Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
Tas labi jo tad nākošo nedēlu varēs asarus pavilkt pretī ostai!
30.janvāris 2012, 21:19 | links
 
Duglas,
Es gan esmu redzējis skaistus asaru lomus, bet ne katru dienu māte raušus cep....... tāpec arī veči vaktē to x stundu.
30.janvāris 2012, 21:20 | links
 
piekrītu valdis, navessala vispār ir plašs jēdziens, tur var visu ziemu pavadīt meklējot copes vietas. Bet ja uz copi tiec pārsvarā 1-2 x nedēļā vai vēl retāk, tad x stundu var arī nesagaidīt visu ziemu
30.janvāris 2012, 21:35 | links
 
Jā Duglas, nu tā viš i'.... , arī es tos "pētera" lomus esmu redzējis ne savā kastē.
Vot pavasarī Saulkalnē uz lielo raudu, kura ņem tikai pāris dienas esmu trāpījis, - nu kaifs! Bet arī tam ir rūpīgi jāseko un pacietīgi jāgaida, un laiku tas prasa lielu.
31.janvāris 2012, 08:00 | links
 
Tā viņš ir:D.Xstundu gaidām trijās vietās.jūnijs-septembris(asars zandarts),oktobris-novembris(zandarts),februāris-marts(asars) no 8-10 cilvēku pulciņa 2-3 arī trāpa:DDD.Pašam starp tiem 2-3 īsti nav sanācis pabūt,bet iespējas ir bijušas.
31.janvāris 2012, 09:01 | links
 
sveiki!!
Tā nu ir sanacis , ka mana mīļotā ir no Pļaviņām! Tad nu būtu grēks būtu neizmeģināt copi Daugavā!!
kā ir ziemā? var kko dabūt? kā labāk darīt , ko un kur mēģināt ķert???
paldies jau iepriekš :)
3.februāris 2012, 18:05 | links
 
Vaivite.Nu ko pie Pļaviņām parasti sēž uz plakanajiem,nu ir arī asaru vietas,pretējā krastā,ir tur līči visādi,raudas jau nu gan ir sen aizmirstas,retums,pirmā zivs ko ar tīkliem izkāsa,žēl,mēģini,noskries aukstumi arī laidīšu uz to pusi.
4.februāris 2012, 21:38 | links
 
paldies!! :) bus japamegjina :)
doma uz marta sakumu aizlaist
5.februāris 2012, 15:32 | links
 
Ko ta Plavinas tadu ir atradusi .. baiga zelta lade vai??? varu pateikt to ka tagad toc neka nav un straume ir loti liela tagad... ceres ka velak bus mierigaka un vares pasedet...:)
5.februāris 2012, 21:34 | links
 
 
chyrka.Es nerunāju pašlaik dotajā brīdī,nav ko vārdiem piesieties,varbūt tu nēesi tur neko noķēris,bet es esmu tur ļoti labi vilcis.
6.februāris 2012, 08:58 | links
 
Dzirdēju, ka veči pretī Rigās ostai ķer labus asarus! Vai kāds to ir redzējis, tur bijis?
7.februāris 2012, 19:06 | links
 
Nezinat kāds ledus Dagavā pie Ikšķilē???
7.februāris 2012, 20:16 | links
 
.... sorry , pie Ikšķiles
7.februāris 2012, 20:17 | links
 
Chest vari nebraukt.vilciens aizgājis.ledlauzis salauzis ledu
7.februāris 2012, 20:17 | links
 
skaidrs, paldies
7.februāris 2012, 20:43 | links
 
Šodien tauta pastaigājās pa Daugavas ledu droši. Tālumā slēpotājus arī manīju. Tas pie Meinarda salas Ikšķilē.
Ps: uz Daugavas ledus biezumu nezinu.

Par copi nepateikšu, jo pats biju uz selēku ezera un karjerā. No katras ūdenstilpnes pa 1 ašuciņam, tas pa 1st ar visu pārbraucienu. Ledus kas ezerā kas karjērā ap 30cm.
7.februāris 2012, 20:53 | links
 
Braucam ciemos, gribu brīvdienu izmantot pamakšķerējot....

Ikšķilē būšu pirmo reiz, kur labāk tur var pamakšķerēt?
Ko?
Uz ko?
7.februāris 2012, 20:59 | links
 
hugoss- pastā
7.februāris 2012, 21:24 | links
 
Pie Ogres shodien ledus ap 35 cm(arii pa vidu)!
7.februāris 2012, 21:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager