezultāts uz sejas - kādas četras līdakas izvilku, vēl vismaz tik pat aizgāja, pakāsu dažas bļitkas un pārītim āķus nolauzu.
26.decembris 2022, 16:28 | links
 
...nu, tie Dieva ceļi ir neizdibināmi, bet kur aiznes, tur jācopē! :)

man jau viss - pagājšsestdien ķertās noēstas (ikri beidzās pirmdien, pēdējo zivi saldajā krējumā noēdu trešdien) - jābrauc atkal! :)
23.decembris 2022, 10:45 | links
 
Daddy,kā redzi nācās atvērt sezonu tieši Lādzēnos. Lielākais izaicinājums -izžāvēt drēbes.Diezgan netipiska parādība ziemas copē - maktens lietus. Mirtins.Normāla parādība šāda tipa ūdens tilpnēm. Asaris kaprīzs,labi paēdis,konkurence neliela,ar straumi nav jācīnās un jādedzina kalorijas. Ir protams dienas,kad uznāk žoriks,taču tad bieži jābrauc lai uz tādu trāpītu.Jā tas nav Liepājas kanāls,kad no jūras atnāk maktens asaru bars. Griboši,bezkaunīgi,nebaidīti.Rij visu ko dod.Un galvenais - ja nolempēsi , blakus stāv bračkas,kuri tādu izdevību garām nepalaidīs. Mežonīga konkurence.
23.decembris 2022, 10:39 | links
 
daddy_j - man vajadzēja trīs garus gadus, lai saprastu elementāru lietu, ka es Lādzēnos neko nesaprotu :DDDDD
23.decembris 2022, 10:00 | links
 
Eini, paldies par ziņu!

Mirtin, kurp peld pīle, kad ir aizpeldējusi līdz dīķa vidum? Pareizi - uz malu! :) Tā arī asaru meklēšanai ir 2 stratēģijas - no malas uz vidu un no vidus uz malu. Ja jau vecās točkas nestrādā.
23.decembris 2022, 08:23 | links
 
Par asari skaidrs, par Eini ne? :))) Bet ar asariem šoziem varētu būt sarežģīti. Rudenī cik braucu čekot, kur viņi nostājušies, reāli bija tā, ka katru reizi bija citur un iepriekšējo reižu točkas vispār nestrādāja. Ir doma pa svētkiem aizskriet, bet nav ne mazākās nojausmas, no kuras gala sākt :DDDD
22.decembris 2022, 17:27 | links
 
Sveiciens copmaņiem.
Šodien uz ledus bijām 8 copmaņi ieskaitot arī mani. Pats biju veseļas divas stundas.
Galvenais bija pārbaudīt ledus stāvokli priekš broileriem, jo sevi, ar saviem 130 kg , pie tiem pieskaitu. Secinājums pozitīvs. Ledus mani tur visur, bet ir atsevišķi laukumiņi kur nevajadzētu kāpt....Tie ir nelieli, bet ļoti labi iezīmējas, jo uz ledus sniega nav.
Pirmo stundu veltīju sev ( Einim Asarim), bet pēdējie, stundas laikā, neatsaucās.:)))))
Taču atsaucās līdakas. Sarežģītāk noķert baltās zivis, jo līdaka ir uz kara takas. Stundas laikā atnesu sev pārīti mēra krastā.
Tas kas notiek ar zemmēriem ir neaprakstāms tāpēc brīdinu, ka pārbaudīsim katru copmani kas nāks krastā vai arī uz ledus. Varat apvainoties, bet ir bezsmadzeņu radījumi arī starp divkājminējiem. Lai pārējiem būtu zivis un laba atpūta cenšamies cik varam.
Par ledu.
Uz kanāliem ledus ir ap 20 cm biezumā un tā nav sniega putra.
Uz plačiem es pats pārgāju zigzagā pāri pa abām standarta pusēm. Ir vietas kur nevajadzētu izaicināt likteni. Tās ir nelielas un viegli ievērojamas. Secinājums, uz priekšu, bet ar galvu pa priekšu.
Strādājam bez brīvdienām.
Lai veicas un ne asakas. Katru sagaidīšu un atbildēšu uz jautājumiem.
22.decembris 2022, 16:58 | links
 
Kāds ledus stāvoklis? Rītdien doma braukt.
22.decembris 2022, 14:58 | links
 
Vakar atvērta ziemas sezona.Iespējams arī aizvērta .Laiks varētu teikt labs.+3,viegls vējiņš,rokas nesala.Vienīgā darvas karote - lietus.Publikas nebija.Bez mums bija vēl 2 entuziasti.Dragāja ar dzelžiem.Viens teica - pa visu dienu 5 asarīši.Jā,laikam nebija asaru diena.Mans puika arī vālēja ar visādiem dzelžiem.Rezultāts - 1 asaris, pāris atlaistu kaltiņu un vairāki aizgājēji.Es,kā kārtīgi iestagnējies stagnāts vālēju klasiku - 2 karogi,viena mormene.Rezultāts - 3 cepamasari, 2 mēra līdaciņas un neliela dāvana 3kg 78 cm. Jūtos priecīgs.Galvenais,ka beidzot biju uz ledus. Un neaizgāju zem ledus.Ak jā,trijniecei bija kuņģī sagremots līdaciņas fragments.Pēc astes spriežot nu varēja upuris būt apm 35 cm.Tāds lūk kanibāls.
22.decembris 2022, 14:25 | links
 
Zem 10 kg, kā parasti
21.decembris 2022, 19:29 | links
 
Aivisvizulis.

Jā, un jā. :))))

einis, 21.decembris 2022, 16:47


Kā šodienas asaru cope?
21.decembris 2022, 17:14 | links
 
Aivisvizulis.

Jā, un jā. :))))
21.decembris 2022, 16:47 | links
 
Vai rīt varēs tikt uzledus? Un motilis ir pieejams?
21.decembris 2022, 13:01 | links
 
einis [20.12.22]: Sveiciens copmaņiem!
Ja esam ciet, tad tās ir starpsezonas pavasararĪ un ziemas iesākumā.
Vienā gadījumā ir ledus, bet nav staigājams, otrā ledus ir bet nav staigājams.:)))))
Ja nopietni, tad brīvdienas Lādzēnos ir tad, kad te copēt praktiski nav iespējams. Teorētiski var kaut ko dabūt gatavu, bet tad ir jāzvana un runājam.....Patreiz ledus stabils un pats rīt eju uz asariem. ES TAK ZINU KUR VIŅI MĀJO!:)))) Mēģiniet man izsekot.:))))
Nestreso,citur arī ķeras un tuvākās dienas netaisos uz ledus līst.
20.decembris 2022, 22:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager