Lādzēnu dīķi

Jā, ne velti saka, ka futbola splēles laikā tribīnēs ar seksu nenodarbojas viena iemesle pēc- pārāk daudz padomdevēju!
21.aprīlis 2021, 17:05 | links
 
einis: Neesmu pie jums bijis un īsti nesapratu - tas domāts kā sarkasms vai kā. Jūs tur izdalat kaut kādu apkopēja komplektu (spainis, lupata, ...) un gaidat, lai katrs aiz sevis izmazgātu laivu?

Vecupenieku un Dālderu saimnieces čakli mazgā laivas un nemaz neļaunojos, ja nav paspējušas izpucēt laivu (tas ir bijis ļoti reti).
21.aprīlis 2021, 16:51 | links
 
Kärcher SP 1 Dirt dārza ūdens sūknis iegremdējamais sūknis netīram ūdenim, kapeikas maksā
21.aprīlis 2021, 16:36 | links
 
Drausmas!!!
Cik noprotu, tad viens otrs šeit no komentētājiem nemaz nav bijis!!!:((((
Miskastes te ir kā pie laivu vietas tā vietas kur atrodas mašīnas. Abās vietās arī tukšās taras kastes kurām gan daudzi nespēj trāpīt stikla taru iekš rāmja. :))))
Zaļa zālīte? Tā vēl tā īsti neaug, bet katru gadu tiek nopļauta līdz ar zemi.:))))
Bija 3 tualetes. Viena nodila. Palika divas. Nepietiek?
Pie laivu stāvvietas ir nojume ar galdiem.
Garums 6 m platums 3 metri. Pēc vai pirms copes var paēst un ieēst cepumus. Ir gadījies, ka kāds arī neiebrauc ezerā. Nu tas līdzīgi kā ziemas braucienos uz Peipusu, kad kāds nespēj izrāpties no busa, bet toties vakarā sapērkas zivis no vietējiem tīklu licējiem.:))))
Par netīrajām laivām vēlreiz UN PĒDĒJO REIZI SAKU VAI KOMENTĒJU:
Ir pilnībā saprotamas lietas. Te ir kūdras purva krasti. Pilns ar kurmju rakumiem. Iekāpjot laivā jau ir netīrs arī pēc manis. Viss normāli un saprotams. Cilvēks brauc pa niedrēm, tās lūzt, krīt laivā.....nav tas jātīra. Viss saprotams. Salūza airis, kam gan negadās. Viss saprotams.
.....Man te vēl turpināt?
Kā bērnudārzā....
Mums pašiem ir daudzreiz bijis tā, ka it sevišķi vasaras laikā ir jāatvainojas copmaņiem, ka laivas ir pilnas ar ūdeni pēc nakts lietus un tādā daudzumā, ka iekāpt un sākt izsmelt nav iespējams. Viss jādara uz ceļiem no krasta pontona, jo fiziski nav iespējams bijis laivas sakopt, jo nepārtrauktas lietavas.
Es skaidroju situāciju, jo redzu, ka viens otrs te vispār nav nekad bijis, un atkārtojos vēlreiz.
Cienīsim viens otru un būs ok.
21.aprīlis 2021, 16:29 | links
 
Pēc šīs loģikas viesnīcā arī pēc sevis gultas veļa jāizmazgā...
Ir vesela kaudze laivu bāžu, kur saimnieks uzreiz pēc copmaņa izskalo laivas ar ūdeni - un uz tādām ir prieks atgriezties. Enkuru aktīvi cilājot tā laiva tīra nevar būt.
21.aprīlis 2021, 10:39 | links
 
Tēvaini J! :) Mana pieredze rāda, ka lielākie mēslotāji nebūt nav tie, kas lieku piečuku samaksāt nevar. Patiesībā pat pretēji - esmu saskāries ar pārtikušiem vīriem aiz kā benčiku mīnulauki paliek un pieticīgiem studentiem, kas pēc sevis arī svešu 'labumu' aizmēž. Tākā nerāmēsim attieksmi pret Tehviju ar ienākumu līmeni!

Jurik, 20.aprīlis 2021, 22:25


Jurik, sveiks! :)

Droši vien tā arī ir, ka mēslotājusn pēc maka biezuma nevar mērīt :) bet lielāka cena rada naudas masu par kuru var saimnieks laivas iztīrīt.

Babītes Vecupenieku bāze tiešām uzteicams piemērs, tāpat Ezerkrasti Burtniekā, Kaņiera bāze... bet ir tādas bāzes, kuru laivās pretīgi kāpt iekšā, pat par 5čuku, vai bail motoru kabināt cik trancis izļurkāts...

Nu "aizlaistā" vietā depozīts ir risinājums, tā dara somi savos kempingos - 100 eur depozīts par mājiņas tīrīšanu, aizbraucot saimniece atnāk, apskatās, ja Ok, atdod, ja trauku kaudze virtuvē, aizdirsts pods, smilšu kaudze istabā, nu sorrī čaļi...
21.aprīlis 2021, 08:14 | links
 
Pirmais - Neattaisnoju tos kuri mēslo, pats nemēsloju.
Bet lai kā tu copētu no enkura, un vienkārši mīdoties laivā, laiva paliek netīra, tā laiva ir jāizskalo, lai būtu smuka un tīra nākamajiem.
Kā piemēru varu likt Vecupenieku bāzi Babītē, Kalnciema muiža Lielupē, laivas ir vienmēr tīras, krastā ir miskaste kur vari izlikt savu pē un alus kaste ja ir kāda tukša alus pudele, vienmēr prieks ir atgriezties.
Kardināls pretstats ir daudzās laivu bāzes, kur laiva mačalku un ūdeni nav redzējusi gadiem utml., kā piemēram Artūra bāze Engurē, tagad nezinu bet agrāk Dalderi kliboja ar tīrīšanu, kad biju jaunāks par atlaidi arī nepukojos iztīrīt laivu , gan pēc medniekiem, gan nevīžīgiem copmaņiem.

Man šķiet, ka tirgus ekonomikai vajadzētu diktēt savu, un laivu bāzu saimniekiem nodrošināt, ka laivas tiek iztīrītas, jo tas ir pakalpojums ko viņi sniedz un man kā klientam piedrāzt ka kāds tur ir iepriekš apdirsies un nesatīrījis, es tai laivā nekāptu, jo braucu un maksāju naudu par servisu - un nav nozīmes tie ir 5€ vai 20€, es no servisa sagaidu kaut ko pretī, bet diemžēl, kā jau pie mums ierasts daudz kur iekasē naudu bet servisa nav ... kā piemēram ir licences, bet kontroles nav un pat miskasti nevar nolikt...

Atcerieties ka Jūs pasi ar savu maku balsojiet par servisu.
Pieļauju ka daļa sabiedrības indivīdu, kas piedirš laivas arī nesatraucas ka tādu saņem nākamajā reize, jo ir copes vietas kur liekas copmaņi sēž uz miskastes kaudzes!
21.aprīlis 2021, 00:52 | links
 
Iesaistīšos tomēr. Manuprāt, kamēr nebūs kā Singapūrā, kur benčiks vai spļāviens uz ielas izmaksā 2 štukas, tikmēr būs tauta, kas pilnīgā poverismā uzskatīs, ja ir samaksājuši 5 eiras (!!) par laivu, tad saimniekam ir ar prieku un patiku mēsli no tās laivas jāizgrābj.
Atceros, ka pie viena ezera laivu saņēmām pilnu ar dubļiem un drazu- izmazgājām, izcopējāmies 2 dienas- izbraucām krastā, izkrāvāmies, laivu izmazgājām, visu salikām kā vajag- nāk saimnieks- ar izbrīnu- tā nevajadzeja- gan jau ja kādam nepatiks- lai pats mazgā.....Mēs saskatījāmies ar čomu- pabrīnījāmies....
20.aprīlis 2021, 22:37 | links
 
daddy_j [20.04.21]: Sivēnu pasaulē pietiek un mazāk diemžēl nepaliek.

Not my business, bet ja taisnība mājas lapā publicētajai info, ka laivas noma 5 eur/dienā, tad vienkārši vajag pacelt cenu - tas gan atsitīs pašus degradētākos mēslotājus, gan nebūs tik abidna tīrīt.

Kā arī var pierakstīt kuram kura laiva bija un lielākajiem cūkām nākamajā reizē vienkārši atteikt...
Tēvaini J! :) Mana pieredze rāda, ka lielākie mēslotāji nebūt nav tie, kas lieku piečuku samaksāt nevar. Patiesībā pat pretēji - esmu saskāries ar pārtikušiem vīriem aiz kā benčiku mīnulauki paliek un pieticīgiem studentiem, kas pēc sevis arī svešu 'labumu' aizmēž. Tākā nerāmēsim attieksmi pret Tehviju ar ienākumu līmeni!
20.aprīlis 2021, 22:25 | links
 
Kur ta tā problēma? Kā atnesi, tā arī aiznesi savu miskasti. Godīgi teikšu, neesmu redzējis tur piedrazotu laivu.
20.aprīlis 2021, 21:03 | links
 
Tēvocīti jot, atteikt! Vai Tev prāccc!( ar trīs C) Tas, ka mēs kādam varam nepatikt, bet piečuks!
20.aprīlis 2021, 20:36 | links
 
Sivēnu pasaulē pietiek un mazāk diemžēl nepaliek.

Not my business, bet ja taisnība mājas lapā publicētajai info, ka laivas noma 5 eur/dienā, tad vienkārši vajag pacelt cenu - tas gan atsitīs pašus degradētākos mēslotājus, gan nebūs tik abidna tīrīt.

Kā arī var pierakstīt kuram kura laiva bija un lielākajiem cūkām nākamajā reizē vienkārši atteikt...

daddy_j, 20.aprīlis 2021, 17:03

cenas celšana nav risinājums! risinājums varētu būt kaut kāda drošības nauda....teiksim laivas tīrīšana maksā tik un tik.tad to summu iekasē pirms laivas izsniegšanas un atdod atpakaļ,tad ja laiva pie nodošanas ir tieši tādā pat stāvoklī kā pie saņemšanas..elementāri kā divus pirkstus...
20.aprīlis 2021, 20:36 | links
 
Sivēnu pasaulē pietiek un mazāk diemžēl nepaliek.

Not my business, bet ja taisnība mājas lapā publicētajai info, ka laivas noma 5 eur/dienā, tad vienkārši vajag pacelt cenu - tas gan atsitīs pašus degradētākos mēslotājus, gan nebūs tik abidna tīrīt.

Kā arī var pierakstīt kuram kura laiva bija un lielākajiem cūkām nākamajā reizē vienkārši atteikt...
20.aprīlis 2021, 17:03 | links
 
Par miskasti vēl var diskutēt un to var normāli atrisināt iedodot maisu līdzi, ieliekot sakarīgas zīmes uz laipas un pašu miskasti uz laipas. Bet copmaņiem pašiem laivas mazgāt? Jocīgi esat? Ko tad es pretī iegūstu par savu naudu? Latvijā neviens nejēdz kas ir klientu serviss. Bāzēs labi, ja viens galds ir, kur pirms/pēc copes paēst. Ja ir, tad par atsevišķu maksu milzīga lapene. Zivju tīrīšanas vieta. Kas tas tāds? Ratiņi vai ķerra ar ko savas parpalas aizvest/atvest. Nē.
20.aprīlis 2021, 17:01 | links
 
einis [11:09]: Sveiciens copmaņiem.
Tā sāga ap laivām un ezera piemēslošanu ir ne tikai šeit Lādzēnu dīķos.
Pa daudzajiem gadiem ko esmu apmeklējis daudzas laivu bāzes Latvijā un ņēmis intervijas, priekš CL, no laivu bāzu pārvaldniekiem vai īpašniekiem ir pārsvarā skumjie stāsti.
Izskatās, ka vienam otram šķiet, ka ja viņš ir samaksājis par laivu un licenci, tad
"par visu ir samaksāts". Vēl trakāk, ja nav izdevies atrast to vietu kur tai zivij ir jābūt bijis piesietai.
Vai došu uzreiz bietē?
Tēvs vismaz zināja man teikt, ka ar pirkstu mani nav taisījis, jo lai es dēļ stulba miskastnieka iesēstos aiz restēm? Kam man to vajag?
Ir citi daudz efektīgāki paņēmieni. Katrā gadījumā pa šiem trim gadiem kad es piepalīdzu ezera apsaimniekotājam un vienam no īpašniekiem copmaņu kontingents ir ļoti izmainījies uz labo pusi.
Nekulturālie ir palikuši skaitāmi, bet vēl ir un ar tiem ir jāstrādā.
Tagad gan piekopj citu taktiku un krastā atkritumus neved, bet gan cenšās no tiem atbrīvoties jau esot uz ūdens. Tāpēc vienam otram šķiet, ka īpašnieks naudu zina paņemt, bet ezerā daudzviet peld tur neiederošas lietas.
Nu ja tu redzi to drazu, tad varbūt pieliecies un paņem to peldošo skārdeni vai plastmasas pudeli lai krastā izmestu misenē. Mēs katru nedēļu vienu dienu taisām apgaitu tieši uz atkritumu savākšanu. Super, vai ne?!
"Par visu ir samaksāts", un tā tas ir visās laivu bāzēs. Saprotams, ja laivu bāze sastāv no 6 laivām un tur iebrauc nedēļā 4 cilvēki, tad kāda gan problēma klusām nolamājoties visu pašam satīrīt?
Kas attiecas uz krasta pontoniem, tad tie ir pilnā kārtībā un ir iespējams uz viņiem uziet ar sausām kājām.
Nākamais etaps būs ezera pontonu nostiprināšana savās līņu, brekšu un karūsu vietās.
Visam savs laiks.Vajag noteikt pie laivu īres, ka laiva ir jāiztīra pēc copes. Man ir aizdomas, ka vairums copmanu domā, ka tīrīšana iekļauta cenā.

Alcans, 20.aprīlis 2021, 14:53


Nekādā gadījumā neatbalstu cūkošanos, BET - kas ir iekļauts cenā? Saimnieka žilbinošais smaids, putnu treļļi niedrēs un lieliskā apziņa par atbalstītu vietējo uzņēmēju? Vai tomēr arī kaut kāds serviss - iztīrīta laiva, nopļauta zāle un miskastes bāka krastā?
Ja es iznomāju automašīnas, tad man jārēķinās, ka tās būs jāremontē, jāmazgā utt. Tāds bizness un nav ko vaidēt par to, ka biznesam ir arī "garoziņa".
20.aprīlis 2021, 16:14 | links
 
Ar skārdenām un pudelēm ezerā nealist !
Lai ņem termosu.
20.aprīlis 2021, 15:01 | links
 
einis [20.04.21]: Sveiciens copmaņiem.
Tā sāga ap laivām un ezera piemēslošanu ir ne tikai šeit Lādzēnu dīķos.
Pa daudzajiem gadiem ko esmu apmeklējis daudzas laivu bāzes Latvijā un ņēmis intervijas, priekš CL, no laivu bāzu pārvaldniekiem vai īpašniekiem ir pārsvarā skumjie stāsti.
Izskatās, ka vienam otram šķiet, ka ja viņš ir samaksājis par laivu un licenci, tad
"par visu ir samaksāts". Vēl trakāk, ja nav izdevies atrast to vietu kur tai zivij ir jābūt bijis piesietai.
Vai došu uzreiz bietē?
Tēvs vismaz zināja man teikt, ka ar pirkstu mani nav taisījis, jo lai es dēļ stulba miskastnieka iesēstos aiz restēm? Kam man to vajag?
Ir citi daudz efektīgāki paņēmieni. Katrā gadījumā pa šiem trim gadiem kad es piepalīdzu ezera apsaimniekotājam un vienam no īpašniekiem copmaņu kontingents ir ļoti izmainījies uz labo pusi.
Nekulturālie ir palikuši skaitāmi, bet vēl ir un ar tiem ir jāstrādā.
Tagad gan piekopj citu taktiku un krastā atkritumus neved, bet gan cenšās no tiem atbrīvoties jau esot uz ūdens. Tāpēc vienam otram šķiet, ka īpašnieks naudu zina paņemt, bet ezerā daudzviet peld tur neiederošas lietas.
Nu ja tu redzi to drazu, tad varbūt pieliecies un paņem to peldošo skārdeni vai plastmasas pudeli lai krastā izmestu misenē. Mēs katru nedēļu vienu dienu taisām apgaitu tieši uz atkritumu savākšanu. Super, vai ne?!
"Par visu ir samaksāts", un tā tas ir visās laivu bāzēs. Saprotams, ja laivu bāze sastāv no 6 laivām un tur iebrauc nedēļā 4 cilvēki, tad kāda gan problēma klusām nolamājoties visu pašam satīrīt?
Kas attiecas uz krasta pontoniem, tad tie ir pilnā kārtībā un ir iespējams uz viņiem uziet ar sausām kājām.
Nākamais etaps būs ezera pontonu nostiprināšana savās līņu, brekšu un karūsu vietās.
Visam savs laiks.
Vajag noteikt pie laivu īres, ka laiva ir jāiztīra pēc copes. Man ir aizdomas, ka vairums copmanu domā, ka tīrīšana iekļauta cenā.
20.aprīlis 2021, 14:53 | links
 
Sveiciens copmaņiem.
Tā sāga ap laivām un ezera piemēslošanu ir ne tikai šeit Lādzēnu dīķos.
Pa daudzajiem gadiem ko esmu apmeklējis daudzas laivu bāzes Latvijā un ņēmis intervijas, priekš CL, no laivu bāzu pārvaldniekiem vai īpašniekiem ir pārsvarā skumjie stāsti.
Izskatās, ka vienam otram šķiet, ka ja viņš ir samaksājis par laivu un licenci, tad
"par visu ir samaksāts". Vēl trakāk, ja nav izdevies atrast to vietu kur tai zivij ir jābūt bijis piesietai.
Vai došu uzreiz bietē?
Tēvs vismaz zināja man teikt, ka ar pirkstu mani nav taisījis, jo lai es dēļ stulba miskastnieka iesēstos aiz restēm? Kam man to vajag?
Ir citi daudz efektīgāki paņēmieni. Katrā gadījumā pa šiem trim gadiem kad es piepalīdzu ezera apsaimniekotājam un vienam no īpašniekiem copmaņu kontingents ir ļoti izmainījies uz labo pusi.
Nekulturālie ir palikuši skaitāmi, bet vēl ir un ar tiem ir jāstrādā.
Tagad gan piekopj citu taktiku un krastā atkritumus neved, bet gan cenšās no tiem atbrīvoties jau esot uz ūdens. Tāpēc vienam otram šķiet, ka īpašnieks naudu zina paņemt, bet ezerā daudzviet peld tur neiederošas lietas.
Nu ja tu redzi to drazu, tad varbūt pieliecies un paņem to peldošo skārdeni vai plastmasas pudeli lai krastā izmestu misenē. Mēs katru nedēļu vienu dienu taisām apgaitu tieši uz atkritumu savākšanu. Super, vai ne?!
"Par visu ir samaksāts", un tā tas ir visās laivu bāzēs. Saprotams, ja laivu bāze sastāv no 6 laivām un tur iebrauc nedēļā 4 cilvēki, tad kāda gan problēma klusām nolamājoties visu pašam satīrīt?
Kas attiecas uz krasta pontoniem, tad tie ir pilnā kārtībā un ir iespējams uz viņiem uziet ar sausām kājām.
Nākamais etaps būs ezera pontonu nostiprināšana savās līņu, brekšu un karūsu vietās.
Visam savs laiks.
20.aprīlis 2021, 11:09 | links
 
Akcents uz .. pisnesa netīro pusi !!
Aizmirsu, kā bija niks, vīrs, kas Zviedrijā copes organizēja,, arī sūrojas, ka namiņus pietirš !!
Tapat ir pazīstams viesu nama saimnieks,, ar tas pat, gadās kompānijas, pus viesu namu izdemolē, pievemj utt.
20.aprīlis 2021, 07:07 | links
 
Raimonds62 [19.04.21]: Tikai viedoklis, nepretendējot uz taisnibu pirmajā instancē.
Privāts dīķis, un tjip dara, kā grib un grib noslaukt krējumu, kad citur nevar bet šeit lūdzu.. un ir jārēķinās ar pisnesa netīro pusi !
Man spiningi gaida 1 jūniju, kad drīkst ķert visas spiningojamās zivis. Manu zivi neviens cits neizķers :b

Jon-Hill, 19.aprīlis 2021, 07:10

Arī tikai viedoklis – ja tevi ātrāk pirms lieguma beigām palaida privātā ūdenstilpnē spiningot no laivas, tas nenozīmē, ka tev jāpiecūko laiva un jāatstāj aiz sevis laivā miskaste ar benčikiem, pudelēm, maisiņiem...

Shm_didzis, 19.aprīlis 2021, 23:24

Tieši tā ...
Da labi,arī gadus atpakaļ,kad laivas uz 1.maiju rezervēja mēnesi iepriekš,varēja atskatīties to pašu un vēl trakākas lietas.Tikumi /netikumi nemainās.Jāmāk ar tiem sadzīvot jeb minimizēt negatīvo.
19.aprīlis 2021, 23:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager