Daugava

Viss par un ap copi Daugavā
šodien Daugava, Rīga! Jigs..Asaris aktīvs, rija iekšā lielās gumijas zandarta, ka pilnīgi prieks, pat 150ciņi stūma rīklē 3.5"! Asarus kūpiņam salasījam. (150-300gr.), zandarti ari ir, tik jāprot noķert..
Strādaja gan otvads, gan jigs, arī uz magsquada bija copes..asari pa diviem mēģināja kost nost lielo brāli!

Ne asakas.
4.novembris 2017, 20:37 | links
 
Domāju, ka kauns jāmet malā. Nav tāda jēdziena kā mana vieta, upe, točka utt.. kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ. Pie tā arī jāturas

(trijatā). Dropshots, vobleri, silikons. Dažas copes, divi knapmēri...

Laivu diezgan daudz bija

Neliela žults...

Cienītie trolleri!

Es iepriekš nēsmu informēts par Jūsu trasēm un takām. Nēesmu vainīgs ka esmu jau labu laiku (bijām pirmie no rīta visā Sausajā) noenkurojies jūsu ceļā. Nu nebrauciet vietā, kur es metu. Vējā un vietā ar straumi ir pilnīgi skaidrs kur ir iemetiens un pa vējam tas pārsniedz 20 metrus....
Viens āksts vispār mētājot nodreifēja pa priekšu visiem trijiem tā ka varēja pārkāpt viņa laivā... un vēsā mierā uzprasīja "kā ķerās?" ar 10 - 15hp motoru pakaļā. Kapēc tas vīrs, kurš bija ar airīšiem šitādā vējā, smuki apbrauca apkārt un ieturēja cienījamu (pilnīgi netraucējošu) distanci? Ceru ka viņam gāja labi un ja nē tad "ne asakas!" nākošreiz!
Atcerējos pārraidi par Bolderāju... "Riba nuzna vsem..." un iemet enkuru Tavā asaru katliņā...

microp, 4.novembris 2017, 19:18[/quote]
4.novembris 2017, 20:25 | links
 
Šodiena Sausajā pa sauso (trijatā). Dropshots, vobleri, silikons. Dažas copes, divi knapmēri...

Laivu diezgan daudz bija

Neliela žults...

Cienītie trolleri!

Es iepriekš nēsmu informēts par Jūsu trasēm un takām. Nēesmu vainīgs ka esmu jau labu laiku (bijām pirmie no rīta visā Sausajā) noenkurojies jūsu ceļā. Nu nebrauciet vietā, kur es metu. Vējā un vietā ar straumi ir pilnīgi skaidrs kur ir iemetiens un pa vējam tas pārsniedz 20 metrus....
Viens āksts vispār mētājot nodreifēja pa priekšu visiem trijiem tā ka varēja pārkāpt viņa laivā... un vēsā mierā uzprasīja "kā ķerās?" ar 10 - 15hp motoru pakaļā. Kapēc tas vīrs, kurš bija ar airīšiem šitādā vējā, smuki apbrauca apkārt un ieturēja cienījamu (pilnīgi netraucējošu) distanci? Ceru ka viņam gāja labi un ja nē tad "ne asakas!" nākošreiz!
Atcerējos pārraidi par Bolderāju... "Riba nuzna vsem..." un iemet enkuru Tavā asaru katliņā...
4.novembris 2017, 19:18 | links
 
Pie kājas visi tavi kalnieši,atceros kas ir bijis 40-50 gadus atpkaļ...Tādēļ jau arī tagad copēju pārsvarā zviedrijā...
3.novembris 2017, 21:10 | links
 
Toni.
Tu neesi tik vecs :D

Abavnieks, 3.novembris 2017, 20:42

Par KALNIETI neesi neko dzirdējis? :D
3.novembris 2017, 20:47 | links
 
Toni.
Tu neesi tik vecs :D
3.novembris 2017, 20:42 | links
 
Mjā, bēdīgi palasīties,manā jaunībā turpat kur pašlaik Tallink prāmji gozējas ,varēja noķert brangus brekšu,zandartu un asaru lomus...:(
3.novembris 2017, 20:35 | links
 
Mjā bēdīgi palasīties,manā jaunībā turpat kur pašlaik Tallink prāmji gozējas ,varēja noķert brangus brekšu,zandartu un saru lomus...:(
3.novembris 2017, 20:33 | links
 
Paldies par info :)
3.novembris 2017, 17:15 | links
 
Vakar panemu spiningu, 2 vizulus un aizgaju lidz Daugavai pametat. Laiks drankigs- smalks lietus. Daugava limenis palaists bija leja(Keguma HES udenskratuve) un 20 min laika vienu Lidaku izvilku, protams, izmers 40-43cm, bet tomer lidaka un beidzot partraukta sausa serija!
3.novembris 2017, 09:46 | links
 
Mr.Red [Vakar]: Pēc iepriekšējiem rakstiet, saprotu, ka īsti copes no krasta pierīgā nav? Kā Jūs domājat ir vērts mēgināt?

Arnis86, 2.novembris 2017, 18:31

Mēģināt vienmēr ir vērts, tā takš ir cope, tas nav aiziet uz zivju paviljonu....To es saprotu, bet gribēju zināt vai kāds ir bijis copē un kā ir veicies.

Arnis86, 2.novembris 2017, 21:15


Zivis ir jāmeklē, ja atrod no vienas točkas var vairākas savilkt, pats arī no krasta pārsvarā
3.novembris 2017, 00:31 | links
 
Mr.Red [02.11.17]: Pēc iepriekšējiem rakstiet, saprotu, ka īsti copes no krasta pierīgā nav? Kā Jūs domājat ir vērts mēgināt?

Arnis86, 2.novembris 2017, 18:31

Mēģināt vienmēr ir vērts, tā takš ir cope, tas nav aiziet uz zivju paviljonu....
To es saprotu, bet gribēju zināt vai kāds ir bijis copē un kā ir veicies.
2.novembris 2017, 21:15 | links
 
Pēc iepriekšējiem rakstiet, saprotu, ka īsti copes no krasta pierīgā nav? Kā Jūs domājat ir vērts mēgināt?

Arnis86, 2.novembris 2017, 18:31


Mēģināt vienmēr ir vērts, tā takš ir cope, tas nav aiziet uz zivju paviljonu....
2.novembris 2017, 19:17 | links
 
Pēc iepriekšējiem rakstiet, saprotu, ka īsti copes no krasta pierīgā nav? Kā Jūs domājat ir vērts mēgināt?
2.novembris 2017, 18:31 | links
 
To Es zinu
2.novembris 2017, 18:19 | links
 
Sveiki! Kā veicas spiningojot no krasta pie Rīgas? Vispār var kaut ko nokert?

Arnis86, 2.novembris 2017, 15:58

Pārsvarā var noķert iesnas..
2.novembris 2017, 16:30 | links
 
Sveiki! Kā veicas spiningojot no krasta pie Rīgas? Vispār var kaut ko nokert?
2.novembris 2017, 15:58 | links
 
Biju 28.oktobrī viena līdaka 2,4kg uz rotiņa mepsiņņš Aglija3 un līdzīgu norāvu. Bet 29.oktobrī viena 1,8kg u viena nemēra arī uz tā paša rotiņa. Mēginaju uz ēdamgumijām ,vobleriem nekā -nulle. Viss augšdaugavā.
31.oktobris 2017, 12:16 | links
 
No krasta divas dienas pēc kārtas dažu stundu spiningošana uz dažādiem mānekļiem pilnīgi nekā. Izskatās Daugava iztukšota ar murdiem, krasti visi aizdirsti ar atkritumiem, alko pudelēm. Biju uz zaķusalas.
30.oktobris 2017, 08:15 | links
 
Šodien no 9.00-14.30 Kokneses apkārtnē gan pavelcēts, gan padžigots - nekā.
29.oktobris 2017, 23:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager