Lādzēnu dīķi

:))))
Jā.
Tiešām.
Nav ko cepties.:))))

Kurš te sāka?:)))
28.janvāris 2022, 13:11 | links
 
einis [28.01.22]: Spinings27:
Ozolu dīķis ir ļoti bagāts ar zivīm, te nu Tu kļūdies un tas večuks ar laivu un šad tad ielikto tīklu, vai ziemā ar pāris ūdām nu galīgi nav nekāds bieds ezeram. Starp citu no ledus šogad nemaz neesmu viņu manījis.

Šis teksts no Jūsu puses, cien. kungs, bija ļoti apliecinošs. Šim večukam nav vēl 40 gadu, un ko tad tur kāds tīkls...., vai ne?
Nu jau vairs bez komentāriem....;(
Nu acīm redzot nerunājam par vienu un to pašu cilvēku... Lai nu paliek. Man zivis tur pietiks arī turpmāk. Nav ko cepties.
28.janvāris 2022, 13:04 | links
 
Spinings27:
Ozolu dīķis ir ļoti bagāts ar zivīm, te nu Tu kļūdies un tas večuks ar laivu un šad tad ielikto tīklu, vai ziemā ar pāris ūdām nu galīgi nav nekāds bieds ezeram. Starp citu no ledus šogad nemaz neesmu viņu manījis.

Šis teksts no Jūsu puses, cien. kungs, bija ļoti apliecinošs. Šim večukam nav vēl 40 gadu, un ko tad tur kāds tīkls...., vai ne?
Nu jau vairs bez komentāriem....;(
28.janvāris 2022, 12:58 | links
 
BrunoL

Nezinu uz kuru pusi tu tēmē, bet tas arī nav svarīgi.
Normāli ļaudis vispirms visu izrunā.
Žēl vienīgi, ka tas bieži vien notiek publiski....:((
28.janvāris 2022, 12:40 | links
 
Lādzēnu Dīķis man patīk,Un zivs ar jāprot atrast un noķert:) Ne asakas:)
28.janvāris 2022, 12:03 | links
 
....un par maliķi tevi neviens vēl nav nosaucis, bet aizdomas ir.

einis, 28.janvāris 2022, 10:39


Atvainojos par izteicienu, bet par šādu muldēšanu, kārtīgā veču kompānijā šauj pa “purnu”!
28.janvāris 2022, 11:02 | links
 
einis [28.01.22]: ....un par maliķi tevi neviens vēl nav nosaucis, bet aizdomas ir.
Ļoti interesanta pieeja...
28.janvāris 2022, 10:53 | links
 
einis [28.01.22]: Mēs esam informēti.
Zinām kur stāv krastā arī laiva.
Zinām arī kam viņa pieder.
Kontrole ir pastāvīga, jo mēs esam vienīgie kas ezerā katru rudeni ielaiž līdakas.
Zivis robežas nezina.
Karte ir bāzē kā ārpusē visiem redzama, tā iekšpusē kur saņemot licenci tiek viss izskaidrots tiem kas te brauc pirmo reizi vai arī nav skaidrības.

Ozolu nostūris, starp citu, jau pateicoties tam cilvēkam kam stāv tur laiva, ir jau kārtīgi patīrīts no zivīm.
Tas ir izdarīts "godam".
Vēl kādu nostūri vēlies izcelt?
Ozolu dīķis ir ļoti bagāts ar zivīm, te nu Tu kļūdies un tas večuks ar laivu un šad tad ielikto tīklu, vai ziemā ar pāris ūdām nu galīgi nav nekāds bieds ezeram. Starp citu no ledus šogad nemaz neesmu viņu manījis.
28.janvāris 2022, 10:41 | links
 
....un par maliķi tevi neviens vēl nav nosaucis, bet aizdomas ir.
28.janvāris 2022, 10:39 | links
 
Mēs esam informēti.
Zinām kur stāv krastā arī laiva.
Zinām arī kam viņa pieder.
Kontrole ir pastāvīga, jo mēs esam vienīgie kas ezerā katru rudeni ielaiž līdakas.
Zivis robežas nezina.
Karte ir bāzē kā ārpusē visiem redzama, tā iekšpusē kur saņemot licenci tiek viss izskaidrots tiem kas te brauc pirmo reizi vai arī nav skaidrības.

Ozolu nostūris, starp citu, jau pateicoties tam cilvēkam kam stāv tur laiva, ir jau kārtīgi patīrīts no zivīm.
Tas ir izdarīts "godam".
Vēl kādu nostūri vēlies izcelt?
28.janvāris 2022, 10:26 | links
 
einis [28.01.22]: Spinings27

Nu biji tak nomierinājies. Labas bildes. Pozitīvs tēls. Viss ok, un kas atkal?
Vakar vakarā pietrūka "degvielas".:)))

Es jau sen esmu apņēmies tev neko neatbildēt, bet ja tu jau sauc mani pie kauna staba, tad jau kaut kas jāsaka.
Tu saki, ka šeit makšķerē jau ļoti sen un visu zini.

Jāsaka, ka tev nav nekādu zināšanu no teritoriālās sadales.
Vecumnieku domei nav nekādas informācijas par norunām un līgumiem starp Latvijas Valsts Mežiem un privātīpašniekiem kas apsaimnieko Lādzēnu dīķus un kam ir pieguļošās teritorijas ap ūdenskrātuvi.
To tev arī nekad neuzzināt.:)))

Nav Eināram šeit nekādu īpašumu vai nomas līgumu ko varētu saukt viņš par saviem.

Kamēr tev ļauj ej un makšķerē, bet ievērojot noteikumus, jo tā vien šķiet, ka tevi vairāk interesē lai atgrieztos vecie, labie laiki kad zivis šeit smēla ar tīkliem, murdiem, neskaitāmām ūdām un t.t. Tā vien uz to velk.

Es neesmu te noteicējs, bet pastāv iespēja, ka tev būs liegts kā jau tas ir dažiem maliķiem kas pieķerti aiz rokas, ka caur privātajām teritorijām būs ezeram piekļuve liegta.

Ceru, ka tik tālu neaizies un tu nomierināsies un normāli copēsi kā visi citi.

Vai tā varēsi to laikam rādīs laiks.
Lai kādu sauktu par maliķi ir jābūt argumentam, pagaidām iemeslu neesmu devis.
28.janvāris 2022, 10:18 | links
 
renars25 [27.01.22]: Spinings27 [Vakar]: Spinings27 [19:54]: Tā pa vidamUn Einār! Ozolu dīķis nav Jūsu pakļautībā!Kur tad ir ozolu dīķis?
Ozolu dīķis, ir ja skatās no bāzes, tad tālākais pa labi. Tur ir interesanti, protams robežu pa ūdeni nenovilksi, taču tur daļās saimnieki, un kā izrādās arī tie kas ir pa labi no bāzes vairāk mežā, arī tur viss nav vienam apsaimniekotājam... Vienkārši būtu, labi ja tādas lietas cilvēkiem bāzē būtu pieejamas skaidri redzamā veidā kartē! Beigās iznāk tā, ka tajos pašos Ozolos, vietējie iedzīvotāji kas zin kā piekļūt ezeram var copēt par velti nevienam nemaksājot, bet to jau neviens nestāstīs.... Nu varbūt es kļūdos un bāzē sēdošie par tādām lietām nav informēti....
28.janvāris 2022, 10:13 | links
 
Spinings27

Nu biji tak nomierinājies. Labas bildes. Pozitīvs tēls. Viss ok, un kas atkal?
Vakar vakarā pietrūka "degvielas".:)))

Es jau sen esmu apņēmies tev neko neatbildēt, bet ja tu jau sauc mani pie kauna staba, tad jau kaut kas jāsaka.
Tu saki, ka šeit makšķerē jau ļoti sen un visu zini.

Jāsaka, ka tev nav nekādu zināšanu no teritoriālās sadales.
Vecumnieku domei nav nekādas informācijas par norunām un līgumiem starp Latvijas Valsts Mežiem un privātīpašniekiem kas apsaimnieko Lādzēnu dīķus un kam ir pieguļošās teritorijas ap ūdenskrātuvi.
To tev arī nekad neuzzināt.:)))

Nav Eināram šeit nekādu īpašumu vai nomas līgumu ko varētu saukt viņš par saviem.

Kamēr tev ļauj ej un makšķerē, bet ievērojot noteikumus, jo tā vien šķiet, ka tevi vairāk interesē lai atgrieztos vecie, labie laiki kad zivis šeit smēla ar tīkliem, murdiem, neskaitāmām ūdām un t.t. Tā vien uz to velk.

Es neesmu te noteicējs, bet pastāv iespēja, ka tev būs liegts kā jau tas ir dažiem maliķiem kas pieķerti aiz rokas, ka caur privātajām teritorijām būs ezeram piekļuve liegta.

Ceru, ka tik tālu neaizies un tu nomierināsies un normāli copēsi kā visi citi.

Vai tā varēsi to laikam rādīs laiks.
28.janvāris 2022, 10:04 | links
 
abrakadabra [27.01.22]: Ehhh, akls tu savā būtībā esi. Pat BUMS novērtēja Alex devumu kopējā komunā. Nekādu pārmetumu tev personīgi. Zinu, ka tavā vecumā hormonu vētras (nu vai vnk pieci aliņi) izsit no sliedēm jebkādu veselīgu domāšanu. Taču tev nav nekādu tiesību būt par citu jūzeru viedokļu kvalitātes vērtētāju. It īpaši, zinot, ka makšķernieku viedokļi jau saknē ir subjektīvi - vienam ķerās pie tā vēja, vienam pie tā spiediena, vienam jūnijā, citam kosmosā.
Ja esi tik spējīgs izteikt viedokli, tad esi arī spējīgs to pamatot un argumentēt, pat ja tas ir subjektīvs.
Nevis sākt čīkstēt un gaidīt trešo personu aizstāvību vai uzmest lūpu.

Tu gan varētu piebremzēt ar saviem pārmetumiem pret mani. Es Tev neko neesmu ne teicis, ne prasījis.
Savu viedokli par Alex ierakstiem pamatoju.
Jūs varat turpināt " jo man tā patīk un es tā domāju un domāju es tā tāpēc, ka man tā patīk "
28.janvāris 2022, 09:53 | links
 
Ehhh, akls tu savā būtībā esi. Pat BUMS novērtēja Alex devumu kopējā komunā. Nekādu pārmetumu tev personīgi. Zinu, ka tavā vecumā hormonu vētras (nu vai vnk pieci aliņi) izsit no sliedēm jebkādu veselīgu domāšanu. Taču tev nav nekādu tiesību būt par citu jūzeru viedokļu kvalitātes vērtētāju. It īpaši, zinot, ka makšķernieku viedokļi jau saknē ir subjektīvi - vienam ķerās pie tā vēja, vienam pie tā spiediena, vienam jūnijā, citam kosmosā.
27.janvāris 2022, 23:46 | links
 
abrakadabra [27.01.22]: Diemžēl, jāsaka Alex turies. Tie piepišanās tekstiem meistari pašā savā būtībā ir nulles. Delfim var redzēt, kā ikdienā cīnies par savu vietu zem saules. Tev vis bija labi, ir labi un būs labi. Abavniekam un Ronikam visdrīzāk diez vai.
Neesi pamanījis, ka visi komentāri seko, kad guru Alex ir kārtējo reizi ir kādu pamācījis turēt svarus, svērt zivis, stāsta par pastāvīgiem un nepastāvīgiem spiedienam, bez jebkādiem paskaidrojumiem. Par to, ka stabils laiks būs jūnijā, par to, ka līdakas nav un nebūs.. kāpēc nebūs, kas to lai zin. Nu izņemot Alexu. Par to, ka asari apmākušās debesīs neķeras (lielie) ,par to, ka Peipii jāiet uz 5 km, tur būs lielie. Par cilvēkiem, kuri slīkst, bet par ko aizliedz varas iestādes kādam stāstīt.
Utt un joprojām...

Un tad ir Alexa lomi. Labi, par tiem neizteikšos. Bet lai kādu tik ļoti mācītu, īpaši ar piebildēm - vai tad pirmo dienu makšķerē, vai tad ir jādomā ar dibenu, vai tad ar galvu nedomā utt...
Nu tā kā vajadzētu būt arī pašam kaut nedaudz ar rezultātiem.. nevis aizbraukt uz ezeru ar 7 m auklu, ar kuru nevar murmušku līdz grunti dabūt..

Bet nu lai jau izpaužas. Un ja reiz saki, ka arī citos forumos cīnas par vietu zem saules, tad skaidrs, ka tur ir tādi paši teksti.

Par nullēm. Varbūt. Grūti salīdzināt ar Tevi, pats zini kāpēc.
27.janvāris 2022, 23:35 | links
 
Spinings27 [27.01.22]: Spinings27 [19:54]: Tā pa vidamUn Einār! Ozolu dīķis nav Jūsu pakļautībā!
Kur tad ir ozolu dīķis?
27.janvāris 2022, 22:42 | links
 
Diemžēl, jāsaka Alex turies. Tie piepišanās tekstiem meistari pašā savā būtībā ir nulles. Delfim var redzēt, kā ikdienā cīnies par savu vietu zem saules. Tev vis bija labi, ir labi un būs labi. Abavniekam un Ronikam visdrīzāk diez vai.
27.janvāris 2022, 22:14 | links
 
Sazinājos ar Vecumnieku domi! Visu smalki izstāstīja!
Einār esi čalis, nedzen Sevi kaunā! Karti lūdzu uztaisi saviem dīķiem.
27.janvāris 2022, 22:11 | links
 
Alex [27.01.22]: Abavnieks [39m]: Alex [38m]: Ja zivs lielāka par svariem, tad tā jāsver bļodā.Tu jau nu būtu pats pats pats pats pats pēdējais, kas varētu runāt par zivs izmēriem un ko kuram kā darītKāds sakars ar izmēriem? Runa iet par svaru.
Sapratu. Tu pamācīji kā svērt zivi uz senāku bildi.
Varēji konkrēti uz to bildi norādīt. Vai tad nu pirmo dienu forumā....
27.janvāris 2022, 21:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager