Lādzēnu dīķi

https://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-100175.htm

4. maija baltā galdauta atskaņas :)
8.novembris 2022, 20:32 | links
 
Es uz Lādzēniem aizšauju pāris reizes vasarā un vairākas reizes ziemā, jo TUR IR FORŠI :)

Mazbērni var iekapāt sīkās līdakas (visas atlaižam), reizēm pat kāda mērniece izšauj... no Eiņa var paņemt pusspainīti vēžu...

ko vairāk vajag??! :)
8.novembris 2022, 20:30 | links
 
sivens - Viedi vārdi! Žēl tikai, ka tie, kas rok, neraksta atskaites un neliek zivju līķīšu bildes :D
8.novembris 2022, 17:52 | links
 
Nu nezinu, cik esmu bijis nekad bez zivs neesmu palicis. Tas ka cilvēki neprot noķert ir cita lieta. Ir bijusi reizē kad izbraucu krastā un Einos saka ka šodien nevienam nekas īsti nav bijis, bet es savas 10 zivis izvilku, protams mēru attiecība pret zemmēriem ir dažāda, bet zivis tur ir un daudz, ir jāeksperiment~ un jāmeklē zivs.
7.novembris 2022, 22:12 | links
 
andreiko [07.11.22]: Zinu, ka vasarās šajā apvidū Ingmārs Līdaka ķer līņus (uz citām zivīm gan nē), bet viņš jau tur tāds vietējais aborigēns no Vecumniekiem.
Līņi tur tīri labi ķeras. Nav pārāk lieli, drīzāk pat mazi, bet ir un pietiekami. Uz pārs gadiem gan biju pārstājis turp braukt, jo praktiski visi breksīši, kuri tur regulāri piesakās ķerot līņus, bija ar jēlām čūlām. Divus gadus atpakaļ atsāku braukt un slimie brekšuki vairs nav gadījušies.
7.novembris 2022, 21:15 | links
 
Kaut kad vēl septembrī.

arvis5, 7.novembris 2022, 12:55


O jā... atceros septembri, vēl pa kādam asarītim bija iespējams sakacināt. Rekā, cilvēku skaits, kuri Lādzēnos tiek pie zivīm lēnām aug :DDDD
7.novembris 2022, 13:34 | links
 

Kaut kad vēl septembrī.
7.novembris 2022, 12:55 | links
 
Ja esat Copeslietu lasītāji, tad atrodiet šo veco rakstu. Ja izlasīsiet uzmanīgi, tad daudz kas kļūs skaidrāks. Līdakas savulaik tamborēju Kaņierī, Babītē, Lielajā Baltezerā, Engurē, pāris reizes arī Burtniekā, Lobē. Arī pa upītēm. Bet šis konkrētais stāsts ir no Lādzēniem. Tur arī mānekļi atrādās... Nav obligāti tikai ar relaxu jāstrādā. (šogad tā arī nevienu reizi to neesmu uzlicis ) Galvenais ir princips, kur, ko un kā darīt.

https://www.copeslietas.lv/site/blogi/3135-uztamboret-lidaku-1.htm
7.novembris 2022, 11:09 | links
 
Nu beidziet. Tas, ka veči speciāli neraksta cik un ko noķēruši, nozīmē tikai to, ka negrib lielāku presingu. Jebkur var ķert zivis. Kā teica Rainis - vajag tikai rakt. Šovasar citur neesmu bijis vispār, tikai Lādzēnos. Logiš, ka kaut ko esmu iemanījies noķert. Turklāt par lielākajiem lomiem es nemaz i nelielos :D Bija doma šajā vaļējo ūdeņu sezonā vairs nebraukt, jo asaris palicis stīvs un negribīgs. Jābrauc pafīderēt un saķert ķīšus vēdzelēm. Par asari varbūt piekrītu, tur vajag kaut ko mēģināt saprast, jo tie cimperlīgie sušķi, katru reizi izstellējas arvien trakāk. Tad viņiem viens konkrēts māneklis vajadzīgs, tad speciāla animācija. Pēdējās copes reizēs sapratu, ka riktīgi neko nesaprotu :D A līdakas man šķiet vienkārši brauc gar malu un kapā. Mānekļi arī nav baigi jāmudrī. Visādi rotiņi, šūpiņi, relaxi un maiļu vobleri. Piemēram tas ko forshais1 atrādīja, ir pareizie. Tikai nesaprotu, kādēļ viņš nenoķēra :D Kad mazākais puika paaugsies un nebūšu piesiets mājai, bet braukšu kaut kur citur, noliešu publiski savas točkas. varēsiet ierēkt, kur es ķēru zivis :D
7.novembris 2022, 11:01 | links
 
Cik redzēts (vismaz kādas pāris reizes tur bija NG ar vairākiem biedriem un neko nenoķēra), cik lasīts (CL arī bija kaut kādu maču atskaites, arī nekā), cik dzirdēts no paziņām un cik pašam pieredzēts, tad tur baigi, baigi švaki. Principā, apkopojot visu info, var secināt, ka tajos dīķos ķeras tikai 3 cilvēkiem - mirtins, Einis un vienam Eiņa čomam.

jurciks66, 6.novembris 2022, 22:13



Zinu, ka vasarās šajā apvidū Ingmārs Līdaka ķer līņus (uz citām zivīm gan nē), bet viņš jau tur tāds vietējais aborigēns no Vecumniekiem.
7.novembris 2022, 08:24 | links
 
Cik redzēts (vismaz kādas pāris reizes tur bija NG ar vairākiem biedriem un neko nenoķēra), cik lasīts (CL arī bija kaut kādu maču atskaites, arī nekā), cik dzirdēts no paziņām un cik pašam pieredzēts, tad tur baigi, baigi švaki. Principā, apkopojot visu info, var secināt, ka tajos dīķos ķeras tikai 3 cilvēkiem - mirtins, Einis un vienam Eiņa čomam.
6.novembris 2022, 22:13 | links
 

Kaut kas grabina, bet ne tas uz ko bijām atbraukuši. Varbut pie vainas vietas izvēle un piedāvātā animācija. Nākošreiz paprovēs citu vietu!
6.novembris 2022, 22:04 | links
 
jegersz [05.11.22]: mirtins [Vakar]: Zaļās varēja kapāt bez sava gala.Ja neskaita šo līdakbērnu, cik tad līdakas ieskaldīji?
Vairāk nekā desmit. Nepaskaitīju. Mēriņi un knapmēriņi apmēram puse. Riktīgi mazu nebija vispār. Man lielās pieķeras reti, jo copēju pārsvarā asarus. Sestdien biju paņēmis līdaku spiningu, jo pa vējam nobraucu pāri vietai, kur šosezon nebiju copējis. Tur arī pamētāju. Ja ietu uz līdakām, tad copētu divās vietās. Vai nu pa labi, pa zālēm, gar malām un mazajos dīķos. Vai pa kreisi apmēram 30m no niedru malām, vai gar krūmu vagām.
6.novembris 2022, 19:22 | links
 
Biju ar sestdien iebraucis. Rokās trīs zemmērus paturēju. Divi smuki kontakti ar mēriem arī bija, bet neuzsēdās... tās kas noraujas jau parasti vislielākās šķiet! :)
Es ar vienu aprautu auklu izvilku, kopsummā gan liekas ka nav tik traki piemēslots. :)
6.novembris 2022, 18:11 | links
 
mirtins [05.11.22]: Zaļās varēja kapāt bez sava gala.
Ja neskaita šo līdakbērnu, cik tad līdakas ieskaldīji?
5.novembris 2022, 21:27 | links
 
Izrādās telefona gļuks. Sori par divām vienādām bildēm
5.novembris 2022, 21:06 | links
 

Bilde nokrita
5.novembris 2022, 21:05 | links
 

Šodien daži nobijās no vēja. Lieki, jo līdakas kustējās. Es gan meklēju asari. Bija grūti, bet kādus desmit salasīju. Līdakas bija mazliet vairāk, bet atkal izdevās visas atlaist. Asari atkal uz vienu gumiju. Līdakas gan uz jebko. Vienbrīd laidos pa vējam un paņēmu līdaku spiningu ar voblerīti. Zaļās varēja kapāt bez sava gala. Tādēļ atkal ielīdu krūmos meklēt ašukus. Bildē viens starprezultāts no diviem spotiem. Plus vēl divas skārdenes, viena plastmasas pudele un kādi 30 metri ezerā iemestas auklas.
5.novembris 2022, 21:02 | links
 

Šodien atkal pūta vējš. Atkal gandrīz pilns maiss. Vot pie tā arī paliekam. Cik un ko noķēru, neteikšu. Ļoti daudz un dažādas. Zivis ir sakustējušās, bet drazas ar :(((
29.oktobris 2022, 19:09 | links
 

Un kādu attieksmi jūs pret sevi cerat sagaidīt? Vienkārši nesaprotu, kur tādi rodas :((( zāle krīt nost, vējš izpūš laukā. Man nav grūti aiz jums savākt. Bet karmu jūs paši sev čakarējat :((( mans šodienas loms.
23.oktobris 2022, 18:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager