Lādzēnu dīķi

uguna69 [23.12.21]: Sveiki. Kā drīkstēs tagad?... balansieri un žibulīt' ar , ūdas cik? :)
Drīkstēs darboties ar divām ūdām un makšķerīti kurai nav mānekļa līdakām un asariem. Respektīvi ar mormišku.
23.decembris 2021, 10:03 | links
 
Sveiki. Kā drīkstēs tagad?... balansieri un žibulīt' ar , ūdas cik? :)
23.decembris 2021, 02:45 | links
 
Sveiki.
Ar rītdienu
( 23.12.21) atsākam virsledus copes sezonu. Motilis būs no piektdienas.
Ne asakas!
22.decembris 2021, 11:31 | links
 
Sveiciens virsledus makšķerniekiem.
Ar ceturtdienu plānojam atsākt copi Lādzēnu dīķos, bet gala info būs trešdien pa dienas vidu, kad būsim pārbaudījuši ledus stiprumu un biezumu. Pluss ir tas, ka patreiz uzsalst kailsals un iepriekšējais ledus nebija nokusis. Būtībā pat staigājams, bet mums ir cita loģika kas saistīta ar drošību.
Interesenti skatās šo lapu trešdienas vidū un arī attiecībā uz motili dod ziņu. Pie manis motils ir vienmēr liela izmēra, bet jāzina kādu daudzumu ņemt. Lēti nav, vai ne?
20.decembris 2021, 20:24 | links
 
Kā ar lomiem?
Lai iemet kāds bildes no tiem kas brauc katru otro dienu. Vai tad man vienam visu laiku jāfočē. Tā muļķīgi sanāk, bet nē, bildes neliek, smaida un saka tiešā tekstā: es sargāju šo ūdenskrātuvi priekš sevis, un presings te pietiek.
Tā lūk, te notiek...;).
16.decembris 2021, 12:06 | links
 
einis [15.12.21]: Vēl rītdien, uz Lādzēnu dīķu ledus, virsledus copmaņiem tiks atļauta cope, bet jau piektdien ( 17. decembrī) atrasties uz ledus būs liegts! Ilgi gan nebūs pēc ledus jāsēro, jo sinoptiķu prognozes liecina, ka ar nākamo pirmdienu sals iekodīs tā nopietni. Cerēsim, ka prognozes piepildīsies un uz Ziemassvētkiem galdā varēs likt līdaku kotletes vai asaru filejas :))))
Ne asakas un sargiet sevi! Pa ledu ejam domājot ar to galvu kas uz pleciem nevis galviņu kas starp kājām. Tad jau viss būs ok!:)))
ka ar lomiem ir kaut kas vai vnk ledus tik
15.decembris 2021, 19:01 | links
 
Vēl rītdien, uz Lādzēnu dīķu ledus, virsledus copmaņiem tiks atļauta cope, bet jau piektdien ( 17. decembrī) atrasties uz ledus būs liegts! Ilgi gan nebūs pēc ledus jāsēro, jo sinoptiķu prognozes liecina, ka ar nākamo pirmdienu sals iekodīs tā nopietni. Cerēsim, ka prognozes piepildīsies un uz Ziemassvētkiem galdā varēs likt līdaku kotletes vai asaru filejas :))))
Ne asakas un sargiet sevi! Pa ledu ejam domājot ar to galvu kas uz pleciem nevis galviņu kas starp kājām. Tad jau viss būs ok!:)))
15.decembris 2021, 17:57 | links
 
Paldies par info, rīt braukšu atklāt sezonu.
11.decembris 2021, 19:11 | links
 
mirtins [08.12.21]: Tas gan ir skarbi. Man nav mormišku makšķeres... būs jāiztiek ar vienu ūdu... bet nekas, būs iespēja vairāk paskraidīt ar bļitku. Ezeri ar ciet, vai tikai grāvji? Un cik biezs ledus?

mirtins, 8.decembris 2021, 15:51

Mirtin, veco zēn, skriešanai paņem slidas vai slēpes! ...cits ātrums :) pie ūdeņiem vajag meditēt! :)

daddy_j, 8.decembris 2021, 15:54


Bļitkošanā vilku baro kājas :PPP
precīzi
11.decembris 2021, 14:21 | links
 
Ledus biezums nav mainījies, un kā saka Spinings27, tad arī būs. Mums gaisa temperatūra nav uzlekusi virs +/-0 grādiem.
Ir arī pārdošanā motils.
11.decembris 2021, 13:43 | links
 
traktorisccc [11.12.21]: Kā izskatās rīt vēl uz ledus varēs kāpt pie Jums?
Šis atkusnis neko nemainīs, ledus labs.
11.decembris 2021, 13:39 | links
 
Kā izskatās rīt vēl uz ledus varēs kāpt pie Jums?
11.decembris 2021, 12:50 | links
 
Tas gan ir skarbi. Man nav mormišku makšķeres... būs jāiztiek ar vienu ūdu... bet nekas, būs iespēja vairāk paskraidīt ar bļitku. Ezeri ar ciet, vai tikai grāvji? Un cik biezs ledus?

mirtins, 8.decembris 2021, 15:51

Mirtin, veco zēn, skriešanai paņem slidas vai slēpes! ...cits ātrums :) pie ūdeņiem vajag meditēt! :)

daddy_j, 8.decembris 2021, 15:54



Bļitkošanā vilku baro kājas :PPP
8.decembris 2021, 17:54 | links
 
Tas gan ir skarbi. Man nav mormišku makšķeres... būs jāiztiek ar vienu ūdu... bet nekas, būs iespēja vairāk paskraidīt ar bļitku. Ezeri ar ciet, vai tikai grāvji? Un cik biezs ledus?

mirtins, 8.decembris 2021, 15:51


Mirtin, veco zēn, skriešanai paņem slidas vai slēpes! ...cits ātrums :) pie ūdeņiem vajag meditēt! :)
8.decembris 2021, 15:54 | links
 
Trešdien uz ledu vēl nelaidīsim, bet ceturtdiena būs atklāšanas diena. Copes laiks no plkst. 8.00 - 16.00
Drīkstēs darboties ar divām ūdām un makšķerīti kurai nav mānekļa līdakām un asariem. Respektīvi ar mormišku.

einis, 7.decembris 2021, 17:47

Tas gan ir skarbi. Man nav mormišku makšķeres... būs jāiztiek ar vienu ūdu... bet nekas, būs iespēja vairāk paskraidīt ar bļitku. Ezeri ar ciet, vai tikai grāvji? Un cik biezs ledus?
8.decembris 2021, 15:51 | links
 
Trešdien uz ledu vēl nelaidīsim, bet ceturtdiena būs atklāšanas diena. Copes laiks no plkst. 8.00 - 16.00
Drīkstēs darboties ar divām ūdām un makšķerīti kurai nav mānekļa līdakām un asariem. Respektīvi ar mormišku.
7.decembris 2021, 17:47 | links
 
Droši! Neesmu atturībnieks.:))))
6.decembris 2021, 14:58 | links
 
einis [06.12.21]: Par Lādzēnu dīķiem.
Šodien pievakarē un ņemot vērā, ka sals ir labs, tad arī rītdien pārbaudīsim ledus stiprību pa visu ezeru. Patreiz domājam, ka ar trešdienu laižam copmaņus virsū, bet gala info būs otrdienas pēcpusdienā.
Kas attiecas uz tevi Spinings27, es tevi ļoti gaidu. Mums ir par ko parunāt zem četrām acīm, tāpēc kad atbrauksi piesakies, jo es noteikti būšu uz vietas. Vienkārši vēlos šo to ar tevi pārrunāt un pilnīgi pa mierīgo.
Kāds gods, tad būs jāņem polš!
6.decembris 2021, 14:49 | links
 
Par Lādzēnu dīķiem.
Šodien pievakarē un ņemot vērā, ka sals ir labs, tad arī rītdien pārbaudīsim ledus stiprību pa visu ezeru. Patreiz domājam, ka ar trešdienu laižam copmaņus virsū, bet gala info būs otrdienas pēcpusdienā.
Kas attiecas uz tevi Spinings27, es tevi ļoti gaidu. Mums ir par ko parunāt zem četrām acīm, tāpēc kad atbrauksi piesakies, jo es noteikti būšu uz vietas. Vienkārši vēlos šo to ar tevi pārrunāt un pilnīgi pa mierīgo.
6.decembris 2021, 10:18 | links
 
Kāds ledus stāvoklis? Ir kādam Info?
6.decembris 2021, 06:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager