Lādzēnu dīķi

Šodien bija nedaudz švakāk, nu tur, kur nav jābrien caur brikšņiem.



Bebrs, 4.februāris 2024, 22:04


Boris simts punktu neatbilsts līdakas izmēram.
Izskatās pēc Latvijas rekorda.
5.februāris 2024, 11:42 | links
 
Enkurs40 [5.feb]: Bebrs [Vakar]: Tur, kur nav jābrien pa brikšņiemVarēji vēl kādu, pirms pirmā pasaules kara, bildi ielikt....
Nu tā...,lai mēs redzam, kāds Tu,, vecis,, kā Tu māki...
Vienkārši ieliku bildi, atskaitei, bet kā rādās, turpmāk vairs to nedarīšu...
Tev cepuri nost!Neliela atskaite īstajā sadaļā,skaista bilde un loms par kādu lielākā daļa var tikai sapņot!;)
5.februāris 2024, 08:19 | links
 
Bebrs [4.feb]: Tur, kur nav jābrien pa brikšņiem
Varēji vēl kādu, pirms pirmā pasaules kara, bildi ielikt....
Nu tā...,lai mēs redzam, kāds Tu,, vecis,, kā Tu māki...
Vienkārši ieliku bildi, atskaitei, bet kā rādās, turpmāk vairs to nedarīšu...
5.februāris 2024, 06:39 | links
 
Nu ja nedēļu atpakaļ,tad jau Ok.Līdaka jauka.Pašam pēdējā virsmetrene bija 107 cm un 8,35 kg.tika noķerta pilsētas centrā vismaz 50 skatītāju klātbūtnē.Līdzjutēji tā stūmās mugurā,ka gandrīz no betonkas iestūma kanālā.Un pat ar elkoni pa vēderu iemaukt nevarēju.Rokas aizņemtas.Uzreiz atskrēja labvēlis ar svariem.Žēl, pat ja baigi gribētu sameloties par svaru diemžēl nesanāks.Mirtin.Paskaties manu atskaiti Kā gāja copē.Es zinu,esmu pie tā pieradis,ka mēs dzīvojam dažādās Latvijās.Ja gribu copēt uz ledus,tad jābrauc vismaz uz Rīgu. Un tālāk protams.Pirms Jaunā gada biju Lobē, biju Peipusā.Lai vismaz neaizmirstu priekš kam urbis vajadzīgs.Kāds man pārmetīs,ka šogad bija ledus.Kā par brīnumu bija.Janvāra vidū dienas 10 varēja uzkāpt.Diemžēl nesanāca.Nu jau viss kā parasti - pludiņš vai fīderis.
4.februāris 2024, 23:09 | links
 
Bebrs [6m]: Ja kādam ir sportiska interese, var paminēt svaru un garumuPēc fenšuj būtu pašam, ja liec bildes pierakstīt vismaz aptuveno garumu!

Willy, 4.februāris 2024, 22:10

Abas virs metra, tas tā - aptuveni.
4.februāris 2024, 22:13 | links
 
Bebrs [4.feb]: Ja kādam ir sportiska interese, var paminēt svaru un garumu
Pēc fenšuj būtu pašam, ja liec bildes pierakstīt vismaz aptuveno garumu!
4.februāris 2024, 22:10 | links
 
Ja kādam ir sportiska interese, var paminēt svaru un garumu
4.februāris 2024, 22:06 | links
 
Šodien bija nedaudz švakāk, nu tur, kur nav jābrien caur brikšņiem.

4.februāris 2024, 22:04 | links
 
Bebra kungs.Interesanti uz kura ezera Latvijā 4.februārī bija sniegs uz ledus?

Bjorgvins, 4.februāris 2024, 21:23

Vai tad es rakstīju, ka šodien? Tas bija apmēram nedēļu atpakaļ.
4.februāris 2024, 21:53 | links
 
Bjorgvins [4.feb]: Bebra kungs.Interesanti uz kura ezera Latvijā 4.februārī bija sniegs uz ledus?
Nezinu kur tu dzīvo, bet Latvija laikam ir ļoti liela. Manā galā arī nogāza baltu zemi un visu dienu nenokusa.
4.februāris 2024, 21:43 | links
 
Bebra kungs.Interesanti uz kura ezera Latvijā 4.februārī bija sniegs uz ledus?
4.februāris 2024, 21:23 | links
 
Brīnos, kur tās zivis atrodiet.. Noteikti-pieredze.Biju vakar un šodien. Šodien divi zemmēri, abās dienās piecas copītes bez rezultāta. Sīkās raudiņas cimperlīgas, varbūt tikai man. Par asariem neko nevaru spriest, jo abas dienas līdzi bija jaunā paaudze un skraidīt pa plašumiem nebija iespējams,tad tārps jākārto,tad āliņģis jāmaina... Vēl izbrīna tas, ka stāvlaukums sestdien pilns, bet atskaite tikai viena..visi laikam zivis tīra un nav laika visādiem forumiem. Ne asakas!
4.februāris 2024, 21:09 | links
 
Tur, kur nav jābrien pa brikšņiem

4.februāris 2024, 21:01 | links
 

Tur, kur jābrien pa brikšņiem...., tur kur stāv maliķu laivas un visā visumā viss ir slikti.
Labi ka zivis par to nezin....:⁠-⁠)
4.februāris 2024, 19:59 | links
 

Šodien faktiski tāds pats rezultāts: 6 ārā - 2 mēri 50 un 60 cm. Un asarītis ap 250gr.
Ņēma līdz 10:00 pēc tam no 14:00. Kāmēr bija lielais pūtiens vispār nebakstija.
4.februāris 2024, 18:33 | links
 
KMagone [3.feb]: Labs vakars, copmaņiem ! Vēlētos izlasīt kādu atskaiti kā šodien gājīs, kimlaku"Okunēnu" medniekiem, un zaļšvārču ! ;) Paldies jau iepriekš !
Šodien bijām ar dēlu, līdakas diezgān aktīvās, 7 ārā -2 mēri 50 un 55cm.
Lēdus labs, bet tikai jāiet ar rādzem. Uz lēdus ūdens, līdz ar to baigi slidens.
3.februāris 2024, 19:37 | links
 
Labs vakars, copmaņiem ! Vēlētos izlasīt kādu atskaiti kā šodien gājīs, kimlaku"Okunēnu" medniekiem, un zaļšvārču ! ;) Paldies jau iepriekš !
3.februāris 2024, 19:13 | links
 
Sveiciens copmaņiem!
Šodien pats, izmantojot dienesta stāvokli, pabiju uz ledus nemaksājot sev 5 eur. Nu sory! :))))
Ja bez muldēšanas, tad copes dienu varēja sadalīt divās daļās. Viena daļa bez ledus brakšķēšanas, otra ar! Tajā otrajā cope praktiski nekāda pat mēģinot noķert mazo kā dzīvo.
Savukārt nomierinoties ledus spazmām cope tūlīt atsākās. Ko noķēru pats, nav svarīgi, bet ledus stāvoklis ir ok.
Pat plačos ledus biezums ir 20 cm.
Kanālos būs ap 30-40 cm.
Pilnīgi pretēji ir vietās kur ledus vāks čupojas ar krasta līniju. Ūdens līmenis ir mazlietiņ pacēlies, bet ar to pietiek lai radītu sarežģījumus.
Te esam padomājuši un uzeja uz ledus ir caur vasaras peldošo pontonu un atsevišķu tiltiņu. Nekādu problēmu!!!
Skatoties un ņemot vērā laika apstākļu prognozes, bez problēmām cope būs vismaz līdz februāra otrai pusei.
Februāra beigas un marta sākums parasti ir lielo asaru laiks. Tā tas ir bijis šeit vismaz 30 gadus. Cerams, ka nekas nemainīsies, jo es gribu izvilkt to savu sirmo kas kreisajā pusē, tālajā galā, mājo....;)
Pēc viņa gan tīko daudzi.:))))
Brīdinājums!!!
Ejot pa kanāliem, tieši sākuma posmā, ejam tieši pa vidu! Pa malām varēs redzēt brīvus ūdeņus.....
Caur niedrēm ir ledus stabilas, un pilnīgi pretēji brīvo ūdeņu, joslas. Domājam ar galvu un nevis ar to vietu uz kuras sēžam.:)))))
Ne asakas!
2.februāris 2024, 16:45 | links
 
Kāds šodien bija? Kā ar uziešanu? Daudzviet jau uziet nevar, rīt vēl +6 prognozē....
2.februāris 2024, 15:44 | links
 
Ledus ap 30 cm. Brivdienās parasti cilvēku diezgan daudz, bet, uz to platību vietas ir vairāk, kā pietiekami:). Jāsaka,ka es gan neesmu baigais Lādzēnu specs, aizbraucu tur kādas 2-3 reizes pa sezonu, man kaut kā patīk turienes aura. Zivis-tās kā kuro reizi, bet nu bez līdakas reti, kad palieku, asaris-tas ir sarežģītāks jautājums. Jā, asarus parasti meklē pa klajumiem, līdakas vairākums dzenā pa grāvjiem, bet es arī līdakas ķeru ezeros, jo grāvjos daudz zacepu, žēl vizulīšu.
1.februāris 2024, 13:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager